dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

474 000 zł55 m² 8 602,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Wspaniała Okazja! Przestronne 55 metrowe mieszkanie na Warszawskim Śródmieściu za jedyne 8602 złotych za metr 2. Nieruchomość składa się z trzech oddzielnych pokoi, dużej garderoby, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Staszica

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

199 900 zł70 m² 2 835,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w kamienicy w okolicy Sądu Rejonowego w Gorzowie. Mieszkanie składa się z 3osobnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki z wc i przedpokoju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Rewal

Rewal,zachodniopomorskie

124 000 zł77 m² 1 606,22 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecamy Polecamy Państwu do kupna mieszkanie o powierzchni 77,20 m2 położone w bloku w miejscowości położonej w odległości 5 kilometrów od niechorza. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Arbuzowa

Wrocław,dolnośląskie

187 300 zł37 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*** wyjątkowe osiedle W dobrej lokalizacji*** mieszkanie W programie mieszkanie dla młodych 0% prowizji 0% podatku pcc Słoneczne, dwupokojowe mieszkanie na Stabłowicach z dużym tarasem. .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Stabłowice

Wrocław,dolnośląskie

409 000 zł85 m² 4 817,43 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

*** wyjątkowa oferta*** miejsce postojowe gratis! dwupoziomowe mieszkanie Z ogrodem. Dobra lokalizacja nowoczesna architektura wysoki standard I wygoda 0% prowizji 0% podatku na wstępie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bielany

Warszawa,mazowieckie

540 000 zł85 m² 6 352,94 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Duże, 4-ro pokojowe mieszkanie na warszawskiej Chomiczówce. Budynek z 1976, wykonany z pustaków, ocieplony, nowa elewacja. Wymienione rury co i wodno-kanalizacyjne. Na piętrze komora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Barwinek

Kielce,świętokrzyskie

210 000 zł60 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Przestronne, rozkładowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Barwinek. Składa się z: salonu z wyjściem na loggię, widnej kuchni, 2 sypialni, łazienki z wanną, osobnego wc i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bałuty

Łódź,łódzkie

260 000 zł70 m² 3 714,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Duże mieszkanie 3 pokoje w super stanie - do wprowadzenia. Zero prowizji od kupującego! W mieszkaniu dodatkowo garderoba 3 m2. Atutem jest duży przedpokój 8.6 m2. Kuchnia 10,8m2 - meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Poznań,wielkopolskie

249 000 zł38 m² 6 552,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Oferuję na sprzedaż mieszkanie położone na drugim piętrze w niskim bloku z windą przy ul. Grunwaldzkiej w Poznaniu. Budynek został oddany do użytku w 2007 roku. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyspa Pasieka

Opole,opolskie

249 000 zł47 m² 5 320,51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż Mieszkanie Opole Wyspa Pasieka Do sprzedania wygodne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni użytkowej 46,80 m2, składające się z 2 pokoi, widnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bohomolca

Kraków,małopolskie

350 000 zł77 m² 4 545,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Kraków, prądnik czerwony> Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 77m2 na parterze kameralnego budynku wielorodzinnego przy ul. Kurzei. Mieszkanie ma 3 pokoje, łazienkę i kuchnię. 280 cm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Krotoszyn

Krotoszyn,wielkopolskie

178 000 zł74 m² 2 405,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Duże mieszkanie 4p+k+ł+wc znajdujące się na pierwszym piętrze w zadbanym docieplonym bloku na os. Dąbrowskiego. Mieszkanie zadbane, ciepłe, okna plastikowe + rolety zewnętrzne. Dane mają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowa

Wrocław,dolnośląskie

291 000 zł52 m² 5 596,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: mieszkanie o powierzchni 52 m kw. na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielonki

Zielonki,małopolskie

449 000 zł103 m² 4 359,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Bez prowizji od kupującego! Do sprzedaży piękne, bardzo przestronne trzypokojowe mieszkanie. Mieszkanie posiada dużą otwartą przestrzeń, na którą składa się salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

215 000 zł27 m² 8 091,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1906

Wymiary lokalu: kuchnia: 1,5 x 1,5 łazienka: 1,5 x 1,6 przedpokój: 1,3 x 1,6 pokój: (dwa okna na ulicę 11 listopada) 4,3 x 4,6 Wymienione: okna centralne ogrzewanie instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starodębska

Włocławek,kujawsko-pomorskie

95 000 zł51 m² 1 862,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 50,8 m2, usytuowane na I piętrze w 3 piętrowym bloku z lat 60-tych. Do lokalu należy: - 2 pokoje (ok. 22 m2 i 9 m2) - widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lwowska

Warszawa,mazowieckie

780 000 zł89 m² 8 769,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1922

Trzy pokojowe mieszkanie w kamienicy przy Lwowskiej. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze, w 4-piętrowym budynku z windą. Mieszkanie jest dwu- stronne, 2 pokoje po ok. 20m2 z oknami na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Katowicka

Poznań,wielkopolskie

525 000 zł70 m² 7 553,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne! mieszkanie w poznaniu ul. Katowicka, 4 pokojowe w niskim bloku z windą o pow. ok. 70 mkw z możliwością kupna garażu! Nieruchomość znajduje się na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasińskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

115 000 zł31 m² 3 750,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka na Niebuszewie. Mieszkanie położone jest na 2 piętrze w 3 piętrowej kamienicy. Metraż mieszkania 30,66m2. Mieszkanie składa się z przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

410 000 zł70 m² 5 899,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Gorąco polecam! Bardzo ładne, przestronne mieszkanie trzypokojowe w samym sercu na Tarchomina. Mieszkanie 69,5 m z miejscem parkingowym i dużą 4,30 m2 piwnicą, oraz przepięknym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szybowcowa

Wrocław,dolnośląskie

264 000 zł58 m² 4 551,72 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - piotr strzelczyk - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - ok. Szybowcowej / rozkład / ciche / balkon Mieszkanie w pełnym rozkładzie o powierzchni 58 m2 składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bobrzyńskiego

Kraków,małopolskie

469 000 zł68 m² 6 897,06 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Elegancko wykończone i umeblowane! Oferujemy do sprzedaży piękne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m2, mieszczące się na najwyższym piętrze w sześciopiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Legionów

Wrocław,dolnośląskie

184 000 zł27 m² 6 814,81 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Mam przyjemność zaprezentować Państwu jasne, słoneczne mieszkanie 1-pokojowe o pow. 27 m kw. w dzielnicy Stare Miasto, okolice placu Legionów. Lokal składa się z: 1 pokoju kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bałuty

Łódź,łódzkie

113 000 zł31 m² 3 645,16 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

M2 o powierzchni ok.32m2 usytuowane na II piętrze w czteropiętrowym bloku z cegły. Lokalizacja: stare Bałuty. Mieszkanie w pełni rozkładowe, osobne wejście do kuchni. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaszubska

Wrocław,dolnośląskie

310 542 zł43 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*** wyjątkowa oferta*** najlepsza lokalizacja nowoczesna architektura wysoki standard I wygoda 0% prowizji 0% podatku pcc Dwupokojowe mieszkanie z balkonem w centrum miasta. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jana Pawła II

Osielsko,kujawsko-pomorskie

349 670 zł73 m² 4 790 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Nowe wykończone mieszkanie poddaszowe w inwestycji Lake Residence w Osielsku k. Bydgoszczy. Lokal posiada: - łazienkę o pow. 5,70 m2 - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zawiercie

Zawiercie,śląskie

60 000 zł41 m² 1 463,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam, przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania w kamienicy o powierzchni 41m². Mieści się na pierwszym piętrze. Mieszkanie posiada 2 pokoje, aneks kuchenny możliwością własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

299 000 zł29 m² 10 310,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Jasne, klimatyczne mieszkanie jednopokojowe w sercu Starego Mokotowa. Do wprowadzenia , przy metrze! Okolica charakteryzuje się niską, głównie przedwojenną zabudową. Po sąsiedzku znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Chrobrego

Białystok,podlaskie

199 000 zł48 m² 4 145,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzy pokojowe mieszkanie, po remoncie z wymienionymi oknami. W tym roku ukończona całkowita elewacja budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

162 900 zł25 m² 6 516 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania kawalerka w atrakcyjnej lokalizacji na Krzykach. Nieruchomość do remontu znajdująca się w bloku po remoncie z zewnątrz jak i klatki schodowej. Parking na pilota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bochnia

Bochnia,małopolskie

334 235 zł65 m² 5 173,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piękne mieszkanie 3-pokojowe, z dużym salonem, otwartym na kuchnię oraz dwoma balkonami (4,28 m2 i 2,33 m2). Bardzo przestronne, jasne i słoneczne. Salon wraz z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bałuty

Łódź,łódzkie

139 000 zł45 m² 3 079,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Do sprzedania M3, 45m2. Czwarte piętro w bloku czteropiętrowym. Mieszkanie posiada balkon i piwnicę. Wymienione okna i instalacje. W pokojach na ścianach częściowo tapety, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Głubczyce

Głubczyce,opolskie

75 000 zł48 m² 1 562,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pilnie sprzedam przytulne mieszkanie, o powierzchni 48 m kw, składające się z 2 pokoi, łazienki, jasnej kuchni, przedpokoju i balkonu. Do mieszkania przynależy również piwnica oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

174 676 zł48 m² 3 623,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferta W programie - "mieszkanie dla młodych" 80 mieszkań od dewelopera - i podatku pcc! W ofercie sprzedaży trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Kromera

Wrocław,dolnośląskie

320 000 zł51 m² 6 274,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - - - Polecam Państwu bardzo ładne, 2 pokojowe mieszkanie blisko Placu Kromera, w okolicy ch korona - nowe budownictwo 2006r. Do sprzedania komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Zalasewo

Zalasewo,wielkopolskie

374 000 zł83 m² 4 506,02 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Mieszkania dwupoziomowe 4pokojowe z ogródkiem i 2 miejscami postojowymi położone w Zalasewie - zaledwie 1km od granicy miasta Poznania Polecam mieszkania w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krucza

Wrocław,dolnośląskie

280 000 zł56 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

To 3 pokojowe mieszkanie na ul. Kruczej umiejscowione jest w zielonej i spokojnej dzielnicy Wrocławia. W pełni umeblowane i wyposażone nadaje się do zamieszkania od zaraz. Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Kombatantów

Gdynia,pomorskie

243 000 zł75 m² 3 240 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1950

Mamy na sprzedaż 5 pokojowe mieszkanie wolne od zaraz w Rumi koło Gdyni obok Galerii Rumia Salon, 4 pokoje, łazienka z oknem, kuchnia z oknem toaleta i 2 piwnice Mieszkanie mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sucha

Łódź,łódzkie

177 496 zł40 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

- wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający Mieszkanie w stanie deweloperskim, jednopokojowe, na drugim piętrze, w nowym pięciopiętrowym bloku z windą. Teren ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaszubska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

109 500 zł42 m² 2 576,47 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie usytuowane na ulicy Kaszubskiej o powierzchni 42,50m2. W pokojach (pokoje nieprzejściowe) : okna pcv, ściany-gładź oraz tapety do malowania. W dużym pokoju wnęka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Stabłowice

Wrocław,dolnośląskie

449 000 zł92 m² 4 862,46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

*** wyjątkowa oferta*** miejsce postojowe gratis! przestronne mieszkanie Z tarasem na dachu. Dobra lokalizacja nowoczesna architektura wysoki standard I wygoda 0% prowizji 0% podatku na wstępie.