dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 140 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 140 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

137 000 zł65 m² 2 107,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

3-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Podzamcze w Wałbrzychu o powierzchni 65m2. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, dużej jasnej kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chyliczkowska

Piaseczno,mazowieckie

379 000 zł80 m² 4 737,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Uwaga, ostatnie mieszkanie promocja tylko do końca roku. To mieszkanie może Cię kosztować tylko 279.00,- zł. Skontaktuj się z nami i dowiedz się szczegółów. Obecnie mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Witkiewicza

Stargard,zachodniopomorskie

215 000 zł60 m² 3 583,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Sprzedam piękne mieszkanie 2 pokojowe - 60 m2. Salon - 27,1 m2 Pokój - 13 m2 Łazienka 4,8 m2 Kuchnia 8 m2 przedpokój 7,1 m2 Niski czynsz na 3 osoby - 450zł (ciepła i zimna woda, ogrzewanie, fundusz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nocznickiego

Warszawa,mazowieckie

341 050 zł38 m² 8 923,34 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Kameralna inwestycja na Bielanach przy ulicy Nocznickiego to idealna lokalizacja, połączenie doskonałej komunikacji metrem, tramwajem lub autobusem z centrum miasta i bliskości terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ełk

Ełk,warmińsko-mazurskie

120 000 zł48 m² 2 489,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Uwaga! nowa niższa cena 120.000 zł do negocjacji! KUPUJĄCY BEZ PROWIZJI! 3 pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji! Lokal mieszkalny o powierzchni 48,20 m2 położony na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Klimzowiec

Chorzów,śląskie

91 000 zł27 m² 3 370,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe po kapitalnym remoncie. Mieszkanie znajduje się w bardzo zielonej spokojnej okolicy, z dogodny dojazdem do Katowic, zabrza. W okolicy szkoła, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

325 000 zł100 m² 3 250 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

| oferta bez prowizji od kupującego! mieszkania bezczynszowe! idealna lokalizacja! kupujący nie płaci 2% podatku pcc! Do sprzedania 4-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

494 256 zł66 m² 7 485,32 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

I pcc! bezpośrednio od dewelopera! Nowa Inwestycja na warszawskiej Woli. Lokal prezentowany w ogłoszeniu to 3 pokojowy Apartament, znajdujący się na II piętrze, o pow. 66.03 m2, składający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Klimczaka

Warszawa,mazowieckie

1 253 050 zł132 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

I pcc! bezpośrednio od dewelopera! Lokal w Etapie D - oddany do użytkowania! Inwestycja składa się z 8 ogrodzonych i strzeżonych apartamentowców zlokalizowanych na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smoleńska

Warszawa,mazowieckie

331 961 zł50 m² 6 580 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Najnowsza inwestycja realizowana na Targówku, przy ulicy Smoleńskiej zakłada wybudowanie nowoczesnego, 9-piętrowego budynku składającego się z 121 lokali mieszkaniowych. Mieszkania dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bydgoskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

99 000 zł57 m² 1 736,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie 3 pokojowe na Bydgoskim Przedmieściu. Powierzchnia użytkowa 56,60m2, po podłodze ok.70m2. W skład wchodzą 3 pokoje, łazienka z wc, kuchnia, przedpokój oraz małe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batalionów Chłopskich

Warszawa,mazowieckie

306 000 zł43 m² 7 055,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Accent Vert to nowa inwestycja. Powstaje ona na Bemowie ? dobrze skomunikowanej z miastem, rozwiniętej i perspektywicznej dzielnicy. Zaledwie 4-piętrowa konstrukcja budynku i jego spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łazarza

Kraków,małopolskie

259 000 zł37 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

| do sprzedaży 1-pokojowe mieszkanie z balkonem usytuowane na wysokim parterze zadbanej kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 37m2 składa się z dużego pokoju (20m2), oddzielnej jasnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chwałowice

Rybnik,śląskie

118 000 zł42 m² 2 809,52 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania widne M-3 o powierzchni 42m2, usytuowane na parterze niskiego bloku w Chwałowicach. Mieszkanie składa się z przedpokoju, dwóch pokoi, kuchni z oknem oraz łazienki wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Makowisko

Makowisko,podkarpackie

175 000 zł67 m² 2 611,94 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Makowisko, k/jarosławia do sprzedania mieszkanie o pow. 67m2 zlokalizowane na 2 piętrze ok. 8km od Jarosławia. Nieruchomość składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, osobnego wc i dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

342 088 zł48 m² 7 150,67 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Nova Arte to najnowszy etap inwestycji Villa Arte, kompleksu trzech zespołów budynków o wysokości od pięciu do jedenastu pięter, zlokalizowanych przy ul. Jana Kazimierza na warszawskiej Woli,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lewandów

Warszawa,mazowieckie

349 960 zł67 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

To wyjątkowe osiedle mieszkań bezczynszowych na zielonej Białołęce. Osiedle pozbawione jest części wspólnych, dzięki czemu mieszkańcy ponoszą jedynie koszty realnie zużytych mediów, dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, al. Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł75 m² 8 666,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Gustownie wykończone mieszkanie 3 pokojowe , znajdujące się na pierwszym piętrze. W budynku do dyspozycji mieszkańców siłownia i stół bilardowy. Monitoring, ochrona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lewandów

Warszawa,mazowieckie

407 874 zł72 m² 5 650 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Kwiatowa

Warszawa,mazowieckie

310 000 zł36 m² 8 611,11 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Kawalerka 36m2, zadbana do natychmiastowego wprowadzenia. Przestronny, jasny pokój z wydzieloną częścią sypialnianą ok. 8m2 i dzienną ok. 16m2. Widna kuchnia kompletnie wyposażona. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Wisełka

Wisełka,zachodniopomorskie

340 000 zł46 m² 7 391,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Oferta 0% Prowizji - Prowizję kupującego pokrywa sprzedający! - apartament W zacisznej miejscowości Z tarasem W zamkniętym kompleksie budynków apartamentowych - Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

200 000 zł37 m² 5 405,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

uSuper okazja. Idealne mieszkanie do wprowadzenia od zaraz. Nowoczesne wykończenie, mieszkanie ciepłe, czyste i zadbane. Przestrzenne, usytuowane na parterze w czteropiętrowym bloku na osiedlu B.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lewandów

Warszawa,mazowieckie

407 874 zł72 m² 5 650 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

279 000 zł50 m² 5 580 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! rozkład /balkon /ciche/ słoneczne / dobra lokalizacja Mieszkanie jest dwupokojowe, własnościowe o powierzchni 49.8 m2 na wrocławskim Jagodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

434 442 zł52 m² 8 417,79 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

I pcc! bezpośrednio od dewelopera! Nowa Inwestycja na warszawskiej Woli. Lokal prezentowany w ogłoszeniu to 2 pokojowy Apartament, znajdujący się na parterze, o pow. 51.61 m2, składający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

568 321 zł80 m² 7 081 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

I pcc! bezpośrednio od dewelopera! gotowe mieszkania Inwestycja składa się z 8 ogrodzonych i strzeżonych apartamentowców zlokalizowanych na terenie warszawskiego Miasteczka Wilanów. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rostworowskiego

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł86 m² 7 005,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Blok ocieplony w dobrym punkcie komunikacyjnym. W odległości 500 m supermarket, kino i basen. Ok. 1000 m do dużego obiektu parkowo-sportowego na Fortach Bema. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kadrowa

Warszawa,mazowieckie

527 043 zł85 m² 6 210 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

To wyjątkowe osiedle mieszkań bezczynszowych w Rembertowie. Osiedle pozbawione jest części wspólnych, dzięki czemu mieszkańcy ponoszą jedynie koszty realnie zużytych mediów, dzięki czemu mogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kordiana

Kraków,małopolskie

375 000 zł82 m² 4 573,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Kup bez prowizji! Wynagrodzenie biura pokrywa tylko sprzedający! Do negocjacji! Oferujemy do sprzedaży 4 pokojowe mieszkanie spółdzielcze własnościowe, o powierzchni 82 mkw., mieszczące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Na Uboczu

Warszawa,mazowieckie

430 000 zł69 m² 6 231,88 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Okazja! atrakcyjna cena! Oferuję do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie na cichym i zielonym osiedlu Ursynowa. 7 minut do stacji metra Natolin, 10 minut do Lasu Kabackiego. Mieszkanie na bardzo wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, al. Pracy

Wrocław,dolnośląskie

170 000 zł26 m² 6 538,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - inżynierska / aleja pracy / niski blok ocieplony/ ciche Lokal o powierzchni 26,60m2 składa się z pokoju ok. 19m2, kuchni ciemnej, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

230 000 zł60 m² 3 833,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację- magda janik, tel. Polecam piękne mieszkanie w centrum Oleśnicy o powierzchnia 59,7 mkw. Po generalnym remoncie: nowe wszystkie instalacje (elektryczna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bocheńska

Kraków,małopolskie

313 000 zł30 m² 10 433,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Klimatyczne mieszkanie z dużym, zabudowanym balkonem (3m). Kuchnia w postaci aneksu, otwarta na pokój, urządzona. W łazience flizy i terakota, na podłodze w pokoju parkiet, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

320 000 zł52 m² 6 106,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Ustawne mieszkanie, w układzie północ-południe. Zdjęcia przedstawiają stan mieszkania przed remontem. Pokoje: 16, 9 i 6 m2, panele na podłodze, ze dużego pokoju wyjście na loggię, gładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batalionów Chłopskich

Warszawa,mazowieckie

329 576 zł44 m² 7 481,86 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Techników

Warszawa,mazowieckie

207 071 zł26 m² 7 995 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Innowacyjny projekt funkcjonalnych mini apartamentów, ułatwiających młodym start w dorosłość, na który składają 242 lokale jedno- i dwupokojowe o powierzchni od 17 do 49 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Nocznickiego

Warszawa,mazowieckie

249 778 zł26 m² 9 603,15 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Daliowa

Wrocław,dolnośląskie

560 000 zł129 m² 4 341,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż w malowniczej części Wrocławia - Pawłowice opis mieszkania - mieszkanie skrajne z obszernym ogródkiem graniczącym z terenami zielonymi. mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

359 000 zł64 m² 5 635,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 63,70m2, zlokalizowane przy ul. Lwowskiej. Położone na parterze w budynku 4 piętrowym z 2011roku. Składa się salonu, dwóch sypialni, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sokratesa

Warszawa,mazowieckie

355 000 zł40 m² 8 942,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Ładne , jednopokojowe mieszkanie na Bielanach.2 piętro w budynku 3 piętrowym z 2001 roku.Osiedle zamknięte.Duży balkon.Duża piwnica.W cenie miejsce postojowe .Czynsz 360 zł.W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bruzdowa

Warszawa,mazowieckie

240 663 zł36 m² 6 699,97 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Wilanów Garden to kameralne i eleganckie osiedle znajdujące się w otoczeniu willi i pięknej przyrody. To idealna kompozycja prestiżu, spokoju, bezpieczeństwa i komfortu. To doskonale.