dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 182 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 182 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Plater

Gubin,lubuskie

120 000 zł72 m² 1 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bardzo ładne, w pełni rozkładowe mieszkanie o pow. 72 m2, położone w Gubinie, os. E. Plater, ivp. blok. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, osobnego wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Gliwice,śląskie

144 000 zł44 m² 3 272,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie w rejonie ul. Warszawskiej, w kamienicy z ogrzewaniem miejskim! Mieszkanie rozkładowe, z ogrzewaniem miejskim, z oknami na dwie strony budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowy Bytom

Ruda Śląska,śląskie

105 000 zł39 m² 2 692,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w Rudzie Śląskiej-Nowym Bytomiu o powierzchni 39m2. Mieszkanie zlokalizowane na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku, składa się z 2 odrębnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zagórze

Sosnowiec,śląskie

190 000 zł62 m² 3 056,14 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

PO remoncie do wprowadzenia od zaraz! Ładne i wygodne M-4, oferujemy klientom szukającym mieszkania do którego można wprowadzić się bez ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych związanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

465 000 zł49 m² 9 489,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2008

Bardzo ładnie wykończone 2 pokojowe mieszkanie z garażem na Miasteczku Wilanów. pokój dzienny (living room) z aneksem kuchennym: na podłodze w pokoju - parkiet drewniany, a w kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodecka

Warszawa,mazowieckie

195 000 zł38 m² 5 131,58 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Pilnie sprzedam mieszkanie na Bródnie 38m2, 0/10p. Mieszkanie przerobiono (kuchnia połączona z małym pokojem) możliwość przywrócenia do pierwotnego stanu- postawienie ścianki.W kuchni glazura,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sochaczewska

Warszawa,mazowieckie

186 200 zł38 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe przy ulicy Sochaczewskiej 258, 7 minut od Bemowa. Niezależne 2 pokoje, kuchnia w aneksie kuchennym. Możliwość kupna miejsca garażowego w cenie 18000 tyś zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostródzka

Warszawa,mazowieckie

218 000 zł40 m² 5 450 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Witam, mam do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 40 m2. Składa się z dwóch pokoi, kuchnia w formie aneksu do mieszkania przynależny balkon o powierzchni 4 m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostródzka

Warszawa,mazowieckie

288 000 zł56 m² 5 142,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Witam, chciałbym sprzedać nowe mieszkanie 3 pokojowe w stanie do wykończenia. Znajduje się na osiedlu strzeżonym, monitorowanym cechującym się niską zabudową i bezpieczną okolicą. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Gołonóg

Dąbrowa Górnicza,śląskie

149 000 zł48 m² 3 078,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży wstrzymana do odwołania. Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie z widną kuchnią i balkonem położone na 2 piętrze w bloku 4-piętrowym. Mieszkanie środkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Adamieckiego

Dąbrowa Górnicza,śląskie

145 000 zł48 m² 3 020,83 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane w Dąbrowie Górniczej na Redenie. Metraż wynosi 48 m.kw i składa się z 3 pokoi (w tym jeden przechodni), widnej ustawnej kuchni, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legionowo

Legionowo,mazowieckie

325 000 zł74 m² 4 391,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Uwaga! okazja do szybkiej sprzedaży W niskiej cenie I doskonałej lokalizacji Mieszkanie usytuowane w Legionowie, w doskonałym punkcie miasta, na osiedlu Sobieskiego, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łanowa

Wrocław,dolnośląskie

136 000 zł36 m² 3 791,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

| mieszkanie na sprzedaż w kamienicy przy ulicy Łanowej na kameralnym osiedlu Klecina. Kamienica po generalnym remoncie. Mieszkanie do własnej aranżacji. Atutem nieruchomości jest lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Połaniec,świętokrzyskie

145 000 zł45 m² 3 207,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe, na 2 piętrze. Spokojna okolica. Bardzo niski czynsz- 300zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stryjeńskich

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł40 m² 9 975 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Niezwykle atrakcyjne, wyremontowane, jasne, wykończone w nowoczesnym stylu - przestronne mieszkanie.Szeroki taras o powierzchni 12m2.Wysoki standard oraz funkcjonalność:Mieszkanie po gruntownym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

306 000 zł62 m² 4 935,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowy apartament 3-pokojowy usytuowany na parterze w bloku z cegły 2013 r.na terenie ogrodzonym,monitorowanym.Cicha ,spokojna okolica,bdb punkt komunikacyjny.Mieszkanie nowoczesne,przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górczyn

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

239 000 zł55 m² 4 335,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Przestronne mieszkanie Z miejscem postojowym na os. Sady Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 55,12 m2, położone na wysokim parterze w niskim bloku wraz z miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Galla Anonima

Poznań,wielkopolskie

185 000 zł44 m² 4 214,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecam do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Galla w budynku z cegły na trzecim piętrze. Dwa niezależne pokoje ,kuchnia z oknem,łazienka razem z wc oraz duży przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bażantów

Katowice,śląskie

250 000 zł40 m² 6 281,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż mieszkanie usytuowane w Katowicach Piotrowicach przy ul. Bażantów, o powierzchni 39,80m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni otwartej na salon, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Tobruku

Warszawa,mazowieckie

415 000 zł49 m² 8 469,39 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Komfortowe, wygodne dwu pokojowe mieszkanie na zielonym Bemowie. Lokal usytuowany na pierwszym piętrze w budynku 5 piętrowym z 2006r. Mieszkanie ciche wewnątrz osiedla, teren ogrodzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Młodych

Toruń,kujawsko-pomorskie

239 000 zł74 m² 3 229,73 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie w cegle, składające się z 3 rozkładowych pokoi (23m/20m/15m), oddzielnej kuchni, łazienki z wc, przedpokoju oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

294 432 zł56 m² 5 289,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie B3-7, 3-pokojowe o powierzchni 55,66m2, położone na parterze 4-kondygnacyjnego budynku w Ząbkach, gdzie łatwo dojechać do centrum stolicy. W pobliżu osiedla znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rondo Wiatraczna

Warszawa,mazowieckie

325 264 zł41 m² 7 933,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie o powierzchni 41 m2 w kamienicy o podwyższonym standardzie przy ulicy Wiatracznej (rok budowy 2014), piętro 3/4. Pokój z aneksem kuchennym, sypialny pokój, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grenady

Warszawa,mazowieckie

328 000 zł53 m² 6 188,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie - 53m2 na warszawskiej Woli, przy ul. Grenady. Trzy oddzielne pokoje: 20; 12 i 11m2, z największego pokoju wyjście na duży 5-cio metrowy balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Pyrzyckie

Stargard,zachodniopomorskie

224 390 zł59 m² 3 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

"oferta W programie - mieszkanie dla młodych" 64 mieszkania od dewelopera - i podatku pcc! W ofercie sprzedaży komfortowe trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

180 000 zł33 m² 5 531,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Atrakcyjnie położone dwupokojowe mieszkanie w centrum Szczecina o powierzchni 32,54m2. W okolicy znajdują się sklepy, markety, komunikacja miejska. Pokoje są przejściowe, mają 16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

173 408 zł48 m² 3 623,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferta W programie - "mieszkanie dla młodych" 80 mieszkań od dewelopera - i podatku pcc! W ofercie sprzedaży trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Topolowa

Szczecin,zachodniopomorskie

199 000 zł56 m² 3 553,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie ze wspólną kw. Pokoje przestronne, rozkładowe. Ładny, duży salon. Niewysoki czynsz - ok. 120 zł. Miejsca parkingowe w podwórku. Cicha okolica. W cenie zostaje część wyposażenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Działkowa

Pruszków,mazowieckie

410 000 zł67 m² 6 119,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie na nowym zamknietym osiedlu na granicy Brwinowa i Pruszkowa. Do pkp ok 20 min, w pobliżu przystanki autobusowe komunikacji podmiejskiej. Okolica, cicha, spokojna i zielona. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Szucha

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł80 m² 13 125 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Piękne, rozkładowe mieszkanie położone w sercu Warszawy (dzielnica Śródmieście). Mieszkanie jest częścią stylowej kamienicy z 1936 roku o niezwykle barwnej historii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skierniewicka

Warszawa,mazowieckie

329 000 zł42 m² 7 833,33 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przytulne mieszkanie z ładną panoramą Warszawy. Lokal jest rozkładowy (wsch, zach) widny i zadbany, po remoncie. Składa się z dwóch niezależnych pokoi, osobnej widnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żywnego

Warszawa,mazowieckie

275 000 zł36 m² 7 638,89 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie na Mokotowie w pobliżu Parków -królikarni i Arkadia. Bardzo dobra lokalizacja, wszędzie blisko, stosunkowo blisko do metra 2 przystanki tramwajem. Budynek usytuowany w głębi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

230 000 zł74 m² 3 116,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta zarezerwowana! Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w spokojnej dzielnicy Zielonej Góry. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze niskiego bloku. Na 73,8 mkw. rozmieszczono: kuchnię, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłodna

Warszawa,mazowieckie

340 000 zł39 m² 8 762,89 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym remoncie, wszystkie instalacje po wymianie, na podłodze klepka lakierowana, w łazience kabina prysznicowa, nowa glazura, 2 pokoje o pow. 16, 9,5m2, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

800 000 zł90 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Budynek przechodził kapitalny remont w 2006 roku. Klatki czyste, estetyczne, winda nowej generacji. Mieszkanie również po generalnym remoncie. Trzy pokoje 20-metrowe, widne ustawne. W jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lwowska

Sosnowiec,śląskie

179 000 zł49 m² 3 680,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sosnowiec, pogoń, lwowska, mieszkanie, 2 pokoje, sprzedaż wgn Sosnowiec, ul. Modrzejowska 20 oferta 0%, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego. Na sprzedaż bardzo ładne, doinwestowane (remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Korsykańska

Warszawa,mazowieckie

459 000 zł63 m² 7 239,75 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Wyjątkowe mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy na południu zielonych Stegien, po kapitalnym remoncie w 2010 roku. Jest czyste i zadbane, wyposażone we wszelkie niezbędne sprzęty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Polesie

Łódź,łódzkie

259 000 zł65 m² 3 970,57 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Lokalizacja: stare Polesie ok. ul. 1-go Maja i Lipowej M3 o powierzchni 65,23m2 usytuowane na III piętrze w bloku 5-cio piętrowym. Mieszkanie w pełni rozkładowe. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miła

Warszawa,mazowieckie

350 000 zł38 m² 9 215,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zgrabne, ustawne mieszkanie usytuowane na granicy Woli i Śródmieścia.Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, ciemnej kuchni, jest możliwość otwarcia lub jej połączenia z dużym pokojem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnośląska

Warszawa,mazowieckie

268 000 zł29 m² 9 115,65 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie na 4 piętrze, składa się z : Sypialni, dużego pokoju połączonego z aneksem kuchennym i łazienką. Wystawa okien płd_ zachodnia, widok na drzewa. Mieszkanie do remontu, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kawalerii Polskiej

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

98 000 zł32 m² 3 034,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32,3m2 znajdujące się na parterze w bloku IV-piętrowym na os.Kawalerii Polskiej. Bardzo dobra lokalizacja. Blok jest.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij