dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Batalionu Parasol

Warszawa,mazowieckie

250 000 zł25 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Bliska Wola

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sabały

Warszawa,mazowieckie

420 000 zł86 m² 4 883,72 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

4 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 85.5 m2 w dzielnicy Włochy, na granicy z Ochotą. Rozkład mieszkania to salon, trzy sypialnie, oddzielna widna kuchnia, łazienka, osobna toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

173 408 zł48 m² 3 623,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferta W programie - "mieszkanie dla młodych" 80 mieszkań od dewelopera - i podatku pcc! W ofercie sprzedaży trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sikorskiego

Ciechanów,mazowieckie

170 000 zł58 m² 2 920,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie składa się z 4 izb w tym: jeden pokój 18,40m, drugi pokój 9 m, trzeci pokój 10,30m, kuchnia 7,80m. Mieszkanie składa się z łazienki (terakota, glazura), oddzielne wc (panel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Baleya

Warszawa,mazowieckie

265 000 zł38 m² 6 919,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Oferuję do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie na Ochocie przy ul. Baleya, o powierzchni 38,30 m2. W skład mieszkania wchodzą 2 pokoje - większy ok. 16m2, mniejszy ok. 11m2, kuchnia ok. 8m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Nowosielecka

Warszawa,mazowieckie

520 000 zł71 m² 7 323,94 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Trzypokojowe mieszkanie w nowym budownictwie z 2002 roku w poblożu Łazienek Królewskich. Kameralny budynek z ochroną całodobową, wewnętrznym patio. Kuchnia ciemna 5m2 otwarta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bairda

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

255 000 zł53 m² 4 802,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Bardzo ładne i przytulne mieszkanie w spokojnej i rozwojowej części Grodziska Mazowieckiego. Mieszkanie znajduje się na osiedlu Kopernika (nowe bloki ul. Bairda 4). Jest to drugie piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrocławska

Bytom,śląskie

105 000 zł40 m² 2 625 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piękne i słoneczne dwupokojowe mieszkanie znajdujące sie na ul. Wrocławskiej,usytuowane na czwartym piętrze. Składa się z dwóch niezależnych pokoi, kuchni, łazienki z wc, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

122 500 zł28 m² 4 322,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

- kupujący zwolniony z 2% podatku pcc! Idealna inwestycja pod wynajem - Idealna inwestycja pod wynajem. Nowa adaptacja poddasza bez skosów o powierzchni 28,34 m2. Mieszkanie będzie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Prochowa

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł104 m² 7 211,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie II poziomowe w doskonałej lokalizacji - przy Parku Polińskiego, szybki dojazd do centrum, blisko Rondo Wiatraczna. Budynek ogrodzony i zamknięty, z podjazdami. Na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rogowska

Wrocław,dolnośląskie

349 000 zł64 m² 5 453,12 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - Polecam Państwu urocze mieszkanie w doskonałej lokalizacji Fabryczna ok. Rogowskiej / rozkład / loggia Mieszkanie dwustronne o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sikorskiego

Łapy,podlaskie

114 000 zł58 m² 1 970,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Przetarg ofertowy na sprzedaż mieszkania w Łapach przy ul. Sikorskiego 9 m. 22, o powierzchni użytkowej 57,86m , parter,3 pokoje, kuchnia, łazienka i wc. Do mieszkania przynależna jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Andrukiewicza

Białystok,podlaskie

285 000 zł52 m² 5 463,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Spółdzielcza

Grębocin,kujawsko-pomorskie

174 000 zł52 m² 3 346,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bezczynszowe z piwnicą i garażem ,w budynku mieszkają 4 rodziny. Ogrzewanie centralne własne na olej opałowy. Całość po remoncie. W razie pytań proszę o telefon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Ostrykół

Ostrykół,warmińsko-mazurskie

130 000 zł62 m² 2 096,77 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mazury, gmina Prostki miejscowość Ostrykół. Mieszkanie mieści się w 3 - rodzinnej kamienicy, 3 pokoje + ogród 0.0547 m2. Miejscowość położona w lesie 2 km od głównej drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

665 000 zł78 m² 8 471,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Do sprzedaży w pełni komfortowe mieszkanie 4-pokojowe położone w apartamentowcu "rondo Verona" przy ul.Powstańców Śląskich. Oferowane mieszkanie jest dwupoziomowe, a na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakuszanki

Warszawa,mazowieckie

452 501 zł71 m² 6 346,44 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

3 pokojowe Mieszkanie 3pk nr 83 o powierzchni 71,3m2, położone na I piętrze 8-kondygnacyjnego budynku w Ursusie, gdzie nieopodal osiedla znajduje się stacja kolejowa Ursus (szybka Kolej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Raczyńskiego

Poznań,wielkopolskie

155 000 zł33 m² 4 696,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest przestronna kawalerka zlokalizowana na 4 piętrze niskiego bloku na Podolanach (ulica Raczyńskiego), dzielnicy podmiejskiej Poznania. Mieszkanie o powierzchni 33 m2 posiada:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

348 274 zł49 m² 7 163,18 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

BH01.10 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,62m2, położone na II piętrze 9-kondygnacyjnego budynku na warszawskiej Woli w sąsiedztwie Parku Sowińskiego, gdzie niebawem powstanie stacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Legionów

Gdynia,pomorskie

424 000 zł94 m² 4 515,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Nowe mieszkanie cztero pokojowe w typowej gdyńskiej kamienicy - stan deweloperski. Kamienica została całkowicie wyremontowana poza grubymi 45 cm murami większość została wymieniona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przasnyska

Warszawa,mazowieckie

966 384 zł100 m² 9 663,84 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie A463, o powierzchni 100m2 usytuowany na VI piętrze VI-kondygnacyjnego budynku na Żoliborzu oferuje 3 pokoje o niezwykle funkcjonalnym rozkładzie pozwalającym na dowolną aranżację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Zielona Góra,lubuskie

205 000 zł52 m² 3 949,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jedyne takie mieszkanie na rynku! Lokal po gruntownym remoncie położony na parterze kamienicy w pobliżu Focus Mall. Na powierzchni 51,90m2 rozmieszczono dwie sypialnie, salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Przyjaźni

Zielona Góra,lubuskie

339 000 zł114 m² 2 986,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania ładne mieszkanie 2-poziomowe położone na 3 i 4 piętrze budynku z 2000roku na Osiedlu Przyjaźni. Teren budynku ogrodzony i zabezpieczony domofonem. Mieszkanie 5pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Mazowiecka

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł134 m² 8 550,19 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1951

Niezwykłe mieszkanie w super miejscu. Mieszkanie dwupoziomowy w kamienicy z windą. Budynek zadbany z ładnym wejściem i klatką schodową Bardzo dobra lokalizacja, metro ,autobusy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mazowiecka

Warszawa,mazowieckie

647 000 zł72 m² 9 011,14 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1951

Mieszkanie trzypokojowe w kamienicy z 1951 r ,duże okna - jasne mieszkanie na czwartym piętrze w samym Centrum .Świetna komunikacja ,tramwaje ,autobusy i metro .Blisko Nowe Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprowicza

Warszawa,mazowieckie

280 000 zł38 m² 7 466,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2 - pokojowe mieszkanie - 37,5mkw na warszawskich Bielanach, położone na pierwszym piętrze w 4-ro piętrowym budynku z lat 60-tych. Pokoje w amfiladzie, 16m i 9m, widna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Honoraty

Tychy,śląskie

169 000 zł44 m² 3,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 44 m2 na ulicy Honoraty. Niski blok, 1 pietro. Wymienione okna Deceuninck. Na podłogach panele i płytki. Nowe drzwi wejściowe.W przedpokoju duza i funkcjonalna zabudowa typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kusocińskiego

Wejherowo,pomorskie

229 000 zł60 m² 3 816,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Duże, zadbane mieszkanie w rewelacyjnej okolicy Wejherowa, zlokalizowane blisko centrum, w pobliżu ciesząca się dobrą opinią szkoła podstawowa i gimnazjum z basenem , przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zamieniecka

Warszawa,mazowieckie

474 825 zł63 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

3 pokojowe mieszkanie M11-P1 o powierzchni 63,31m2 , położone na 1 piętrze 6-kondygnacyjnego budynku na Pradze Południe, ulica Zamieniecka jest doskonale skomunikowana z innymi dzielnicami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przasnyska

Warszawa,mazowieckie

966 384 zł100 m² 9 663,84 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Solec

Warszawa,mazowieckie

558 404 zł57 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Apartament zlokalizowany jest w prestiżowej części Śródmieścia - na Powiślu, będącym centrum kulturalno-rekreacyjnym stolicy o niepowtarzalnej atmosferze Kameralna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piotrkowska

Gdynia,pomorskie

370 000 zł74 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie na sprzedaż - gdynia mały kack, piotrkowska. Lokal w garażem oraz z zewnętrznym miejscem postojowym. Lokalizacja I otoczenie - Dzielnica, usytuowana ok 4km od Centrum Gdyni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szczecińska

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

189 000 zł62 m² 3 040,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

0% - - dotyczy ofert, których zdjęcia mają znak 0% oferta 0% - koszty pośrednictwa W całości ponosi sprzedający. Prezentujemy Państwu przestronne mieszkanie z balkonem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stroszek

Bytom,śląskie

110 000 zł56 m² 1 964,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja-cena za m2- 1965 zł. **** mieszkanie typu M4 stroszek Z zabudową kuchenną- atrakcyjna cena - 1piętro!**** Atrakcyjna oferta mieszkania typu M4 - trzy pokoje, ładna, jasna stylowo umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ofiar Piaśnicy

Wejherowo,pomorskie

158 000 zł46 m² 3 408,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Zadbane i przestrzenne mieszkanie w rewelacyjnej, spokojnej okolicy Wejherowa. Kameralne osiedle , dookoła dominuje niska zabudowa domków jednorodzinnych. Niedaleko przystanek autobusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przasnyska

Warszawa,mazowieckie

317 912 zł32 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie A412b, o powierzchni 32,44m2 usytuowany na I piętrze VI-kondygnacyjnego budynku na Żoliborzu oferuje 2 pokoje o niezwykle funkcjonalnym rozkładzie pozwalającym na dowolną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krasińskiego

Warszawa,mazowieckie

355 000 zł37 m² 9 555,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Cicha kawalerka przy Placu Wilsona o powierzchni 37,15mkw na trzecim piętrze w budynku z 1950 roku. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja, doskonała komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bytów

Bytów,pomorskie

170 000 zł85 m² 2 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowa cena! do nabycia dwa mieszkania! Mieszkania położone w bliskim sąsiedztwie sklepów, punktów usługowych oraz szkoły. Dodatkowo działka budowlana o powierzchni 475 m2 w atrakcyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czereśniowa

Ruda Śląska,śląskie

69 900 zł37 m² 1 889,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

przedam lub zamienię na większe mieszkanie w Rudzie Śląskiej- dzielnica Godula. Mieszkanie przytulne, metraż 37 m2, bardzo ustawne. Mieszkanie składa się z 2 pokoi z czego w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stefana Batorego

Tychy,śląskie

210 000 zł49 m² 4 285,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie wyremontowane w maju bieżącego roku. Wymienione okna, kaloryfery, stolarka drzwiowa, podłogi, instalacja elektryczna, rury wodno- kanalizacyjne. Na ścianach położona gładź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kluczowa

Warszawa,mazowieckie

285 000 zł46 m² 6 195,65 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje, 46m2, kluczowa/bielany, 285.000 zł DO NEGOCJACJI PILNA SPRZEDAŻ! Parametry ogólne: Bardzo ładne mieszkanie o powierzchni: 46m2, 2 piętro w 6 piętrowym budynku. Pokoje: pokój - 20m2,.