dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 141 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 141 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

168 000 zł57 m² 2 947,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie po kapitalnym remoncie zrobione z dużym gustem i smakiem, bardzo nowoczesne w dzielnicy Piaskowa Góra o powierzchni 57m2 na które składają się 4 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

109 000 zł36 m² 3 070,42 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przytulne mieszkanie w dzielnicy Podzamcze w Wałbrzychu. Położony jest na parterze dziesięciopiętrowego budynku. Składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Franciszkańska

Nowy Sącz,małopolskie

169 000 zł48 m² 3 520,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 48m2 Układ mieszkania: przedpokój, łazienka, kuchnia ze spiżarką, dwa pokoje, balkon Mieszkanie położone na parterze. Nowy Sącz, ul. Franciszkańska 12 , ścisłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

390 000 zł54 m² 7 222,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie (54,24m2) z balkonem w cichej okolicy na Bemowie. Pokój dzienny z otwartą widną kuchnią 27m2 tworzą przyjemną przestrzeń życiową. Z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Okole

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

90 000 zł33 m² 2 727,27 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie, na parterze kamienicy w okolicy Krolowej Jadwigi.Zamontowano nowe okna PCV i nowe drzwi przeciwwłamaniowe. Wymieniona jest instalacja elektryczna, wodna, kanalizacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brazylijska

Warszawa,mazowieckie

360 000 zł39 m² 9 230,77 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Powiększ obraz

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modrzewiowa

Lubin,dolnośląskie

169 000 zł60 m² 2 816,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Spółka Tempo S.A oferuje mieszkanie znajdujące się w Lubinie przy ul. Modrzewiowej o powierzchni 60,20 m2. Lokal położony jest na parterze budynku 10 - piętrowego. Składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bajana

Wrocław,dolnośląskie

239 000 zł52 m² 4 596,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: mieszkanie o powierzchni 52 m kw. na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kruszwicka

Wrocław,dolnośląskie

295 000 zł62 m² 4 758,06 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Gorąco polecamy na sprzedaż w pełni rozkładowe, dwustronne, 3 pokojowe mieszkanie o pow. 63m2 usytuowane w okolicy ul. Kruszwickiej w budynku z 1979r. Doskonała lokalizacja oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szybowa

Sosnowiec,śląskie

180 000 zł84 m² 2 145,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecamy do sprzedaży przestronne 4-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Szybowej w Sosnowcu. Lokal mieszkalny o pow. 83,91m2 położony na 4 piętrze w niskim bloku składa się z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Armii Krajowej

Elbląg,warmińsko-mazurskie

135 000 zł45 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Przestrzenna kawalerka w centrum Elblaga z widokiem na ratusz. Bardzo cieple i sloneczne mieszkanie przy Aleji Armii Krajowej i Hetmańskiej. Idealnie dla kawalerów lub młodej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

340 000 zł100 m² 3 400 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Do sprzedania słoneczne, bezczynszowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 100m2 w dzielnicy Podzamcze. Na piętrze znajdują się 3 pokoje, kuchnia, łazienka z toaletą. Na parterze 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miernicza

Wrocław,dolnośląskie

320 000 zł69 m² 4 637,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -. Polecam Państwu urocze mieszkanie w doskonałej lokalizacji stare miasto Mieszkanie w pełni rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przydworcowe

Nowy Sącz,małopolskie

152 000 zł50 m² 3 040 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe o pow. 50m2 Lokalizacja: nowy Sącz, os. Przydworcowe III piętro Mieszkanie posiada balkon Nowe okna Parkiet w bardzo dobrym stanie Wymienione drzwi wewnętrzne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

105 000 zł67 m² 1 567,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania, przestronne, rozkładowe, słoneczne mieszkanie w dobrej lokalizacji Podgórza (blisko centrum miasta). Na powierzchni 67m2 mieszczą się 2 spore pokoje, duża kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mierosławskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

200 000 zł70 m² 2 857,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Ciche słoneczne mieszkanie znajduję się na ul. Ludwika Mierosławskiego. Jest po remoncie i jest idealnie dla rodzin małych lub dużych. Połozany jest parkiet i wsadzone nowe okna, ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pancera

Warszawa,mazowieckie

355 000 zł62 m² 5 725,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Do sprzedania 3-pokojowe, umeblowane mieszkanie z balkonem na II piętrze w 3-piętrowyn bez windy. Blok był remontowany w r. 2011 - elewacja i klatki schodowe. Mieszkanie składa sie z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

74 000 zł74 m² 1 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie na Rusinowie o powierzchni 74 m2, usytuowane na parterze w dwupiętrowym bloku. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju, pomieszczenia na łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

256 000 zł87 m² 2 942,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przestronne 87- metrowe mieszkanie z balkonem, mieszczące się w bardzo dobrej lokalizacji dzielnicy Podzamcze. 4 pokoje, kuchnia z oknem, oddzielnie łazienka i w-c oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krucza

Wrocław,dolnośląskie

215 000 zł43 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Gorąco polecamy na sprzedaż w pełni rozkładowe, jednostronne, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 43m2 usytuowane w okolicy ul.Kruczej w budynku z lat 80 tych.Doskonała lokalizacja oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Geodetów

Warszawa,mazowieckie

185 000 zł26 m² 7 254,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Funkcjonalna kawalerka w niskiej cenie i świetnej lokalizacji na warszawskiej zielonej Ochocie (druga linia zabudowy od ul. Grójeckiej) niedaleko Parku Szczęśliwickiego. Lokal usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Cieszyn

Cieszyn,śląskie

148 000 zł50 m² 2 960 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne trzypokojowe mieszkanie o pow. ok 44,9 m2 znajdujące się na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku na osiedlu w pobliżu cieszyńskiej starówki. Blisko sklepy, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł75 m² 7 866,67 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Bardzo atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie na bliskiej Woli. Przestronny salon z widnym aneksem kuchennym o łącznej pow. ok. 40m2 daje poczucie niespotykanej przestrzeni. Dwie sypialnie (12m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tomaszowska

Wrocław,dolnośląskie

290 000 zł50 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Gorąco polecamy na sprzedaż w pełni rozkładowe, dwustronne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 50m2 usytuowane W okolicy ul. Tomaszowskiej w budynku z 1973r. Doskonała lokalizacja oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

140 260 zł40 m² 3 549,99 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! 0% prowizji od kupującego! Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne nowe mieszkanie o powierzchni 39,51m2 usytuowane na parterze w nowo powstającej inwestycji w centrum Brzegu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Leszczynki

Gdynia,pomorskie

159 000 zł57 m² 2 789,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1960

Bardzo atrakcyjna cena! tylko 2789 za m2 mieszkania! Do dyspozycji ogród o powierzchni 400 m2. W pobliżu nowe budownictwo , domki jednorodzinne. W najbliższym sąsiedztwie pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

162 000 zł48 m² 3 375 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! własnościowe mieszkanie na osiedlu P Do sprzedania piękne i bardzo ciepłe, środkowe mieszkanie o powierzchni 48,5 m2, mieszczące się na 1 piętrze wieżowca na os. P1. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Nowa Sól

Nowa Sól,lubuskie

274 600 zł87 m² 3 159,95 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Koszty pośrednictwa ponosi deweloper!nowe mieszkania na sprzedaż! Mieszkania na sprzedaż w Nowej Soli w nowoczesnym bloku 6-kondygnacyjnym o interesującej architekturze, wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skalskiego

Będzin,śląskie

93 000 zł30 m² 3 100 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po kapitalnym remoncie, 1 pokój, kuchnia, łazienka z wc. Ściany gładzie, podłoga wyłożona panelami, kuchnia i łazienka w płytkach. Brak balkonu. Woda ciepła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Stary Mokotów

Warszawa,mazowieckie

290 000 zł29 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Jasne, klimatyczne mieszkanie jednopokojowe w sercu Starego Mokotowa. Do wprowadzenia , przy metrze! Okolica charakteryzuje się niską, głównie przedwojenną zabudową. Po sąsiedzku znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skorupki

Kraków,małopolskie

297 000 zł33 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Mieszkania w stanie deweloperskim o pow. 33m2, 41m2 i 43m2 z możliwością wykończenia za dodatkową opłatą. Prezentuję ofertę sprzedaży mieszkania 1-pokojowego o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

94 000 zł42 m² 2 238,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania w pełni rozkładowe, dobrze zlokalizowane mieszkanie w jednej z lepszych okolic Piaskowe Góry. Na 42 m2 składają się 2 pokoje (w tym jeden z dużym balkonem), jasna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Obora

Obora,dolnośląskie

350 000 zł104 m² 3 365,38 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferta 0 % - Kupujący nie ponosi kosztów do biura. 3 pokojowy apartament z możliwością przerobienia na 4 pokoje z przestronnym tarasem oraz dwoma miejscami postojowymi przed budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

315 000 zł39 m² 8 076,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie Z garażem, z balkonem W kameralnym budynku Z cegły z 2000 roku, dużo zieleni, bardzo dobra komunikacja. Do sprzedaży bardzo funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Marki

Marki,mazowieckie

328 000 zł75 m² 4 373,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania mieszkanie bezczynszowe, , 4 pokoje z ogródkiem. Powierzchnia użytkowa 75 mkw. Mieszkanie obejmuje program MDM ( Mieszkania dla Młodych) Mieszkanie na osiedlu 12 budynków,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

48 000 zł45 m² 1 060,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie na pierwszym piętrze o powierzchni 45,28 m2 w dzielnicy Śródmieście. Mieszkanie składa się z jednego pokoju, kuchni. Przedpokój wspólny z dwoma sąsiadami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szafera

Kraków,małopolskie

269 000 zł47 m² 5 723,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47m2 położone przy ul. Szafera. Mieszkanie położone na III piętrze w IV-pietrowym budynku z cegły. Na podaną powierzchnię składają się dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

75 000 zł40 m² 1 889,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania bardzo przytulne mieszkanie na Białym Kamieniu o pow.39,68m2 z pokojem oraz z aneksem kuchennym wraz z jadalnią. Kuchnia widna w zabudowie. Łazienka razem z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Dziećmorowice

Dziećmorowice,dolnośląskie

120 000 zł37 m² 3 211,13 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Do sprzedania bardzo ładne, słoneczne mieszkanie położone na wysokim parterze w zadbanej, dwupiętrowej kamienicy w miejscowości Dziećmorowice, nieopodal Wałbrzycha. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ciechocińska

Warszawa,mazowieckie

490 000 zł62 m² 7 903,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie w niezwykle spokojnej okolicy na sadybie! wspaniała lokalizacja, blisko parków gwarantujących relaks po całodniowej gonitwie. Ponad to: restauracje , banki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

139 000 zł81 m² 1 724,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania duże , przestronne mieszkanie w nowym budownictwie, usytuowane na Górnym Sobięcinie. Blok z 1992 roku o powierzchni 80,60 m2, na którą składają się salon z aneksem.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij