dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 182 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 182 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum Północ

Zabrze,śląskie

185 600 zł51 m² 3 674,52 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe, wyremontowane mieszkanie W centrum zabrza Oferujemy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w centrum Zabrza, w bloku, na trzecim piętrze. Doskonała lokalizacja. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

303 003 zł101 m² 3 013,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Ostatnie dwupoziomowe mieszkania, os. Mazurskie!oferta bez prowizji od Kupującego! Przedstawiamy na sprzedaż nowe dwupoziomowe mieszkanie położone na III piętrze 3-piętrowego budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

447 000 zł64 m² 6 984,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Przestronne i bardzo słoneczne trzypokojowe mieszkanie w niskim bloku z cegły. Mieszkanie ustawne i bardzo wysokie (3,40m), dzięki czemu można łatwo powiększyć jego powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Na Stoku

Kielce,świętokrzyskie

220 000 zł63 m² 3 492,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe, położone na os. Na Stoku, na 2 piętrze w bloku 4-piętrowym. Powierzchnia całkowita 63 m2. Ustawne, kwadratowe pokoje o powierzchniach : 18, 12,5 oraz 10,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Potocka

Warszawa,mazowieckie

585 000 zł84 m² 6 964,29 zł/m²

 

Piętro:13/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

3 pokoje, 84 m2, ul. Potocka /żoliborz, cena: 585 000 zł Parametry ogólne: mieszkanie o powierzchni: 84 m2, 13 piętro w 14 piętrowym budynku z 1994r Parametry ogólne: pokój: 31 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Rybnik,śląskie

168 000 zł40 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Centrum M-3 173 tyś Mieszkanie o pow 40 m2 w ścisłym centrum Rybnika. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, przedpokoju, kuchni, łazienki z wc oraz przynależnego balkonu. Największym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysłouchów

Kraków,małopolskie

325 000 zł57 m² 5 662,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Oferujemy do sprzedaży funkcjonalne, 2 pokojowe mieszkanie własnościowe, o powierzchni 57,4 mkw., zlokalizowane na 2 piętrze 4 piętrowego bloku (2001 r., cegła),na Kurdwanowie (Kraków/Podgórze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leśna

Jabłonna,mazowieckie

350 000 zł83 m² 4 216,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mamy do sprzedania ciepłe i przytulne mieszkanie oddane do użytku w 2006 r. w przyjaznym miejscu jakim jest Jabłonna koło Warszawy. Oddana do użytku w grudniu 2007r. obwodnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Kraków

Kraków,małopolskie

108 000 zł18 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

| do sprzedaży kawalerka w kamienicy w rejonie ulicy śliskiej/kalwaryjskiej. Mieszkanie składa się z jednego pomieszczenia do własnej aranżacji. Usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Składkowskiego

Czeladź,śląskie

84 000 zł40 m² 2 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecamy do sprzedaży mieszkanie położone w Czeladzi przy ul. Składkowskiego. Jeden duży, ustawny pokój, duża kuchnia w kwadracie, łazienka osobno z wc, balkon, usytuowane na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

215 000 zł57 m² 3 771,93 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację- magda janik, tel. Polecam mieszkanie w Oleśnicy o powierzchni 56,84 mkw. Składa się z trzech pokoi, dużej kuchni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

198 960 zł41 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w samym centrum miasta. W pobliżu wszystkie obiekty użyteczności publicznej, komunikacja miejska, park. Lokal mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dzielnica XI Podgórze Duchackie

Kraków,małopolskie

123 000 zł49 m² 2 510,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Oferuję Państwu zakup mieszkania w systemie tbs (udziały partycypacji) położonego przy ul. Przewóz. Powierzchnia całkowita : 49 m kw. Mieszkanie składa się z oddzielnej, umeblowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzozowa

Oleśnica,dolnośląskie

254 923 zł59 m² 4 320,73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

-prowizję biura pokrywa sprzedający- -zapraszam na bezpłatną prezentację- -osiedle brzozowe- mieszkanie 59,01 mkw (parter): - 2 pokoje, - kuchnia, - łazienka, - przedpokój, - taras - piwnica magda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żory

Żory,śląskie

133 000 zł55 m² 2 418,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie M4 cena:133.000 Oferujemy do sprzedaży mieszkanie M4 mieszczące się na 4 piętrze niskiego bloku zlokalizowanego na os. Pawlikowskiego. Mieszkanie składa się z kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lutosławskiego

Reda,pomorskie

240 000 zł68 m² 3 529,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Orlex beton Kameralna inwestycja w willowym otoczeniu, składająca sie z 2 budynków. W każdym z nich znajdowac sie beda 4 mieszkania z oddzielnymi wejsciami, co zwiększy komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lutosławskiego

Reda,pomorskie

220 000 zł55 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

839 000 zł120 m² 6 991,67 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2003

Ładne pięciopokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji w zamkniętym chronionym osiedlu pomiędzy stacjami metra Imielin i Natolin. Mieszkanie 120m2 położone na parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Głuszyca Górna

Głuszyca Górna,dolnośląskie

39 000 zł51 m² 764,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w cichej,malowniczej okolicy w Głuszycy Górnej. Mieszkanie słoneczne, suche, z dużymi możliwościami aranżacyjnymi (do zrobienia łazienka). Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grottgera

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł46 m² 9 782,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie z widokiem na park Morskie Oko z garażem w cenie, znajdujące się na Mokotowie przy ulicy Grottgera, dwustronne w budynku wybudowanym z cegły w latach 50-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Gumieńce

Szczecin,zachodniopomorskie

410 000 zł132 m² 3 106,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Komfortowe, przestronne, ciepłe, jasne, 4 pokojowe, 2-poziomowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze 5-piętrowego niskiego budynku na Gumieńcach, na nowoczesnym, kameralnym osiedlu wybudowanym w 2000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasińskiego

Legionowo,mazowieckie

239 000 zł56 m² 4 260,25 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 56,10 w atrakcyjnej lokalizacji w Legionowie. Składa się z 3 pokoi, przedpokoju, oddzielnej widnej kuchni oraz łazienki i osobnej toalety. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wybickiego

Sopot,pomorskie

950 000 zł109 m² 8 691,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1913

Czteropokojowe przestronne mieszkanie W sopocie. Oferowane do sprzedaży mieszkanie znajduje się na parterze dwupiętrowej kamienicy z 1913 roku. Mieszkanie składa się z czterech pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

240 000 zł52 m² 4 581,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż pięknie zaaranżowane mieszkanie w dobrej lokalizacji Szczecina o powierzchni 52,38 m2. w kamienicy. W skład mieszkania wchodzi przestronny salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Reja

Piastów,mazowieckie

289 000 zł51 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio. Budynek przy ul. M. Reja 15. Piastów. Ilość pięter - 2, mieszkanie na 1 piętrze, blok posadowiony prostopadle do ulicy. Lokal 2-stronny. Mieszkanie w bardzo ładnej, cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oświęcim

Oświęcim,małopolskie

195 000 zł75 m² 2 598,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w Oświęcimiu Stare Miasto o powierzchni 75,05 m2, położone na II piętrze, składa się z trzech pokoi, kuchni z aneksem kuchennym, jasnej łazienki, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Krowoderskich Zuchów

Kraków,małopolskie

260 000 zł35 m² 7 428,57 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

| do sprzedania piękne jednopokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią w apartamentowcu przy ul. Krowoderskich Zuchów. Mieszkanie o całkowitym metrażu 35 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pomorzany

Szczecin,zachodniopomorskie

213 000 zł48 m² 4 437,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Piękne 2 pokojowe mieszkanie po całkowitym remoncie, powierzchnia całkowita 48m2, w bliskiej odległości centrum handlowego i komunikacji miejskiej. W nieruchomości wykonano generalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Rybnik

Rybnik,śląskie

93 700 zł29 m² 3 231,03 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rybnik centrum kawalerka! cena: 93 700 Nieruchomość o powierzchni 28 m2 po generalnym remoncie. Na podłogach w łazience kafelki zaś w pokoju panele. Okna nowe pcv z roletami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

110 000 zł36 m² 3 055,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Piękne, ze smakiem, dużą dbałością o szczegóły i nieliczeniem się z kosztami wyremontowane i urządzone mieszkanie.Cicha, spokojna okolica, miejsca parkingowe pod domem, widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczytnica

Szczytnica,dolnośląskie

52 000 zł46 m² 1 130,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Szczytnicy , blok, IV ptro, 46m/ 2pok/balkon/kuchnia/łazienka.Po remoncie ,z kominkiem i garażem,gotowe do zamieszkania ;zostaje całe wyposażenie lokalu ; 2xTv,pralka, lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Więckowskiego

Łódź,łódzkie

185 000 zł54 m² 3 425,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam/wynajmę mieszkanie po remoncie w zeszłym roku.Mieszkanie składa się z dwóch pokoi+ kompletnie wyposażoną kuchnie w meble ,kuchenkę gazową z piekarnikiem. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Będzin,śląskie

149 000 zł49 m² 3 015,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Będzin, zamkowe, chrobrego, mieszkanie, 2 pokoje, sprzedaż wgn Sosnowiec, ul. Modrzejowska 20 oferta 0%, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego. Na sprzedaż świeżo wyremontowane (opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miła

Warszawa,mazowieckie

380 000 zł45 m² 8 444,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym remoncie - nowe okna - nowe grzejniki - nowe drzwi wewnętrzne i zewnętrzne - gładzie gipsowe w pokojach, przedpokoju, kuchni, łazience - świeżo wycyklinowany parkiet -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Pruszków,mazowieckie

198 000 zł38 m² 5 210,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Blok z 1972 roku znajdujący się na osiedlu z niską zabudową. Do wkd 5 minut na pieszo, do pkp/skm około 10 minut. W bliskiej okolicy znajdują się szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Langiewicza

Kraków,małopolskie

318 000 zł44 m² 7 194,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

| do sprzedania mieszkanie przy ul. Langiewicza o metrażu 44,2 m. Lokal mieszkalny usytuowany na parterze w 4 piętrowej kamienicy, składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł60 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Witam Mam do sprzedania mieszkanie na warszawskiej białołęce ul Skarbka z Gór.Duże przestronne osiedle,dużo zieleni,kameralna zabudowa 13 bloków.Mieszkanie znajduję się na parterze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Ruczaj

Kraków,małopolskie

190 012 zł28 m² 6 690,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

| mieszkanie o powierzchni 28,4 m2 w stanie deweloperskim. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, przedpokoju w miejscem na stala zabudowę oraz łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tkacka

Wrocław,dolnośląskie

249 000 zł47 m² 5 297,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: mieszkanie o powierzchni 47 m kw. na 2. piętrze w 2-piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Krawiecka

Wrocław,dolnośląskie

382 534 zł38 m² 10 019,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Budynek Silence House to harmonijne połączenie funkcji mieszkalnej i komercyjnej zamknięte w nowoczesnej i przemyślanej architekturze. Na powierzchni ponad 2 800m2 znajdują się 33.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Żory

Żory,śląskie

175 000 zł67 m² 2 611,94 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Nowa oferta mieszkania 4-pokojowego o pow. 70 mkw., położonego na os. Pawlikowskiego w Żorach. Lokal składa się z 4 pokoi w układzie 3x1, kuchni, łazienki, przedpokoju. Mieszkanie.