dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 137 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 137 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

629 000 zł78 m² 8 116,13 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Piękne, przestronne mieszkanie z bardzo dużym balkonem 22m2. Wyjście na balkon zarówno z salonu jak i z sypialni, dużo słońca - ekspozycja zachodnia. Ustawny salon 20m2 połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Żenczykowskiego

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł161 m² 6 521,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1993

kontakt:   Mam Państwu do zaoferowania mieszkanie dające ogromne możliwości aranżacyjne. Pięciopokojowe (możliwość przerobienia na większą liczbę pokoi) o powierzchni ogólnej 161 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

415 000 zł50 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie w super lokalizacji na osiedlu Słoneczny Stok w Warszawie. Osiedle strzeżone z 2004 roku posiada całodobową ochronę i monitoring. Idealnie ciche mieszkanie dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

380 000 zł69 m² 5 499,28 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 69m kw, w plombie z windą. 3 pokoje, osobna kuchnię, łazienka z toaletą i wanną oraz balkon i jest w pełni rozkładowe. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Matejki

Kluczbork,opolskie

269 000 zł102 m² 2 632,09 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Osiedle Matejki Kluczbork - nowe mieszkania bezpośrednio od dewelopera 0% pcc, 0% Prowizji i tylko połowa taksy u notariusza! Atrakcyjne mieszkania na nowoczesnym i komfortowym Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wola

Warszawa,mazowieckie

496 000 zł60 m² 8 266,67 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Atrakcyjna nieruchomość o pow. 60,5m2 w apartamentowcu na terenie nowoczesnego osiedla na warszawskiej Woli. Osiedle wyróżnia wysoka jakość projektów oraz wysoki standard i jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podedworze

Kraków,małopolskie

449 000 zł86 m² 5 249,01 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Do sprzedaży przestronne, trzypokojowe mieszkanie w podwyższonym standardzie deweloperskim! Dogodna lokalizacja - spokojna okolica z dobrym połączeniem z Centrum Miasta, południem regionu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ossowskiego

Katowice,śląskie

199 000 zł54 m² 3 719,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

ładne mieszkanie 2 pokojowe w budynku tzw. tarasowcu, na II pietrze. Ekspozycja lokalu południowa. Ładny balkon. Mieszkanie po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niemcewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

290 000 zł74 m² 3 892,62 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam trzypokojowe mieszkanie o pow.74.5 mkw, na drugim piętrze w budynku pięciopiętrowym.W mieszkaniu znajduje się salon z wyjściem na loggię,ładna,ustawna sypialnia, mniejszy pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

269 000 zł27 m² 9 962,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka o pow. 27 m2 w samym Rynku! Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze 3-piętrowego budynku. Nad mieszkaniem znajduje się strych. Mieszkanie składa się z: * pokoju *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałbrzyska

Wrocław,dolnośląskie

247 797 zł41 m² 6 068,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym do słonecznej strony i widokiem na wewnętrzny zadrzewiony dziedziniec. Zielona Klecina, to nowa inwestycja mieszkaniowa realizowana na wrocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długosza

Sosnowiec,śląskie

149 000 zł51 m² 2 897,71 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponujemy do sprzedaży funkcjonalny lokal mieszkalny o pow 51,42mkw, usytuowany w Sosnowcu, na osiedlu Zagórze, przy ul. Długosza. Położony jest na drugim pietrze w wysokiej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

257 000 zł30 m² 8 560,96 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Do sprzedanie mieszkanie w nowej inwestycji firmy Ronson. Mieszkanie znajduje się na Osiedlu Espresso Wola. Jest to świetna lokalizacja pod względem infrastruktury jak również pod względem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

299 000 zł55 m² 5 436,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Gorąco polecamy na sprzedaż luksusowe w pełni rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie z dużym tarasem o pow. 55 m 2 usytuowane w okolicy ul. Przyjaźni w budynku z 2005.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ugory

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

169 900 zł47 m² 3 614,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie M-4 o pow. 47m2 na Szwederowie, ul. Ugory. Dobra cena! cena: 169 900zł.- DO NEGOCJACJI. Opłaty dla spółdzielni: 280zł.+ prąd i gaz wg. liczników/na 2 osoby. Kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Łódź

Łódź,łódzkie

85 000 zł42 m² 2 023,81 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

DO sprzedaży mieszkanie, składające się Z dużego pokoju, dużego przedpokoju, kuchni, łazienki Z wc O powierzchni około 42 m2, położone W kamienicy W łodzi przy ul. Jaracza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malawskiego

Warszawa,mazowieckie

359 000 zł49 m² 7 326,53 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie w budynku położonym na Mokotowie przy ulicy Malawskiego (blisko ulic Woronicza oraz Wołoskiej). Dwupokojowe z dużą widną kuchnią i balkonem. Ulokowane na siódmym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Damrota

Wrocław,dolnośląskie

300 000 zł60 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ciche mieszkanie 4-pokojowe w budynku z windą oraz ogrzewaniem miejskim przy cichej uliczce w Śródmieściu. Składa się z salonu z balkonem, 3 sypialni, przedpokoju, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

372 000 zł44 m² 8 454,55 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Bardzo ładne mieszkanie dwupokojowe w dobrym punkcie komunikacyjnym. Kuchnia widna. Stan bardzo dobry. Nowa elewacja i odnowiona klatka schodowa. Po remoncie. Nowe instalacje. Do mieszkania należy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Woronicza

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł60 m² 10 833,30 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Gotowe do zamieszkania funkcjonalne mieszkanie, wykończone ze starannością i dbałością o szczegóły, z wykorzystaniem wysokiej klasy materiałów. Okna duże, balkonowe z drewna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Meksykańska

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł73 m² 10 990,40 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

S a S K A K Ę P A - mieszkanie 3 - P O K O J O W E z t a r a s e m, w budynku z 2007 roku, monitorowanym, strzeżonym, recepcja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żabińskiego

Warszawa,mazowieckie

375 000 zł52 m² 7 211,54 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie o powierzchni 52 m2 Warszawa Ursynów ul.Żabińskiego, budynek Rok 1985. Płyta. 2-pokojowe. 0/10p. Kuchnia otwarta .DUŻY Balkon. Stan mieszkania bardzo dobry .Mieszkanie CICHE , wygodne ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Rumia,pomorskie

190 000 zł63 m² 3 035,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie na sprzedaż rumia janowo. Lokal trzypokojowy, dwustronny (pn-pd) bardzo słoneczny. Usytuowanie - W najbliższym otoczeniu przedszkole, szkoła z gimnazjum, rozległe tereny rekreacyjne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielone Zacisze

Warszawa,mazowieckie

530 000 zł68 m² 7 763,29 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Bardzo blisko ratusza dzielnicy Targówek. Z jednej strony bloku jest kanałek, z drugiej strony stadnina koni. Do przystanku Żuromińska (500, 169, 120, 227, 512, 112, 156) jest 200m. Do 2020r. ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Raciborska

Kraków,małopolskie

444 444 zł68 m² 6 535,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie: oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane na II piętrze przy ulicy Raciborskiej na Ruczaju. Lokal ładnie i bardzo funkcjonalnie zaaranżowany skład się z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Grochowa

Wrocław,dolnośląskie

179 000 zł26 m² 6 884,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - kawalerka / idealna do zamieszkania/ świetna inwestycja / rozkładowe mieszkanie po remoncie, w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

138 000 zł54 m² 2 555,56 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Super oferta! Mamy do zaoferowania piękne mieszkanie 54m 2 na III piętrze w bloku (cegła), w Centrum miasta bardzo spokojna okolica. Mieszkanie rozkładowe, po kapitalnym remoncie, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

155 000 zł50 m² 3 100 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

3.100,00 zł/m2. Proponujemy do sprzedaży mieszkanie składające się Z dwóch pokoi, kuchni, łazienki Z wc I przedpokoju O łącznej powierzchni około 50 M2. Mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prusa

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł85 m² 6 470,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie w kamienicy w centrum Wrocławia o pow. 85 m2 za 550 000 zł. Mieszkanie składa się z trzech pokoi o powierzchni 22 m2, 20 m2, 17m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Złota

Katowice,śląskie

269 000 zł73 m² 3 684,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Opis: bezpośrednie sąsiedztwo parku śląskiego! Polecamy Państwu przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73m2. Lokal znajduje się na 1 piętrze w 4-piętrowym budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostrobramska

Warszawa,mazowieckie

321 000 zł47 m² 6 829,79 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Sprzedam bezpośrednio. Dwupokojowe słoneczne i ustawne mieszkanie o pow.47 m2 na Warszawskim Gocławku. Mieszkanie na trzecim piętrze dziesięciopiętrowego bloku z windą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

182 304 zł51 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Promocja od dewelopera - mieszkanie na III piętrze - cena brutto 3600 zł/m2 "oferta W programie - mieszkanie dla młodych" i podatku pcc Promocja od Dewelopera - Dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Południowa

Końskie,świętokrzyskie

365 000 zł96 m² 3 821,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie o powierzchni 95,5 m2 z południową wystawą na ulicy Południowej w Końskich. Salon, 3 sypialnie, kuchnia, garderoba, łazienka z odrębnym wc,. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Biały Kamień

Warszawa,mazowieckie

1 030 000 zł77 m² 13 376,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Luksusowy apartament tuż przy Polach Mokotowskich z własnym 45 m ogródkiem, w inwestycji Eko-Park -delicato. Nieruchomość składa się z 3 pokoi w tym dwie sypialnie , łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeromskiego

Opoczno,łódzkie

145 600 zł56 m² 2 600 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam. Mam do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m2. Znajduje się ono w bloku przy ul. Żeromskiego na parterze. Do mieszkania należy również piwnica. Okna są wymienione na nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rolna

Katowice,śląskie

196 800 zł48 m² 4 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży trzy pokojowe mieszkanie położone w budynku przy ul. Rolnej w Katowicach. Mieszkanie spółdzielczo-własnościowe o powierzchni 48 m2, składające się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nożownicza

Wrocław,dolnośląskie

395 000 zł44 m² 8 977,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Luksusowe mieszkanie przy rynku dla konesera Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie 2-pokojowe o pow. 44m kw. w dzielnicy Stare Miasto - Rynek, okolice ulicy Nożowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lotnicza

Legnica,dolnośląskie

270 000 zł80 m² 3 375 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Sprzedam urokliwe mieszkanie w dzielnicy Tarninów w Legnicy, przy ul. Lotniczej. -3 duże pokoje + kuchnia + łazienka + zabudowana weranda + duża piwnica (pełen rozkład) -ponad 80m2 -1 piętro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Na Stoku

Kielce,świętokrzyskie

297 000 zł74 m² 3 986,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie na sprzedaż, osiedle Na Stoku, 74,5 m2 , parter (0/2), w skład lokalu wchodzą 4 przestronne pokoje, kuchnia, łazienka, wc oraz przedpokój. We wszystkich pokojach nowe panele, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Madalińskiego

Warszawa,mazowieckie

800 000 zł60 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Dzień dobry, sprzedam 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60m2, wysokie na 3m z wyodrębnioną własnością oraz udziałem w gruncie. Mieszkanie znajduje się na starym Mokotowie, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

94 500 zł33 m² 2 863,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Urządzona kawalerka -2 pokoje- 33M2- 94500zł-oś.PRZYJAŹŃ TARNOWSKIE GÓRY! Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 33m2 na 3 piętrze w Tarnowskich Górach na Osiedlu.