dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowodworska

Wrocław,dolnośląskie

265 000 zł50 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Gorąco polecamy na sprzedaż przejściowe, 3 pokojowe mieszkanie o pow. 50m2 usytuowane w okolicy ul. Nowodworskiej w budynku z 1985r. Doskonała lokalizacja zapewnia idealne warunki do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Librowszczyzna

Kraków,małopolskie

394 000 zł62 m² 6 354,84 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

| do sprzedaży nowy apartament w jednej z piękniejszych kamienic Krakowa, w rejonie ulicy Librowszczyzna. Mieszkanie przeszło generalny remont, łącznie z wymianą wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Belwederska

Warszawa,mazowieckie

310 000 zł44 m² 7 045,45 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwu pokojowe na ul. Belwederskiej w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym. Więcej informacji pod numerem tel. możliwość kupna garażu w wysokości 25000 :dodatkowe informacje Rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Kozielec

Kozielec,kujawsko-pomorskie

65 000 zł30 m² 2 166,67 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 1-pokojowe na drugim piętrze, usytuowane w cichej i spokojnej okolicy w nie dalekim położeniu od rzeki. Mieszkanie do remontu, do mieszkania należą dwa garaże. Jeden blaszany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolejowa

Wrocław,dolnośląskie

349 000 zł62 m² 5 629,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń Polecam Państwu bardzo ładne 3 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji - okolica Pl. Leginów / Kolejowej. Mieszkanie w pełni rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pasłęcka

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł84 m² 5 357,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie dwupoziomowe na III i IV piętrze. pierwszy poziom - salon z dużym balkonem i schodami na piętro, kuchnia z szafkami na wymiar i sprzętem agd łazienka z wanna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

142 000 zł44 m² 3 198,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie z bardzo ciekawym rozwiązaniem.Powierzchnia 44,40m jest powiększona o dodatkową powierzchnię ze skosami, dzięki czemu mieszkanie zyskało też dodatkowy mały pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czołgistów

Lębork,pomorskie

172 500 zł60 m² 2 868,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Słoneczne mieszkanie w Lęborku przy ul. Czołgistów (opodal Starostwa) o metrażu 60,14m 2. Nie wymagające wkładu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Gierymskiego

Lębork,pomorskie

360 000 zł120 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Nowe mieszkania w stanie deweloperskim. Położone blisko centrum Lęborka. Rozpoczęcie inwestycji w 2014. W domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Lębork,pomorskie

281 853 zł72 m² 3 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Nowa inwestycja już w sprzedaży, dom wielorodzinny przy ul. Grunwaldzkiej w Lęborku, o wysokości 3 kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Lębork,pomorskie

329 150 zł84 m² 3 899,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Lębork,pomorskie

329 150 zł84 m² 3 899,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Lębork,pomorskie

267 100 zł68 m² 3 899,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Lębork,pomorskie

328 950 zł84 m² 3 900,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Lębork,pomorskie

313 000 zł80 m² 3 899,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grunwaldzka

Lębork,pomorskie

141 250 zł36 m² 3 899,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lębork

Lębork,pomorskie

199 000 zł73 m² 2 733,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Duże, słoneczne mieszkanie w Lęborku przy ul. E. Plater (opodal szkoły podstawowej nr8) o metrażu 72,80m 2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polskich Marynarzy

Lębork,pomorskie

199 900 zł85 m² 2 351,76 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Bezczynszowe mieszkanie z wiatą garażową i ogrodem przy ul. Marynarzy Polskich w Lęborku o metrażu 88m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrońców Westerplatte

Łeba,pomorskie

350 000 zł80 m² 4 375 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Mieszkanie bezczynszowe 200 m od morza w miejscowości Łeba przy ul. Obrońców Westerplatte o metrażu 50,10 m2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witosa

Potęgowo,pomorskie

140 000 zł64 m² 2 188,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Ładne mieszkanie w Potęgowie przy ul. Witosa o metrażu 63,97 m 2. Lokal usytuowany jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Łebień

Łebień,pomorskie

150 000 zł73 m² 2 055,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Mieszkanie w Łebieniu (opodal szkoły i Przedszkola) o metrażu 72,96m 2 , nie wymagające dużego wkładu finansowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Batalionów Chłopskich

Lębork,pomorskie

279 900 zł75 m² 3 746,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Dwa mieszkania w jednym w Centrum Lęborka na ul. Batalionów Chłopskich, o metrażu 74,70m 2. Lokal usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grunwaldzka

Lębork,pomorskie

147 100 zł38 m² 3 899,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czołgistów

Lębork,pomorskie

145 000 zł38 m² 3 866,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Komfortowe piękne mieszkanie o wysokim standardzie położone w centrum Lęborka przy ulicy Czołgistów (opodal starostwa).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Orlińskiego

Lębork,pomorskie

110 000 zł29 m² 3 793,10 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

0%-kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Ładne mieszkanie w Lęborku niedaleko centrum miasta o metrażu 29m2. Lokal usytuowany jest na parterze trzypiętrowego bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sportowa

Lębork,pomorskie

209 000 zł62 m² 3 387,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Ładne, słoneczne mieszkanie w Lęborku opodal basenu o metrażu 61,69m 2. Nie wymagające wkładu finansowego, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lębork

Lębork,pomorskie

85 000 zł112 m² 757,17 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Mieszkanie bezczynszowe w Dziechlinie ( 10km od Lęborka ) o metrażu 68m 2 (powierzchnia z pomieszczeniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Potęgowo

Potęgowo,pomorskie

165 000 zł79 m² 2 080,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Ładne mieszkanie z garażem oraz ogrodem w Głuszynie o metrażu 79,30m 2. Nie wymagające wkładu finansowego, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kossaka

Lębork,pomorskie

229 000 zł106 m² 2 160,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Komfortowe duże mieszkanie położone w Lęborku przy ulicy Kossaka (opodal szkoły podstawowej nr3) o metrażu 105,97m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

98 000 zł36 m² 2 722,22 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu na Piaskowej Górze. Mieszkanie o powierzchni 36m2 składające się z 2 pokoi, łazienki z wc, kuchni oraz przedpokoju. Nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

160 000 zł92 m² 1 742,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Podgórze o powierzchni 91,8m2. Mieszkanie składa się z czterech pokoi, widnej kuchni oraz łazienki z wc z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Klimczaka

Warszawa,mazowieckie

628 000 zł64 m² 9 812,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Nowe mieszkanie w Miasteczku Wilanów, jasne przestronne, luksusowo wykończone: na podłodze deska dębowa, marmur. W łazience mozaika bizzaca. Miejsce parkingowe w garażu podziemnym płatne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rodzinna

Wrocław,dolnośląskie

298 000 zł50 m² 5 960 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -. 2000r Bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 49,50m2 składa się z przestronnego pokoju połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Dolina Słońca

Bezrzecze,zachodniopomorskie

599 000 zł96 m² 6 239,58 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Oferujemy Państwu luksusowy apartament w świetnej lokalizacji jaką jest Dolina Słońca w Bezrzeczu. Mieszkanie usytuowane jest na parterze w zabudowie szeregowej z 2009 roku. Na pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

280 000 zł54 m² 5 233,65 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Biuro Nieruchomości Credo poleca na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 53,56 m2 usytuowane na 4 piętrze w niskim bloku (jest winda). Blok z lat 50, cegła, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wejherowska

Warszawa,mazowieckie

275 000 zł48 m² 5 765,20 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Łazienka do remontu. Możliwość zakupu mieszkania tylko za gotówkę. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo Łazienka do remontu. Możliwość zakupu mieszkania tylko za gotówkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

107 632 zł30 m² 3 623,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Oferta W programie - "mieszkanie dla młodych" 80 mieszkań od dewelopera - i podatku pcc! W ofercie sprzedaży kawalerka w stanie deweloperskim w nowoczesnym apartamentowcu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rakowicka

Kraków,małopolskie

237 435 zł33 m² 7 195 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Mieszkania w stanie deweloperskim o pow. 33m2, 41m2 i 43m2 z możliwością wykończenia za dodatkową dopłatą. Prezentuję ofertę sprzedaży mieszkania 1-pokojowego o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Trzech Wieszczów

Częstochowa,śląskie

155 000 zł47 m² 3 297,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie typu M-3, położone przy ul Sobieskiego w 3 piętrowym bloku. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki oraz hollu. Mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

65 000 zł58 m² 1 120,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie na Górnym Sobięcinie o powierzchni 58m2. 3 pokoje, kuchnia,łazienka z wc. Mieszkanie przestronne, jasne. Ogrzewanie gazowe. Lokal z potencjałem do remontu. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Urbanowicz

Sosnowiec,śląskie

90 000 zł35 m² 2 586,21 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy do sprzedaży mieszkanie o pow. 34,8m2 położone w Sosnowcu przy ul. Urbanowicz. Lokal mieszkalny składa się z dwóch pokoi, aneksu kuchennego w zabudowie, łazienki razem.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij