dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 195 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 195 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

163 000 zł43 m² 3 790,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Polecam ciekawe mieszkanie usytuowane na 1p, niskiego bloku. Lokal 2 pokojowy, o niezależnym układzie pomieszczeń, kuchnia widna z oknem, większy pokój z balkonem, kuchnia widna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obornicka

Wrocław,dolnośląskie

334 000 zł62 m² 5 387,10 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam , ładne w pełni rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe przy ul. Obornickiej. Nieruchomość składa się z dużego, słonecznego salonu z wyjściem na balkon, jasnej niezależnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Junkiewicz

Warszawa,mazowieckie

298 000 zł57 m² 5 228,07 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o pow. 57 m2 na Targówku, ul. Heleny Junkiewicz, na drugim piętrze z windą. Mieszkanie wymaga remontu. Składa się z pokoju dziennego 22 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ochota

Warszawa,mazowieckie

736 000 zł64 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Mieszkanie w samym centrum, ciche i spokojne, okna od zielonego podwórza, domofony. Ładne przedwojenne klatki schodowe, winda. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Namysłowskiego

Wałbrzych,dolnośląskie

90 000 zł48 m² 1 875 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwa pokoje na ulicy Namysłowskiego na Nowym Mieście. Mieszkanie znajduję się na wysokim parterze w czterorodzinnym budynku w otoczeniu ogródków i zieleni. Sam lokal wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ratibora

Jurata,pomorskie

990 000 zł130 m² 7 615,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2002

Oferta bezpośrednia. Apartament w juracie! sprawdź dlaczego warto? Ekskluzywny kurort nadmorski posiada szczególne walory klimatyczne i krajobrazowe. Sosnowe lasy i morze. Piękna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

126 000 zł47 m² 2 678 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 na sprzedaż w niskim bloku, położone na wysokim piętrze. Mieszkanie wolne od zaraz, na podłogach panele, sciany w gładziach. Kuchnia z zabudową kuchenną, otwarta na salon. Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Bartycka

Warszawa,mazowieckie

802 000 zł84 m² 9 547,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Funkcjonalne, wygodne mieszkanie, czteropokojowe, w tym: duży i słoneczny salon z aneksem kuchennym 38m2, 3 sypialnie (13,12 i 7m),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasińskiego

Warszawa,mazowieckie

800 000 zł76 m² 10 562,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Stary Żoliborz - przy Krasińskiego.Kamienica z 1937 roku.Mieszkanie trzypokojowe, dwustronne.Dwa pokoje o pow.19,3 m2 każdy - z narożnymi oknami.Sypialnia - 18,7m2.Kuchnia - 5,2m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Włościańska

Warszawa,mazowieckie

870 000 zł98 m² 8 877,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Piękny dwupoziomowy narożny apartament na Żoliborzu. Okna mieszkania wychodzą na trzy strony świata: wschód, południe i zachód, dzięki temu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łaciarska

Wrocław,dolnośląskie

458 000 zł37 m² 12 513,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wrocław, stare Miasto. Polecamy na sprzedaż klimatyczne mieszkania w prestiżowym kompleksie staromiejskich kamieniczek usytuowanych przy urokliwej, cichej uliczce wrocławskiego Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sowińskiego

Warszawa,mazowieckie

300 000 zł37 m² 8 108,11 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Mieszkanie po generalnym remoncie, całkowicie umeblowane, wyposażone w nowy, dobrej jakości sprzęt. Kuchnia umeblowana i wyposażona:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Bielany

Warszawa,mazowieckie

870 000 zł121 m² 7 190,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Ładne, rozkładowe mieszkanie na zamkniętym, strzeżonym osiedlu. Okna kuchni i jednej sypialni wychodzą na wschód, salonu i dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Białystok,podlaskie

159 000 zł32 m² 4 968,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Świetna lokalizacja! Polecamy do sprzedania 2pokojowe mieszkanie na parterze bloku w bardzo dobrej lokalizacji. 7 min do centrum miasta! Mieszkanie ustawne, słoneczne i czyste, po remoncie - nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kinowa

