dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 181 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 181 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lachmana

Warszawa,mazowieckie

410 000 zł84 m² 4 880,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowa okazja! Mieszkanie dwustronne w odnowionym budynku nieopodal sggw ( świetna inwestycja na wynajem- 4 niezależne pokoje) Okna dwóch sypialni wychodzą na stronę północna ,salon ,pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podwale

Wrocław,dolnośląskie

344 000 zł66 m² 5 212,12 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: mieszkanie o powierzchni 65,5 m kw. na 2. piętrze w 5-piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kraszewskiego

Wrocław,dolnośląskie

225 000 zł41 m² 5 487,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik 1- pokojowe, urokliwe mieszkanie po remoncie W atrakcyjnej lokalizacji + antresola 10 mkw. Przedstawiam Państwu mieszkanie położone na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grodzka

Nowy Sącz,małopolskie

148 614 zł32 m² 4 670,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Nowy Sącz, osiedle Grodzka 5 do sprzedania 1-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o pow. 31,82m2, usytuowane na II piętrze budynku wielorodzinnego z windą od kondygnacji -1. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Prądy

Prądy,opolskie

155 000 zł62 m² 2 480 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Askania nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne, rozkładowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze budynku wielorodzinnego położonego na terenie gminy Dąbrowa. W skład mieszkania wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Litewska

Kraków,małopolskie

380 000 zł48 m² 7 916,67 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 - pokojowe mieszkanie położone w budynku przy ul. Litewskiej (okolica ul. Wrocławskiej). Doskonała lokalizacja. Cicha okolica, a jednocześnie blisko do centrum. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legionów

Sosnowiec,śląskie

119 900 zł56 m² 2 141,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Cena do negocjacji! Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie o pow. 56m2 w niskiej zabudowie w Sosnowcu, sielcu przy ul. Legionów. Pokoje w układzie niezależnym, salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

270 000 zł48 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Ładne mieszkanie położone na 1 piętrze w niskiej zabudowie na Karłowicach we Wrocławiu.Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z wyjściem na duży balkon,sypialni,osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

346 361 zł73 m² 4 768,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie A2-1, 3-pokojowe o powierzchni 72,63m2, położone na parterze 4-kondygnacyjnego budynku w Ząbkach, gdzie łatwo dojechać do centrum stolicy. W pobliżu osiedla znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

135 000 zł49 m² 2 772,07 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie dwupokojowe! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania. W mieszkaniu na 48,70 m? rozmieszczono duży przedpokój, dwa ustawne pokoje, jasną kuchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opaczewska

Warszawa,mazowieckie

431 000 zł55 m² 7 836,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie 2 - pokojowe o funkcjonalnym rozkładzie: - gotowe do zamieszkania, w bdb. dobrym stanie - dobrze nasłonecznione - ciche, choć w centrum miasta -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielany

Toruń,kujawsko-pomorskie

229 000 zł48 m² 4 770,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do prezentacji wyremontowanego mieszkania położonego w centralnej części Bielan, oddalonego ok 10min spacerem od umk. W mieszkaniu w trakcie remontu zmodernizowano wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Rybnik,śląskie

156 000 zł48 m² 3 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

M4 W rybniku cena: 156 000 Na sprzedaż mieszkanie w centrum Rybnika o powierzchni 48 m2, w której skład wchodzą 3 nieprzechodnie pokoje, kuchnia z oknem, łazienka wraz z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrzei

Warszawa,mazowieckie

525 000 zł57 m² 9 162,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie niedawno po remoncie. Na podłodze w pokojach panele, w kuchni terakota i w łazience marmur. Mieszkanie jednostronne, okna wychodza na płn-wsch. Zabudowa kuchenna w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koszykowa

Warszawa,mazowieckie

615 000 zł54 m² 11 388,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie położone w jednym z najbardziej prestiżowych rejonów śródmieścia - u zbiegu ulic koszykowej, alei róż i św. teresy, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

224 000 zł63 m² 3 555,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Zapraszam do zapoznania z ofertą sprzedaży mieszkania po kapitalnym remoncie w centrum miasta. Znakomita lokalizacja, blisko komunikacja miejska i wszystkie obiekty użyteczności publicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubostroń

Kraków,małopolskie

311 680 zł45 m² 6 910,86 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe przy ul. Lubostroń na 1 piętrze. Wykończone materiałami wysokiej klasy! Gotowe do wejścia. Pokój10.9m2Pokój9.6m2Salon z aneksem kuchennym14.2m2Łazienka3.8m2Przedpokój6.6m2+balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legionów Polskich

Dąbrowa Górnicza,śląskie

185 000 zł70 m² 2 627,84 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy-mieszkanie W dobrej cenie. Oferujemy do sprzedaży przestronne, trzypokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze w bloku 8-piętrowym.Mieszkanie środkowe, o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lenartowice

Lenartowice,dolnośląskie

85 000 zł37 m² 2 284,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o pow. 37,20m2, znajdujące się w miejscowości Lenartowice, gm. Miękinia 9 km od Wrocławia za Wilkszynem. Mieszkanie usytuowane jest w 8 lokalowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Brynów

Katowice,śląskie

404 000 zł50 m² 8 030,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Zapraszam do zapoznania się z niezwykle atrakcyjną ofertą sprzedaży luksusowego apartamentu na zamkniętym, strzeżonym osiedlu Ligota Park w Katowicach. Osiedle znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bobrza

Wrocław,dolnośląskie

265 000 zł42 m² 6 309,52 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanko z balkonem na Popowicach we Wrocławiu.Mieszkanie składa się z 2 pokoi,osobnej jasnej kuchni,łazienki,wc oraz przedpokoju.Mieszkanie po remoncie.Połozone w cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Modzelewskiego

Warszawa,mazowieckie

695 000 zł80 m² 8 687,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Nowy apartamentowiec wybudowany przez słynną Spółdzielnię Vistula. Lokal bardzo rozkładowy 3 pokojowy z kuchnią widną z oknem.W lokalu bardzo dużo światła,wszystkie okna na zachodnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leszczyny

Bielsko-Biała,śląskie

139 000 zł43 m² 3 234,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Super mieszkanie 2 pokojowe w Leszczynach! Na sprzedaż mieszkanie o pow.42,97m2 znajdujące się na 4 piętrze niskiego, 4 piętrowego bloku z cegły. Mieszkanie po generalnym remoncie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hirszfelda

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

159 000 zł48 m² 3 319,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

***rezerwacja*** Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 47,90mkw, położone na czwartym piętrze na osiedlu Hirszfelda w Jelczu-Laskowicach. Mieszkanie jest rozkładowe, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Radogoszcz

Łódź,łódzkie

209 000 zł64 m² 3 265,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4 o powierzchni ok. 64m2 usytuowane na ivp w czteropiętrowym bloku Radogoszcz Zachód. Trzy pokoje w pełnym rozkładzie. Powierzchnia pokoi 20, 12,10m2. W pokojach na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podedworze

Kraków,małopolskie

299 000 zł52 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

| kupujący nie płaci 2% podatku pcc! Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie, w nowym 4 piętrowym bloku na Woli Duchackiej. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze budynku i składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogrodowa

Czeladź,śląskie

159 000 zł60 m² 2 650 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

! nowa niższa cena! Do sprzedaży piękne rozłożyste mieszkanie 60 m2 po generalnym remoncie. Idealna lokalizacja w centrum Czeladzi. Brak pokoi przejściowych. Wykończenie w najwyższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jagiellońska

Warszawa,mazowieckie

249 000 zł32 m² 7 781,25 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Do sprzedania przestronne, ciche, jednopokojowe mieszkanie w świetnym miejscu komunikacyjnym Pragi Północ, w okolicach Pl. Hallera, w sąsiedztwie Parku Praskiego i Miejskiego Ogrodu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

451 000 zł59 m² 7 706,77 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Bardzo ładne, widne i przestronne 2-pokojowe (58,5 m) mieszkanie na strzeżonym i monitorowanym całodobowo zadbanym i nowoczesnym osiedlu przy ul. Górczewskiej. To bardzo piękne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogińskiego

Piastów,mazowieckie

305 000 zł72 m² 4 236,11 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Trzypokojowe mieszkanie z kuchnią + aneksem 10 m2 przerobionym z pokoju, balkon. Duża, widna kuchnia połączona z pokojem przekształconym w jadalnię. Salon z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołłątaja

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

130 000 zł46 m² 2 826,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy Państwa do zakupu mieszkania o powierzchni 46 m.kw na osiedlu Staszica, przy ulicy Kołłątaja w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze w bloku 4 piętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

129 900 zł57 m² 2 278,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta na Wyłączność! Do sprzedania czteropokojowe mieszkanie na Piaskowej Górze. Blok po dociepleniu, klatka schodowa zadbana, spokojne sąsiedztwo. Lokal w dobrym stanie, stolarka okienna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rondo Wiatraczna

Warszawa,mazowieckie

1 014 000 zł84 m² 12 071,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Trzypokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie usytuowane na III piętrze w kameralnej w trzypiętrowej kamienicy. Blisko Ronda Wiatraczna, skąd jest idealne połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Polesie

Łódź,łódzkie

175 000 zł52 m² 3 365,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 52m2 na parterze w 3-piętrowym bloku z cegły , zlokalizowane przy ulicy Zielonej (okolice 1-go Maja). Mieszkanie składa się z: - dwóch pokoi ( 17m2 i 14m2 ):.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, B-1

Tychy,śląskie

288 000 zł65 m² 4 432,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tychy, nowe budownictwo - Balbina 3 pokoje/ metraż 64,97m2 Ogólne informacje: mieszkanie typu M4 ( 3 pokoje) w niskiej zabudowie, w nowym budownictwie o powierzchni 64,97m2. Położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dolinki

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

99 000 zł38 m² 2 640 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 37,5m2 położone na dziewiątym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku. Nieruchomość składa się z sypialni, pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Ruczaj

Kraków,małopolskie

455 436 zł84 m² 5 421,86 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| apartament o powierzchni 84,3 m2 w stanie deweloperskim. Apartament składa się z salonu, jasnej kuchni otwartej na salon, dwóch dużych sypialni, przedpokoju z miejscem na stała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

108 140 zł30 m² 3 623,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Oferta W programie - "mieszkanie dla młodych" 80 mieszkań od dewelopera - i podatku pcc! W ofercie sprzedaży kawalerka w stanie deweloperskim w nowoczesnym apartamentowcu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dobra

Warszawa,mazowieckie

1 193 000 zł77 m² 15 544 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Fantastyczna lokalizacja : powiśle naprzeciwko Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego i w sąsiedztwie Centrum Nauki Kopernik cena do negocjacji! Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 76,75 m2 na Powiślu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popowicka

Wrocław,dolnośląskie

275 000 zł42 m² 6 547,62 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: mieszkanie rozkładowe o powierzchni 42 m kw. na 2. piętrze w 10-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Suliszewo

Suliszewo,zachodniopomorskie

159 000 zł55 m² 2 890,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Sprzedam mieszkanie w miejscowości Suliszewo oddalonej o 5 km od miasta Drawsko Pomorskie. Samo mieszkanie mieści się na 1 piętrze 8-rodzinnego bloku mieszkalnego, ma powierzchnię 55,28m2.