dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

288 163 zł37 m² 7 854 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Bliska Wola to wyjątkowy projekt atrakcyjny zarówno pod względem lokalizacji, jak i koncepcji. Zakłada stworzenie przyjaznej przestrzeni miejskiej dającej swoim mieszkańcom zarówno dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wąwozowa

Warszawa,mazowieckie

495 000 zł55 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Osiedle zamknięte strzeżone. Mieszkanie jednostronne, okna wychodzą na ul. Bronikowskiego. Salon 19,6m2, z salonu wejście do kuchni. Kuchnia duża z oknem wyposażona w meble i sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

56 000 zł33 m² 1 696,97 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ciepłe, przytulne mieszkanie w cichym,spokojnym zakątku Nowego Miasta.piękne widoki z okien, duże, bezpieczne podwórko, mała, spokojna uliczka.Pokój z dużą kuchnią, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Niewiadom

Rybnik,śląskie

53 500 zł38 m² 1 407,89 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania M-2 usytuowane na drugim piętrze w bloku w dzielnicy Rybnika - Niewiadom. Układ oraz powierzchnia mieszkania wynosząca prawie 38m2 dają możliwość przedzielenia lokum na dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Techników

Warszawa,mazowieckie

205 472 zł26 m² 7 995 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Innowacyjny projekt funkcjonalnych mini apartamentów, ułatwiających młodym start w dorosłość, na który składają 242 lokale jedno- i dwupokojowe o powierzchni od 17 do 49 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wygoda

Kraków,małopolskie

220 937 zł36 m² 6 069,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1911

Na sprzedaż 1-pokojowe, bardzo ciche mieszkanie z tarasem, w odległości zaledwie kilku kroków od Rynku Głównego, krakowskich Plant i Bulwarów Wiślanych. Apartament na niewielkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

353 650 zł42 m² 8 503,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

La Clarte to inwestycja w miasteczku Wilanów u zbiegu ulicy Sarmackiej i Osi Królewskiej. Bliskość do nowo powstającego Centrum Galeria Wilanów, bogactwo sklepów, przedszkoli, kawiarni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lewandów

Warszawa,mazowieckie

407 874 zł72 m² 5 650 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

To wyjątkowe osiedle mieszkań bezczynszowych na zielonej Białołęce. Osiedle pozbawione jest części wspólnych, dzięki czemu mieszkańcy ponoszą jedynie koszty realnie zużytych mediów, dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Otwock

Otwock,mazowieckie

190 000 zł45 m² 4 222,22 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Mieszkanie 2- pokojowe na parterze w kamienicy w Otwocku. Kuchnia oddzielna, widna. Stan mieszkania do ewentualnego odświeżenia. W budynku jest strych do ogólnego użytkowania oraz ogólna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

181 000 zł65 m² 2 784,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe położone na 3 piętrze w bloku w cichej i spokojnej okolicy.Bardzo dobry punkt komunikacyjny.Pokoje 20 m,12 m,8 m,kuchnia 7,5 m.Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Rybnik,śląskie

155 000 zł53 m² 2 924,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazyjnie M4- okolice reala Do sprzedania bardzo ustawne i słoneczne mieszkanie trzypokojowe mieszczące się na pierwszym piętrze w niskim bloku. Lokal ma pow. 53m2, posiada oddzielną, widną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

502 412 zł68 m² 7 393,85 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Nova Arte to najnowszy etap inwestycji Villa Arte, kompleksu trzech zespołów budynków o wysokości od pięciu do jedenastu pięter, zlokalizowanych przy ul. Jana Kazimierza na warszawskiej Woli,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

391 201 zł55 m² 7 140 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Techników

Warszawa,mazowieckie

207 071 zł26 m² 7 995 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

310 000 zł63 m² 4 920,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska Tel: mieszkanie o powierzchni 63 m kw. na wysokim parterze w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Obrzeżna

Warszawa,mazowieckie

1 329 960 zł168 m² 7 938,16 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie to przestrzeń, która wyraża Twoją osobowość. W concepthouse przemyślana architektura, ergonomia, styl i oryginalne rozwiązania splatają się w jedno. Wszystko po to, żeby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Techników

Warszawa,mazowieckie

205 472 zł26 m² 7 995 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reymonta

Warszawa,mazowieckie

210 000 zł27 m² 7 743,36 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie na Bielanach( 5 min do stacji metra Wawrzyszew). 11 piętro w budynku 11 piętrowym. Piękny widok z okien. Kuchnia w przedpokoju.Z dużego pokoju wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Moczydło

Warszawa,mazowieckie

235 000 zł26 m² 9 038,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Do sprzedania słoneczne mieszkanie na warszawskiej Woli, osiedle Koło. Cicha i spokojna okolica, dużo zieleni, w pobliżu 3 parki i lasek. Dużo sklepów, pełna infrastruktura. Komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

