dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Meander

Warszawa,mazowieckie

539 000 zł85 m² 6 341,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie ładne,ustawne ,słoneczne .CICHE. 4 pokoje z kuchnią .Budynek w bardzo dobrym punkcie ,okna wychodzą na Pasaż Natoliński .(półn ,połdn ) .Niski budynek 3 piętro. Treść.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

420 000 zł150 m² 2 807,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Stylowe z klimatem mieszkanie w odnowionej kamienicy niskoczynszowej , adaptacja poddasza o pow. użytkowej 113,91, całkowitej 149,60 m2. Brak strefy płatnego parkowania. Poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Oliwska

Warszawa,mazowieckie

290 000 zł67 m² 4 328,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie w dwupietrowym budynku - wspolnota dla czterech takich budynkow - wkrotce beda ogrodzone. Mieszkanie rozkladowe - trzy niezalezne pokoje, duza widna kuchnia, lazienka i wc osobno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

185 000 zł48 m² 3 854,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie o pow. 48 m2 położone na wysokim parterze w czteropiętrowym bloku w centrum Grodziska Mazowieckiego. Powierzchnię mieszkania stanowią trzy pokoje 17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piotrkowska

Łódź,łódzkie

618 420 zł103 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| przedmiotem oferty jest mieszkanie nr 22. Mieszkanie w stanie deweloperskim, na podłogach wylewki, na ścianach gładzie gipsowe, pomalowane na biało. Okna i drzwi w cenie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

268 000 zł63 m² 4 274,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: tychy, oś. L Oferta sprzedaży mieszkania trzypokojowego cena: 268 000zł (do negocjacji!) Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowana na oś. L. W niedalekiej odległości

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Łódź,łódzkie

260 481 zł67 m² 3 900 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

| ogrzewanie do niedawna z piecy kaflowych. Możliwość zainstalowania pieca gazowego 2-funkcynego typu junkers dla ogrzewania mieszkania (na koszt nabywcy). Wejście bramowe - stalowe kraty, terakota,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Witkacego

Zabrze,śląskie

119 000 zł35 m² 3 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie umeblowane do zamieszkania od zaraz, ogrzewanie gazowe (nowy piec dwyfunkcyjny) możliwość dokupienia garażu murowanego niedaleko mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

230 000 zł44 m² 5 227,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Uwaga! Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie w Grodzisku Mazowieckim na oś Bairda w bloku z 1998r. Mieszkanie własnościowe o powierzchni 44m2, usytuowane na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Łódź,łódzkie

239 694 zł61 m² 3 900 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kisielewskiego

Sosnowiec,śląskie

85 000 zł33 m² 2 575,76 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sosnowiec, zagórze Na sprzedaż słoneczna kawalerka z widną kuchnią, łazienką i wc. W przedpokoju miejsce na szafę wnękową. Mieszkanie w wysokim bloku na 5 piętrze. Klatka czysta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miernicza

Wrocław,dolnośląskie

339 000 zł69 m² 4 913,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -. Polecam Państwu urocze mieszkanie w doskonałej lokalizacji stare miasto Mieszkanie w pełni rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kazimierz

Kraków,małopolskie

448 000 zł53 m² 8 452,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie własnościowe, o powierzchni 52,9 mkw., zlokalizowane na 1 piętrze 4 piętrowej kamienicy z początki XX wieku, na krakowskim Kazimierzu. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

310 000 zł48 m² 6 458,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o łącznej pow. 48 m2 zlokalizowane w centrum miasta, usytuowane w apartamentowcu na parterze. Mieszkanie składa się z kuchni otwartej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

385 000 zł78 m² 4 915,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opis: polecam do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe, w kamienicy, przy ul. Nowowiejskiej. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie technicznym, czyste, zadba. Na uwagę zasługuje także zadbana kamienica, ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Straconka

Bielsko-Biała,śląskie

236 800 zł58 m² 4 082,76 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkania o powierzchniach 58m2, 61m2 i 68m2 zlokalizowane w spokojnej dzielnicy jaką jest Straconka. Małe osiedle (4 budynki) w każdym znajdują się tylko 4 mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Trynek

Gliwice,śląskie

108 000 zł28 m² 3 829,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie jednopokojowe położone na os. Trynek. Lokal składa się z przedpokoju otwartego na pokój, wnęki w której znajduje się aneks kuchenny oraz łazienki. Okna plastikowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reptowska

Bytom,śląskie

75 000 zł39 m² 1 918,16 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy! cena do negocjacji~mieszkanie W bytomiu miechowicach.~W naszej ofercie do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie, znajdujące się w Bytomiu Miechowice. ~Mieszkanie usytuowane na 2 gim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strońska

Wrocław,dolnośląskie

420 000 zł85 m² 4 941,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie dla osób szukających swojego lokum w nowym budownictwie, na zamkniętym i bezpiecznym osiedlu. Eleganckie mieszkanie na wrocławskich Krzykach /nowy Gaj/ przy ul. Strońskiej (zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

275 000 zł38 m² 7 236,84 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Okazja cenowa! 38 M W super lokalizacji solidarności W okolicy sądów 2 pokoje Z widną kuchnią. Wysoki parter w budynku z cegły po wymianach pionów i odnowionych klatkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego

Lębork,pomorskie

121 128 zł43 m² 2 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Rezerwacja! uwaga! Mieszkania spełniają warunki programu rządowych dopłat MdM ( Mieszkanie dla Młodych) Dopłata rządowa w granicach 27 563,95 pln co znacznie obniża koszty ponoszone przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Tychy

Tychy,śląskie

145 000 zł48 m² 3 012,05 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania w Tychach w okolicy domków jednorodzinnych. Do sprzedaży słoneczne i przytulne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni całkowitej 66,53 m2 a użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Zielona Góra,lubuskie

262 000 zł73 m² 3 593,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 72,90m2 położone na trzecim piętrze niskiego bloku na osiedlu Leśnym. W skład mieszkania wchodzi salon z wyjściem na balkon, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Dąbrowa Górnicza,śląskie

149 000 zł50 m² 2 950,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Jest bezpieczne, ponieważ przy wejściu znajduje się budka ochrony, a korytarze ogólne są zamykane. Lokal jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Kamienica

Bielsko-Biała,śląskie

299 000 zł75 m² 3 986,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Niższa cena! Do sprzedania mieszkanie o pow 75 m2 zlokalizowane na nowym osiedlu w dzielnicy Kamienica. usytuowane na parterze w apartamentowcu z basenem i sauną. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kobierzyńska

Kraków,małopolskie

439 000 zł76 m² 5 776,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferujemy do sprzedaży piękne 3 pokojowe mieszkanie własnościowe, o powierzchni 76 mkw., mieszczące się na wysokim parterze 3 piętrowego bloku (2007 rok, cegła), przy ulicy Kobierzyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Tychy

Tychy,śląskie

141 000 zł36 m² 3 916,67 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Jeżeli szukasz komfortu i przyjaznej przestrzenie dla Siebie - ta oferta jest skierowana jest właśnie do Ciebie! Mieszkanie zlokalizowane jest w Tychach na os.T przy Al. M. J. Piłsudskiego. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rojna

Łódź,łódzkie

120 000 zł37 m² 3 275,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie! Mam do sprzedania dwupokojowe rozkładowe mieszkanie znajdujące się na pierwszym pietrze czteropiętrowego bloku przy ulicy Rojnej. Mieszkanie jest ciche, przytulne i widne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielany

Warszawa,mazowieckie

335 000 zł56 m² 5 982,14 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Duze mieszkanie za małe pieniądze! bardzo dobra cena! Trzypokojowe mieszkanie na dziesiatym piętrze w 15-piętrowym bloku, który niedawno przeszedł remont/wymiana rur, docieplenie, elewacja/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sienkiewicza

Chrzanów,małopolskie

118 000 zł35 m² 3 371,43 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie, chrzanów - osiedle północ ul. Sienkiewicza - do odświeżenia O powierzchni 35m 2 - cena do negocjacji! Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 35m 2 w Chrzanowie - Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Okulickiego

Wrocław,dolnośląskie

145 000 zł23 m² 6 304,35 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Opis: polecam na sprzedaż kawalerkę na ul. Okulickiego o pow 23 m2 na pierwszym piętrze z 10p. Mieszkanie bardzo ciche. Cena zawiera również wyposażenie w postaci wszelakich zabudowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Szczecin,zachodniopomorskie

200 000 zł48 m² 4 210,53 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie atrakcyjnie położone w zielonym centrum. Blisko centrum handlowe Galaxy, szkoła oraz doskonały dojazd komunikacją miejską. Lokal jest bardzo słoneczny o dobrym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaworska

Wrocław,dolnośląskie

165 000 zł30 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

OK jaworskiej / kawalerka / świetna inwestycja / ciche zadzwoń - piotr strzelczyk - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - Polecam Państwu kawalerkę na sprzedaż w okolicy ul. Jaworskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dantyszka

Gdynia,pomorskie

169 000 zł32 m² 5 281,25 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe - Gdynia Leszczyki! mieszkanie - Słoneczne, dwustronne, bardzo ciepłe, po kapitalnym remoncie, o powierzchni 32 m2, bardzo dobry rozkład pomieszczeń. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sucharskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

165 000 zł38 m² 4 342,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe w spokojnej okolicy. Blisko na Starówkę! Lokal o powierzchni 38m2 składający się z 2 pokoi, widnej kuchni, łazienki wraz z wc oraz przedpokoju. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wielkopolska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

129 000 zł71 m² 1 816,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż M-6 w układzie (2x2) na widokowym 7 piętrze w otulinie zieleni a zarazem w ścisłym centrum miasta, przy ul. Wielkopolskiej. Mieszkanie składa się z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

233 000 zł63 m² 3 698,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż ładna adaptacja poddasza w centrum miasta. Mieszkanie 3-pokojowe o pow. całkowitej 63m2 znajduje się na ostatnim piętrze odnowionej kamienicy. Mieszkanie słoneczne i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Żelechowa

Szczecin,zachodniopomorskie

205 000 zł52 m² 3 927,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie do kupienia z garażem (16m2 ) za łączną sumę 230000. Bardzo ładne, przestronne, zadbane mieszkanie 2-pokojowe z garażem w nowym budownictwie na 1 piętrze (niski blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

305 000 zł44 m² 6 931,82 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Polecam Państwu bardzo przyjemne,wygodne, eleganckie i urządzone w dobrym standardzie mieszkanie o powierzchni 44m 2 usytuowane na 10 piętrze 10 piętrowego bloku z 2001 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sambora

Kartuzy,pomorskie

250 000 zł102 m² 2 450,98 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 4-pokojowe o pow. użytkowej 102 m2, położone na wysokim parterze kamienicy trzy kondygnacyjnej, z ogródkiem obok wejścia oraz ponad 300m2 działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Pogodno

Szczecin,zachodniopomorskie

650 000 zł150 m² 4 334,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1902

Polecam na sprzedaż mieszkanie stanowiące część domu 3-rodzinnego, bardzo atrakcyjna lokalizacja, wokół cisza i spokój, dużo zieleni, dominuje stara zabudowa jednorodzinna. Mieszkanie II.