dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zegadłowicza

Wrocław,dolnośląskie

209 000 zł37 m² 5 588,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Rozkładowe mieszkanie W plombie na kleczkowie (nadodrze-fabryczna). Nowa - niska cena! Olbrzymi salon z wyjściem na duży, przeszklony balkon umożliwia dowolną aranżację wnętrza - albo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rojna

Łódź,łódzkie

143 000 zł38 m² 3 813,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| w okolicy są sklepy, punkty usługowe, zieleń, basen. | mieszkanie o powierzchni 37,5m2. Jeden pokój jest przejściowy, jest z niego przejście do kuchni. Do drugiego pokoju wchodzi się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tyrmanda

Wrocław,dolnośląskie

250 000 zł51 m² 4 901,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Chcesz mieć słoneczne i przestronne 2-pokojowe mieszkanie w dobrej lokalizacji i cenie? Ta oferta Cię zainteresuje. Polecam słoneczne i rozkładowe mieszkanie dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Józefa

Łódź,łódzkie

187 000 zł45 m² 4 155,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

| mieszkanie rozkładowe po remoncie, okna wszystkie wymienione, drzwi antywłamaniowe, przedpokój zbudowany szafą wnękową przez długość całego przedpokoju, na podłodze terakota, w pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rembertów

Warszawa,mazowieckie

290 000 zł49 m² 5 967,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie 2 pokojowe (pow.48,6m2), o ładnym rozkładzie, ciepłe, widne (okna na wschód), środkowe, znajdujące się na czwartym piętrze 4 piętrowego budynku posiadającego obszerną windę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

180 000 zł58 m² 3 103,45 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 58 m2 znajdujące się w bloku, na 10 piętrze bloku w Brzegu. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni oraz łazienki. Jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dąbrowa

Dąbrowa,wielkopolskie

318 971 zł72 m² 4 430,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Nowa oferta! mieszkania bezpośrednio od dewelopera! W programie MDM! - Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji i podatku pcc/2%, - cena dotyczy wykończonego mieszkania "pod klucz" zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dąbrowa

Dąbrowa,wielkopolskie

262 148 zł59 m² 4 443,19 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

169 000 zł72 m² 2 357,04 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu na Podzamczu o powierzchni 71,7 m2 usytuowane na wysokim parterze (dojazd z parteru windą) w bloku dziesięciopietrowym. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

130 000 zł29 m² 4 482,76 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Ładna duża kawalerka na 1 piętrze w bloku na osiedlu Piastowskim. Mieszkanie słoneczne o funkcjonalnym układzie wnętrza, standard podstawowy. Ustawny pokój o powierzchni 22 m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mińska

Wrocław,dolnośląskie

288 000 zł47 m² 6 127,66 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - piotr strzelczyk - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - ok. Mińskiej / niski budynek / nowe budownictwo / ciche Mieszkanie o powierzchni 47 m2 składa się z salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bukowińska

Warszawa,mazowieckie

920 000 zł72 m² 12 777,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Budynek w bardzo dobrym punkcie mokotowa ,blisko metro. Bardzo Ładne tzrypokojowe mieszkanie 72 m2 o wysokim standardzie, umiarkowanie ciche. Kuchnia: z oknem, w aneksie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bałuty

Łódź,łódzkie

276 507 zł73 m² 3 780 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| mieszkania wykończone są w stanie developerskim: 1. drzwi wejściowe do lokalu antywłamaniowe, 2. podłoga - posadzka cementowa; 3. tynki na ścianach - gipsowe wykonane maszynowo, 4. parapety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Słoneczne

Szczecin,zachodniopomorskie

230 000 zł64 m² 3 616,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie bardzo słoneczne, okna z trzech stron świata. Atrakcyjna lokalizacja, blisko sklepy, szkoła, przedszkole, komunikacja miejska. Lokal o bardzo funkcjonalnym układzie wnętrza. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Grochowa

Wrocław,dolnośląskie

189 000 zł26 m² 7 269,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - kawalerka / idealna do zamieszkania/ świetna inwestycja / rozkładowe mieszkanie po remoncie, w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niedźwiedzia

Wrocław,dolnośląskie

269 000 zł42 m² 6 404,76 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: mieszkanie rozkładowe o powierzchni 42 m kw. na 2. piętrze w 10-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Barcza

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

181 000 zł48 m² 3 770,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta nieaktualna - mieszkanie sprzedane! gratulujemy stronom transakcji! Pośrednik w obrocie nieruchomościami Licencja nr 16178 oddzielna kuchnia / łazienka Z oknem / mieszkanie środkowe /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hoene

Gdańsk,pomorskie

279 000 zł64 m² 4 388,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

0% prowizji! prowizję kupującego pokrywa sprzedający! Trzypokojowe, bardzo ciepłe mieszkanie na Oruni Górnej, gotowe do zamieszkania. Mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 63,58 na trzecim pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

103 000 zł47 m² 2 189,16 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 do wprowadzenia od zaraz, nowoczesny styl Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni użytkowej 47 mkw składające się z dwóch przejściowych pokoi, kuchni otwartej na salon , łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skargi

Rzeszów,podkarpackie

199 900 zł37 m² 5 344,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 37,40m2, zlokalizowane na os. Tysiąclecia. Położone na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku. Składa się z 2 pokoi(przejściowych), kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

155 000 zł46 m² 3 399,12 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tychy oś. E Oferta sprzedaży mieszkania dwupokojowego Lokalizacja: centrum Sprzedaż atrakcyjnego mieszkania położonego w centrum miasta wewnątrz osiedla co zapewnia ciszę i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Dąbrowskiego

Tychy,śląskie

87 000 zł26 m² 3 346,15 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie typu M2 (jeden pokój) w wysokiej zabudowie , o powierzchni użytkowej 26 m 2. Położone w Tychach na os. D wśród zabudowy wielorodzinnej. Idealna lokalizacja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miła

Warszawa,mazowieckie

330 000 zł46 m² 7 112,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Super lokalizacja! Tuż obok Śródmieście, stare Miasto, park Saski, centrum handlowe Klif. W odległości ok 1,5km - stacja metra Ratusz Arsenał i Dworzec Gdański, dodatkowo kilka linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ratowników Górniczych

Gliwice,śląskie

180 000 zł54 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Umowa przedwstępna Bardzo dobra oferta, polecam! Rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie w centrum w okolicy ul. Ratowników Górniczych. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Okna nowe pcv, instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Marki

Marki,mazowieckie

340 000 zł74 m² 4 594,59 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Do sprzedania mieszkanie bezczynszowe w budynku czterolokalowym.Mieszkanie o powierzchni 74m2 z pięknym ogródkiem ponad 100m2.Mieszkanie 3 pokojowe,bardzo dobry rozkład pomieszczeń, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rządz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

249 000 zł64 m² 3 890,62 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 64 m 2 na nowym rządzu! Nowe budownictwo! Mieszkanie składa się z dwóch pokoi,(salon połączony z kuchnią) łazienka razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

174 676 zł48 m² 3 623,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferta W programie - "mieszkanie dla młodych" 80 mieszkań od dewelopera - i podatku pcc! W ofercie sprzedaży trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

415 000 zł34 m² 12 134,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Budynek usytuowany w centrum Warszawy. Bardzo dobry punkt komunikacyjny, blisko stacja metra Świętokrzyska, oraz blisko przystanki tramwajowe i autobusowe we wszystkich kierunkach miasta. Treść.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Wolności

Lębork,pomorskie

179 000 zł62 m² 2 905,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Mieszkanie o ładnym układzie położone w Lęborku przy ulicy Al. Wolności ((opodal Urzędu Miejskiego) o metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Gołonóg

Dąbrowa Górnicza,śląskie

134 000 zł50 m² 2 680 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości tower estates prezentuje: mieszkanie M3 (aleje) do sprzedaży. Cisza i spokój, bezpieczeństwo, przyjazne środowisko.! super lokalizacja! Bardzo cicha, zielona okolica. Przyjazne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

299 000 zł55 m² 5 476,19 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie 2 pokojowe na Krzykach. Na sprzedaż mieszkanie własnościowe o powierzchni 54mkw. Nieruchomość znajduję się na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku z 2002 roku. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Górna

Łódź,łódzkie

155 000 zł46 m² 3 369,57 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| trzypokojowe mieszkanie o pow. 46m2 usytuowane na 1 - szym piętrze w 10 - piętrocym bloku z płyty położonym na Dąbowie. Składa się z salonu, dwóch sypialni, kuchni, korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Widzew

Łódź,łódzkie

186 864 zł39 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

| mieszkanie w stanie developerskim. Cena całkowita z piwnicą (4000 pln): 190864 pln (zawiera Vat). Dodatkowo garaż: 34000 pln. Możliwość negocjacji cen! Powierzchnie mieszkalne: 32 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Centrum-Zachód

Gliwice,śląskie

210 000 zł65 m² 3 230,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1958

Do sprzedaży przestronne mieszkanie położone w okolicy Politechniki Śląskiej. Lokal składa się z czterech pokoi, w tym jeden pokój jest przechodni, zaś pozostałe niezależne, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

260 000 zł70 m² 3 735,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe Z garażem Na sprzedaż tanie w eksploatacji, bezczynszowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni blisko 70 mkw. Dodatkowo do mieszkania przynależy garaż (12,96 mkw.) znajdujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długosza

Kraków,małopolskie

398 000 zł54 m² 7 417,07 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| oferujemy do sprzedaży 2=pokojowe mieszkanie z dużym ogrodem usytuowane na parterze remontowanej kamienicy. Budynek znajduje się w świetnym punkcie Starego Pogórza, przy spokojnej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szombierki

Bytom,śląskie

125 000 zł46 m² 2 693,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania w Bytomiu (szombierki) na 3-cim piętrze w 4-piętrowym bloku. Pow. 46,40 m2. Mieszkanie składa się z: 2 niezależnych pokoi (z jednego z pokoi wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

266 000 zł68 m² 3 911,76 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie bezczynszowe o pow 68 m2 zlokalizowane w centrum miasta usytuowane na parterze w kamienicy. Cicha i spokojna okolica, blisko do ośrodka zdrowia, przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szulborska

Warszawa,mazowieckie

611 360 zł76 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Inwestycja zlokalizowana przy ulicy Szulborskiej na Warszawskiej Woli. Mieszkanie składa się z salonu (24,38m2), aneksu kuchennego (9,22m2), 2 pokoi (10,21m2 i 11,35m2), holu (12,55m2), łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazury

Warszawa,mazowieckie

344 000 zł48 m² 7 242,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Oferuję do sprzedaży piękne mieszkanie w idealnym stanie, z wyposażeniem i umeblowaniem w cenie! 47,50 m2, dwa pokoje z oddzielną kuchnią, dużym balkonem i piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

240 000 zł48 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przestronne i funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o pow. 48 m2 usytuowane na parterze w czteropiętrowym bloku położonym w centrum Grodziska Mazowieckiego w cichym i ustronnym.