dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 195 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 195 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

379 576 zł56 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

I pcc! bezpośrednio od dewelopera! gotowe mieszkania! Inwestycja składa się z 8 ogrodzonych i strzeżonych apartamentowców zlokalizowanych na terenie warszawskiego Miasteczka Wilanów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sandomierska

Radom,mazowieckie

195 000 zł60 m² 3 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe o pow. 60m2 w bloku 4-piętrowym, na 3 piętrze, osiedle Ustronie ul. Sandomierska 15. Blok ocieplony z domofonem. W mieszkaniu wymienione drzwi wewnętrzne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zdziarska

Warszawa,mazowieckie

215 286 zł30 m² 7 173,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Na osiedlu Zielona Dolina powstał zespół dwupiętrowych domów wielorodzinnych. Znajdą się tu popularne kawalerki, mieszkania dwupokojowe z oddzielnymi widnymi kuchniami oraz niezwykle chętnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Srebrna

Szczecin,zachodniopomorskie

129 000 zł46 m² 2 804,35 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1899

Mieszkanie 3 pokojowe z kominkiem. Do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Żydowce. Usytuowane na parterze niskiej przedwojennej kamienicy. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Klimczaka

Warszawa,mazowieckie

1 270 625 zł134 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

I pcc! bezpośrednio od dewelopera! Lokal w Etapie D - oddany do użytkowania! Inwestycja składa się z 8 ogrodzonych i strzeżonych apartamentowców zlokalizowanych na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Klimczaka

Warszawa,mazowieckie

512 080 zł69 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Jeśli jesteś rodzicem i chcesz by twoja pociecha miała szczęście posiadania swojego własnego pokoju, lub właśnie planujesz powiększyć rodzinę to Mieszkanie jest dla idealne dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Suzina

Warszawa,mazowieckie

275 000 zł26 m² 10 377,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1932

Apartament studio z bardzo dogodną lokalizacją przy ulicy Suzina - niecałe pięć minut pieszo od stacji metra Plac Wilsona. Mieszkanie mieści się na parterze w modernistycznym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł42 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Bardzo ładne, jednopokojowe mieszkanie w nowym, 16-to piętrowym budynku. Wykończone w wysokim standardzie, duży, jasny pokój, na podłodze deska barlinecka, przestronna szafa wnękowa, wyjście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

375 000 zł48 m² 7 812,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Do sprzedania mieszkanie rozkładowe, 3 pokojowe 48m2 na Mokotowie. Piętro 4 w budynku 4 piętrowym. Mieszkanie narożne, okna na wschód i północ. Kuchnia widna, połączona z salonem. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

646 400 zł98 m² 6 589,87 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Villa Arte to kompleks trzech zespołów budynków o wysokości od pięciu do jedenastu pięter, zlokalizowanych przy ul. Jana Kazimierza na warszawskiej Woli, w odległości 5 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Anielewicza

Warszawa,mazowieckie

360 000 zł44 m² 8 181,82 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią oraz balkonem. Lokal znajduje się w bloku przy ulicy Anielewicza. W bliskiej odległości znajdują się przystanki autobusowe ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Powstańców Śląskich

Żory,śląskie

130 000 zł57 m² 2 280,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! niski blok! M4 cena: 130 000 Komplex Nieruchomości przedstawia mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane w Żorach na osiedlu Powstańców Śląskich o powierzchni 57 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

853 000 zł105 m² 8 092,98 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Piękne mieszkanie w inwestycji spółdzielni mieszkaniowej Dembud W okolicy pełna infrastruktura, idealna dostępność do komunikacji miejskiej. Nieruchomość idealna zarówno na cele mieszkalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

282 027 zł58 m² 4 850 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

I pcc! bezpośrednio od dewelopera! Ząbki są jednym z najbardziej dynamicznych miast w pobliżu Warszawy. Inwestycja Neptun znajduje się raptem 15 km od centrum Warszawy. W sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

276 861 zł37 m² 7 548 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Bliska Wola to wyjątkowy projekt atrakcyjny zarówno pod względem lokalizacji, jak i koncepcji. Zakłada stworzenie przyjaznej przestrzeni miejskiej dającej swoim mieszkańcom zarówno dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batalionów Chłopskich

Warszawa,mazowieckie

337 117 zł43 m² 7 767,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Accent Vert to nowa inwestycja. Powstaje ona na Bemowie ? dobrze skomunikowanej z miastem, rozwiniętej i perspektywicznej dzielnicy. Zaledwie 4-piętrowa konstrukcja budynku i jego spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Branickiego

Warszawa,mazowieckie

818 094 zł128 m² 6 406,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2013

Oferta od dewelopera bez prowizji I pcc. Gotowy budynek .Zapraszam Mieszkanie 5 pokojowe z 2 balkonami na I piętrze! Nowoczesny czteropiętrowy budynek z przestronnym patio zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

501 713 zł72 m² 6 920,18 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nova Arte to najnowszy etap inwestycji Villa Arte, kompleksu trzech zespołów budynków o wysokości od pięciu do jedenastu pięter, zlokalizowanych przy ul. Jana Kazimierza na warszawskiej Woli,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kołczewo

Kołczewo,zachodniopomorskie

219 000 zł44 m² 4 977,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż piekne mieszkanko w bloku w ciekawej i spokojnej okolicy. Pokoje są poremontowane i ładnie urządzone. Część mebli mogę zostawić nowemu nabywcy za niewielka dopłatą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

318 000 zł77 m² 4 129,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - mateuszukzapraszam na bezpłatną prezentację! - Zachęcam do kupna świetnego dwupoziomowego mieszkania w bardzo dobrej lokalizacji na Hallera. Mieszkanie jest bardzo przestronne, doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrzeżna

Warszawa,mazowieckie

488 797 zł56 m² 8 699 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

English description below polish one. Inwestycja to doskonała lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie Galerii Mokotów, zapewniająca szybki dojazd do centrum miasta oraz lotniska. Niewątpliwym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Techników

Warszawa,mazowieckie

205 472 zł26 m² 7 995 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Innowacyjny projekt funkcjonalnych mini apartamentów, ułatwiających młodym start w dorosłość, na który składają 242 lokale jedno- i dwupokojowe o powierzchni od 17 do 49 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

556 283 zł79 m² 7 081 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Wyprzedaż mieszkań 3 pokojowych! zadzwoń po szczegóły I pcc! bezpośrednio od dewelopera! gotowe mieszkania! Inwestycja składa się z 8 ogrodzonych i strzeżonych apartamentowców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wałowa

Kraków,małopolskie

324 120 zł44 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 43,80m2. Znajdujące się na parterze budynku przy ulicy Wałowej - Podgórze. Rezerwacja aż do rozpoczęcia oficjalnej sprzedaży po uruchomieniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

175 000 zł65 m² 2 692,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedamy! Mieszkanie o pow.65 m2, składające się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z WC , pomieszczenia gospodarczego i przedpokoju i piwnicą położone na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleje Zygmunta Krasińskiego

Leszno,wielkopolskie

189 000 zł72 m² 2 643,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Oferujemy na sprzedaż duże komfortowe mieszkanie w centrum miasta ul. Krasińskiego. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze. Składa się z 3 dużych pokoi, kuchni, korytarzu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Klimczaka

Warszawa,mazowieckie

1 271 100 zł134 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2014

I pcc! bezpośrednio od dewelopera! Lokal w Etapie D - oddane w IV kwartale 2014 roku. Zapraszam do obejrzenia lokalu Lokal prezentowany w ogłoszeniu znajduje się w budynku D2 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Oś Królewska

Warszawa,mazowieckie

404 102 zł49 m² 8 282,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Kupujący nie płąci prowizji I pcc! bezpośrednio od dewelopera! Nowa Inwestycja realizowana na warszawskim Wilanowie jednej z najładniejszych i prestiżowych dzielnic Warszawy. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Klimczaka

Warszawa,mazowieckie

404 396 zł53 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

I pcc! bezpośrednio od dewelopera! Lokal w Etapie D - już oddany do użytkowania! Lokal prezentowany w ogłoszeniu znajduje się w budynku D1 2 pokojowy apartament z 43 metrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

1 340 000 zł128 m² 10 494,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Zapraszam, oferujemy do sprzedaży piękny 4 pokojowy apartament o pow, 127,69 m2 , w cenie zawarte są 2 miejsca postojowe w garażu podziemnym i 30 metrowa komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Radlin

Radlin,śląskie

114 000 zł48 m² 2 391,44 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 w centrum Radlina. Mieszkanie składa się z 2 niezależnych pokoi, kuchni z oknem, łazienki i balkonu. Wymienione zostały wszystkie okna oraz instalacja elektryczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Litewska

Sosnowiec,śląskie

110 000 zł38 m² 2 933,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy 2 pokojowe mieszkanie do remontu w dzielnicy Pogoń w Sosnowcu. 2 niezależne pokoje, kuchnia, łazienka z wc. Brak balkonu. Okna stare drewniane. Czynsz 340 zł z zaliczką na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rybnik

Rybnik,śląskie

162 000 zł72 m² 2 250 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Posiadamy w ofercie duże, ustawne M-4 usytuowane na 4.piętrze w bloku na Nowinach. Mieszkanie o powierzchni 74m2, składa się z przedpokoju, trzech pokoi (w tym dwa duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

299 000 zł66 m² 4 542 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam bardzo ładnie i ciekawie zaaranżowane mieszkanie położone przy ul. Daszyńskiego/jaracza w lubianej lokalizacji. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielany

Warszawa,mazowieckie

296 000 zł39 m² 7 529,89 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Super oferta 39m2 + 22m2 ogródka Przytulne mieszkanie 39m2 + ogródek położone w kameralnej inwestycji na warszawskich Bielanach. Mamy do dyspozycji salon połączony z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sielec

Sosnowiec,śląskie

150 000 zł49 m² 3 061,22 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję Państwu do zakupu mieszkanie w Sosnowcu, dzielnicy Sielec. Cicha i zielona okolica daje poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Nieruchomość usytuowana jest na 9 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Migdałowa

Wrocław,dolnośląskie

309 000 zł50 m² 6 180 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - Polecam Państwu urocze mieszkanie w doskonałej lokalizacji Krzyki wysoki parter / 2 pokoje W rozkładzie / nowe budownictwo- 2000r / balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dziwnowska

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

180 000 zł89 m² 2 022,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

0% - - dotyczy ofert, których zdjęcia mają znak 0% oferta 0% - koszty pośrednictwa W całości ponosi sprzedający. Prezentujemy Państwu bezczynszowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 89 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Garbary

Poznań,wielkopolskie

250 000 zł44 m² 5 681,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecam 2 pokojowe mieszkanie w centrum (ul. Garbary). Powierzchnia 44m2. Parter, piwnica do dyspozycji. Duże niezależne 2 pokoje. Okna pcv.Na podłodze w pokojach panele,w kuchni łazience.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lewandów

Warszawa,mazowieckie

349 960 zł67 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

To wyjątkowe osiedle mieszkań bezczynszowych na zielonej Białołęce. Osiedle pozbawione jest części wspólnych, dzięki czemu mieszkańcy ponoszą jedynie koszty realnie zużytych mediów, dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dąbrówka

Dąbrówka,wielkopolskie

329 000 zł68 m² 4 838,24 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Salon Nieruchomości Iron House prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 68 m2, położone w Dąbrówce. Mieszkanie zostało atrakcyjnie wycenione na 329.000 pln. 4838 zł za 1 m2 Mieszkanie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij