dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Środmieście

Katowice,śląskie

259 000 zł67 m² 3 865,67 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Katowice śródmieście, ok. Katedry i ul. Kościuszki proponujemy do sprzedaży ładne, zadbane i słoneczne mieszkanie o pow. 66,66m2 położone na VIII piętrze w bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Antoniukowska

Białystok,podlaskie

166 500 zł32 m² 5 203,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe budownictwo *.* 166 500zł *.* PARTER Proponujemy Państwu mieszkanie w nowym budownictwie położone na parterze, o powierzchni 32 m2. W mieszkaniu wyodrębniono 2 pokoje, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głogowska

Poznań,wielkopolskie

239 000 zł40 m² 6 020,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie po remoncie w niskim bloku z cegły, niezależny układ. Polecam na sprzedaż przytulne mieszkanie dwupokojowe położone na 3 piętrze niskiego bloku na poznańskim Grunwaldzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wierzbowa

Katowice,śląskie

240 000 zł53 m² 4 528,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Bez pośredników i prowizji sprzedam mieszkanie po generalnym remoncie. Kuchnia i łazienka w zabudowie meblowej wykonanej na wymiar. Mieszkanie jest niezamieszkałe, przestronne, widne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakuszanki

Warszawa,mazowieckie

289 798 zł45 m² 6 483,18 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

2 pokojowe mieszkanie 2pa nr 79 o powierzchni 54,7m2 , położone na parterze 8-kondygnacyjnego budynku w Ursusie, gdzie nieopodal osiedla znajduje się stacja kolejowa Ursus (szybka Kolej Miejska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ariańska

Kraków,małopolskie

498 000 zł83 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| prezentujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie w doskonałej lokalizacji,1 km od Rynku Głównego w Krakowie. W pobliżu Uniwersytet Ekonomiczny, opera, operetka, sąd, dworzec Główny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Augustynika

Dąbrowa Górnicza,śląskie

255 000 zł76 m² 3 348,65 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proponujemy do sprzedaży mieszkanie po generalnym remoncie nie wymagające nakładów finansowych Trzy pokoje w układzie niezależnym, widna kuchnia w zabudowie, łazienka osobno z wc, duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bolesława Krzywoustego

Wrocław,dolnośląskie

155 000 zł31 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Opis: mieszkanie składa się 1 pokoju, możliwość podzielenia na dwa pokoje. Wielkość pokoju - 20m2. Jest kratka balkonowa. Okna nowe pcv. Podłoga - nowe panele. Ściany w pokoju świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Warszawa,mazowieckie

596 500 zł81 m² 7 374,21 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 3_3 3-pokojowe o powierzchni 80,89m2, położone na I piętrze 12-kondygnacyjnego budynku na Mokotowie, gdzie doskonała lokalizacja, zapewnia szybki dojazd do centrum miasta oraz portu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

216 896 zł60 m² 3 623,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferta W programie - "mieszkanie dla młodych" 80 mieszkań od dewelopera - i podatku pcc! W ofercie sprzedaży trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

243 000 zł64 m² 3 790,95 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Po kapitalnym remoncie atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie usytuowane na parterze pięciorodzinnej kamienicy w okolicy Oś.Chopina w Stargardzie Szczecińskim.Mieszkanie o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okrzei

Warszawa,mazowieckie

385 561 zł47 m² 8 243,77 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

AA0202 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,77m2, położone na II piętrze 8-kondygnacyjnego budynku na warszawskiej Pradze w sąsiedztwie Parku Praskiego, gdzie niebawem powstanie stacja drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zdunowo

Szczecin,zachodniopomorskie

135 000 zł38 m² 3 527,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Tanie mieszkanie idealne dla miłośników przyrody! Oferuję przytulne mieszkanie w urokliwym miejscu w sąsiedztwie lasu. Mieszkanie o powierzchni 38,27 m2 składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przylesie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

185 000 zł47 m² 3 936,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe położone na 1 piętrze w bloku (1994 r)na osiedlu Przylesie. Znakomite położenie,spokojne,kulturalne sąsiedztwo.W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Błonie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

185 000 zł55 m² 3 363,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4-pokojowe położone na parterze w bloku ocieplonym i odnowionym w otoczeniu zieleni na terenie ogrodzonym.Bdb lokalizacja,blisko Centrum.Pokoje 15 m,8 m,7 m,6 m,kuchnia 6,5 m.Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

230 800 zł26 m² 8 815,89 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

BI0001 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 26,18m2, położone na parterze 9-kondygnacyjnego budynku na warszawskiej Woli w sąsiedztwie Parku Sowińskiego, gdzie niebawem powstanie stacja drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zambrowska

Warszawa,mazowieckie

349 892 zł43 m² 8 137,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

L1 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,09m2 położone na I piętrze 3-kondygnacyjnego budynku w Aninie, gdzie piękne tereny południowych okolic Warszawy zachęcają do aktywnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stryjeńskich

Warszawa,mazowieckie

310 000 zł35 m² 8 857,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1996

Cicha i ładna kawalerka niedaleko lasu kabackiego mieszkanie spóldzielcze własnościowe Okna - nowe drewniane komórka lokatorska Podjazd dla niepełnosprawnych zabudowa niska, przychodnia/szpital,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Widzew

Łódź,łódzkie

225 000 zł45 m² 4 976,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

| mieszkanie rozkładowe z balkonem typu loggia, mieszkanie oddane do użytku pod koniec lat dziewięćdziesiątych. Mieszkanie zadbane, mieszczące się na pierwszym piętrze, w przedpokoju szafa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bałuty

Łódź,łódzkie

168 000 zł54 m² 3 134,33 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Witam, oferuję mieszkanie 53,6 m. kw. na sprzedaż ,M-4 na ósmym piętrze wieżowca. Mieszkanie jasne o ciekawym metrażu, bardzo ustawne. Okna pcv. Do odświeżenia lub własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zgierz

Zgierz,łódzkie

124 000 zł44 m² 2 818,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Centrum Sikorska Nieruchomości i Budownictwo z siedziba w Zgierzu przy pl. Jana Pawła II 17 obok banku ing przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania typu M-3 w Zgierzu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

76 000 zł26 m² 2 923,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam kawalerkę na Piaskowej Górze o pow.26m,usytuowaną na wysokim parterze.Mieszkanie bardzo ładne,wyremontowane i zadbane.Nowe okna PCV,na podłogach panele i kafelki,na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokratesa

Warszawa,mazowieckie

576 511 zł73 m² 7 904,99 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie C25, 3-pokojowe o powierzchni 72,93m2, położone na VI piętrze 9-kondygnacyjnego budynku na Bielanach, zaledwie 500m od stacji metra Młociny. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń zapewnia hol.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Będzin

Będzin,śląskie

235 000 zł100 m² 2 350 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Bezczynszowy lokal mieszkalny! Dla klientów chcących zamieszkać w spokojnym miejscu a zarazem w centrum miasta proponujemy wyodrębniony lokal mieszkalny z własną Księgą Wieczystą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Książąt Pomorskich

Szczecin,zachodniopomorskie

410 000 zł67 m² 6 119,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w znakomitej lokalizacji, na osiedlu Stara Cegielnia w nowym budynku apartamentowym z windą z 2009 roku. Teren pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Pogodno

Szczecin,zachodniopomorskie

240 000 zł75 m² 3 203,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w znakomitej lokalizacji, na Pogodnie tuż przy parku. Blisko komunikacja miejska, sklepy. Lokal bardzo słoneczny dzięki położeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakuszanki

Warszawa,mazowieckie

302 959 zł48 m² 6 351,34 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

2 pokojowe mieszkanie 2pa nr 3 o powierzchni 47,7m2 , położone na parterze 8-kondygnacyjnego budynku w Ursusie, gdzie nieopodal osiedla znajduje się stacja kolejowa Ursus (szybka Kolej Miejska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Smardzów

Smardzów,dolnośląskie

170 000 zł58 m² 2 915,95 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w Smardzowie. Powierzchnia 58,3 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Fregaty

Warszawa,mazowieckie

2 100 000 zł125 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nasza wyjątkowa oferta wyłącznościowa! Pragniemy zwrócić Państwa uwagę na ten naprawdę wyjatkowy, urządzony w konwencji spokojnej elegancji apartament na jednym z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Lębork

Lębork,pomorskie

269 000 zł87 m² 3 100,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Nowe mieszkania w stanie deweloperskim. Położone blisko centrum Lęborka. Rozpoczęcie inwestycji w 2013. W domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Topolowa

Warszawa,mazowieckie

442 789 zł59 m² 7 634,29 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie B52, 3 pokojowe o powierzchni 58,57m2, położone na VI piętrze w budynku na Białołęce, gdzie kameralne uliczki i miejsca spotkań, miniboiska i place zabaw dla dzieci oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Warszawa,mazowieckie

633 200 zł84 m² 7 564,21 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 3b13 3-pokojowe o powierzchni 83,77m2, położone na V piętrze 12-kondygnacyjnego budynku na Mokotowie, gdzie doskonała lokalizacja, zapewnia szybki dojazd do centrum miasta oraz portu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jabłeczna

Wrocław,dolnośląskie

295 000 zł52 m² 5 673,08 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik gaj - centrum. 2 - pokojowe, dwustronne mieszkanie W pełnym rozkładzie, po generalnym remoncie, z dużym balkonem. Przedstawiam Państwu bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wawelska

Warszawa,mazowieckie

530 000 zł62 m² 8 548,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Do sprzedaży zadbane 2-pokojowe mieszkanie o pow. 62 m2 , zlokalizowane na Starej Ochocie przy ul. Wawelskiej - nieopodal ul.Grójeckiej. Doskonały punkt komunikacyjny - blisko Centrum. Budynku niski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, al. Komisji Edukacji Narodowej

Warszawa,mazowieckie

895 000 zł96 m² 9 322,92 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

3- pokojowe mieszkanie, narożne przy stacji metra natolin.Jest możliwość przerobienia go na 4-pokojowe/sypialnia 21m2 powstała z połączenia dwu oddzielnych pokoi./Całe mieszkanie otacza 36m taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przylesie

Lubin,dolnośląskie

119 000 zł34 m² 3 541,67 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie o pow. 33,6m 2 na 2 piętrze w 10 piętrowym budynku na oś. Przylesie. Charakterystyka: salon połączony z kuchnią, pokój sypialniany, łazienka i wc razem - nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

255 000 zł30 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka 30 M. Z widną kuchnią W centrum /al. Solidarności /. Atrakcyjna cena 8,500 zł./M Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Niepodległości

Borne Sulinowo,zachodniopomorskie

120 000 zł48 m² 2 479,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Witam! Proponuję na sprzedaż mieszkanie własnościowe 48,4m2 z dużym balkonem na IV piętrze w bloku. Mieszkanie rozkładowe: po lewej stronie 2 pokoje, po prawej pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lęborska

Gdańsk,pomorskie

229 000 zł50 m² 4 534,65 zł/m²

 

Piętro:5/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena! mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 50,5m2 , odrębna własność, z kw, położone na piątym piętrze 18 piętrowego wieżowca w dzielnicy Przymorze na ul. Jagielońskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przasnyska

Warszawa,mazowieckie

966 384 zł100 m² 9 663,84 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie A463, o powierzchni 100m2 usytuowany na VI piętrze VI-kondygnacyjnego budynku na Żoliborzu oferuje 3 pokoje o niezwykle funkcjonalnym rozkładzie pozwalającym na dowolną aranżację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

1 188 000 zł99 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kraków ul. Piłsudkiego- okolica-nowe mieszknaie w poziomie parteru,Kamienica po remoncie,wysokość mieszkania 3,5 mstandard-deweloperski,informacje pod numerem tel ;telinwestycje

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij