dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 145 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 145 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

199 000 zł75 m² 2 653,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! Niższa cena! Do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe o pow. 75mkw, na parterze w III piętrowej kamienicy. Pokoje o pow. 19mkw, 19mkw, 12mkw, kuchnia 12mkw, wc 6mkw, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Siemianowice Śląskie

Siemianowice Śląskie,śląskie

110 000 zł115 m² 956,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Super oferta! doskonała cena! Całkowita pow.to 115m2. Polecam mieszkanie na drugim piętrze w kamienicy. Lokal o wygodnym i funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń, składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kopernika

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

112 000 zł47 m² 2 382,98 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu mieszkanie o pow. 47 m 2 mieszczące się na Osiedlu Kopernika. Nieruchomość zlokalizowana jest na IV piętrze bloku. Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śródka

Poznań,wielkopolskie

257 000 zł60 m² 4 283,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Romantyczne mieszkanie (3p.) na poddaszu z kominkiem, położone przy katedrze nad Cybiną, o powierzchni 60 m2 po podłodze (pow. użytkowa 37,15 cm), z klimatyzacją i wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kuźniki

Wrocław,dolnośląskie

249 000 zł54 m² 4 611,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Tylko u nas! Nowa cena! Pilna sprzedaż! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 3-pokojowe, dwustronne i w pełni rozkładowe, zlokalizowane na cichym osiedlu na wrocławskich Kuźnikach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Kraków,małopolskie

529 000 zł74 m² 7 129,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Kraków Kazimierz ul. Elizy Orzeszkowej - 74 m2 Z balkonu widok na wawel Nieruchomość: proponujemy Państwu mieszkanie zlokalizowane na drugim piętrze w trzypiętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaracza

Wrocław,dolnośląskie

439 000 zł64 m² 6 859,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Trzypokojowe rozkładowe mieszkanie w budynku z 2001r Śródmieściu Rozkładowe, słoneczne mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze na cichym, kameralnym osiedlu w budynku z 2001r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

199 000 zł62 m² 3 209,68 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Polecam do sprzedania funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji, blisko Politechnika, doskonałe dojście do dworca pkp i wpk. Ogrzewanie miejskie! Czynsz zaledwie 550zl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego

Lębork,pomorskie

138 432 zł43 m² 3 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkania spełniają warunki programu rządowych dopłat MdM ( Mieszkanie dla Młodych) Dopłata rządowa w granicach 27 563,95 pln co znacznie obniża koszty ponoszone przez klienta do około 102 216.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dobra

Katowice,śląskie

177 000 zł42 m² 4 214,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Zapraszam do oglądania dwupokojowego mieszkania w cichej dzielnicy Katowic. Stan deweloperski do własnej aranżacji. Kuchnia w aneksie otwarta na salon, sypialnia z balkonem, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Wrocław,dolnośląskie

245 000 zł40 m² 6 125 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie po remoncie! Okolice Hotelu Wrocław - kilka kroków od Centrum! Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze bloku z 1969r, położonym w okolicy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pilczyce

Wrocław,dolnośląskie

235 000 zł33 m² 7 121,21 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

#####kontakt agata mrożek##### termin oddania koniec czerwca 2015r wykończone pod klucz. Polecam Państwu do sprzedaży mieszkania idealne na start jak i pod wynajem. Dobra lokalizacja/pilczyce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gryfa Pomorskiego

Gdynia,pomorskie

390 000 zł67 m² 5 820,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Gdynia Wielki Kack, osiedle Fikakowo, ul. Gryfa Pomorskiego, 67m2/59,3m2 (powierzchnia całkowita/ powierzchnia użytkowa), 3/3p, 3-pokojowe (20/12,6/10,5), własnościowe, rok budowy 2000, balkon 4m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

287 000 zł54 m² 5 314,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie na warszawskim Tarchominie przy ulicy Odkrytej, na terenie ogrodzonego, chronionego i monitorowanego osiedla. Mieszkanie o powierzchni 53, 6m kw. przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Senatorska