179 999 zł54 m² 3 333,31 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nowa cena Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o pow 54 m2 na os N ( przerobione z 3 pokoi - istnieje możliwość przywrócenia do stanu pierwotnego) Po wyburzeniu ścianki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kieślowskiego

Warszawa,mazowieckie

667 340 zł89 m² 7 467,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowo powstająca inwestycja royal park to zespół 6-ciu czteropiętrowych budynków zlokalizowany przy ulicy Kieślowskiego w Miasteczku Wilanów. Znajdzie się tu 253 1,2,3,4,5 pokojowe mieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

297 509 zł39 m² 7 650 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Książkowa

Warszawa,mazowieckie

200 000 zł30 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Kawalerka o pow. całkowitej 30,70 mkw w tym pokój 18 mkw, łazienka 4,6 mkw, kuchnia 5,1 mkw, hall 3,2 mkw, loggia 6,6 mkw. Mieszkanie usytuowane jest na I piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

390 000 zł112 m² 3 482,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

-zapraszam na bezpłatną prezentację- magda janik, tel. Polecam piękne mieszkanie w Oleśnicy o powierzchni 112 mkw. Jest to mieszkanie dwupoziomowe: i poziom stanowią (56 mkw): duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Rybnik,śląskie

127 000 zł45 m² 2 822,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rewelacyjne M3 Centrum - Cena do negocjacji! Przedstawiam Państwu do sprzedania bardzo słoneczne i ustawne mieszkanie dwupokojowe w centrum Rybnika o pow.45,3m2. Dużym atutem mieszkania jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kraszewskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

240 000 zł50 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Osiedle Młodych,wysoki parter - 50mkw świeżo po remoncie,na podłogach parkiet ,kafelki,ściany przecierki ,łazienka -kafelki nowego typu,kabina prysznicowa ,biały montaż.Kuchnia jest połączona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malewskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

260 000 zł72 m² 3 611,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Ciepłe, przestronne, rozkładowe mieszkanie w czteropiętrowym bloku po termoizolacji. Lokal mieszkalny po generalnym remoncie. Trzy pokoje 18, 14 i 12 m2; oddzielna widna kuchnia - 14 m2; duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Pszów

Pszów,śląskie

146 000 zł65 m² 2 246,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania państwu bardzo ładne M4 w Pszowie.Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni oraz balkonu, posiada również garaż .Lokal o powierzchni 65,34m jest usytuowany na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Techników

Warszawa,mazowieckie

309 407 zł39 m² 7 995 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

283 041 zł57 m² 4 950 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

I pcc! bezpośrednio od dewelopera! Ząbki są jednym z najbardziej dynamicznych miast w pobliżu Warszawy. Inwestycja Neptun znajduje się raptem 15 km od centrum Warszawy. W sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Chwałowice

Rybnik,śląskie

96 000 zł37 m² 2 594,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Duża kawalerka Chwałowice 37m2! Przedstawiam Państwu do sprzedania bardzo dużą - 37m2 i ustawną kawalerkę w Chwałowicach z możliwością podzielenia na dwa pokoje. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrąg

Warszawa,mazowieckie

333 000 zł38 m² 8 763,16 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie w Śródmieściu na Powiślu, jednostronne, dwupokojowe z balkonem. Usytuowane na pierwszym piętrze w siedmiopiętrowym budynku. Bardzo ciche, budynek usytuowany jest wewnątrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

187 000 zł56 m² 3 339,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedamy ładne mieszkanie 3 pokojowe w niskiej zabudowie na 3 piętrze z 4, z balkonem na > os H < o pow. 56m2 plus 7m2 piwnicy. Nieruchomość posiada niezależne wejścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

182 519 zł35 m² 5 199,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

288 085 zł37 m² 7 854 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kieślowskiego

Warszawa,mazowieckie

541 363 zł67 m² 8 062 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jana Sobieskiego

Warszawa,mazowieckie

1 400 000 zł135 m² 10 383,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Apartament 4 pokojowy na Dolnym Mokotowie. W pobliżu liczne przystanki komunikacji miejskiej, blisko do Centrum. Mieszkanie słoneczne, ciche, okna na sąsiednie domy jednorodzinne i park. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

145 000 zł68 m² 2 135,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie czteropokojowe (obecnie trzy) o powierzchni 67,9m2 położone na Podzamczu na parterze w budynku 4-piętrowym w cichej i bardzo spokojnej okolicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wilczyńskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

180 000 zł28 m² 6 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Ustawne, ciepłe jednopokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią w centrum Jarot. Lokal o łącznej powierzchni użytkowej 28,3 m2, usytuowany na pierwszym piętrze w budynku wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

388 599 zł49 m² 7 992,58 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lewandów

Warszawa,mazowieckie

349 960 zł67 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij