dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 198 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 198 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kądziołeczki

Warszawa,mazowieckie

1 230 000 zł127 m² 9 685,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mam dziś do zaoferowania Państwu 3-pokojowe słoneczne mieszkanie przy ul. Kądziołeczki 50M w Warszawie! informacje O nieruchomości: mieszkanie jest 3-pokojowe dodatkowo z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Sportowe

Kraków,małopolskie

615 000 zł50 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego w historycznej części Nowej Huty w osiedlu Sportowym. Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piecewska

Gdańsk,pomorskie

1 399 999 zł64 m² 21 875 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie położone w dzielnicy Piecki-Migowo, przy ul. Piecewskiej, w nowoczesnej inwestycji Centrapark zrealizowanej przez dewelopera Hossa. To lokalizacja łącząca bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żupańskiego

Poznań,wielkopolskie

239 000 zł30 m² 7 843,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w odrestaurowanej kamienicy w samym sercu Poznania. Kamienica z 1905 roku autorstwa Richarda Mendelskiego przechodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Dożynkowa

Kraków,małopolskie

790 000 zł64 m² 12 267,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny, funkcjonalny, przestronny apartament, z wyjątkową ilością naturalnego światła, z dużym ponad 96 m2. zlokalizowany w nowej inwestycji, usytuowanej w malowniczej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

699 000 zł54 m² 12 839,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyłącznie w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentujemy mieszkanie w wysokim standardzie, które łączy nowoczesne rozwiązania z funkcjonalnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

678 633 zł38 m² 18 020 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkania gotowe do odbioru! kraków - bronowice ok. UL. Wrocławskiej / ok. Parku miejskiego Pragniemy zaprezentować Państwu inwestycję deweloperską w samym centrum Krakowa, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Słowiańska

Darłowo,zachodniopomorskie

836 910 zł49 m² 18 656 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kilka kroków od plaży | 49,23 m | 2 pokoje | 4 piętro | nowy budynek z windą | cena promocyjna 836 910 pln (17 000 pln/m ) | wcześniej 918 435 pln (18 656 pln/m ) | gotowy produkt pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Kielce,świętokrzyskie

469 000 zł66 m² 7 114,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Terra Home prezentuje mieszkanie, 66m2 które oferuje coś znacznie cenniejszego niż metraż poczucie spokoju, prywatności i harmonii. Położone na zielonym Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Poznań,wielkopolskie

838 931 zł81 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 81.45 m2 w nowoczesnej i prestiżowej inwestycji. Idealna propozycja dla osób szukających komfortowego miejsca do życia, jak i dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gliwice

Gliwice,śląskie

496 568 zł55 m² 9 069,74 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Duże 3pokoje z przepięknym widokiem na las / garderobą oraz dużym balkonem 4,5m2 na chwile prywatnego relaksu. Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera (oferta bez prowizji i podatku pcc ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

770 636 zł47 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Funkcjonalny układ! Mieszkanie 2- pokoje / balkon / miejsce postojowe w garażu podziemnym. Salon z aneksem kuchennym 24.23 m2 Pokój 13.77 m2 Łazienka 4.68 m2 Balkon 10.28 m2 Cena m2 komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Miękinia

Miękinia,dolnośląskie

377 000 zł40 m² 9 425 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wszystkie mieszkania w budynkach wielorodzinnych posiadać będą balkony, mieszkania na pierwszym piętrze od strony wewnętrznego dziedzińca posiadać będą taras. Każdy budynek wyposażony będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wólczańska

Łódź,łódzkie

388 611 zł42 m² 9 174 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie przegap wyjątkowej okazji! Nowe mieszkania w sercu Łodzi. Podana cena zawiera maksymalny rabat Szukasz mieszkania w ścisłym centrum, z dostępem do wszystkiego, co najważniejsze? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Budowlana

Wrocław,dolnośląskie

469 000 zł41 m² 11 439 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie, wrocław okolice ul. Budowlana Powierzchnia: 41 m Cena: 469 000 zł Ogrzewanie miejskie | Blok z dobrą infrastrukturą | Świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

698 775 zł80 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bez podatku pcc! bez prowizji dla biura! Oferta obejmuje mieszkania o zróżnicowanych powierzchniach, w układach od 1 do 5 pokoi. To propozycja dla osób, które szukają komfortu, nowoczesnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Błoń Janowskich

Rumia,pomorskie

690 327 zł70 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja - Rumia, ul. Błoń Janowskich Atrakcyjne ceny | Bez prowizji | Różnorodność mieszkań Nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie mieszkańców i harmonii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

436 000 zł33 m² 13 212,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zielony Stok

Gdańsk,pomorskie

645 000 zł53 m² 12 146,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atuty: - mieszkanie zaprojektowane z myślą maksymalizacji wykorzystania przestrzeni, dzięki antresoli mamy dodatkową przestrzeń na pokój, garderobę lub biuro (dodatkowa powierzchnia około 18m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Błoń Janowskich

Rumia,pomorskie

713 694 zł70 m² 10 200 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Środa Śląska,dolnośląskie

729 000 zł100 m² 7 268,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Cena promocyjna - 729 000 zł Nowoczesna szeregówka 20 min od Wrocławia! Lokalizacja Środa Śląska, ul. Kolejowa. W okolicy akwen wodny Kajaki , Średzki Park Wodny, pola i łąki - idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Włodarska

Poznań,wielkopolskie

498 000 zł40 m² 12 450 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bezpieczna transakcja, bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Zakończenie budowy - Luty Odbiory - Kwiecień Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

685 737 zł78 m² 8 778 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Kraków,małopolskie

748 845 zł55 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferuję Państwu do sprzedaży mieszkanie 3 -pokojowe o powierzchni 55,47m2 na pierwszym piętrze w nowej inwestycji w dzielnicy Prądnik Biały w Krakowie ul. Piaszczysta Inwestycja ta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Pabianice

Pabianice,łódzkie

245 000 zł36 m² 6 882,02 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

*** tylko W home park nieruchomości! *** Oferta dotyczy sprzedaży dużej kawalerki na osiedlu Piaski. Mieszkanie o pow. 35,60 m , usytuowane na pierwszym piętrze bloku z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

399 990 zł61 m² 6 589,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa cena! prezentujemy na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie Z dużym balkonem na osiedlu karpackim. Nieruchomość znajduje się W bardzo spokojnej okolicy I posiada ładny widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hasa

Łódź,łódzkie

536 117 zł48 m² 11 132 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w sercu Łodzi! cena zawiera maksymalny rabat Szukasz wyjątkowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji, gdzie historia łączy się z nowoczesnością? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Quo Vadis

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł53 m² 16 933,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne, jasne mieszkanie | 4. piętro | inwestycja Ursa Park. Na sprzedaż komfortowe, dwustronne i bardzo jasne mieszkanie, położone na 4. piętrze nowoczesnego budynku z 2019 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Warszawa,mazowieckie

1 195 000 zł54 m² 22 130 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

*Wyłącznie u nas* Nowoczesne mieszkanie z widokiem na jezioro Gocławskie, garażem i balkonem o powierzchni 8 m2 Na sprzedaż wyjątkowe, słoneczne mieszkanie o powierzchni 53,66.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Józefa

Kraków,małopolskie

1 099 900 zł67 m² 16 350,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: stylowe 4-pokojowe mieszkanie przy ul. Józefa w dzielnicy Kazimierz - Stare Miasto, kraków Przestronne i pełne uroku mieszkanie o powierzchni 67,27 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łomżyńska

Warszawa,mazowieckie

780 000 zł63 m² 12 381 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Przestrzeń w której zaaranżujesz swoje życie po nowemu - dla poszukiwaczy potencjału na nowy rozdział. Dla tych którzy chcą stworzyć wnętrze dopasowane pod siebie od podstaw. adres: ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cyrkoniowa

Lublin,lubelskie

680 000 zł57 m² 11 984,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż mieszkanie położone w jednej z najbardziej popularnych dzielnic Lublina Węglin, przy ulicy Cyrkoniowa. Nieruchomość znajduje się na ogrodzonym, zamkniętym osiedlu z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

1 269 000 zł68 m² 18 661,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowy Biznes Inwestycyjny Kraków Ruczaj Dochód pasywny: 7 900 zł miesięcznie | roi 7,3% Kluczowe atuty inwestycji:Roczny przychód: 94 800 zł stały, potwierdzony wynajem (nie prognoza). 3 mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

514 000 zł41 m² 12 595 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości nowoczesne mieszkanie o powierzchni 40,81 m2 na pierwszym piętrze dwukondygnacyjnego bloku. Mieszkanie położone jest w atrakcyjnej lokalizacji, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kłopot

Warszawa,mazowieckie

1 099 000 zł38 m² 29 158,90 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 37,б9 m2, piętro 9/11 z windą w budynku z 2020 r., Wola, Nowolipki. Gotowe do zamieszkania, w cenie meble i wyposażenie, znakomite dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasielska

Poznań,wielkopolskie

399 990 zł36 m² 11 120,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Twoje nowe, jasne M w zielonej części Poznania - idealne na start lub jako inwestycja Szukasz swojego pierwszego mieszkania? A może chcesz zainwestować w nieruchomość w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Ojrzanowo

Ojrzanowo,kujawsko-pomorskie

229 000 zł92 m² 2 483,19 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż - komfortowe mieszkanie z ogródkiem i garażem | 92 m | Ojrzanowo k. Łabiszyna Przedstawiam ofertę przestronnego mieszkania o powierzchni 92 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Kraków,małopolskie

1 419 000 zł92 m² 15 392,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości tec Real Estate prezentuje wyjątkowe, mieszkanie o pow. 92 m z prywatnym tarasem 62,2 m , położone na ostatniej kondygnacji kameralnego budynku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyględowska

Warszawa,mazowieckie

2 120 000 zł80 m² 26 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Hampton Home oferuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z dwiema łazienkami o wielkości 80m2 na zielonym osiedlu Marina Mokotów z najbardziej pożądanym, pięknym widokiem na jezioro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

610 995 zł53 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Odkryj komfort i spokój w nowoczesnym, kameralnym budynku na Wyżynach - inwestycji, w której każdy szczegół został stworzony z myślą o wygodzie mieszkańców. Dwupiętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Saska

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł48 m² 16 458,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

3-pokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie - ul. Drezdeńska - nie możesz przegapić tej oferty. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o dużym potencjale aranżacyjnym, zlokalizowane w jednej.