dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 141 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 141 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

108 140 zł30 m² 3 623,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Oferta W programie - "mieszkanie dla młodych" 80 mieszkań od dewelopera - i podatku pcc! W ofercie sprzedaży kawalerka w stanie deweloperskim w nowoczesnym apartamentowcu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią Warszawa

Warszawa,mazowieckie

260 000 zł24 m² 10 833,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Świetna lokalizacja w okolicach Saska Kepa. Mieszkanie o ciekawym układzie pomieszczeń - składa się z pokoju 16m 2 , kuchni 3,5 m 2 ,przedpokój 2,5 m 2 i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

320 000 zł52 m² 6 153,85 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Cena do negocjacji. Przestronne 2 pokojowe mieszkanie w centrum Wrocławia. Idealnie nadaje się jako inwestycja dla osób, które mają ochotę zaaranżować lokal wedle swoich gustów albo pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Hryniewieckiego

Władysławowo,pomorskie

399 000 zł27 m² 14 777,80 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Apartament w kompleksie Velaves we Władysławowie na trzecim piętrze, o powierzchni 27 metrów kwadratowych + balkon 6 metrów kwadratowych. Jednopokojowy z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Pyrzyckie

Stargard,zachodniopomorskie

223 744 zł59 m² 3 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

"oferta W programie - mieszkanie dla młodych" 64 mieszkania od dewelopera - i podatku pcc! W ofercie sprzedaży komfortowe trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podbipięty

Łódź,łódzkie

460 000 zł83 m² 5 562,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

- wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający Mieszkanie trzypokojowe, przestronne, rozkładowe, na trzecim piętrze, w bloku czteropietrowym, z dużym balkonem typu loggia (pow. 7 mkw).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

169 000 zł36 m² 4 694,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

#####kontakt agata mrożek##### Polecam Państwu do sprzedaży dużą kawalerkę z osobną kuchnią w kamienicy na pograniczu dzielnic krzyki/fabryczna, iiip/ivp w bliskiej odległości ch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Gdańsk,pomorskie

229 000 zł44 m² 5 264,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie dwu pokojowe o pow.43,5 m2 Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi jasnej urządzonej kuchni łazienki z wc oraz przedpokoju. Mieszkanie po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

198 531 zł34 m² 5 921 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*** wyjątkowa oferta*** dwupokojowe mieszkanie Z loggią. Najlepsza lokalizacja nowoczesna architektura wysoki standard I wygoda 0% prowizji 0% podatku Dwupokojowe mieszkanie w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reymonta

Wrocław,dolnośląskie

172 000 zł40 m² 4 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z potencjałem! Polecam na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe, 40 m2 do własnej aranżacji w pobliżu Parku Staszica. Mieszkanie składa sie z sypialni ok. 8 m2, salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jadwigi

Poznań,wielkopolskie

359 856 zł42 m² 8 568 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zapraszamy maraton gardens - oferta bezpośrednia - Przedmiotem oferty jest dwypokojowy apartament o powierzchni 41,65 m2 znajdujący się na parterze jednego z sześciu apartamentowców przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górczyn

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

249 500 zł62 m² 4 022,90 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w wysokim standardzie o powierzchni 62,02m2 składające się dwóch sypialni, pokoju z aneksem kuchennym, garderoby, łazienki z toaletą, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

118 000 zł44 m² 2 681,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Śliczne, przytulne mieszkanie na Gaju, wśród ogródków, łąk i terenów spacerowych.Pierwotnie były dwa pokoje, właściciele wygospodarowali trzeci pokój, częściowo z likwidacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Eskulapa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

162 430 zł37 m² 4 390 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Zamieszkaj na nowoczesnym osiedlu nordic residence. Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 37,07 m2 znajduje się na Os. Eskulapa w Fordonie. Lokal składa się z : -dużego pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

173 408 zł48 m² 3 623,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferta W programie - "mieszkanie dla młodych" 80 mieszkań od dewelopera - i podatku pcc! W ofercie sprzedaży trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tyszkiewicza

Warszawa,mazowieckie

265 000 zł30 m² 8 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Funkcjonalna kawalerka w świetnej lokalizacji na warszawskiej Woli. Mieszkanie po remoncie gotowe do zamieszkania od zaraz bez wkładu finansowego. Na 30m znajduje się pokój dzienny, osobna widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Lębork,pomorskie

267 100 zł68 m² 3 899,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Nowa inwestycja już w sprzedaży, dom wielorodzinny przy ul. Grunwaldzkiej w Lęborku, o wysokości 3 kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hallera

Otwock,mazowieckie

270 000 zł55 m² 4 909,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Ładne, 2- pokojowe mieszkanie o pow. 55 m2 na II piętrze, z balkonem, w Otwocku przy ul. Hallera. Kuchnia otwarta, widna, z interesującą zabudową, w łączności z salonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konduktorska

Warszawa,mazowieckie

295 000 zł36 m² 8 194,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Do Sprzedania Ciche i słoneczne mieszkanie: połozone na ul.Konduktorska, na 2piętrze w 4 piętrowym bloku z cegły, okna wychodzace na zach. Mieszkanie rozkładowe dwa pokoje 16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

172 000 zł53 m² 3 245,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyłączność! Ładne 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w bloku w dzielnicy Wyżyny. Pokoje wielkości 16,11,9m2. Na podłodze panele i kafle,ściany tapety. Kuchnia umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dmowskiego

Poznań,wielkopolskie

267 000 zł54 m² 4 944,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Ustawne mieszkanie trzypokojowe W odrestaurowanym budynku. Powierzchnia mieszkania 54m2. Pokój 15m2 na podłodze panele, wystawa wschodnia. Pokój 13m2 na podłodze panele, wystawa wschodnia. Pokój 7m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czuby

Lublin,lubelskie

323 190 zł72 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie 3 pokojowe z oddzielną kuchnią. Duży pokój dzienny 20 m2, 2 sypialnie, balkon o powierzchni 8 m2. Nowa inwestycja w rejonie ulic Jana Pawła II / Gęsia. Niska zabudowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wejherowska

Wrocław,dolnośląskie

310 000 zł54 m² 5 740,74 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - piotr strzelczyk - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - rozkład / winda / balkon / ok. Wejherowskiej Mieszkanie dwustronne, w pełnym rozkładzie o powierzchni 54 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tarpno

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

115 000 zł45 m² 2 555,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż ładne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 45m2 usytuowane na IV. piętrze w bloku na os. Tarpno. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, łazienki, kuchni z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reja

Wrocław,dolnośląskie

240 000 zł49 m² 4 897,96 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Polecam mieszkanie na 4 w kamienicy z roku 1910 remont gruntowny 99 roku. 49 mkw salon z aneksem kuchennym (meble w zabudowie z 2012 roku - pełne agd) sypialnia, garderoba, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czackiego

Siedlce,mazowieckie

169 000 zł46 m² 3 673,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie w samym centrum miasta 46m2, dwa pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój i balkon. Usytuowane jest na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bema

Wrocław,dolnośląskie

199 000 zł34 m² 5 852,94 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe, 34 m2 (po podłodze 40 m2) w samym centrum miasta tuż przy Pl. Bema. Mieszkanie do własnej aranżacji, istnieje możliwość zrobienia otwartej przestrzeni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielawy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

133 000 zł36 m² 3 694,44 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji w poblizu Szpitala Jurasza. Mieszkanie składa sie z pokoju dziennego, który można połaczyć z kuchnią oraz sypialni. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ołtaszyn

Wrocław,dolnośląskie

537 000 zł76 m² 7 084,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Dwupoziomowe mieszkanie w stanie developerskim, na Ołtaszynie, boczna Parafialnej. Trzy pokoje /75,80m2/, duży balkon. Osiedle zamknięte z całodobową ochroną. Okolca bardzo cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Poznań,wielkopolskie

440 700 zł66 m² 6 677,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oryginalne mieszkanie W kamienicy w stanie developerskim,położone na wysokim parterze w rewitalizowanej kamienicy.Nietypowa sprzedaż:kupujący projektuje pod swoje potrzeby układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wazów

Zielona Góra,lubuskie

144 000 zł48 m² 3 012,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do własnej aranżacji położone na pierwszym piętrze niskiego bloku na Osiedlu Wazów. Lokal o powierzchni 47,80m2 na których rozmieszczono salon z wyjściem na balkon, jasną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wiązów

Wiązów,dolnośląskie

115 000 zł63 m² 1 825,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe ( jeden z aneksem kuchennym) w centrum Wiązowa. 1 pietro. Duża kuchnia połączona z pokojem, łazienka z Wc , przedpokoj. Mieszkanie, suche i sloneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubicz Górny

Lubicz Górny,kujawsko-pomorskie

175 000 zł65 m² 2 692,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie 3 pokojowe. Na całkowita powierzchnie 65,4m2 składają się salon z wyjściem na balkon, 2 sypialnie, widna kuchnia, łazienka, wc oraz przedpokój. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

300 000 zł56 m² 5 357,14 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo jasne, przytulne, 3 pokoje w pełnym rozkładzie z pięknym widokiem na Wrocław. Bardzo bliska okolica parku Grabiszyńskiego oraz skrzyżowania hallera/grabiszyńska. Zadbany budynek oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Powstańców Śląskich

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł93 m² 5 888,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Dwu poziomowe, ciche, ciepłe, funkcjonalne w samym centrum Bemowa. Pokoje rozkładowe, doświetlone, duży przestronny salon z wyjściem na loggię z widokiem na tereny zielone. 2 łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poleska

Wrocław,dolnośląskie

245 000 zł39 m² 6 282,05 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Zadzwoń - mateuszukzapraszam na bezpłatną prezentację! - Dwustronne mieszkanie o powierzchni ok. 38,52m2 znajduje się w na 7 piętrze w 10 piętrowym budynku z roku 2001r. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bojary

Bojary,podlaskie

215 000 zł34 m² 6 323,53 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje*** nowa cegła*** bojary Polecam Państwu mieszkanie położone w bloku z cegły ( 2014 r.) na osiedlu Bojary. Lokal jest jednostronny, składa się z dużego salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Bohomolca

Kraków,małopolskie

595 000 zł105 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Kraków, prądnik Czerwony. Do sprzedania nowe, całkowicie wykończone atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 105 m2 w budynku wielorodzinnym. 4 pokoje (z możliwością zaaranżowania wnętrza tak,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Zielona Góra,lubuskie

219 000 zł59 m² 3 693,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne, gotowe do wprowadzenia, przestronne 2 - 3 pokojowe z mieszkanie z aneksem położone w Centrum w Zielonej Górze. Mieszkanie ma powierzchnię 59m2, na której rozmieszczono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drohobycka

Wrocław,dolnośląskie

299 000 zł77 m² 3 883,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Pilna sprzedaż! piękne mieszkanie dwupoziomowe,O pow.77 M2 ZA 299 TYS. 3 pokoje,na I poziomie: kuchnia samodzielna, sypialnia, duża łazienka,salon, na II poziomie: duży pokój- otwarta przestrzeń-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Warszawa,mazowieckie

384 000 zł56 m² 6 820,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Bardzo ładne 3-pokojowe mieszkanie - 56,30 m 2 po generalnym remoncie. Budynek po dużej modernizacji, ocieplony, nowa elewacja. P iętro 2/4 z balkonem. Dzielnica Bielany, ulica Jana.