Wałbrzych,dolnośląskie

155 000 zł54 m² 2 870,37 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedania mieszkanie położone przy ulicy Senatorskiej na Podzamczu na ósmym piętrze. Lokal po kapitalnym remoncie, idealny, do zamieszkania Cena jest adekwatna do standardu wykończenia.W.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Żory

Żory,śląskie

153 000 zł69 m² 2 217,39 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

W naszej ofercie mieszkanie M5 w Żorach. Cena: 153.000 Mieszkanie znajduje się na osiedlu Pawlikowskiego. Jego powierzchnia to 69 m2 w układzie 3x1. Na podłodze w 2 pokojach znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Tadeusza Kościuszki

Wieliczka,małopolskie

193 000 zł44 m² 4 345,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wieliczka - os. Kościuszki przestronne, 2 pokojowe mieszkanie W stanie bardzo dobrym, doskonały układ, blisko przystanków komunikacji miejskiej! Mieszkanie na sprzedaż o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zachód

Stargard,zachodniopomorskie

150 000 zł60 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja na Rynku 2512 zł/m2 - Do wydania od zaraz mieszkanie z widokiem na panoramę miasta,trzypokojowe o powierzchni użytkowej 59,70m2,położone w centrum Osiedla Zachód w Stargardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Paderewskiego

Koszalin,zachodniopomorskie

122 500 zł31 m² 3 913,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferta bezpośrednia. Koszty pośrednictwa ponosi deweloper. Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 31,30 m2, położone na 3 piętrze. Nowe osiedle mieszkaniowe w Koszalinie. Bardzo dobry dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydygiera

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł76 m² 9 078,95 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie w nowym budynku z 2014 roku, dwa pokoje, mieszkanie ciche do wykończenia, miejsce postojowe wna parkingu przy budynku. Widna oddzielna kuchnia. Nowe drewniane okna skierowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radna

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł71 m² 11 253,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie w Super! kamienicy w rewelacyjnej lokalizacji na Powiślu. Wg.KW 70,10 m2. Pierwsze piętro w 6 piętrowej kamienicy z 1936 roku. Budynek po kapitalnym remoncie: mediów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krucza

Wrocław,dolnośląskie

389 000 zł64 m² 6 078,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska Tel: mieszkanie o powierzchni 64 m kw. na 1. piętrze w 2-piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa

Warszawa,mazowieckie

375 000 zł35 m² 10 714,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie do remontu o powierzchni 35 m2. Dwa oddzielne pokoje ( 15m2, 7m2). Z większego wyjście na duży balkon. Oddzielna, ciemna kuchnia ( 5m2). Łazienka z wanną ( 4m2). Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Warszawa,mazowieckie

405 000 zł50 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem oraz widną kuchnią, położone przy ulicy Nowogrodzkiej (okolica Kruczej) w Śródmieściu w ścisłym Centrum Warszawy. Dwustronne ulokowane na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jahody

Kraków,małopolskie

350 000 zł55 m² 6 329,11 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Nowe mieszkanie 2-pokojowe na Ruczaju, bardzo wygodna lokalizacja! Zapraszam do oglądania mieszkania w nowym bloku na os. Ruczaj-Zachód, przy jednej z przecznic ulicy Bobrzyńskiego. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Chorzów

Chorzów,śląskie

285 000 zł80 m² 3 562,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Polecam ładne, zadbane i przestronne mieszkanie z garażem. Lokal o pow.80m2. składa się z 4 pokoi (w tym 3 niezależne), oddzielnej kuchni z oknem, łazienki, wc, szerokiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krótka

Sopot,pomorskie

490 000 zł68 m² 7 191,08 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1911

0% prowizji! prowizję kupującego pokrywa sprzedający! Trzypokojowe mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi, na wysokim parterze w sopockiej kamienicy, doskonałe do zamieszkania jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Daszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

280 000 zł83 m² 3 373,49 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 2-poziomowe! Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 83m2 w dzielnicy Śródmieście, okolice ul. Jedności Narodowej/ Daszyńskiego. Mieszkanie nadaje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Suwalska

Ełk,warmińsko-mazurskie

95 000 zł79 m² 1 202,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedane! Przestronne, tanie w utrzymaniu 3 pokojowe mieszkanie dla rodziny! Przestronne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 78,82m2 położone na 1 piętrze w 6 rodzinnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum-Zachód

Gliwice,śląskie

320 000 zł83 m² 3 855,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Polecam do sprzedania mieszkanie- lokal o powierzchni 83 m 2 , usytuowane na II pietrze w kamienicy w ścisłym centrum Gliwic, zaledwie 300m od gliwickiego Rynku. Lokal po gruntownym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Mierosławskiego

Warszawa,mazowieckie

1 450 000 zł128 m² 11 328,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1936

Super atrakcyjny! , wyjątkowy apartament 128 m2, w znakomitym miejscu na Starym Żoliborzu, koło metra. Apartament po generalnym remoncie, w przedwojennej, stylowej kamienicy z odnowioną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Paderewskiego

Koszalin,zachodniopomorskie

122 500 zł31 m² 3 913,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferta bezpośrednia. Koszty pośrednictwa ponosi deweloper. Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 31,30 m2, położone na 1 piętrze. Nowe osiedle mieszkaniowe w Koszalinie. Bardzo dobry dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydla

Kraków,małopolskie

375 000 zł54 m² 6 944,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie w Bronowicach przy ul. Rydla w budynku 3 piętrowym na 3piętrze. Mieszkanie o pow. 54m2 składające się z dwóch osobnych pokoi jasnej oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hallera

Koszalin,zachodniopomorskie

269 000 zł74 m² 3 644,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Oferta bezpośrednia. Koszty pośrednictwa ponosi deweloper. Mieszkanie 4-pokojowe o pow. 73,70 m2, położone na 2 piętrze. Nowe osiedle mieszkaniowe w Koszalinie. Bardzo dobry dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

185 000 zł47 m² 3 936,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie 47m, położone na parterze w ocieplonym i odnowionym, 4-piętrowym bloku. Znajduje się w dobrej lokalizacji na osiedlu Szwederowo. W pobliżu szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

183 000 zł48 m² 3 812,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bydgoszcz, szwederowo , mieszkanie 2-pokojowe 48 m2, sprzedaż. Wgn Bydgoszcz, ul.Poznańska 28/1 tel.:BARDZO ATRAKCYJNA CENA! Na sprzedaż przestronne , jasne i przytulne mieszkanie w Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Osiedle Henryka Sienkiewicza

Wieliczka,małopolskie

153 000 zł28 m² 5 464,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Wieliczka - os. Sienkiewicza 1 pokojowe mieszkanie W stanie bardzo dobrym, przestronne, ustawne, blisko przystanków komunikacji miejskiej! Mieszkanie na sprzedaż o powierzchni użytkowej 28m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mickiewicza

Tarnobrzeg,podkarpackie

148 500 zł54 m² 2 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Najlepsza lokalizacja w Tarnobrzegu, 3-pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze, z kuchnią, łazienką i balkonem typu loggia, pow.54 mkw. Położenie w centrum miasta przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ruta

Lublin,lubelskie

270 000 zł56 m² 4 821,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

0% prowizji od kupującego! Mieszkanie do własnej aranżacji w kameralnym bloku. Sprzedam mieszkanie o powierzchni użytkowej 56 m2, składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hallera

Koszalin,zachodniopomorskie

121 700 zł31 m² 3 913,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferta bezpośrednia. Koszty pośrednictwa ponosi deweloper. Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 31,10 m2, położone na 2 piętrze. Nowe osiedle mieszkaniowe w Koszalinie. Bardzo dobry dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gierymskiego

Lębork,pomorskie

112 660 zł38 m² 2 949,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Promocja 2950 zł / m2 O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Nowa inwestycja już w sprzedaży, dom wielorodzinny przy ul. Gierymskiego w Lęborku,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij