dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 196 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 196 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Olimpijska

Łódź,łódzkie

109 000 zł31 m² 3 516,13 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mam do sprzedania M-2 znajdujące się na piątym piętrze wieżowca przy ulicy Olimpijskiej w Łodzi.Mieszkanie jest zadbane, widne, nadaje się do odświeżenia. Mieszkanie składa się z jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Warszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

356 000 zł61 m² 5 799,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania na Warszewie. Znakomita lokalizacja, w pobliżu komunikacja miejska i sklepy wielkopowierzchniowe. Z okien piękny widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Belwederczyków

Kraków,małopolskie

247 000 zł43 m² 5 683,39 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zakup bez prowizji I podatku 2% pcc! Polecamy mieszkanie w w apartamentowcu w dzielnicy Prądnik Biały. Inwestycja jest ukończona i oddana do użytkowania. lokal znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, al. Pod Lipami

Poznań,wielkopolskie

165 000 zł27 m² 6 111,11 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna kawlerka na Winogradach. Doskonała pod inwestycję i do zamieszkania. Spółdzielczo - własnościowe, czynsz 290zł. Ciemna kuchnia-płytki, pokój 16m-wykładzina, ściany szpachlowane, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Łabędy

Gliwice,śląskie

139 000 zł74 m² 1 878,38 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Do sprzedaży duże mieszkanie położone w Starych Łabędach. Lokal jest usytuowany na parterze i składa się z trzech pokoi, łazienki, toalety oraz kuchni. Pomieszczenia są wysokie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Świerczewo

Szczecin,zachodniopomorskie

235 000 zł57 m² 4 108,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie bardzo atrakcyjnie położone wśród zieleni, okolica spokojna, niski ocieplony blok, bardzo dobry dojazd do centrum miasta. W pobliżu szkoła oraz inne obiekty użyteczności publicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

209 000 zł44 m² 4 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Uwaga! Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie w Grodzisku Mazowieckim na oś Bairda w bloku z 1998r. Mieszkanie własnościowe o powierzchni 44m2, usytuowane na parterze z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zakroczymska

Warszawa,mazowieckie

980 000 zł63 m² 15 555,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Stare miasto!budynek z 2000roku. Mieszkanie o powierzchni 63 m2. Położone na drugim piętrze trzypiętrowego budynku przy ul. Zakroczymskiej. Nowoczesny budynek wybudowany przez Spółdzielnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Traugutta

Lubin,dolnośląskie

109 000 zł37 m² 2 945,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lubin Centrum ul. Traugutta oferta prywatna. mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 36,8m2 usytuowane na parterze w czteropiętrowym bloku.duża klatka schodowa. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Drzetowo

Szczecin,zachodniopomorskie

180 000 zł38 m² 4 787,23 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Polecam mieszkanie dwupokojowe w spokojnej i otoczonej zielenią okolicy znajdujące się na drugim piętrze w bloku z windą. Niedaleko znajdują się szkoły, przedszkola, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

90 000 zł26 m² 3 461,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do wydania od zaraz kawalerka o powierzchni użytkowej 25,46m2 położona w centrum Starówki w Stargardzie Szczecińskim.W mieszkaniu pokój z wnęką 18m2,oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zawadzkiego-Klonowica

Szczecin,zachodniopomorskie

227 000 zł52 m² 4 323,81 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Polecam śliczne, komfortowo urządzone mieszkanie z super widokiem. Oferowane mieszkanie mieści się na 10 piętrze w wieżowcu. Na całość składają się: salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

138 000 zł35 m² 3 942,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ciepłe dwustronne mieszkanie z widokiem na góry 35mkw,2 pokoje, przedpokój z szafami,kuchnia w zabudowie,łazienka z kabiną,mieszkanie wyposażone w agd. Własnościowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

470 169 zł75 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Opis: gorąco polecam na sprzedaż 3 pokojowe, przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim znajdujące się w nowej inwestycji na Oporowie. Kameralna zabudowa, dom posiada 12 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Sochaczew

Sochaczew,mazowieckie

204 990 zł58 m² 3 534,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Uwaga! 0% od Kupującego Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie w Sochaczewie w bloku z lat 60tych. Mieszkanie własnościowe o powierzchni 58,60m2, usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bema

Wrocław,dolnośląskie

330 000 zł57 m² 5 820,11 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w budynku z lat 90-tych. 2 pokoje, przestronna kuchnia, duża łazienka z wanną i prysznicem, 2 przedpokoje. Klimatyzacja, drzwi wejściowe anty-włamaniowe, plastikowe okna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Książąt Pomorskich

Szczecin,zachodniopomorskie

174 000 zł48 m² 3 646,27 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe do własnej aranżacji na osiedlu Książąt Pomorskich. Bardzo dogodny dojazd do każdego miejsca w Szczecinie zarówno autobusem jak i samochodem. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

176 000 zł63 m² 2 793,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Dobra cena! Tylko 2793 zł/m2! Polecam duże, słoneczne mieszkanie na malowniczym, cichym osiedlu w prawobrzeżnej części miasta, dookoła dużo zieleni. Lokal składa się z 3 rozkładowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, al. Rzeczypospolitej

Warszawa,mazowieckie

308 000 zł34 m² 9 194,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Luksusowo wykończona kawalerka w Miasteczku Wilanów. Dodatkowo płatne miejsce w garażu podziemnym 40000zł Polecam i zapraszam do oglądania. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Granitowa

Wrocław,dolnośląskie

418 459 zł91 m² 4 620,28 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Granitowa Street to kameralne osiedle mieszkaniowe realizowane na terenie jednej z najpiękniejszych dzielnic Wrocławia - Wojszyc. Miejsce zaciszne, otoczone wysoką zielenią i terenami, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Granitowa

Wrocław,dolnośląskie

326 654 zł75 m² 4 365,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Krapkowice

Krapkowice,opolskie

135 000 zł60 m² 2 250 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Sprzedam mieszkanie w cichej okolicy w Dąbrówce Górnej. Dwa pokoje, kuchnia, duża łazienka, przedpokój i spiżarka. Ściany: gładź i tapety, podłoga: kafelki. Do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

180 000 zł33 m² 5 531,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Atrakcyjnie położone dwupokojowe mieszkanie w centrum Szczecina o powierzchni 32,54 m2. W okolicy znajdują się sklepy, markety, komunikacja miejska. Pokoje są przejściowe, mają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

239 000 zł44 m² 5 431,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Adaptacje poddasza w kamienicy w centrum miasta. Mieszkanie w tej chwili w realizacji. Lokal 2-pokojowy o powierzchni 44,00 m2. Mieszkanie sprzedawane będzie z wykończoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

505 000 zł72 m² 7 013,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Okazja! atrakcyjna cena! Komfortowy apartament w sercu Starego Mokotowa. Mieszkanie 2-pokojowe w wysokim standardzie, na pierwszym piętrze w kamienicy 4-piętrowej. Powierzchnia całkowita 72.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mozarta

Warszawa,mazowieckie

355 000 zł47 m² 7 553,19 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferuję do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie po remoncie o powierzchni 47 m 2, w przepięknej zielonej okolicy Służew nad Dolinką. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze, w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

190 000 zł59 m² 3 220,34 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania piękne mieszkanie dwupoziomowe o pow 59 m2 zlokalizowane w centrum miasta, usytuowane na 2 p/2p w apartamentowcu. Mieszkanie składa się z dwóch poziomów. 1 poziom: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Gumieńce

Szczecin,zachodniopomorskie

270 000 zł63 m² 4 285,71 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 63m2 znajdujące się na drugim piętrze w wieżowcu na Gumieńcach. W okolicy znajduje się plac zabaw, sklepy, apteka, centrum handlowe Ster oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Pilczyce

Wrocław,dolnośląskie

265 000 zł45 m² 5 888,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

#####kontakt agata mrożek##### 0 % prowizji od kupujących! gotowe mieszkania Z księgami wieczystymi. Polecam Państwu do sprzedaży mieszkania idealne na start jak i pod wynajem. Dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

220 000 zł51 m² 4 313,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

-zapraszam na bezpłatną prezentację- magda janik, tel. Polecam piękne mieszkanie w Oleśnicy o powierzchni 51,30 mkw. Usytuowane w budynku z 2010 roku w spokojnym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Aleja Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

1 550 000 zł130 m² 11 923,10 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Uwaga! Teraz możesz obejrzeć mieszkanie bez wychodzenia z domu! Tylko u nas zobaczysz wirtualną wycieczkę po nieruchomości! Kliknij w poniższy link, bądź skopiuj go i wklej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

299 000 zł85 m² 3 504,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Polecam na sprzedaż mieszkanie przepięknie zlokalizowane w kamienicy na Wałach Chrobrego. Mieszkanie wysokie 3,2m, przestronne, bardzo klimatyczne. Pokoje o powierzchni ok. 22, 20, 18, 9 m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

219 000 zł40 m² 5 475 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - piotr strzelczyk - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - ok. Strzegomskiej / rozkład / niski budynek / super lokalizacja Mieszkanie dwustronne, w pełnym rozkładzie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Żołnierza

Stargard,zachodniopomorskie

140 000 zł38 m² 3 684,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne, wyremontowane mieszkanie 2 pokojowe położone na III piętrze w niskim czteropiętrowym budynku z cegły zlokalizowanym niedaleko osiedla letniego i Al.Żołnierza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

200 000 zł74 m² 2 699,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

Hit Cenowy! Tylko 2699 zł/m2. Do sprzedaży wygodne, duże i przestronne mieszkanie 3-pokojowe w centrum miasta. Wejście do kamienicy i klatka schodowa po remoncie. Pierwotnie dwa duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Widok

Kraków,małopolskie

485 200 zł67 m² 7 198,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

W budynku znajduje się osiem komfortowych mieszkań z przestronnymi balkonami, drewnianą stolarką okienną i antywłamaniową stolarką drzwiową. Do każdego z lokali przynależy komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Widok

Kraków,małopolskie

621 760 zł90 m² 6 900,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

380 000 zł87 m² 4 363,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż śliczne, przytulne mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy na osiedlu Piastowskim w nowym bloku z cegły z 1996 roku. Na powierzchnię całkowitą 87,09 m2, składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pogodno

Szczecin,zachodniopomorskie

267 000 zł52 m² 5 171,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Polecam na sprzedaż ładne mieszkanie na Pogodnie na parterze 2-piętrowego budynku. Mieszkanie po generalnym remoncie składa się z 2 pokoi, na podłodze panele wysokiej jakości, ściany gładzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

175 000 zł36 m² 4 901,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Adaptacje poddasza w kamienicy w centrum miasta. Mieszkanie w tej chwili w realizacji. Kawalerka o powierzchni 35,70 m2. Mieszkanie sprzedawane będzie z wykończoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

369 000 zł57 m² 6 501,06 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Nowoczesne słoneczne, mieszkanie w apartamentowcu (2007 rok budowy) z windą i podziemnym garażowcem w centrum Szczecina. Doskonałe dla osób ceniących sobie ciszę oraz ładny widok.