dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

55 000 zł27 m² 2 037,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania kawalerka na Osiedlu Sudeckim w Świebodzicach. Blok po termomodernizacji, zadbana klatka schodowa. Lokal składa się z jednego pokoju, jasnej kuchni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Nowolipki

Warszawa,mazowieckie

269 000 zł28 m² 9 607,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania przestronne ciche mieszkanie na wysokim parterze w 3 piętrowym bloku mieszkalnym w Warszawie na ul. Nowolipki. Mieszkanie składa się z jednego przestronnego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Kraków,małopolskie

361 000 zł60 m² 6 016,67 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie o pow. 60 m2 położone na 11 piętrze w 15-piętrowym budynku przy ul. Armii Krajowej. Mieszkanie składa się z trzech samodzielnych pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Niska

Warszawa,mazowieckie

475 000 zł38 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Gorąco polecam! Bardzo ładne,ciche nowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w budynku oddanym do użytku w 2002 roku. Stawki residence położona jest przy jednokierunkowej ulicy, między.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Mieroszów

Mieroszów,dolnośląskie

255 000 zł130 m² 1 961,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupoziomowe w dwurodzinnym domu w spokojnej zielonej części Mieroszowa. Mieszkanie składa się z: i poziom - 3 pokoje, kuchnia, łazienka z wc, garderoba, II poziom - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oleska

Wrocław,dolnośląskie

214 000 zł40 m² 5 350 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Gorąco polecamy na sprzedaż rozkładowe, 2 pokojowe, nowe, nieużywane mieszkanie o pow. 40m 2 usytuowane na Psim Polu, w okolicy ul. Oleskiej w budynku z 2013 r. . Lokal składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

308 000 zł36 m² 8 555,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

36 m2 kawalerka w Śródmieściu z widną kuchnią - w kamienicy, 1-wsze piętro, blisko Parku Krasińskich Do sprzedania atrakcyjna kawalerka w Śródmieściu w rewelacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

420 000 zł38 m² 11 052,60 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie własnościowe hipoteczne (całkowita pow. 39,32 m2) przy ul. Złotej na 5-tym piętrze, z balkonem i piwnicą. Powierzchnia samego mieszkania to 36,80 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

330 000 zł49 m² 6 734,69 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na sadybie/dolny Mokotów z dwoma oddzielnymi pokojami i oddzielną widną kuchnia. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w budynku z roku 1970. Dogodny dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hubska

Wrocław,dolnośląskie

275 000 zł44 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Zadzwoń zapraszam na bezpłatną prezentację Osoba prowadząca wysoki standard! Ładne, zadbane jednopokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 38m2 (w księdze wieczystej 43,69m2 wraz z komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

370 000 zł36 m² 10 277,80 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Budynek położony w zamkniętym kompleksie nowoczesnego Osiedla Inflancka, w środkowej części, w sąsiedztwie szpitala położniczego. Kompleks zamykany z czterech stron bramami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pługa

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł120 m² 7 916,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1926

Wyjątkowe mieszkanie W wyjątkowym miejscu na starej ochocie W dawnej kolonii lubeckiego Eleganckie, przestrzenne mieszkanie, o powierzchni 120 m2 w odrestaurowanej przedwojennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Marki

Marki,mazowieckie

385 000 zł105 m² 3 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Do sprzedania atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 105 m2 w małym, kameralnym budynku. Stan deweloperski, do wykończenia wewnątrz. Rozkład - hol wejściowy - garderoba - łazienka z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poznańska

Wrocław,dolnośląskie

229 000 zł39 m² 5 871,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Gorąco polecamy na sprzedaż dwustronne, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 39m2 usytuowane w okolicy ul. Poznańskiej w budynku z 1965r. Doskonała lokalizacja oraz cisza i zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielińskiego

Wrocław,dolnośląskie

245 000 zł48 m² 5 104,17 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Gorąco polecamy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o pow. 48m2, w okolicy ul. Zielińskiego na dziesiątym piętrze w jedenastopiętrowym bloku. Mieszkanie słoneczne - usytuowanie względem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Petuniowa

Wrocław,dolnośląskie

190 000 zł26 m² 7 307,69 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Polecamy na sprzedaż bardzo ładnie i nowocześnie urządzoną kawalerkę o pow. 26m2 usytuowaną w okolicy ul. Petuniowej na 8 piętrze w 10-piętrowym bloku. Przepiękna panorama miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Kurak

Zgierz,łódzkie

99 000 zł35 m² 2 858,79 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Centrum Sikorska Nieruchomości i Budownictwo z siedzibą w Zgierzu przy pl. Jana Pawła II 17 obok banku ing przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania typu M-2 w Zgierzu na Kuraku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

30 000 zł43 m² 697,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Sobięcin o powierzchni 43m2. Mieszkanie składa się z pokoju oraz widnej kuchni. Możliwość zrobienia łazienki w przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piławska

Wrocław,dolnośląskie

365 000 zł68 m² 5 367,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Gorąco polecamy na sprzedaż w pełni rozkładowe, dwustronne, 4 pokojowe mieszkanie o pow. 68m2 usytuowane w okolicy ul. Piławskiej w budynku z 2003r. Doskonała lokalizacja oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

730 000 zł86 m² 8 478,51 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Przestronne, rozkładowe trzypokojowe mieszkanie położone w strzeżonym, ogrodzonym budynku w zacisznym miejscu na Sadybie. Mieszkanie składa się z trzech oddzielnych pokoi, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Różana

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł50 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe na Starym Mokotowie, po częściowym remoncie, wymienione okna, położone nowe panele podłogower, do remontu kuchnia, łazienka i przedpokój. Duży pokój o powierzchni 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Marysin

Łódź,łódzkie

148 000 zł38 m² 3 864,23 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Do sprzedania m3 położone na osiedlu Marysin. Nieruchomość o powierzchni 38,3m2 znajduje się na 1 piętrze 10 piętrowego wieżowca z widną. Posiada balkon typu loggia. Na metraż mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

253 716 zł70 m² 3 624 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferta W programie - "mieszkanie dla młodych" 80 mieszkań od dewelopera - i podatku pcc W ofercie sprzedaży trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Armii Krajowej

Opole,opolskie

175 000 zł48 m² 3 684,21 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkania dwu pokojowego w Opolu ,zwm. Proponujemy rozkładowe,słoneczne,ciepłe mieszkanie 2 pokojowe, z balkonem, o powierzchni użytkowej około 48 m2, położone na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miernicza

Wrocław,dolnośląskie

320 000 zł69 m² 4 637,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -. Polecam Państwu urocze mieszkanie w doskonałej lokalizacji stare miasto Mieszkanie w pełni rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Olbrachta

Warszawa,mazowieckie

449 000 zł55 m² 8 163,64 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Okazja! Oferta 0% od kupującego! Bardzo ładne, 2 pokojowe mieszkanie (55 m2) na Woli, ul. Olbrachta. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze zamkniętego osiedla z ochroną wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Trzebiatów

Trzebiatów,zachodniopomorskie

110 000 zł70 m² 1 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu do kupna mieszkanie o powierzchni około 70 m2 z 600 m2 działką, znajdujące się w odległości 5 kilometrów od miejscowości trzebiatów i 15 kilometrów od morza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

1 020 000 zł98 m² 10 408,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Pięknie wykończone mieszkanie w nowo wybudowanym budynku na Miasteczku Wilanów w bliskiej odległości lasu.Teren bardzo ładnie zagospodarowany,części wspólne budynku wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kakowskiego

Warszawa,mazowieckie

459 000 zł56 m² 8 196,43 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Komfortowe, atrakcyjne, umeblowane i wykończone dwupokojowe mieszkanie o pow. 56m2 na Gocławiu. Położone na spokojnym, cichym, zamkniętym i chronionym osiedlu na pierwszym piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

189 000 zł74 m² 2 537,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu do sprzedaży mieszkanie trzy pokojowe, bez czynszowe o powierzchni 74,49 m2 zajmujące piętro domu dwu rodzinnego znajdującego się w Gryficach w odległości 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Poznańska

Wrocław,dolnośląskie

200 000 zł30 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

bardzo atrakcyjna kawalerka w interesujacej lokalizacji, blisko centrum Wroclawia, blisko przystanki, centra handlowe, szkoly, przychodnie. Dzielnica Stare Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Marki

Marki,mazowieckie

359 000 zł145 m² 2 475,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania bezczynszowe mieszkanie w Markach w bardzo dobrej lokalizacji ,/ ok. 500m przystanek autobusowy/, położony w kameralnej okolicy domów jednorodzinnych. Lokal w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Wrocław,dolnośląskie

225 000 zł36 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - piotr strzelczyk - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - ok. Ślicznej / super lokalizacja / ciche Polecam państwu mieszkanie o powierzchni 36 m2. Mieszkanie składa się z salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Drzewieckiego

Wrocław,dolnośląskie

379 000 zł72 m² 5 263,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - piotr strzelczyk - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - ok. Drzewieckiego / niska zabudowa / dobra komunikacja / balkon Polecam Państwu mieszkanie na sprzedaż w okolicy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kutrzeby

Wrocław,dolnośląskie

349 000 zł79 m² 4 417,72 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Balkon / taras / ciche / krzyki/ ok. Kutrzeby zadzwoń - piotr strzelczyk - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - Polecam Państwu piękne mieszkanie położone w spokojnej dzielnicy - Krzyki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pienista

Łódź,łódzkie

270 000 zł55 m² 4 876,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

-Mieszkanie dwupokojowe,rozkładowe,przestronne,na pierwszym piętrze, w bloku czteropiętrowym, z dużym balkonem, na ogrodzonym i strzeżonym terenie. Powierzchnie pomieszczeń: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

240 000 zł115 m² 2 086,96 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupoziomowe mieszkanie bez czynszowe! Bardzo spokojna okolica. Do lokalu przynależny ogródek ok 600 m2, teren ogrodzony. Ogrzewanie węglowe, piec w kotłowni. Mieszkanie ze wszystkimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wąwolnicka

Warszawa,mazowieckie

310 000 zł45 m² 6 843,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie dwupokojowe na Saskiej Kępie z oddzielną, jasną kuchnią, idelane dla młodej rodziny z dzieckiem lub starszej osoby. Całkowity metraż 45,3 m kw (w rzeczywistości wydaje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chmielna

Warszawa,mazowieckie

595 000 zł85 m² 7 000 zł/m²