dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Goławicka

Warszawa,mazowieckie

360 000 zł72 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie Spółdzielczo-Własnościowe z uregulowanym gruntem nie ma przeszkód do zakupu na kredyt. Czteropokojowe mieszkanie o pow. 72 mkw usytuowane na I piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Będzińska

Sosnowiec,śląskie

239 000 zł73 m² 3 273,97 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Proponujemy do sprzedaży atrakcyjną ofertę mieszkania położonego w Sosnowcu na Pogoni przy ulicy Będzińskiej. Lokal mieszkalny znajdujące się na ósmym piętrze w dziesięciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Inwalidów

Warszawa,mazowieckie

708 000 zł60 m² 11 879,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Słoneczne, przytulne i przestronne mieszkanie zlokalizowane w czteropiętrowym budynku mieszkalnym w dzielnicy Żoliborz. Bardzo wysoka jakość wykończenia. W mieszkaniu znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubelska

Sosnowiec,śląskie

175 000 zł64 m² 2 734,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie , o pow. 64m2 w bardzo dobrym stanie technicznym, usytuowane na parterze w niskim 4 piętrowym bloku.Kuchnia duża, połączona z jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zagłębiowska

Sosnowiec,śląskie

115 000 zł36 m² 3 194,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy do sprzedaży mieszkanie o pow. 36mkw położone przy ul. Zagłębiowskiej w Sosnowcu. Lokal mieszkalny składa się z dwóch pokoi w układzie niezależnym, widnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrzei

Warszawa,mazowieckie

426 571 zł45 m² 9 470,94 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Stara Praga to jedna z najbardziej rozwijanych i przebudowywanych dzielnic Warszawy. Powstała tu bogata infrastruktura handlowo-usługowa i kulturalna. Nowa inwestycja na Starej Pradze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wileńska

Łódź,łódzkie

153 000 zł44 m² 3 517,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam Serdecznie! Mam do sprzedania mieszkanie rozkładowe M-3 o powierzchni 43,50 m.kw mieszczące się na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku z cegły przy ul.Wileńskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Motycka

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł76 m² 7 368,42 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie, 4 pokoje, gotowe do zamieszkania - 76m2 + balkon zabudowany (6 m2) + garaż ( koszt 29 000 dodatkowo płatny ) Budynek z 2011 roku Na piętrze 3 lokale. W kuchni podłoga podgrzewana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

310 000 zł50 m² 6 175,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie okolicach ronda Wiatraczna na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z lat 50- tych z windą. 2 pokoje , widna i oddzielna kuchnia , łazienka i oddzielne wc , balkon oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wełnowiec

Katowice,śląskie

520 000 zł80 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Katowice Wełnowiec, oś. Opt, naprzeciwko Parku Śląskiego, proponujemy do sprzedaży luksusowo urządzone mieszkanie, wraz z całkowitym umeblowaniem, zabudowanymi szafami, oraz wyposażeniem kuchni (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poranna

Wrocław,dolnośląskie

289 000 zł46 m² 6 282,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! ok. Skarbowców / rozkład / balkon / Ładne, rozkładowe mieszkanie o pow. 46m2 usytuowane w nowym budynku z 2001/2000 roku na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jedlina-Zdrój

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

137 000 zł53 m² 2 584,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w spokojnej częścii Jedliny Zdrój. 2 pokoje, duża łazienka z oknem. Mieszkanie po kapitalnym remoncie. w budynku zrobiony nowy dach i elewacja. Nieruchomość ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Limanowskiego

Warszawa,mazowieckie

580 000 zł86 m² 6 783,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie dwupoziomowe zlokalizowane w na 3 i 4 piętrze budynku położonego na strzeżonym, ogrodzonym osiedlu. Pierwszy poziom o metrażu 51m składa się z hallu, salonu o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Srebrzyńska

Łódź,łódzkie

123 000 zł40 m² 3 106,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

-dobra lokalizacja,dobre na inwestycje!- witam, mam do sprzedania M-2 o powierzchni użytkowej 39,60 m.kw położone w dzielnicy Koziny przy ulicy Srebrzyńskiej usytuowane na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Anielewicza

Warszawa,mazowieckie

293 000 zł36 m² 8 138,89 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie w dobrym miejscu, blisko Domu Handlowego klif, dwa duże, ustawne pokoje,mozaika do cyklinowania, kuchnia z oknem, , są szafki, w łazience glazury, kabina, okna do wymiany, widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Znanieckiego

Warszawa,mazowieckie

470 000 zł81 m² 5 781,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Oferuję do sprzedaży spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego o pow. 81,30. z założoną kw. Mieszkanie położone na parterze z odrębnym wejściem. Wygodne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

247 000 zł85 m² 2 905,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowane mieszkanie 4-pokojowe o pow. 85m2 znajdujące się przy Wałach Chrobrego. Mieszkanie składa się z 4 pokoi ( z jednego wyjście na duży balkon, pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Lotników

Warszawa,mazowieckie

239 000 zł32 m² 7 515,72 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie jednopokojowe z osobną kuchnią na Mokotowie przy Al. Lotników. Mieszkanie wymaga jedynie odświeżenia. Wszędzie zostały wymienione okna na plastikowe oraz zamontowane nowe grzejniki. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wola

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł52 m² 9 596,15 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Dwupokojowe komfortowe, przestronne mieszkanie, położone w nowym budynku chronionym i monitorowanym całodobowo przy ul. Towarowej. Wysoki standard wykończenia części wspólnych. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batalionów Chłopskich

Lębork,pomorskie

199 000 zł65 m² 3 042,81 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

0%-kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający Mieszkanie nie wymagające wkładu finansowego w centrum Lęborka (nad pasażem handlowym) o metrażu 65,4m2. Lokal usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Herby

Kielce,świętokrzyskie

270 000 zł70 m² 3 879,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

0% od Kupującego! Na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie znajdujące się na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku na ul. 1 maja. Na powierzchni 69,6 m2 rozmieszczono 3 przestronne pokoje, widną kuchnię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bronowice

Lublin,lubelskie

165 000 zł38 m² 4 387,13 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

0% Nie pobieramy prowizji od kupującego! Mieszkanie 2-pokojowe o pow. ok. 38 m 2 , Lublin, bronowice. Mieszkanie znjaduje się na parterze, a klatka ma podjazd dla niepełnosprawnych, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jerzego

Łódź,łódzkie

268 000 zł64 m² 4 187,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Rozkładowe, przestronne mieszkanie na czwartym piętrze w bloku mieszkalnym w Łodzi, w dzielnicy Retkinia. Trzy pokoje, okna wychodzące na wschód, zachód; widok na panoramę miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błonie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

155 000 zł36 m² 4 305,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 Błonie 36m 2 z balkonem Do sprzedaży 36 metrowe mieszkanie do wprowadzenia. Czyste, zadbane, bez ponoszenia nakładów finansowych. Pokoje 14m 2 i 9m 2 , osobna kuchnia i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przyjaźni

Zielona Góra,lubuskie

172 000 zł61 m² 2 819,67 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Przyjaźni. Mieszkanie ma powierzchnię 61m2 i składa się z: pokoju dziennego z balkonem,sypialni, pokoju dziecięcego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 11 Listopada

Łódź,łódzkie

290 000 zł64 m² 4 531,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Ciche mieszkanie na drugim piętrze w bloku mieszkalnym w Łodzi, w dzielnicy Radogoszcz. Cztery pokoje, okna wychodzące na wschód, zachód; widok na drzewa. Wysokość pomieszczeń: 2.5 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

850 000 zł91 m² 9 340,66 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne wiilowe mieszkanie we Wrocławiu na Biskupinie.Willa jest położona przy cichej uliczce.Budynek jest w pełni podpiwniczony.Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze,składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mickiewicza

Lublin,lubelskie

249 900 zł58 m² 4 308,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania: mieszkanie 2-pokojowe, piętro 2/3, 55mkw, lsm, os.Mickiewicza Mieszkanie: - pokoje o wielkości: 22 i 16mkw - w pokojach i przedpokoju masywne parkiety - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Deotymy

Warszawa,mazowieckie

340 000 zł50 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku bez windy na ul. Deotymy 43a. Dwa oddzielne pokoje, oddzielna widna kuchnia i balkon :dodatkowe informacje Rodzaj budynku: blok Woda: brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Hallera

Stargard,zachodniopomorskie

155 000 zł40 m² 3 875 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa super cena - pilna sprzedaż! Przestronna kawalerka o powierzchni 39,74m2 położona na parterze niskiego budynku mieszkalnego na Osiedlu Hallera w Stargardzie Szczecińskim.W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

107 632 zł30 m² 3 623,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Oferta W programie - "mieszkanie dla młodych" 80 mieszkań od dewelopera - i podatku pcc! W ofercie sprzedaży kawalerka w stanie deweloperskim w nowoczesnym apartamentowcu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

199 872 zł56 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Promocja od dewelopera - mieszkanie na parterze - cena brutto 3600 zł/m2 "oferta W programie - mieszkanie dla młodych" i podatku pcc Promocja od Dewelopera - Dwupokojowe mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

182 304 zł51 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Promocja od dewelopera - mieszkanie na III piętrze - cena brutto 3600 zł/m2 "oferta W programie - mieszkanie dla młodych" i podatku pcc Promocja od Dewelopera - Dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bardo

Bardo,dolnośląskie

140 000 zł54 m² 2 607,08 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 53,7m2 znajdujące się na pierwszym piętrze budynku jednopiętrowego. Składa się z dwóch pokoi (7,5m2 i 33,5m2), przedpokoju (6m2), łazienki z wc (4,3m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Działkowa

Parzniew,mazowieckie

279 000 zł46 m² 6 065,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Sprzedam mieszkanie 46 m2, II piętro, pruszków, wysoki standard , twój parzniew miasto ogród , ul. Działkowa, 2 pokoje z aneksem kuchennym, łazienką, balkonem; poza mniejszym pokojem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Okole

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

380 000 zł145 m² 2 620,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie na drugim piętrze w stylowej i solidnej kamienicy o pow 145 m 2. Lokal składa się z czterech pokoi, wszystkie w układzie amfiladowym, kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Floriańska

Warszawa,mazowieckie

1 380 000 zł130 m² 10 582,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1911

Klimatyczne, przestronne i słoneczne mieszkanie w zabytkowej kamienicy po rewitalizacj. Mieszkanie dwustronne z pięknym widokiem na panoramę Warszawy Wysokość pomieszczeń 3,6 m. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Praga-Północ

Warszawa,mazowieckie

440 000 zł54 m² 8 148,15 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie w wysokim standardzie,2 pokojowe na Pradze Południe ,w pobliżu Dworca wileńskiego(galeria Wileńska),Zoo,Szpitala i Parku Praskiego,Tesco,Lidla,Konesera,Fabryki Trzciny,Soho.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modra

Wrocław,dolnośląskie

255 000 zł47 m² 5 425,53 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik 2 pokojowe, rozkładowe, ładne mieszkanie po remoncie, z balkonem teren niezalewowy. Zapraszam Państwa na Kozanów do zadbanego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pomorskie

Zielona Góra,lubuskie

141 500 zł48 m² 2 947,92 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne 2 pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Pomorskim. Mieszkanie ma powierzchnię 48m2 i składa się z pokoju dziennego z balkonem, sypialni, oddzielnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Orzycka

Warszawa,mazowieckie

595 000 zł79 m² 7 531,65 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Sprzedaż bezpośrednia! Mieszkanie jest bardzo słoneczne. Salon połączony częściowo z aneksem kuchennym. Podłoga drewniana- klepka dębowa w salonie i pokojach. W pozostałych.