dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 195 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 195 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Lisiniec

Częstochowa,śląskie

273 000 zł68 m² 4 020,62 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Niekonwencjonalne mieszkanie znajdujące się W bardzo dobrej lokalizacji W dzielnicy lisiniec.Rozkładowe, trzy pokoje Z GARAŻEM pod obiektem, oraz sutereną - pomieszczeniem na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Sikorskiego

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł81 m² 9 259,26 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania 3 pokojowy 81 metrowy apartament przy Torze Łyżwiarskim Stegny. Nieruchomość o funkcjonalnym rozkładzie w nowoczesnej nowej inwestycji City Zen przy Do sprzedania 3 pokojowy 81.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Syta

Warszawa,mazowieckie

740 000 zł106 m² 6 981,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Apartament w spokojnej części Wilanowa, bardzo spokojna okolica, bliskość pałacu wilanowskiego sprawia, że jest to świetne miejsce na wypoczynek i spacery, a za razem dobry dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

69 000 zł37 m² 1 864,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lokal w Lubinie. Nieruchomość zlokalizowana w Centrum Lubina w kamienicy na I piętrze. Lokal ma powierzchnie 37m2, a składa się z dwóch pomieszczeń oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Asnyka

Legnica,dolnośląskie

95 000 zł35 m² 2 691,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Polecamy do sprzedaży 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,3m2, położone na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku na osiedlu Asnyka. Mieszkanie jest słoneczne, środkowe, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

213 012 zł59 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Promocja od dewelopera - mieszkanie na parterze - cena brutto 3600 zł/m2 "oferta W programie - mieszkanie dla młodych" i podatku pcc Promocja od Dewelopera - Trzypokojowe mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

139 000 zł60 m² 2 318,99 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie nie wymagające nakładów finansowych! M-4 , o powierzchni 59,94 m2 na II piętrze w bloku trzypiętrowym. Po 2 lokatorów na piętrze. Trzy pokoje z kuchnią z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nyska

Wrocław,dolnośląskie

329 000 zł46 m² 7 152,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska, tel: polecam Państwu komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie! Mieszkanie o powierzchni 45 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Raków

Częstochowa,śląskie

108 000 zł49 m² 2 219,03 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 48,67 mkw. na III piętrze w bloku z cegły. Jednopoziomowe, rozkładowe z nasłonecznieniem na wschód i zachód. Mieszkanie przeznaczone do remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczytna

Toruń,kujawsko-pomorskie

145 000 zł46 m² 3 125 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Okazja. Sprzedaje wlasciciel z powodu wyjazdu za granicę. Mieszkanie po remoncie na Staròwce o powierzchni calkowitej 46.40m2 polożone w zabytkowej kamienicy przy ul Szczytnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

305 000 zł62 m² 4 919,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie w Pruszkowie/osiedle Bolesława Prusa 63m2, i piętro w bloku IV piętrowym, blok z 1995r.: - kuchnia - 3 pokoje ( 24m2, 10m2, 9m2) - łazienka - wc - przedpokój - balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

240 650 zł39 m² 6 150 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferta z rynku pierwotnego. Kupujący zwolniony z prowizji oraz z podatku pcc. Mieszkanie dostępne w programie MDM Jasne, ustawne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,13 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Marki

Marki,mazowieckie

315 000 zł65 m² 4 846,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania mieszkanie trzypokojowe położone w budynku w zabudowie szeregowej.Powierzchnia mieszkania ok 65m2, dodatkowo niewielki ogródek.Mieszkanie położone na zamkniętym osiedlu,ok 12 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zabrze

Zabrze,śląskie

125 000 zł47 m² 2 659,57 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania ładne mieszkanie w dobrej , zielonej lokalizacji centrum Zabrza. Powierzchnia 47 m kw.obejmuje dwa pokoje z małym balkonem , kuchnie , łazienkę i przedpokój. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ludowa

Warszawa,mazowieckie

1 900 000 zł124 m² 15 322,60 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 124,40 m2 w jednym z najbardziej prestiżowych miejsc Warszawy 4 pokoje Taras o pow. 21 m2 2 komórki lokatorskie 3,60+4,60 2 miejsca garażowe Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łubinowa

Wrocław,dolnośląskie

360 000 zł105 m² 3 428,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! 2001r / taras / 3 pokoje motylkowa / niska zabudowa / 2001r Mieszkanie o powierzchni użytkowej 56m2 (dodatkowo po podłodze ok.50m2 co daje ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kasztelanka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

247 000 zł67 m² 3 686,57 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Fordonie osiedle Kasztelanka o powierzchni 67m2 z loggią - 3 pokoje. Blok cegła teren częściowo ogrodzony i monitorowany. Pokoje 21,12,10m2, duża kuchnia ok. 9m2, wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Belgradzka

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł64 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Forma własności: spółdzielcze-własnościowe. Lokalizacja: spokojna okolica i rozwinięta infrastruktura - przychodnia, szkoły, przedszkola, place zabaw, obiekty sportowe, baseny, korty tenisowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Pyrzyckie

Stargard,zachodniopomorskie

209 608 zł55 m² 3 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

"oferta W programie - mieszkanie dla młodych" 64 mieszkania od dewelopera - i podatku pcc! W ofercie sprzedaży komfortowe dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałowa

Nysa,opolskie

140 000 zł38 m² 3 695,88 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż o pow. 37,88m2, położone na III piętrze w Nysie przy ul. Wałowej. W skład mieszkania wchodzą dwa pokoje, z czego jeden z balkonem, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

