dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 202 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 202 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Fundamentowa

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł98 m² 7 346,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Nadbudowa strychowa z 2009 roku Nieruchomość w trakcie aranżacji zapraszamy Praga Południe jest dzielnicą zieleni. Dumą dzielnicy jest Saska Kępa pełna starych dworków i osiedli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Krakowska

Warszawa,mazowieckie

673 302 zł86 m² 7 820 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeśli lubisz kino, inspiruje Cię teatr, nie wyobrażasz sobie dnia bez spaceru w parku, a Twoje dzieci uwielbiają zabawę na świeżym powietrzu, to ta inwestycja jest idealnym miejscem dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Kolorowe

Kraków,małopolskie

269 000 zł50 m² 5 380 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

___ arka dom __ Biuro Nieruchomości zaprasza na prezentację bardzo atrakcyjnego mieszkania 3-pokojowego położonego na osiedlu Kolorowym w Krakowie. Powierzchnia 50m2. Położone na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

379 576 zł56 m² 6 798,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

I pcc! bezpośrednio od dewelopera! gotowe mieszkania Inwestycja składa się z 8 ogrodzonych i strzeżonych apartamentowców zlokalizowanych na terenie warszawskiego Miasteczka Wilanów. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przestrzenna

Wrocław,dolnośląskie

299 000 zł61 m² 4 901,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska Tel: mieszkanie o powierzchni 61 m kw. na 3. piętrze w 4-piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piotrkowska

Łódź,łódzkie

119 900 zł39 m² 3 074,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Witam Serdecznie! Do sprzedania przestronna kawalerka w stanie developerskim w kamienicy po generalnym remoncie, na ogrodzonym monitorowanym terenie, w samym centrum miasta, ok. 100m do ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

392 854 zł53 m² 7 372 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jeżyce

Poznań,wielkopolskie

249 000 zł59 m² 4 220,34 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecam do kupna mieszkanie 3-pokojowe w Przeźmierowie, tuż za granicą miasta Poznania. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze 3-kondygnacyjnego budynku z lat 80-tych. Blok wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

105 000 zł38 m² 2 763,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o pow.38m2 w Boguszowie-Gorcach. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi, oddzielnej i widnej kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Żeromskiego

Sosnowiec,śląskie

117 000 zł39 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy naszym klientom mieszkanie w spokojnej części miasta, w Sosnowcu Pogoni. Idealne miejsce dla osób ceniących sobie aktywny wypoczynek jak również łatwy dostęp do trasy szybkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, Śródmieście

Sanok,podkarpackie

81 200 zł35 m² 2 300,28 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 35,30 m2 położony na parterze w budynku wielomieszkaniowym Sanoku przy ul. Mickiewicza ( centrum). Na powierzchnię użytkową składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Popowice

Wrocław,dolnośląskie

269 000 zł60 m² 4 516,45 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

#####kontakt agata mrożek##### pilna sprzedaż! super lokalizacja I infrastruktura! mieszkanie rozkładowe 3-pokoje Polecam Państwu do sprzedaży 3 pokojowe, dwustronne mieszkanie, idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Potocka

Warszawa,mazowieckie

388 000 zł60 m² 6 455,91 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Trzypokojowe mieszkanie usytuowane na Bielanach os. Ruda na 5 piętrze w niewielkiej odległości od skweru Kępa Potocka. Mieszkanie z widokiem na zieleń , sąsiedzi nie zaglądają przez okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Łagiewniki

Kraków,małopolskie

946 000 zł187 m² 5 050,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2011

Do sprzedania atrakcyjne mieszkanie w nowym budownictwie (stan deweloperski) położone na II piętrze w 4-kondygnacyjnym budynku z 2011 roku. Cena 5050,72 zł/m2. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

475 000 zł175 m² 2 714,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

*********zarezerwowane*********mieszkanie Z możliwościami! sprzedaż mieszkania willowego w bardzo atrakcyjnej dzielnicy Świdnicy, z ogródkiem i garażem, mieszkanie o pow. 73 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

213 624 zł59 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Promocja od dewelopera - mieszkanie na parterze - cena brutto 3600 zł/m2 "oferta W programie - mieszkanie dla młodych" i podatku pcc Promocja od Dewelopera - Trzypokojowe mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Potulicka

Szczecin,zachodniopomorskie

128 000 zł28 m² 4 571,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bardzo ładna, przestronna kawalerka z dużym balkonem, i piętro w ocieplonym budynku czteropiętrowym. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariweb

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Przyjaciół

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

229 000 zł39 m² 6 026,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne, rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie usytuowane na I piętrze w kamienicy w atrakcyjnej dzielnicy nieopodal jeziora Długiego. Powierzchnia użytkowa ok. 39 m2 doskonale nadaje się dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

180 000 zł86 m² 2 088,17 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu na Podzamczu. Mieszkanie o powierzchni 86m2 do negocjacji. Nieruchomość usytuowana na 9 piętrze w dziesięciopiętrowym bloku. Mieszkanie dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

715 393 zł101 m² 7 081 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kliny

Kraków,małopolskie

80 000 zł32 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie w systemie tbs o pow. 32,10 m 2 (udziały partycypacji) położone na Klinach. Dobra cena 80.000 zł + kaucja. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w bloku z 1999.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

379 576 zł56 m² 6 798,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Sielecka

Warszawa,mazowieckie

400 000 zł31 m² 12 903,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Przytulne mieszkanie w cichej, zielonej okolicy na dolnym Mokotowie. Bardzo dobra lokalizacja przy Łazienkach Królewskich. Dogodny dojazd do Centrum. W pobliżu przystanek autobusowy, przychodnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jagiellońskie

Kielce,świętokrzyskie

210 000 zł58 m² 3 614,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! Oferta 0% od Kupującego! Do sprzedania bardzo ładne mieszkanie położne na parterze niskiego bloku na osiedlu Jagiellońskim. Na powierzchni 58.1m2 rozmieszczono 3 osobne pokoje, widną kuchnię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Teofilów

Łódź,łódzkie

135 000 zł34 m² 3 970,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

M3 Teofilów do odświeżenia bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe, częściowo rozkładowe, o powierzchni ok. 34m2. Mieszkanie usytuowane jest na trzecim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Słoneczny Stok

Białystok,podlaskie

179 900 zł63 m² 2 860,10 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duże mieszkanie 3 pokojowe na parterze*** tanio*** Posiadamy w ofercie przestronne mieszkanie o powierzchni 62,9 m2 położone na parterze. W mieszkaniu wymienione są wszystkie okna, ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego

Lębork,pomorskie

103 890 zł35 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Uwaga! Mieszkania spełniają warunki programu rządowych dopłat MdM ( Mieszkanie dla Młodych) Dopłata rządowa w granicach 22 014,29 pln co znacznie obniża koszty ponoszone przez klienta do około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zdziarska

Warszawa,mazowieckie

307 771 zł56 m² 5 455,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na osiedlu Zielona Dolina powstaje zespół dwupiętrowych domów wielorodzinnych. Znajdą się tu popularne kawalerki, mieszkania dwupokojowe z oddzielnymi widnymi kuchniami oraz niezwykle chętnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Suble

Tychy,śląskie

178 000 zł51 m² 3 503,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Aktualna sprzedaż nowa oferta! dostępna tylko U nas - oferta na wyłączność! Zapraszam na oględziny i do zakupu mieszkania w doskonałej lokalizacji tychy ~~ suble ~~ Składającego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bajeczna

Kraków,małopolskie

280 000 zł35 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

| prezentujemy Państwu bardzo ładne mieszkanie dwupokojowe po kapitalnym remoncie, w pełni wyposażone i umeblowane, w doskonałej lokalizacji pod względem komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podbipięty

Warszawa,mazowieckie

635 000 zł67 m² 9 477,61 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie trzypokojowe o pow. 67 m2 w bloku z 1993 r.na osiedlu Służew. Budynek w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym 3 min do metra,autobusy ,blisko tramwaje .szkoła ,bazarek.Tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

190 000 zł82 m² 2 317,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne, zadbane, ustawne mieszkanie położone na jednej z bocznych ulic Białego Kamienia.Trzy pokoje, aneks kuchenny z jadalnią,łazienka z oknem., przedpokój. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

748 957 zł106 m² 7 081 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim

Kraków,małopolskie

199 000 zł38 m² 5 236,84 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży nowe, ustawne i jasne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 37,97m 2. Ekspozycja południowa. Mieszkanie położone na III piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Klimczaka

Warszawa,mazowieckie

1 156 150 zł122 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

I pcc! bezpośrednio od dewelopera! Lokal w Etapie D - oddane w IV kwartale 2014 roku. Zapraszam do obejrzenia lokalu - już oddane! Penthouses prezentowany w ogłoszeniu znajduje się.