dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 181 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 181 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

840 000 zł120 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Kamienica z 1936 r, mieszkanie położone w oficynie, III p. bez windy, do kapitalnego remontu I własnej aranżacji, parkiet stare piece z grzałkami, zachowane elementy wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Polesie

Łódź,łódzkie

99 000 zł29 m² 3 413,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1915

Witam Serdecznie! 2 pokoje z aneksem kuchennym w stanie developerskim do sprzedania. Mieszkanie położone na ul. Gdańskiej blisko ścisłego centrum miasta, ul. Piotrkowskiej, manufaktury oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borkowska

Kraków,małopolskie

218 000 zł39 m² 5 633,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie dwupokojowe z przestronnym ogródkiem do odbioru w 1 kwartale 2016r. Doskonała oferta dla osób ceniących nowoczesne i ekonomiczne rozwiązania- budynek o statusie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Generałów

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

205 000 zł65 m² 3 153,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Dobra cena - duży metraż! Polecam do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 64,8m2, na IV piętrze w bloku 4 piętrowym , na Osiedlu Generałów w Olsztynie. Mieszkanie składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paderewskiego

Warszawa,mazowieckie

380 000 zł45 m² 8 444,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Do sprzedania:2pokojowe mieszkanie na Warszawskim Rembertowie.Oddzielna widna kuchnia ,oddzielne 2 pokoje.Spokojna ,piękna okolica.Lokal dotychczas zamieszkały przez jedną osobe.Po wiecej informacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kłodzka

Wrocław,dolnośląskie

460 000 zł94 m² 4 914,53 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

*** wyjątkowa oferta*** czteropokojowe mieszkanie Z pięknym ogrodem I wiatą garażową na osiedlu domków jednorodzinnych. Najlepsza lokalizacja- bielany wrocławskie stylowa architektura wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

134 000 zł43 m² 3 116,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Luksusowo wykończone mieszkanie w zadbanej kamienicy w ścisłym Centrum. Mieszkanie jest położone na I piętrze, posiada powierzchnię 43,01 m2. W skłąd mieszkania wchodzi duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

316 000 zł56 m² 5 592,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Atrakcyjne, gustownie wykończone, trzypokojowe mieszkanie w Górze Kalwarii. Mieszkanie składa się z salonu o powierzchni około 18 m2, półotwartej kuchni (około 7,5 m2), dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Pruszków

Pruszków,mazowieckie

390 000 zł78 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż mieszkanie w domu dwulokalowym w Pruszkowie, w rejonie hali sportowej znicz. Budynek z lat 40-tych, odremontowany, ocieplony. Mieszkanie o powierzchni 78 m2 zajmuje cały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bielany

Warszawa,mazowieckie

540 000 zł77 m² 6 995,72 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Sprzedaż bez Prowizji oraz podatku pcc 2% Wyjątkowa oferta w atrakcyjnej cenie. Bielany to jedna z najszybciej rozwijających się dzielnic Warszawy. Bliskość stacji metra, doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Kraków,małopolskie

579 000 zł75 m² 7 720 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 - pokojowy apartament na ul. Chełmońskiego - Prądnik Biały 3-pokojowe mieszkanie, znajdujące się na pierwszym z dwóch pięter, w budynku przy ulicy Chełmońskiego. Mieszkania 75 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wietrzna

Wrocław,dolnośląskie

299 000 zł57 m² 5 245,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży przytulne, dwupokojowe mieszkanie z dobrym dojazdem do centum. Pełna komunikacja i infrastruktura miejska. Lokal znajduje się w budynku wielorodzinnym w okolicy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysockiej

Kraków,małopolskie

315 000 zł51 m² 6 176,47 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Słoneczne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51m2 - kuchnia z dużym oknem otwarta na pokój, łazienka oraz przedpokój. Do mieszkania przynależy piwnica. Na podłodze parkiet oraz płytki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

379 000 zł74 m² 5 121,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie zlokalizowane jest na 1 piętrze 4-piętrowego budynku. Idealne połączenie komunikacyjne - blisko liczne autobusy. W pobliżu: sklepy, żłobek, przedszkole, gimnazjum i szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Złotego Wieku

Kraków,małopolskie

260 000 zł49 m² 5 306,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Słoneczne, przytulne, ustawne mieszkanie. Ekspozycja okien: północ-południe. Blok ocieplony, po remoncie. Bardzo dobrze rozwnięta infrastruktura. Bezpłatnie doradzamy przy wyborze kredytu! Kontakt:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Domina

Siemianowice Śląskie,śląskie

323 652 zł77 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Opis: II etap apartamenty "nowe horyzonty" to nowe prestiżowe osiedle mieszkań i domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej w Siemianowicach Śląski, dzielnica Michałkowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Armii Krajowej

Kraków,małopolskie

435 000 zł55 m² 7 909,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie 55 m2, ul. Armii Krajowej w Krakowie. Oferujemy przestronne 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Krowodrza /bronowice w Krakowie. Mieszkanie składa się z: -dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narbutta

Warszawa,mazowieckie

2 173 000 zł106 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Luksusowe mieszkanie o bardzo wysokim standardzie. Wysoki parter z wyjściem na 80 m ogród. Powierzchnia: 106 m2. Jasne. Umeblowane. Salon z kuchnią o powierzchni 50 m2. 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Morelowe

Zielona Góra,lubuskie

150 000 zł52 m² 2 912,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Do sprzedania trzy pokojowe mieszkania w niskim bloku. Mieszkanie w centrum miasta w spokojnej okolicy. Mieszkanie na parterze, ciepłe i słoneczne. swobodny dostęp do parkingu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klonowa

Będzin,śląskie

85 000 zł58 m² 1 452,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Oferujemy do odstąpienia partycypację mieszkania o powierzchni 58,50 m2 w zasobach tbs w Będzinie ( 10 min. samochodem od centrum Katowic). Komfortowe mieszkanie na pierwszym piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

130 000 zł31 m² 4 193,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie wykończone bardzo dobrej jakości materiałami; remont objął wymianę instalacji elektrycznej, wodno-kanalizacyjnej oraz wymianę grzejników. W mieszkaniu zostały położone nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sztabowa

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł100 m² 3 990 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeżeli szukasz przestronnego, wysokiego mieszkania z klimatem w super lokalizacji to jest nieruchomość dla Ciebie :-) 3 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 100 mkw przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Marki

Marki,mazowieckie

338 000 zł120 m² 2 816,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2013

Do sprzedania mieszkanie bezczynszowe z działkę 0k 80m2. Mieszkanie o powierzchni 70m2 na pierwszym poziomie i poddasze ok 60m2,Na pierwszym poziomie salon z aneksem i dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Perkuna

Warszawa,mazowieckie

518 000 zł71 m² 7 254,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Kameralne osiedle! Bardzo ładne, rozkładowe mieszkanie w kameralnym budynku. Salon ok. 22 m2, częściowo połączony z kuchnią. W kuchni zabudowa na wymiar. 2 sypialnie - 16 i 10 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Turmoncka

Warszawa,mazowieckie

379 000 zł66 m² 5 742,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Nowa, niższa cena za 66 M na bródnie! .GUSTOWNIE URZĄDZONE 4 POKOJE. 2 piętro W niskim budynku W otulinie pięknej zieleni. Funkcjonalny układ mieszkania, osobne wejścia do wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

349 000 zł35 m² 9 971,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Do sprzedania:2pokojowe mieszkanie na Starym Mokotowie.Lokal rozkładowy ,z widną oddzielna kuchnią.Tradycyjnie ,do wszystkich pokoi wchodzi się z przedpokoju ,gdzie znajduje się miejsce na szafy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Orzycka

Warszawa,mazowieckie

348 000 zł41 m² 8 487,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Budynek z 2003r.,strzeżony .Mieszkanie typu studio ,usytuowane na 6p. o powierzchni 40.9m2 .Jeden pokój z aneksem kuchennym, garderobą oraz łazienką z kabiną prysznicową i WC.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasińskiego

Warszawa,mazowieckie

581 000 zł57 m² 10 227,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Stary Żoliborz - kamienica z 1938 roku przy Krasińskiego.;Klimatyczne; mieszkanie trzypokojowe, dwustronnie rozkładowe.Salon z aneksem kuchennym o pow.22,6m2.Okna salonu wychodzą na duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Sławin

Lublin,lubelskie

660 000 zł107 m² 6 177,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Nowoczesne osiedle. Dwupiętrowe kameralne budynki w zabudowie szeregowej. Apartament o pow. 106,84 mkw - na pierwszym poziomie. Tylko dwa apartamenty w budynku na osobnych poziomach. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

219 000 zł48 m² 4 562,50 zł/m²

 

Piętro:21/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie w Pruszkowie na Osiedlu Staszica 48m2, znajdujące się na 3 pietrze. Widna kuchnia, 2 pokoje ( większy pokój przedzielony na 2 pokoje z garderobą), łazienka z wc, balkon loggia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Niedźwiadek

Warszawa,mazowieckie

299 000 zł58 m² 5 155,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie w Ursusie, osiedle Niedźwiadek 57,90 m2 pierwsze piętro w IV piętrowym budynku z lat 70-tych 3 pokoje ( 23m2, 12 m2, 9 m2), widna kuchnia ( ok 6m2), łazienka i wc osobno,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

120 000 zł37 m² 3 243,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy dużą, funkcjonalną kawalerkę położoną na I piętrze na Osiedlu Zawiszów. Mieszkanie o powierzchni 36,5 m2 składa się z przestronnego, słonecznego pokoju z wnęką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

159 000 zł43 m² 3 697,67 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M-3 Bartodzieje 43m2 duże pokoje 16m2 i 9m2. Mieszkanie z loggią. Położone na ulicy Morskiej. Wolny widok z okien, nie na blok. Wolne od zaraz. Pełna własność z księgą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wola

Warszawa,mazowieckie

385 577 zł52 m² 7 371 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Kupujący nie płaci 2% podatku pcc, prowizja 0% Inwestycja w trakcie realizacji - termin oddania I kwartał 2016. Atrakcyjna cena. Mieszkanie o powierzchni 52,31 m. kw. składa się z: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wałbrzyska

Wrocław,dolnośląskie

328 724 zł53 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym z ponad 6 metrowym balkonem, w przedpokoju miejsce na obszerną szafę do zabudowy. Zielona Klecina, to nowa inwestycja mieszkaniowa realizowana na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dragana

Gdańsk,pomorskie

360 000 zł72 m² 4 972,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Niezwykle funkcjonalna 4 pokojowa 72 metrowa przestrzeń położona na Gdańskim Chełmie, w ładnym, gruntownie wyremontowanym, docieplonym bloku znajdującym się zaledwie 10 minut od ścisłego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Urzędnicza

Kielce,świętokrzyskie

139 000 zł35 m² 3 971,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie na wysokim parterze w czteropiętrowym bloku w Kielcach niedaleko Centrum, przy ul. Urzędniczej. Łączna powierzchnia wynosi 35 m2. Składa się ono z 2 pokoi, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Lublin,lubelskie

340 000 zł69 m² 4 905,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Śródmieście/centrum. Znakomita lokalizacja dla każdego.Trzypokojowe mieszkanie położone na parterze w bloku z cegły. Idealnie nadaje się na cele mieszkalne jak i komercyjne. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Tysiąclecie

Częstochowa,śląskie

92 000 zł41 m² 2 243,90 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

zmiana 2015-03-11

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Za Łąkami

Warszawa,mazowieckie

820 000 zł98 m² 8 367,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Ursynów - Kabaty - 3 min.stacja metra.Mieszkanie czteropokojowe o pow.98m2.Wszystkie pokoje i kuchnia niezależne.Łazienka z osobnym WC.Z salonu wyjście na duży taras 14m2 - strona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Widzew

Łódź,łódzkie

149 900 zł46 m² 3 258,70 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie na parterze w wieżowcu w Łodzi, w dzielnicy Widzew. Dwa pokoje, okna wychodzące na północ, południe; widok na podwórko. Standard wykończenia: ściany - glazura,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij