dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 147 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 147 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polna

Kolbudy,pomorskie

179 800 zł62 m² 2 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Sprzedam mieszkanie dwupokojowe w stanie deweloperskim w centrum Kolbud - 8 km od Gdańska. Spokojna okolica, wokół znajdują się tereny rekreacyjne, dużo zieleni, w sąsiedztwie jezioro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Oriona

Głogów,dolnośląskie

110 000 zł36 m² 3 055,56 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie 36 metrów kwadratowych, dwupokojowe, własnościowe, komfortowo wykończone .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pomorskie

Zielona Góra,lubuskie

165 000 zł49 m² 3 395,06 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania ładne mieszkanie 2-pokojowe położone na parterze wysokiego bloku na Osiedlu Pomorskim. Mieszkanie o powierzchni 48,60m2 w skład którego wchodzi salon z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traktorowa

Łódź,łódzkie

135 000 zł37 m² 3 648,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam! Mam do sprzedania dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na parterze czteropiętrowego bloku przy ulicy Traktorowej. Mieszkanie jest rozkładowe, nadaje się do odświerzenia. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zagórna

Białystok,podlaskie

219 000 zł72 m² 3 041,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Polecamy Państwu mieszkanie czteropokojowe na osiedlu Wysoki stoczek/dziesieciny. Mieszkanie połozone na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie jest bardzo słoneczne i ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukasiewicza

Głuszyca,dolnośląskie

115 000 zł48 m² 2 395,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w Głuszycy w okolicy ul. Łukasiewicza o powierzchni 48,07 m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, oddzielnej i jasnej kuchni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

249 000 zł73 m² 3 410,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

-zapraszam na bezpłatną prezentację- magda janik, tel. Polecam bardzo ładne i przestronne mieszkanie w Oleśnicy o powierzchni 72,60 mkw. W pełni rozkładowe, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

120 000 zł43 m² 2 790,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację- magda janik, tel. Polecam Państwu przytulne mieszkanie w Oleśnicy o powierzchni 42,70 mkw. Mieszkanie składa się z jednego pokoju, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

70 000 zł40 m² 1 750 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o pow. 39m2 w dzielnicy Śródmieście. Nieruchomość składa się z aneksu kuchennego, dwóch pokoi oraz łazienki z wc. Standard: na podłogach płytki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jesionowa

Wrocław,dolnośląskie

220 000 zł47 m² 4 680,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Dwupokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie o powierzchni 48m2 w okolicach hubskiej/jesionowej. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze dwupiętrowej kamienicy z 1935r. Pokoje bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skalna

Tychy,śląskie

234 000 zł58 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie W stanie deweloperskim na skalnej! Do sprzedania mieszkanie trzypokojowe atrakcyjnie położone - w nowym budynku z windą. Mieszkanie o powierzchni 58,5m2 położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

422 000 zł86 m² 4 906,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Cztero pokojowe mieszkanie 86m2 + 27m2 loggi położone 10min (8km) drogi od ul. Górczewskej. Szybki dojazd autostradą. Do dyspozycji mamy salon 21m2 oraz trzy sypialnie 14m2; 14m2; 11m2, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wiatrakowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

65 500 zł16 m² 4 093,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W firmie rodźko! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! ul. Wiatrakowa 10 Okazja. Mała kawalerka w centrum Miasta. Blisko do Starego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krakowska

Rumia,pomorskie

210 000 zł49 m² 4 285,71 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

- uwaga - - - polecamy, okazja - Rumia Janowo - zadbane mieszkanie W atrakcyjnej I spokojnej lokalizacji, niedaleko komunikacja, handel, usługi, szkoła, ośr. zdrowia, etc. - budynek 1993 rok,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

69 000 zł34 m² 2 029,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Śliczne, urządzone ze smakiem, wygodne mieszkanie na Starym Zdroju.Wymienione są wszystkie instalacje, stolarka drzwiowa i okienna, na podłodze kafle w części kuchennej i wysokiej klasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Międzyborska

Poznań,wielkopolskie

340 000 zł66 m² 5 151,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Nowsze budownictwo, technologia tradycyjna. Mieszkanie dobrze doświetlone, spory balkon, piwnica.Cena bez wyposażenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śródziemnomorska

Warszawa,mazowieckie

725 000 zł81 m² 8 950,62 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

mieszkanie w stanie idealnym. taras z widokiem na panoramę Warszawy. Budynek ogrodzony, mieszkanie własnościowe z założoną kw salon oddzielne ,ale jest możliwość przejścia do kuchni;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szkolna

Kłodzko,dolnośląskie

140 120 zł45 m² 3 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły: rynek: wtórny Cena: 140120 pln * do negocjacji! Cena za m2: 3100 pln/m2 Powierzchnia mieszkalna: 45,20 m2 Liczba pokoi: 2 Piętro: 3 Typ budynku: blok Liczba pięter: 3 + strych użytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

118 000 zł36 m² 3 277,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

- super oferta - Ładna kawalerka na Osiedlu Zawiszów z osobną kuchnią o powierzchni 35,58 m2. Mieszkanie po gruntownym remoncie, gotowe do wprowadzenia. Wykończone bardzo estetycznie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Poznań,wielkopolskie

330 000 zł61 m² 5 409,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Bez pcc 2%. Mieszkanie 2 pokojowe na IV piętrze o metrażu 61 m2 (po podłodze), w nowym budownictwie do wykończenia wg własnego uznania. Budynek znajduje się wzdłuż ul. Dąbrowskiego przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Starogard Gdański,pomorskie

169 000 zł51 m² 3 286,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe w bloku w Starogardzie Gdańskim, na III piętrze o powierzchni 51,42 m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi (19,20 m2 i 14,30 m2), łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brzozowa

Oleśnica,dolnośląskie

333 115 zł78 m² 4 270,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

-prowizję biura pokrywa sprzedający- -zapraszam na bezpłatną prezentację- -osiedle brzozowe- mieszkanie 77,97 mkw (parter): - 3 pokoje, - garderoba - aneks kuchenny, - łazienka, - przedpokój, - taras -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brzozowa

Oleśnica,dolnośląskie

327 283 zł76 m² 4 306,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

-prowizję biura pokrywa sprzedający- -zapraszam na bezpłatną prezentację- -osiedle brzozowe- mieszkanie dwupoziomowe 75,76 mkw (III piętro): - 3 pokoje, - kuchnia, - 2 łazienki, - przedpokój, - balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Poręba

Lublin,lubelskie

249 000 zł60 m² 4 150 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania: mieszkanie 3-pokojowe, 4/4, 60mkw, czuby, poręba Mieszkanie: - pokoje o wielkości: 24, 11 i 8mkw - dodatkowa garderoba o wielkości 2mkw - w pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwiezdna

Sosnowiec,śląskie

145 000 zł50 m² 2 900 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy do sprzedaży mieszkanie położone przy ul. Gwiezdnej w Sosnowcu. Lokal mieszkalny składa się z dwóch pokoi w układzie niezależnym, widnej oddzielnej kuchni, łazienki osobno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Potrzebna

Warszawa,mazowieckie

147 000 zł19 m² 7 819,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

DO sprzedaży bezpośrednio. Do sprzedania mieszkanie typu studio. Świetnie jako mieszkanie dla singla lub jako inwestycja. Mieszkanie: czynsz: 178 zł/mc z funduszem remontowym. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pogorzelica

Pogorzelica,zachodniopomorskie

190 000 zł101 m² 1 881,19 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu do kupna mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 101 ,m2 w budynku 4-rodzinnym na parterze w miejscowości znajdującej się w odległości 5 kilometrów od Trzebiatowa oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukasiewicza

Kraków,małopolskie

330 000 zł38 m² 8 684,21 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 38 m2 położone na parterze w domu. Składa się ono z pokoju dziennego z kuchnią w formie aneksu, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krokusowa

Lublin,lubelskie

360 000 zł69 m² 5 217,39 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie 69 m2, rozkładowe, 3 pokoje, wysoki parter (nad garażami), własnościowe z księgą wieczystą, w cichej, zielonej okolicy. Słoneczne - wschód/zachód. Wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Trzech Wieszczów

Częstochowa,śląskie

169 000 zł54 m² 3 141,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzypokojowe w dzielnicy Trzech - Wieszczów pow. 53,80 m kw. usytuowane na 4 piętrze w bloku. Dwóch lokatorów na piętrze , domofon , klatka czysta, zadbana. Nowe okna Pcv ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

239 000 zł70 m² 3 414,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację!- magda janik, tel. Polecam Państwu bardzo ładne mieszkanie w Oleśnicy po generalnym remoncie. Na powierzchnię 70,10 mkw składają się trzy duże pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

220 000 zł17 m² 12 941,20 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1932

Świetna lokalizacja w Centrum. Klimatyczna kawalerka w kamienicy z lat 30-tych XX wieku, składa się z pokoju 11m 2 z antresolą, aneksu kuchennego w przedpokoju 2 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kraszewskiego

Sosnowiec,śląskie

118 000 zł38 m² 3 140,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość zlokalizowaną w Sosnowcu w dzielnicy Klimontów ulica Kraszewskiego. Mieszkanie o powierzchni mieszkalnej 37,57 m2 składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Filtry

Warszawa,mazowieckie

569 000 zł53 m² 10 735,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1926

Wysokie, widne I ciche mieszkanie W pięknie odrestaurowanej kamienicy na warszawskich filtrach! miejsce idealne dla koneserów przedwojennych klimatów oraz osób ceniących spokój, prestiżową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Orzeszkowej

Wrocław,dolnośląskie

480 000 zł104 m² 4 615,38 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -. Polecam Państwu urocze mieszkanie w doskonałej lokalizacji Mieszkanie dwustronne (południe i wschód).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerwonego Krzyża

Sosnowiec,śląskie

165 000 zł50 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie w Sosnowcu dzielnicy Pogoń. Mieszkanie położone na 3 piętrze w niskim 3 piętrowym budynku z cegły, składa się z dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

385 000 zł63 m² 6 111,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

W pełni rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie o pow.63m2 tuż przy pl.Legionów Mieszkanie zlokalizowane jest na 1 piętrze w budynku z 1960 roku. Ze względu na swoją bardzo dobrą lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cicha