Warszawa,mazowieckie

305 000 zł38 m² 8 026,32 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Do sprzedania nowocześnie urządzone 2 pok mieszkanie z niepowtarzalnym widokiem na Stadion Narodowy! Piękny widok na panoramę Warszawy oraz Park Skaryszewski, 10 minut do centrum! Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wał Miedzeszyński

Warszawa,mazowieckie

505 000 zł68 m² 7 387,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dwupoziomowe mieszkanie w Wawrze przy Wale Miedzeszyńskim. Pierwszy poziom to: salon z aneksem kuchennym i sypialnia oraz łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siedlecka

Warszawa,mazowieckie

379 000 zł63 m² 6 015,87 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Mieszkanie w atrakcyjnej cenie na Pradze Północ. Trzy pokoje z oddzielną kuchnią, łazienka, wc. Stan mieszkania dobry, nowe okna (wymieniane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

185 000 zł64 m² 2 890,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

*** Bardzo ładne M-4 *** Z przyjemnością przedstawiamy ofertę mieszkania o pow. 64 m2 zlokalizowanego na osiedlu Przyjaźń, położonego na wysokim parterze, składającego się z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

190 036 zł66 m² 2 862 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Wynagrodzenie biura pokrywa deweloper oferta promocyjna - nowoczesne mieszkania na os. Mazurskim W doskonałej cenie Ruszyła nowa inwestycja w Zielonej Górze. Na sprzedaż w promocyjnej cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

249 000 zł46 m² 5 413,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Słoneczne dwupokojowe mieszkanie o podwyższonym standardzie w centrum Psiego Pola. Mieszkanie położone jest na 1 piętrze w odnowionym centrum Psiego Pola. Doskonała komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Załuskiego

Kobyłka,mazowieckie

460 000 zł182 m² 2 527,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2011

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Lokal mieszkalny dwupoziomowy, bezczynszowy, znajdujący się w budynku czterolokalowym na piętrze i poddaszu o powierzchni ok. 182m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Powstańców Śląskich

Żory,śląskie

149 000 zł56 m² 2 679,86 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M-4 do zamieszkania bez większych nakładów finansowych. Oferuję na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe położone w Żorach przy osiedlu Powstańców Śląskich w niskiej zabudowie. Blok usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poligonowa

Warszawa,mazowieckie

440 000 zł55 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym częściowo oddzielonym od salonu. Kuchnia umeblowana i wyposażona. Na podłogach położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Mysłowice,śląskie

128 000 zł46 m² 2 782,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu mieszkanie o pow 46m2 w Mysłowicach. Nieruchomość położona na drugim piętrze w bloku o niskiej zabudowie. Blok przeszedł gruntowny remont ,został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

70 000 zł52 m² 1 351,35 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w cichej, niewielkiej kamienicy w Boguszowie- gorcach. Mieszkanie wymaga delikatnego odświeżenia. Dwa pokoje, kuchnia, przedpokój oraz toaleta wraz z łazienką. CO.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Grochów

Warszawa,mazowieckie

215 000 zł34 m² 6 323,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam, mam do sprzedania mieszkanie 34m2 2 pokoje, (duży pokój i sypialnia), łazienka, kuchnia, ustawny przedpokój w centrum grochowa, w bloku mieszkalnym ktore znajduje się w cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Wola

Warszawa,mazowieckie

303 000 zł34 m² 8 911,76 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Mieszkanie idealne do natychmiastowego zamieszkania, niedawno po remoncie. Jasny pokój z widną, obszerną kuchnią, funkcjonalnie wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dąbrowskiej

Siemianowice Śląskie,śląskie

230 000 zł72 m² 3 194,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Pilnie sprzedam przestronne, słoneczne, czteropokojowe mieszkanie w bloku. Z dużym balkonem, w pobliżu parku, na ulicy M. Dąbrowskiej 12. Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kotłowskiego

Wejherowo,pomorskie

300 000 zł65 m² 4 615,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mam do sprzedania piękne mieszkanie z 60m tarasem oraz balkonem .Mieszkanie jest 3 pokojowe dodatkowo miejsce na garderobę,jest częściowo umeblowane ,kuchnia oraz sypialnia z dużą szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Tarnów

Tarnów,małopolskie

105 000 zł65 m² 1 615,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Witam. Sprzedam nowe mieszkanie w stanie developerskim. Mieszkanie na poddaszu, bezczynszowe. Ogrzewanie gazowe, podłogowe. Parking pod blokiem. Do mieszkanie przynależy piwnica. Sypailnia, duzy salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Kobielska

Warszawa,mazowieckie

1 322 000 zł139 m² 9 510,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Luksusowy, czteropokojowy apartament. Mieszkanie składa się z dwóch poziomów. Pierwszy poziom: salon z kuchnią i jadalnią, gabinet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogórska

Góra,dolnośląskie

185 000 zł100 m² 1 850 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mam do sprzedania mieszkanie 4-pokojowe w Górze. Mieszkanie znajduje się na parterze, posiada dwa wejścia. Składa się z dużego salonu, dużego pokoju i dwóch mniejszych pokoi, dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Petrażyckiego

Kraków,małopolskie

260 000 zł55 m² 4 706,73 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Biuro Nieruchomości dkb invest oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 55,24m2 położone na parterze na nowo powstałym osiedlu Magnolii w Opatkowicach w Krakowie. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Polskiej

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

160 000 zł89 m² 1 797,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Zaadaptowane ze strychu piękne mieszkanie w centrum Gorzowa. Dzięki położeniu na najwyższym piętrze kamienicy bardzo ciche z pięknym widokiem na miasto. W mieszkaniu jest tez kominek ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rajskich Ptaków

Warszawa,mazowieckie

595 000 zł62 m² 9 596,77 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Ładne, zadbane mieszkanie w małym kameralnym budynku. Wysoki parter. Trzy pokoje 20,2, 11 i 8,1m2, kuchnia 7,8 m2, łazienka 6,8 m2 (z oknem),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydla

Kraków,małopolskie

280 000 zł37 m² 7 567,57 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości dkb invest oferuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w Krakowie w Bronowicach. Mieszkanie (37mkw) składa się z dwóch niezależnych pokoi oraz osobnej, jasnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krzywoń

Warszawa,mazowieckie

390 000 zł72 m² 5 416,67 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Warszawa, bemowo, os. Jelonki, ul. A. Krzywoń dane ogólne: typ mieszkania: M5; spółdzielczo - własnościowe; powierzchnia: 73 m2; ilość pokoi: 4; piętra: 12/12; materiał: płyta; zabudowa: blok;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Brzezinka

Mysłowice,śląskie

84 900 zł41 m² 2 070,73 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko u nas! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie typu M2 o powierzchni 41 m2 w skład którego wchodzą salon, przedpokój, kuchnia oraz łazienka z wc. Mieszkanie do remontu/odnowienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Bliskie Zaodrze

Opole,opolskie

174 900 zł44 m² 3 964,19 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie dwu pokojowe z balkonem, o pow. 44,12 m2, zlokalizowane w Opolu ,bliskie Zaodrze Proponujemy Państwu funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czeczota

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł90 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Apartament W starej kamienicy! Przedwojenna, czterokondygnacyjna kamienica z 1930 roku, po gruntownym remoncie w 2007 roku, położona na Starym Mokotowie, w rejonie Al. Niepodległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Towarowa

Białystok,podlaskie

139 000 zł33 m² 4 250,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Białystok, ul. Towarowa 14, os. Piasta II dane ogólne: typ mieszkania: M2; spółdzielczo-własnościowe; powierzchnia: 32,70 m2; ilość pokoi: 2; piętra: 3/4; materiał: płyta; zabudowa: blok; hałas:.