105 000 zł46 m² 2 282,61 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Super oferta mieszkanie bezczynszowe! M amy do zaoferowania mieszkanie bezczynszowe 46 m 2 w Centrum miasta po kapitalnym remoncie, położone na I piętrze. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

109 000 zł36 m² 3 027,78 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Na Piaskowej Górze po kapitalnym remoncie. 2 pokoje otwarta kuchnia w zabudowie, łazienka z wc i kabiną. w kuchni sprzęt agd w łazience pralka. w przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Pruszków

Pruszków,mazowieckie

250 000 zł32 m² 7 812,50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie w Pruszkowie ( dzielnica Bąki) 32m2, składające się z kuchni otwartej na pokój, łazienki razem z wc, przedpokoju. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

150 000 zł43 m² 3 488,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

M3 o powierzchni 43m2 usytuowane na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku, w okolicach czerwonego rynku. Doskonały dojazd do centrum miasta, w pobliżu pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

600 000 zł67 m² 8 955,22 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Ursynowie na skraju Lasu Kabackiego. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze W mieszkaniu znajduje się: - salon: 24m2 (na podłodze parkiet egzotyczny), - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Adampolska

Warszawa,mazowieckie

410 000 zł61 m² 6 720,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Dwupokojowe mieszkanie w doskonałym punkcie komunikacyjnym warszawskiej Saskiej Kępy. Duża, ustawna i widna kuchnia, łazienka razem z toaletą. Na podłogach - mozaika. Duży pokój 20,5m;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sulika

Dąbrowa Białostocka,podlaskie

130 000 zł62 m² 2 080 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Przestronne 3 pokojowe dwustronne, klimatyzowane mieszkanie w miejscowości Dąbrowa Białostocka przy ul. Gen. Sulika 20 Blok po termoizolacji i wymianie okien. Salon 24,5m2 Sypialnia 10,4 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szymanowskiego

Jaworzno,śląskie

99 000 zł37 m² 2 675,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania 2-pokojowego w centrum miasta. Nieruchomość zlokalizowana w Jaworznie przy ul. Szymanowskiego w Centrum Jaworzna. W ciągu paru minut dotrzemy do przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dickensa

Warszawa,mazowieckie

1 080 000 zł90 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie w świeżo oddanym budynku z recepcja i ochroną. 90 m2 ,4 pokoje na ostatnim 12 piętrze. 2 malutkie sypialenki, duża sypialnia małżeńska z pięknym widokiem na centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Na Polance

Wrocław,dolnośląskie

359 000 zł60 m² 5 983,33 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - Polecam Państwu urocze mieszkanie w doskonałej lokalizacji ok. Obornicka / żmigrodzka / rozkład / umeblowane / okazja! Polecam do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bajeczna

Kraków,małopolskie

207 400 zł30 m² 7 006,76 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe na nie wielkiej powierzchni. Oferowane mieszkanie znajduje się na parterze nowoczesnego budynku i posiada przestronny 25m2 taras z ogródkiem. Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wola

Warszawa,mazowieckie

498 328 zł70 m² 7 121,01 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Kupujący nie płaci 2% podatku pcc, prowizja 0% Inwestycja zrealizowana. Atrakcyjna cena. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, o powierzchni 69 m2, położone jest na parterze w 7-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

129 000 zł45 m² 2 866,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Posiadamy na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Piaskowa Góra. Lokal składa się z 3 pokoi, przedpokoju, ciemnej kuchni oraz łazienki z wc. W mieszkaniu została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zachód

Stargard,zachodniopomorskie

158 000 zł49 m² 3 212,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do wydania od zaraz mieszkanie dwupokojowe usytuowane na parterze czteropiętrowego budynku na Osiedlu Zachód w Stargardzie Szczecińskim.Mieszkanie o powierzchni użytkowej 49,19m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

319 000 zł52 m² 6 134,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! rozkład / balkon / Polecam mieszkanie o powierzchni 52 m2 na drugim piętrze w 3-piętrowym bloku z 2006 roku. Mieszkanie się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Balonowa

Wrocław,dolnośląskie

275 000 zł50 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! ok. UL. Balonowa / rozkład / balkon Polecam do sprzedaży w pełni rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o pow. 49,5m2, usytuowane na ósmym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pomorskie

Zielona Góra,lubuskie

152 000 zł49 m² 3 125 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania położonego w budynku dziesięciopiętrowym zlokalizowanym na osiedlu Pomorskim. Mieszkanie ma powierzchnię 48,64m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kobylnicka

Sady,wielkopolskie

251 793 zł62 m² 4 061,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie spełnia limity programu"mieszkanie Dla Młodych" Podana cena jest ceną bez uwzglednienia dopłaty z MDM. Mieszkanie realizowane w inwestycji budowlanej - Nowe Mieszkania w Sadach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Za Bramką

Poznań,wielkopolskie

135 000 zł20 m² 6 750 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1880

Centrum poznania. Kawalerka położona w ścisłym centrum Poznania przy ul. Za Bramką w zabytkowej kamienicy z 1880 roku na Starówce, 300m od Starego Rynku, mieszkanie po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

116 500 zł35 m² 3 328,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka 35m2 Fordon - Nad Wisłą. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku. W mieszkaniu panele w dużym pokoju w pokojach, okna pcv. Blok administruje Spółdzielnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Marki

Marki,mazowieckie

299 000 zł68 m² 4 397,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 68m2 położone w Markach, 1 przystanek za M1.Mieszkanie znajduje się w czterolokalowym budynku w stanie deweloperskim. .Do mieszkania.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij