dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 182 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 182 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Bandurskiego

Marki,mazowieckie

380 000 zł136 m² 2 804,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Apartamenty Bandurskiego najlepsza lokalizacja w Markach! Mieszkania dwupoziomowe, tylko u nas drugi poziom mieszkania traktowany jest jako poddasze użytkowe, na poddasze prowadzą schody wylewane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bandurskiego

Warszawa,mazowieckie

380 000 zł136 m² 2 804,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2014

Inwestor : House Developer. Tylko 1,5 km od Warszawy. Apartamenty Bandurskiego najlepsza lokalizacja w Markach! Mieszkania dwupoziomowe, tylko u nas drugi poziom mieszkania traktowany jest jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bandurskiego

Warszawa,mazowieckie

310 000 zł66 m² 4 696,97 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Inwestor : House Developer Tylko 1,5 km od Warszawy. Apartamenty Bandurskiego najlepsza lokalizacja w Markach! Mieszkania z własnym wydzielonym ogródkiem. W każdym mieszkaniu wyprowadzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

429 930 zł64 m² 6 824,29 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

BA0217 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,74m2, położone na II piętrze 9-kondygnacyjnego budynku na warszawskiej Woli w sąsiedztwie Parku Sowińskiego, gdzie niebawem powstanie stacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Piastowskie

Zielona Góra,lubuskie

102 000 zł28 m² 3 642,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przytulna kawalerka położona na pierwszym piętrze niskiego bloku po termomodernizacji na Os. Piastowskim. Lokal o powierzchni 28m2 na których rozmieszczono pokój z aneksem kuchennym, łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karkonoska

Legnica,dolnośląskie

145 000 zł63 m² 2 308,92 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

DO sprzedaży 3- pokojowe mieszkanie położone na piątym piętrze, nieszczytowe, w wieżowcu przy ulicy Karkonoskiej na Osiedlu Piekary A. Lokal słoneczny, dwustronny, w pełni rozkładowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ordona

Warszawa,mazowieckie

585 578 zł79 m² 7 412,38 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

C4 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 79m2, położone na I piętrze 11-kondygnacyjnego budynku na warszawskiej Woli, gdzie niebawem powstanie stacja drugiej linii metra (przystanek Wolska).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jabłeczna

Wrocław,dolnośląskie

345 000 zł68 m² 5 051,24 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

#####kontakt agata mrożek##### mieszkanie wolne! super lokalizacja! Polecam Państwu do sprzedaży mieszkanie idealne dla rodziny jak i pod wynajem ze względu na lokalizację i infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

355 000 zł35 m² 10 142,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Świetna lokalizacja. Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie , na Starym Mokotowie w niskim, kameralnym budynku z cegły z 1954 roku. Mieszkanie w dobrym stanie, po odświeżeniu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Warszawa,mazowieckie

511 654 zł61 m² 8 420,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 6p21(6d/86), 2 pokojowe o powierzchni 60,85m2, położone na II piętrze w budynku na Mokotowie, gdzie kameralne uliczki i miejsca spotkań, miniboiska i place zabaw dla dzieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

200 000 zł50 m² 4 040,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Askania nieruchomości oferuje na sprzedaż jasne, rozkładowe dwupokojowe mieszkanie położone na trzecim piętrze kamienicy zlokalizowanej w centrum Opola. Mieszkanie składa się dwóch niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstania Śląskiego

Dąbrowa Górnicza,śląskie

120 000 zł36 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane w Dąbrowie Górniczej w dzielnicy Gołonóg. Metraż wynosi 36m.kw i składa się z 2 niezależnych pokoi, widnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przasnyska

Warszawa,mazowieckie

527 522 zł68 m² 7 773,68 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie A313, o powierzchni 67,86m2 usytuowany na I piętrze VI-kondygnacyjnego budynku na Żoliborzu oferuje 3 pokoje o niezwykle funkcjonalnym rozkładzie pozwalającym na dowolną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

323 000 zł46 m² 7 060,11 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Więcej zdjęć na /1JJT06R0LU lub na maila. Sprzedam mieszkanie o powierzchni 45,75 m2 na 6 piętrze, składające się z salonu, pokoju, kuchni, łazienki i korytarza. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fenikowskiego

Wejherowo,pomorskie

229 000 zł47 m² 4 872,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Zadbane, nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 47m2 położone w Wejherowie (na pograniczu Wejherowo - Reda) ze sporym balkonem o długości 3,5 mb. Mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

359 000 zł71 m² 5 056,34 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferta wstrzymana! -zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik kiełczów nowe, 3 pokojowe, bardzo ładne, zadbane, z ogrodem, i 2 miejscami postojowymi. Zapraszam Państwa do Kiełczowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

319 000 zł32 m² 9 815,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Prestiżowa lokalizacja, doskonała komunikacja, cicha, spokojna okolica. Budynek w dobrym stanie technicznym, sukcesywnie remontowany. Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie usytuowana na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielkanocna

Ełk,warmińsko-mazurskie

145 000 zł46 m² 3 152,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Okazja! 2 pokojowe mieszkanie z niskim czynszem i z miejscem parkingowym! Przytulne mieszkanie o powierzchni 46m2 , położone na 2 piętrze w bloku przy ul. Wielkanocnej. Funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Pomorzany

Szczecin,zachodniopomorskie

210 000 zł53 m² 3 962,26 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Okazja! Trzy pokojowe rozkładowe mieszkanie z balkonem położone na Pomorzanach 3 km od centrum miasta w cichym miejscu. Meble oraz wyposażenie na zdjęciach do uzgodnienia. Dwuletnie drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Plewiska

Poznań,wielkopolskie

300 000 zł55 m² 5 454,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Nowe mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 54,51m2 + balkon + pom. Gospodarcze + miejsce parkingowe. Mieszkanie położone na II pietrze w budynku II piętrowym z 2011 roku, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hoża

Szczecin,zachodniopomorskie

142 000 zł34 m² 4 176,47 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ładne dwupokojowe mieszkanie z widokiem na panoramę miasta na 9 piętrze wieżowca. Mieszkanie składa się z 2 przejściowych pokoi, kuchni z zabudową kuchenną, łazienki razem z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Benisławskiego

Gdynia,pomorskie

209 000 zł42 m² 4 976,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie w nowoczesnym bardzo efektownym cztero piętrowym budynku z windą zbudowanym w 2008 roku. Mieszkanie bardzo dobrym stanie , składa się salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ełk

Ełk,warmińsko-mazurskie

118 000 zł43 m² 2 744,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Uwaga! nowa niższa cena! 118.000 zł za 2 pokojowe mieszkanie na parterze z balkonem! Atrakcyjnie zlokalizowane mieszkanie o powierzchni 42,90m2, usytuowane na parterze w 4 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców

Pruszków,mazowieckie

249 000 zł48 m² 5 187,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Blok świeżo po termoizolacji. Do pkp/skm 10 min. Wokół dużo zieleni. Chodniki wyłożone kostką. Okna wymienione na pcv, po wymianie również piony wodno-kanalizacyjne. Czyste i zadbane klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

275 000 zł42 m² 6 547,62 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: mieszkanie rozkładowe o powierzchni 42 m kw. na 2. piętrze w 10-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Orzechowa

Wrocław,dolnośląskie

306 000 zł64 m² 4 781,25 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: tel: mieszkanie rozkładowe o powierzchni 64 m kw. na 10. piętrze w 11-piętrowym bloku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Podwale

Wrocław,dolnośląskie

1 160 445 zł81 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Ovo wrocław - budowa rozpoczęta! Ovo Apartments to spektakularna inwestycja realizowana w centrum Wrocławia. Ovo to nowa wizja miejskiego życia, taka która odzwierciedla dynamiczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Filaretów

Tychy,śląskie

119 000 zł39 m² 3 067,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeżeli szukasz przytulnego, ciepłego, dwupokojowego mieszkania w niskiej zabudowie, to ta oferta jest dla Ciebie. Mieszkanie położone jest w budynku stanowiącym niską zabudowę (jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pawłowice

Pawłowice,śląskie

128 000 zł55 m² 2 327,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M-4 pawłowice mieszkanie do własnej aranżacji Przedstawiamy Państwu nieruchomość usytuowaną na czwartym piętrze w niskim bloku miejscowości Pawłowice. Mieszkanie o powierzchni 55,26.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bobrowskiego

Kraków,małopolskie

173 250 zł32 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszknie 1-pokojowe znajdujace sie na V piętrze w loku przy ul. Bobrowskiego. Mieszkanie składa sie z pokoju z aneksem kuchennym o pow. 23m2, łazienki o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bairda

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

229 000 zł44 m² 5 204,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie dwupokojowe z 1997 r. położone na osiedlu Bairda w Grodzisku Mazowieckim - wysoki parter. Bardzo dobra lokalizacja, bliskość szkół, przedszkoli, przychodni, pkp i wkd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

199 000 zł74 m² 2 689,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała - Centrum Okazyjna cena! polecamy! Ładne, przestronne mieszkanie o powierzchni 74m2, znajdujące się na parterze niskiego budynku z cegły w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

448 000 zł72 m² 6 222,22 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie 3 pokojowe znajdujące się w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym,na Pradze Południe. Składa się z 3 pokoi o wymiarach 1. największy(22m2) z wyjsciem na balkon/logge(6m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Leśna Dolina

Białystok,podlaskie

460 000 zł90 m² 5 082,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Wysoki standard*.*4 POKOJE*.*ATRAKCYJNA CENA Polecamy Państwu komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie usytuowane na osiedlu Leśna Dolina. Mieszkanie 4-pokojowe, o powierzchni 90,5 m2 położone na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szpaków

Sosnowiec,śląskie

159 000 zł74 m² 2 134,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy do sprzedaży przestronne, 3 pokojowe mieszkanie o pow. 74,50m2 położone przy ul. Szpaków w Sosnowcu. Pokoje niezależne, łazienka i wc osobno z kabiną prysznicową, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śniadeckich

Warszawa,mazowieckie

827 000 zł87 m² 9 505,75 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie w kamienicy z 1950 r. w Śródmieściu. Składa się z pokoju dziennego (29 m2), dwóch sypialni (15,8 m2; 13,8 m2), widnej, oddzielnej kuchni (16 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Warszawa,mazowieckie

641 300 zł85 m² 7 529,65 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 3C41 3-pokojowe o powierzchni 85,11m2, położone na VII piętrze 12-kondygnacyjnego budynku na Mokotowie, gdzie doskonała lokalizacja, zapewnia szybki dojazd do centrum miasta oraz portu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakuszanki

Warszawa,mazowieckie

365 760 zł57 m² 6 383,25 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

3 pokojowe mieszkanie 3pa nr 28 o powierzchni 57,3m2, położone na I piętrze 8-kondygnacyjnego budynku w Ursusie, gdzie nieopodal osiedla znajduje się stacja kolejowa Ursus (szybka Kolej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bykowina

Ruda Śląska,śląskie

119 000 zł48 m² 2 467,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bykowina-oferujemy bardzo słoneczne mieszkanie o pow. 48,23 m2, położone na III piętrze IV-piętrowego bloku. W skład lokalu wchodzą dwa oddzielne pokoje (19 m 2 i 10 m2), kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tarninów

Legnica,dolnośląskie

330 000 zł109 m² 3 028,08 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone w Legnicy, na parterze w kamienicy w najpiękniejszej, zabytkowej dzielnicy miasta Tarninów. Blisko centrum miasta, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lewartowskiego

Warszawa,mazowieckie

300 000 zł34 m² 8 823,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Jasne jednopokojowe mieszkanie położone w cichej, zielonej części Śródmieścia. Mieszkanie składa się z dużego pokoju z balkonem, oddzielnej widnej kuchni, łazienki z prysznicem.