dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przylesie

Lubin,dolnośląskie

108 000 zł34 m² 3 223,88 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie, o powierzchni 33,5 m2, zlokalizowane na VIII piętrze IX piętrowego bloku. Lokal posiada 2 odrębne pokoje, widną kuchnię oraz łazienkę wraz wc. Kuchnia otwarta została na duży pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Płaskowickiej

Warszawa,mazowieckie

446 325 zł59 m² 7 564,83 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Płaskowiciej na Ursynowie, lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki i wc. Mieszkanie wykończone, umeblowane, kuchnia wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

168 000 zł57 m² 2 947,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe w Wałbrzychu na Piaskowej Górze. Na nieruchomość o powierzchni 57 m2 składają się 4 pokoje, łazienka w wc, kuchnia oraz przedpokój. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

582 000 zł72 m² 8 083,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Piękne, ciche mieszkanie z dużym słonecznym ogródkiem 64m2 na Bemowie. Salon z aneksem kuchennym (łączna pow. ok. 32m2), dwie sypialnie, łazienka z kabiną prysznicową, oddzielne wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

89 900 zł38 m² 2 365,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam słoneczne mieszkanie w Boguszowie Gorcach o pow.38m.Budynek 4 piętrowy położony na osiedlu,piętro pierwsze.Mieszkanie składa się z 2 pokoi,widnej kuchni,łazienki z WC oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałbrzyska

Wrocław,dolnośląskie

320 000 zł51 m² 6 274,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy - ok. Wałbrzyska / czekoladowa / garaż / balkon / taras / nowe budownictwo obecnie mieszkanie jest wynajmowane możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sztabowa

Wrocław,dolnośląskie

355 000 zł69 m² 5 144,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - Polecam Państwu urocze mieszkanie w doskonałej lokalizacji ok. Sztabowa / gajowicka / krzyki / dwustronne / ciche Polecam do sprzedaży mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Lotnicza

Zabrze,śląskie

84 000 zł41 m² 2 058,82 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wynagrodzenie pośrednika ponosi sprzedający. Oferujemy do sprzedania mieszkanie Zabrze - Makoszowy, na parterze w niskim budynku z cegły. Mieszkanie składa się z dużej jasnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Błonie

Błonie,mazowieckie

179 950 zł48 m² 3 748,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Uwaga!do sprzedania własnościowe mieszkanie do remontu o powierzchni 48m2 w centrum Błonia. Mieszkanie składa się z salonu, widnej kuchni, łazienki i dwóch sypialni. Na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oleska

Wrocław,dolnośląskie

210 000 zł30 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 30m2 usytuowane W okolicy ul. Oleskiej. Doskonała lokalizacja oraz cisza i zieleń zapewniają idealne warunki do życia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Mieroszów

Mieroszów,dolnośląskie

175 000 zł90 m² 1 944,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedamy piękne mieszkanie w centrum Mieroszowa. Lokal na pierwszym piętrze budynku 2 piętrowego. Cztery pokoje, kuchnia z jadalnią i jasną spiżarnią, łazienka z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. 3 Maja

Świdnik,lubelskie

95 000 zł22 m² 4 222,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Przytulne, cieplutkie, bardzo widne i ciche mieszkanko w centrum Swidnika

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piękna

Wrocław,dolnośląskie

339 000 zł69 m² 4 913,04 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - Polecam Państwu urocze mieszkanie w doskonałej lokalizacji ok. Armii krajowej / piękna / rozkład Polecam do sprzedaży mieszkanie z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rzeźnicza

Kraków,małopolskie

264 000 zł37 m² 7 135,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Do sprzedaży mieszkanie 1-pokojowe położone w Krakowie w rejonie Ronda Grzegórzeckiego. Mieszkanie o powierzchni 36,57 m2 składające się z jednego pokoju (23,5 m2), półotwartej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kierocińskiej

Sosnowiec,śląskie

150 000 zł59 m² 2 542,37 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie na 1 piętrze w 10 piętrowym bloku. Jeden pokój w układzie przejściowym .Mieszkanie słoneczne , dobra lokalizacja , zielona dzielnica. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cieszyńskiego

Sopot,pomorskie

240 000 zł41 m² 5 911,33 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie zlokalizowane w cichej i spokojnej okolicy, w sąsiedztwie kompleksów leśnych Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, położone na ul. W. Cieszyńskiego, składające się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

69 900 zł19 m² 3 678,95 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania umeblowana kawalerka na Piaskowej Górze. Lokal o powierzchni 19m, usytuowany na 4 pietrze. Łazienka z wc wyłozona kafelkami, wyposażona w pralkę. We wszyskich pomieszczeniach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

92 000 zł31 m² 2 967,74 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż luksusowa, słoneczna, bardzo dobrze zlokalizowana kawalerka o powierzchni 31m2. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, okna pcv, wymienione instalacje, całość wykończona w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

408 000 zł120 m² 3 400 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Oferta sprzedaży słonecznego, komfortowego dwu-poziomowego, 4 pokojowego mieszkania z balkonem, zlokalizowanego na pierwszym piętrze jednopiętrowego niskiego budynku wielorodzinnego z 2002 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Solidarności RI

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

175 000 zł43 m² 4 069,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie M-3 o pow. 43m2 na Kapuściskach, ul. Wojska Polskiego. Cena: 175 000zł.- DO NEGOCJACJI. Opłaty dla spółdzielni: 400zł.+ prąd wg. licznika/na 2 osoby. Kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Akademicka

Białystok,podlaskie

177 000 zł38 m² 4 694,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu 2-pokojowe mieszkanie w centrum przy ul. Akademickiej. Powierzchnia mieszkania wynosi 37,7m2, i piętro. Składa się ono z dwóch pokoi (w tym jeden przejściowy do kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

169 000 zł64 m² 2 640,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

-zapraszam na bezpłatną prezentację- magda janik, tel. Polecam urocze mieszkanie znajdujące się w okolicach Oleśnicy, miejscowości Stradomia Wierzchnia o powierzchni ok. 64 mkw. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

69 000 zł54 m² 1 269,08 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jasne, dwupokojowe mieszkanie na parterze w kamienicy w miejscowości Boguszów-Gorce. Wykończenie: podłogi - panele podłogowe, pcv; ściany - tynk; parapety - pcv; okna - pcv. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

185 000 zł34 m² 5 441,18 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Gorąco polecamy na sprzedaż przejściowe, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 34m2 usytuowane w okolicy ul. Grabiszyńskiej w budynku z 1930 roku. Doskonała lokalizacja oraz cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szujskiego

Nowy Sącz,małopolskie

179 000 zł58 m² 3 086,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 58m2 znajdujące się na I piętrze 4piętrowgo bloku na oś.Szujskiego.3 pokoje,kuchnia,łazienka z WC.Mieszkanie zadbane do drobnego remontu.W kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

87 000 zł30 m² 2 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkania od 30do 90 m2 w domu 3 piętrowym wielorodzinnym. Stan deweloperski, gładzie ,biała instalacja elektryczna, wyjścia kanalizacji i woda wylewki, drzwi wejściowe. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wawer

Warszawa,mazowieckie

460 000 zł73 m² 6 301,37 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie ma 73m2. Jest rozkładowe i przestrzenne, na parterze , z dużym tarasem i zadbanym ogrodem. W mieszkaniu: dwie widne sypialnie, ustawny salon z kominkiem, nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

200 000 zł82 m² 2 434,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania w pełni rozkładowe mieszkanie w Śródmieściu o łącznej powierzchni 82,16m. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w 3 piętrowej kamienicy i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jeleniogórska

Wrocław,dolnośląskie

238 000 zł46 m² 5 173,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Polecamy na sprzedaż dwupokojowe rozkładowe mieszkanie w Leśnicy, o pow. ok. 46m2. Mieszkanie mieści się w bloku. Lokal jest w dobrym stanie, nadaje się do wprowadzenia od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nyska

Wrocław,dolnośląskie

349 000 zł69 m² 5 057,97 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piękna

Wrocław,dolnośląskie

245 000 zł47 m² 5 212,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Gorąco polecamy na sprzedaż częściowo przejściowe, dwustronne, 3 pokojowe mieszkanie o pow. 47m2 usytuowane w okolicy ul.Pięknej w budynku z 1980r. Doskonała lokalizacja oraz cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ogrodowa

Legionowo,mazowieckie

495 000 zł102 m² 4 872,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie o powierzchni 101,6 m2 w nowym budownictwie na zamkniętym ogrodzonym osiedlu. Ścisłe centrum miasta. 2 piętro w niskim czteropiętrowym budynku. Lokal składa się z 4 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Salezego

Warszawa,mazowieckie

520 000 zł53 m² 9 811,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Kamienica na powiślu! Mieszkanie w przedwojennej, zadbanej kamienicy z 1936 roku, przestronne, wysokie,ciche. Lokal o powierzchni 53 m2, położony na 2 piętrze w 4 piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lublańska

Kraków,małopolskie

479 000 zł78 m² 6 151,28 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Przestronny apartament położony na ostatniej kondygnacji nowoczesnego budynku u zbiegu ulic Bosaków i Lublańskiej. Apartament w stanie developerskim, z częściowo wykonaną łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałbrzyska

Wrocław,dolnośląskie

259 000 zł45 m² 5 755,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń kamila adamowicz Polecam Państwu bardzo ładne mieszkanie 2 pokojowe - niska zabudowa - Klecina - ok. ul. Kupieckiej. Mieszkanie 44,5 m2 z balkonem 4 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Benisławskiego

Gdynia,pomorskie

209 000 zł42 m² 5 011,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Nowocześnie wykończone mieszkanie w Kamienicy Admiralskiej w dzielnicy Gdynia Obłuże. Składa się z salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon, sypialni, holu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kamińskiego

Warszawa,mazowieckie

230 000 zł36 m² 6 388,89 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

Wyjątkowa okazja! Bardzo ładne, przestronne z dużym potencjałem mieszkanie jednopokojowe w samym sercu Tarchomina przy ul. Kamińskiego.Rozkładow, duży pokój 19 m2 i oddzielna, widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

309 000 zł54 m² 5 722,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Gorąco polecamy na sprzedaż w pełni rozkładowe, dwustronne, 3 pokojowe mieszkanie o pow. 54m2 usytuowane w okolicy ul. Wieczystej w budynku z 1980r. Doskonała lokalizacja oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

189 000 zł51 m² 3 702,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w bloku z cegły na parterze z w Fordon - Tatrzańskie. Wyremontowane, w przedpokoju zostaje duża szafa typu komandor. W okolicy las, sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielone Zacisze

Warszawa,mazowieckie

639 000 zł88 m² 7 261,36 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie. Na podłodze parkiet (merbau olejowany). Łazienka z wanną i wydzielonym prysznicem, osobno wc. Kuchnia półotwarta na jadalnie i z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

115 000 zł42 m² 2 738,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne mieszkanie z ogródkiem w spokojnej dzielnicy Wałbrzycha. Mieszkanie jest po generalnym remoncie, instalacja gazowa,elektryczna oraz wodna wymieniona.Kuchnia umeblowana w meble.