dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 195 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 195 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Juranda ze Spychowa

Warszawa,mazowieckie

550 873 zł86 m² 6 409,22 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

To wyjątkowe osiedle mieszkań bezczynszowych na zielonej Białołęce. Osiedle pozbawione jest części wspólnych, dzięki czemu mieszkańcy ponoszą jedynie koszty realnie zużytych mediów, dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kieślowskiego

Warszawa,mazowieckie

360 663 zł44 m² 8 273,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Nowo powstająca inwestycja royal park to zespół 6-ciu czteropiętrowych budynków zlokalizowany przy ulicy Kieślowskiego w Miasteczku Wilanów. Znajdzie się tu 253 1,2,3,4,5 pokojowe mieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

129 000 zł29 m² 4 448,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka 29m2 na osiedlu Kapuściska. Po kapitalnym remoncie 29 m2. Możliwości aranżacji na dwa pokoje 10 i 9 m2 do zagospodarowania na pokój z aneksem i drugi pokój, albo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Techników

Warszawa,mazowieckie

207 870 zł26 m² 7 995 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Innowacyjny projekt funkcjonalnych mini apartamentów, ułatwiających młodym start w dorosłość, na który składają 242 lokale jedno- i dwupokojowe o powierzchni od 17 do 49 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnośląska

Kalisz,wielkopolskie

155 000 zł56 m² 2 788,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe na osiedlu Kaliniec ulica Górnośląska. Powierzchnia użytkowa 55,58 m2., I piętro w czteropiętrowym bloku z cegły. Pokoje niezależne - pierwszy 22,99 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wysłouchów

Kraków,małopolskie

219 000 zł39 m² 5 615,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

| prezentujemy Państwu do sprzedaży przytulne mieszkanie jednopokojowe wraz z wyposażeniem w budynku z 2000r. Mieszkanie o powierzchni 39m2 położone na parterze. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Techników

Warszawa,mazowieckie

203 873 zł26 m² 7 995 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

150 000 zł37 m² 4 054,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: tel: mieszkanie o powierzchni 37,2 m kw. na 1. piętrze w 3-piętrowym bloku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Juranda ze Spychowa

Warszawa,mazowieckie

505 192 zł81 m² 6 271 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Techników

Warszawa,mazowieckie

206 271 zł26 m² 7 995 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pułaskiego

Lębork,pomorskie

221 536 zł69 m² 3 198,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Uwaga! Mieszkania spełniają warunki programu rządowych dopłat MdM ( Mieszkanie dla Młodych) Dopłata rządowa w granicach 22 014,29 pln co znacznie obniża koszty ponoszone przez klienta do około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

523 125 zł46 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Przytulne i klimatyczne mieszkanie w samym centrum Warszawy , w kamienicy na rogu Al. Jerozolimskich i Kruczej. Dwa pokoje - salon z wyjściem na balkon i sypialnia - okna obu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bukowe

Szczecin,zachodniopomorskie

185 000 zł49 m² 3 744,94 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Świetnie usytuowane - duże - 2 pokojowe mieszkanie z balkonem, na jednym z najbardziej pożądanych osiedli prawobrzeża, bukowym. Mieszkanie składa się z salonu o pow. ok 20 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrzei

Warszawa,mazowieckie

390 100 zł47 m² 8 340,82 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Stara Praga to jedna z najbardziej rozwijanych i przebudowywanych dzielnic Warszawy. Powstała tu bogata infrastruktura handlowo-usługowa i kulturalna. Nowa inwestycja na Starej Pradze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrzeżna

Warszawa,mazowieckie

507 438 zł60 m² 8 461,53 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

English description below polish one. Inwestycja to doskonała lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie Galerii Mokotów, zapewniająca szybki dojazd do centrum miasta oraz lotniska. Niewątpliwym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Techników

Warszawa,mazowieckie

194 279 zł24 m² 7 995 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kieślowskiego

Warszawa,mazowieckie

380 641 zł52 m² 7 259,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Mazowiecka

Kraków,małopolskie

745 000 zł70 m² 10 688,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie 3 pokojowe położone przy ul. Mazowickiej- nieopodal zielonych, spacerowych terenów Młynówki Królewskiej. Mieszkanie o metrażu 69,7m2, na podaną powierzchnie składają się: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Weigla

Wrocław,dolnośląskie

260 000 zł56 m² 4 642,86 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację - rozkładowe! dwustronne! świetna lokalizacja! możliwość trzech pokoi! możliwość powrotu do rozkładu pierwotnego 3 pokojowego. Okolice parku południowego!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

217 558 zł26 m² 8 300,57 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Nova Arte to najnowszy etap inwestycji Villa Arte, kompleksu trzech zespołów budynków o wysokości od pięciu do jedenastu pięter, zlokalizowanych przy ul. Jana Kazimierza na warszawskiej Woli,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

139 000 zł42 m² 3 276,76 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Techników

Warszawa,mazowieckie

206 271 zł26 m² 7 995 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zakrzów

Wrocław,dolnośląskie

350 000 zł65 m² 5 384,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Opis: polecam mieszkanie na Zakrzowie o powierzchni 65m2. Pokoje: 24m, 11m, 11m; balkon 4,5m; piwnica 4m. Możliwość ogródka 300m2 ( w cenie mieszkania). Mieszkanie jest dwustronne rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bursztynowa

Będzin,śląskie

225 000 zł85 m² 2 647,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Spokojne I zadbane osiedle! - mieszkanie Z garażem W budynku - Osoba prowadząca ogłoszenie i prezentację nieruchomości - Jan Kaszczyc licencjonowany pośrednik - lic zaw 11841) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Klimzowiec

Chorzów,śląskie

250 000 zł54 m² 4 629,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Oferuję Państwu na sprzedaż mieszkanie w Chorzowie dzielnicy Klimzowiec bezpośrednio przy parku Róż. Nieruchomość mieści się na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku z 1994 r. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł80 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Pilnie sprzedam, wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie o pow.80m2 tuż przy Galerii Dominikańskiej / 5min.do Dw Głównego PKP / Rynek Mieszkanie zlokalizowane jest na 1 piętrze w kamienicy z 1930.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazachska

Warszawa,mazowieckie

454 936 zł62 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Bezpośrednio od dewelopera! bez dodatkowych kosztów I pcc! Zamieszkaj w sąsiedztwie pałacu i parku w Wilanowie w kameralnej i bardzo nowoczesnej zabudowie. Starannie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koszykowa

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł68 m² 7 338,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1913

Samo centrum miasta /do "konstytucji" 3 minuty/. Z 1913 roku 3 piętro w 4 bez windy. Możliwość zmiany aranżacji z 2 na 3 pokoje oraz 2 łazienki. 330 cm wysokości. Widok na podwórko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świerczewskiego

Gubin,lubuskie

128 870 zł49 m² 2 630 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jest po generalnym remoncie, umeblowane, do zamieszkania od razu. Posiada piec gazowy Junkers i stacjonarne łącze internetowe. Plusem jest bezpośrednie sąsiedztwo Niemiec (odległość od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Krakowska

Warszawa,mazowieckie

764 310 zł105 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Jeśli lubisz kino, inspiruje Cię teatr, nie wyobrażasz sobie dnia bez spaceru w parku, a Twoje dzieci uwielbiają zabawę na świeżym powietrzu, to ta inwestycja jest idealnym miejscem dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kazachska

Warszawa,mazowieckie

647 151 zł94 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Lębork,pomorskie

123 000 zł51 m² 2 399,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Mieszkanie dla osób kreatywnych - pod własną aranżację (design) położone w Lęborku przy ulicy Jagiellońskiej (opodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zdunów

Kraków,małopolskie

310 000 zł53 m² 5 849,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52,50 m2, mieszczące się na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku wybudowanym w technologii tradycyjnej w 2000 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mały Kuntersztyn

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

115 000 zł48 m² 2 395,83 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48m2 usytuowane na parterze w bloku(z cegły) w dzielnicy Śródmieście. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Klimczaka

Warszawa,mazowieckie

514 300 zł70 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Jeśli jesteś rodzicem i chcesz by twoja pociecha miała szczęście posiadania swojego własnego pokoju, lub właśnie planujesz powiększyć rodzinę to Mieszkanie jest dla idealne dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

483 587 zł65 m² 7 396,56 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batalionów Chłopskich

Warszawa,mazowieckie

334 585 zł43 m² 7 768,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Accent Vert to nowa inwestycja. Powstaje ona na Bemowie ? dobrze skomunikowanej z miastem, rozwiniętej i perspektywicznej dzielnicy. Zaledwie 4-piętrowa konstrukcja budynku i jego spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Batalionów Chłopskich

Warszawa,mazowieckie

376 598 zł50 m² 7 589,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015