dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

110 000 zł50 m² 2 194,29 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadbane i duże M3. Mieszkanie składa się z 2 niezależnych pokoi, kuchni z oknem, łazienki oraz dużego balkonu z ładnym widokiem. Wymieniono wszystkie okna, drzwi wewnętrzne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzegorzewskiej

Warszawa,mazowieckie

447 000 zł69 m² 6 497,09 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Ciche, rozkładowe 3-pokoje z balkonem, widną i oddzielną kuchnią. Pokój dzienny (22,3 m-płd zach), sypialnie (12+11 m-płn.wsch) wszędzie parkiet bukowy, kuchnia zabudowana na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

170 000 zł84 m² 2 023,81 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Posiadamy na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Podzamcze. Lokal składa się z 4 pokoi, przedpokoju, jasnej kuchni, balkonu oraz łazienki z osobnym wc. Na ścianach gładzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

494 256 zł66 m² 7 485,32 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

I pcc! bezpośrednio od dewelopera! Nowa Inwestycja na warszawskiej Woli. Lokal prezentowany w ogłoszeniu to 3 pokojowy Apartament, znajdujący się na II piętrze, o pow. 66.03 m2, składający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Piastowskie

Bielsko-Biała,śląskie

350 197 zł75 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowy budynek wielorodzinny 4 kondygnacyjny z windą- 20 mieszkań w budynku, po 5 mieszkań na każdej kondygnacji w bardzo dobrej lokalizacji - blisko do centrum, w niedalekim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rolna

Poznań,wielkopolskie

219 000 zł53 m² 4 132,08 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1923

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na poznańskiej Wildzie. Lokal znajduje się na wysokim parterze kamienicy z 1923 roku. Składa się z 2 pokoi w układzie przejściowym, jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bochenka

Kraków,małopolskie

325 000 zł46 m² 7 065,22 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Ok. szpitala św. Rafała, ul. Bochenka, do sprzedaży słoneczne, widokowe, 3-letnie, komfortowe mieszkanie 2 pokoje z aneksem kuchennym o pow. 46 m2 (można wydzielić osobną kuchnię), balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ursus

Warszawa,mazowieckie

258 000 zł38 m² 6 789,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Funkcjonalne 38m mieszkanie usytuowane na I/4 piętrze w odnowionym i ocieplonym bloku. Lokal składa się z dwóch niezależnych pokoi (16, 10) oddzielnej widnej kuchni 6m, łazienki 3m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Belgradzka

Warszawa,mazowieckie

410 000 zł54 m² 7 592,59 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, przy metrze Natolin. Mieszkanie własnościowe z wyodrębnioną kw 2 pokoje z oknami wychodzącymi na stronę wschodnią, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

169 000 zł38 m² 4 447,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie, na 4 piętrze - w niskim, ocieplonym budynku - w cichej i zielonej części miasta - w pobliżu os. Książąt Pomorskich. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

568 321 zł80 m² 7 081 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

I pcc! bezpośrednio od dewelopera! gotowe mieszkania Inwestycja składa się z 8 ogrodzonych i strzeżonych apartamentowców zlokalizowanych na terenie warszawskiego Miasteczka Wilanów. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

407 000 zł74 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie zlokalizowane jest na 1 piętrze 4-piętrowego budynku. Idealne połączenie komunikacyjne - blisko liczne autobusy. W pobliżu: sklepy, żłobek, przedszkole, gimnazjum i szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Dywizjonu 303

Kraków,małopolskie

370 000 zł62 m² 5 967,74 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Super oferta! Mieszkanie przestronne, jasne,ustawne w układzie północ-południe. Bardzo ładnie urządzne. Meble w kuchni zrobione na wymiar i agd w cenie. Wszystkie instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

300 000 zł60 m² 5 016,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Polecam do sprzedaży ustawne, jasne mieszkanie. Mieszkanie dwustronne, 20, 9 i 6m2. Toaleta osobno. Jasna kuchnia 7m2. W pokojach panele. W kuchni teraokta na podłodze i flizy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nicejska

Warszawa,mazowieckie

335 000 zł56 m² 5 960,85 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Do sprzedania rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie 56m2 na Stegnach, ul. Nicejska Mieszkanie do remontu z 3 niezależnymi pokojami, oddzielną jasną kuchnią, oraz z oddzielną łazienką i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

1 523 000 zł157 m² 9 691,38 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2015

Wyjątkowy, nietuzinkowy, rzadko spotykany apartament w nowo powstającej inwestycji na warszawskim Mokotowie. Apartament 157m2 + 50m2 balkonu + 38m2 tarasu na dachu Mieszkanie zaprojektowano tak, aby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spacerowa

Zawiercie,śląskie

160 000 zł55 m² 2 909,09 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam piękne mieszkanie po remoncie 1 - piętro w centrum , nowa kuchnia w zabudowie , nowe szafy w przedpokoju , łazienka po remoncie , nowa instalacja , balkon. Zapraszam do ogladania

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Łazarz

Poznań,wielkopolskie

324 780 zł54 m² 6 014,44 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Iron House poleca na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie (z garderobą) o powierzchni 54m 2. Lokal znajduje się na 2 piętrze w zrewitalizowaj kamienicy na poznańskim Łazarzu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plebiscytowa

Katowice,śląskie

200 000 zł37 m² 5 405,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

[b] centrum przy katedrze 2 pokoje nowoczesna aranżacja![/b] - Osoba prowadząca ogłoszenie i prezentację nieruchomości - Jan Kaszczyclicencjonowany pośrednik - lic zaw 11841) - Service in English -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Amundsena

Warszawa,mazowieckie

420 000 zł61 m² 6 885,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 61m2, ciche, ustawne, rozkładowe, po częściowym remoncie. Pokoje 20m2, 13m2, 11m2, w jedej sypialni szafa wnękowa. Kuchnia widna 7m2, zabudowana, glazura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Łowicka

Warszawa,mazowieckie

2 077 164 zł118 m² 17 645 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Ostatni apartament! oferta od dewelopera, bez prowizji I pcc , ostanie gotowe apartamenty! Oferowany Apartament jest wykończony w wysokim standardzie, klimatyzowany, wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Słoneczne

Szczecin,zachodniopomorskie

259 999 zł77 m² 3 376,61 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 77m2 zlokalizowane na 6 piętrze docieplonego bloku w spokojnym miejscu Osiedla Słoneczne. Prócz 3 rozkładowych i ustawnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stroszek

Bytom,śląskie

88 000 zł41 m² 2 146,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje! ~gorąco polecamy!~bezpłatne doradztwo kredytowe!~oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe słoneczne mieszkanie usytuowane na 4 -tym piętrze w bloku o niskiej zabudowie.~Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Koniuchy

Toruń,kujawsko-pomorskie

180 000 zł49 m² 3 673,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą zakupu w pełni rozkładowego przestronnego mieszkanie w super lokalizacji. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tarnów Opolski

Tarnów Opolski,opolskie

115 000 zł44 m² 2 623,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na Sprzedaż Mieszkanie dwu pokojowe o pow. 43,84 m2 w miejscowości Tarnów Opolski na 2 piętrze w niskim budynku z balkonem.Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

332 000 zł47 m² 6 999,79 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie z widokiem na panoramę Warszawy. Bardzo dobra komunikacja z centrum miasta. Blisko do sklepów i szkoły. Zamknięte podwórko z miejscami parkingowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bacha

Warszawa,mazowieckie

428 000 zł60 m² 7 133,33 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie trzypokojowe, na 7 piętrze, w bloku wielorodzinnym. Rok bodowy: 1977, rama H. Blok po remoncie, ocieplony, wymienione windy, wyremontowana klatka schodowa. Pokoje: 20 m2, 12 m2, 10 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Poznań,wielkopolskie

213 750 zł28 m² 7 633,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Komfortowe mieszkanie Z loggią -możliwość instalacji antresoli z miejscem na łóżko.Oryginalne wszystkie drzwi po renowacji oraz sztukaterie,podłoga wyłożona włoskim gresem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

235 000 zł39 m² 5 975,08 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Gorąco polecam do kupna dużą, wygodną, gotową do zamieszkania kawalerkę zlokalizowaną na Naramowicach w bloku położonym prostopadle do ulicy Naramowickiej. Lokal o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ksawerów

Warszawa,mazowieckie

299 000 zł39 m² 7 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pok mieszkanie na Mokotowie, atrakcyjna cena 150m od stacji metra Wierzbno. We wszystkich pomieszczeniach znajdują się okna. Ze względu na bliskość wielu uczelni oraz biur i zakładów pracy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żuromińska

Warszawa,mazowieckie

220 000 zł39 m² 5 641,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Okolica z dobrze rozwiniętą infrastrukturą socjalną i możliwością bardzo szybkiego dojazdu do centrum. grunt nieuregulowany! - zakup tylko za gotówkę Treść niniejszego ogłoszenia nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Klimczaka

Warszawa,mazowieckie

518 814 zł70 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

I pcc! bezpośrednio od dewelopera! Lokal w Etapie D - oddany do użytkowania w tym miesiącu! Inwestycja składa się z 8 ogrodzonych i strzeżonych apartamentowców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Klimczaka

Warszawa,mazowieckie

517 112 zł70 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Jeśli jesteś rodzicem i chcesz by twoja pociecha miała szczęście posiadania swojego własnego pokoju, lub właśnie planujesz powiększyć rodzinę to Mieszkanie jest dla idealne dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

169 000 zł50 m² 3 393,57 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

sprzedaż mieszkanie po kapitalnym remoncie znajdującego się na II piętrze, składającego się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, wszystkie instalacje nowe, na podłogach panele, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

228 000 zł55 m² 4 145,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe rozkładowe mieszkanie umiejscowione na pierwszym piętrze w trzypiętrowej kamienicy na oś. Zatorze. Estetycznie zaaranżowane wnętrze. Salon 22 m2 z wyjściem na balkon; sypialnia 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zwierzyniecka

Białystok,podlaskie

265 000 zł68 m² 3 897,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie trzypokojowe + kuchnia + łazienka + wc. Nowa stolarka okienna, nowa elewacja bloku (2014). W trzech pokojach parkiet. Mieszkanie odmalowane w całości (2015). Podstawowe meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Golczewo

Golczewo,zachodniopomorskie

75 000 zł31 m² 2 419,35 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Sprzeam mieszkanie spoldzielcze 31 m2. skladajace sie z pokoju, kuchni, lazienki i przedpokoju. Jest to mieszkanie usytuowane na wysokim parterze, z wejsciem z klatki schodowej. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Oś Królewska

Warszawa,mazowieckie

389 449 zł46 m² 8 521,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

I pcc! bezpośrednio od dewelopera! Kontakt 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem .Cena z wykończeniem i kuchnią! Nowoczesny i starannie zaprojektowany kompleks mieszkalny położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Zakopane

Zakopane,małopolskie

923 450 zł84 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Krakowska Kancelaria Nieruchomości homelex poleca: zakopane - doskonała lokalizacja - ekskluzywny apartamentowiec w centrum miasta w okolicy wejścia do Doliny Białego. Apartament ponad 83.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Szaniec

Kraków,małopolskie

209 000 zł37 m² 5 648,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 36,4m2 położone w ocieplonym budynku przy ul. Na Szaniec. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi (ok.16m2 i 6,5m2), oddzielnej jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stwosza

Warszawa,mazowieckie

320 000 zł44 m² 7 272,73 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio urocze 2 pokojowe mieszkanko na Mokotowie! Cena do negocjacji! W bliskiej okolicy: + stacja metra Wilanowska + Galeria Mokotów + bazarek - świeże warzywa, owoce, garmażerka +.