dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Błonie,mazowieckie

250 000 zł48 m² 5 208,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Dwupokojowe mieszkanie w samym sercu Błonia. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica, doskonała komunikacja z centrum, bliskość komunikacji miejskiej. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

305 000 zł55 m² 5 545,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - rozkład / niski budynek / super lokalizacja / nowe budownictwo 2008r /winda Polecam Państwu mieszkanie w doskonałej lokalizacji Dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Pruszków

Pruszków,mazowieckie

185 000 zł36 m² 5 138,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie w Pruszkowie os Ceglana. 35,62 m2 III piętro w IV piętrowym budynku z 1986 roku. 1 pokój ( 20 m2), widna kuchnia ( ok 7 m2), łazienka razem z wc, przedpokój ( z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Botanik

Lublin,lubelskie

374 000 zł56 m² 6 678,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Nowe, funkcjonalne 3 - pokojowe mieszkanie w niskim, nowym bloku z 2012 roku. Miejsce parkingowe w garażu podziemnym dodatkowo płatne 20.000 pln oraz komórka lokatorska. Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sygietyńskiego

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł90 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie czteropokojowe o pwierzchni 90 m2 w budynku z 1955 roku na3 piętrze w budynku 4 pietrowyn z cegły. Mieszkanie składa się z salonu, trzech sypialni, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sudecka

Wrocław,dolnośląskie

215 000 zł34 m² 6 323,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

mieszkanie dwupokojowe położone na drugim piętrze w niskim budynku, w doskonałej lokalizacji na ul. Sudeckiej. Mieszkanie składa się dwóch pokoi, dużej jasnej kuchni, łazienki, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Złote Łany

Bielsko-Biała,śląskie

169 000 zł50 m² 3 361,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W niskim bloku, rozkładowe, po remoncie mieszkanie na oś.Złote Łany! Oferujemy Państwu mieszkanie 3 pokojowe o pow.50,27 znajdujące się na 4 piętrze niskiego, 4 piętrowego budynku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Beskidzka

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

134 000 zł56 m² 2 405,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M-4 Beskidzka cena: 134 000 zł okazja! 1piętro Przedstawiamy Państwu mieszkanie typu M-4 położone na ul. Beskidzkiej w niskim bloku, na idealnym 1 piętrze. Mieszkanie czyste i słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

170 509 zł47 m² 3 624 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferta W programie - "mieszkanie dla młodych" 80 mieszkań od dewelopera - i podatku pcc! W ofercie sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brzozowa

Oleśnica,dolnośląskie

322 358 zł73 m² 4 415,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

-prowizję biura pokrywa sprzedający- -zapraszam na bezpłatną prezentację- -osiedle brzozowe- mieszkanie 72,80 mkw (I piętro): - 3 pokoje, - garderoba - aneks kuchenny, - łazienka, - przedpokój, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szczytna

Toruń,kujawsko-pomorskie

180 000 zł91 m² 1 978,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie 3 pokoje na Starym Miescie 91m2, szczytna 4, torun .Lokal A1 Trzypokojowy mieszkanie usytuowany na 1 piętrze w oficynie kamienicy przy ulicy Szczytnej 4. Atutem oferty jest lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szeroka

Toruń,kujawsko-pomorskie

328 000 zł137 m² 2 394,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Apartament C3 przy ul. Szerokiej, stare miasto Torun! Trzypokojowe mieszkanie z atmosfera Starego Miasta, usytuowane na 3 piętrze w kamienicy przy ul. Szerokiej. Lokalizacja jest wielkim atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szczytna

Toruń,kujawsko-pomorskie

328 000 zł137 m² 2 394,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Atrakcyjne mieszkania na Starym Miescie w Toruniu. Opisane mieszkanie to 3 pokojowy apartament C3 na fotografii, duze pokoje z oknami i 2 balkonami na ul Szeroka, strona poludniowa. Osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszogrodzka

Warszawa,mazowieckie

300 000 zł47 m² 6 382,98 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 47m2 na Targówku. Pokoje rozkładowe: 16m2, 10m2 i 8m2 - na podłogach panele, terakota, wykładzina. Po remoncie. Kuchnia widna w zabudowie. Drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Drawska

Warszawa,mazowieckie

1 290 000 zł114 m² 11 315,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Elegancki, nowoczesny apartament w rewelacyjnej lokalizacji tuż przy Parku Szczęśliwickim z pięknym ogrodem o powierzchni około 170 m2! Apartament usytuowany jest w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

179 000 zł59 m² 3 033,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy przestronne trzypokojowe mieszkanie w spokojnej części Osiedla Młodych. Mieszkanie ma powierzchnię 59 m2 w której skład wchodzą: duży pokój dzienny z balkonem, dwa mniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kurkowa

Wrocław,dolnośląskie

150 000 zł41 m² 3 658,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wstrzymana.Podpisana umowa przedwstępna.Mieszkanie na wrocławskim Sródmieściu położone na 1 piętrze.Mieszkanie składa się z 2 osobnych pokoi, kuchni oraz łazienki.Na ścianach tynki,na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

403 708 zł56 m² 7 209,07 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Super oferta! bez prowizji od kupującego I podatku 2% pcc. 3 pokoje, 56m2, kuchnia w aneksie,6 piętro w 7-piętrowym budynku. Lokalizacja Warszawa, praga Południe. Do lokalu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grzegórzki

Kraków,małopolskie

330 000 zł47 m² 7 021,28 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

| przedstawiamy Państwu do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji w rejonie Ronda Kotlarskiego. Mieszkanie znajduje się przy Alei Pokoju, jednak okna nie wychodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

255 000 zł44 m² 5 743,24 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Do sprzedaży ładne i przytulne mieszkanie z miejscem postojowym na patio na Białołęce. Osiedle powstało w roku 2001. Atutem miejsca jest położenie w okolicy nadwiślańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Neseberska

Warszawa,mazowieckie

383 000 zł60 m² 6 383,33 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Do sprzedania:2pokojowe mieszkanie o powierzchni 60m na Warszawskich Stegnach.Mieszkanie przestronne, 2 pok. przerobione z 3. Zabudowy i duża szafa na wymiar powodują, że można zmieścić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pułaskiego

Lębork,pomorskie

175 712 zł55 m² 3 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Uwaga! Mieszkania spełniają warunki programu rządowych dopłat MdM ( Mieszkanie dla Młodych) Dopłata rządowa w granicach 31 785 pln co znacznie obniża koszty ponoszone przez klienta do około 132.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Wrocław,dolnośląskie

269 000 zł40 m² 6 725 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! kamienna / śliczna / rozkład / W pełni rozkładowe , dwustronne mieszkanie znajduje się w na trzecim piętrze w 4 piętrowym budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiosenna

Warszawa,mazowieckie

246 000 zł38 m² 6 473,68 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie rozkładowe.W sypialni i kuchni okna starego typu.Już wolne. Bardzo dobra lokalizacja, w pobliżu m.in. sklepy usługowe,apteka,poczta,szkoła,przedszkole, autobusy,tramwaje,metro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Chodkiewicza

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł87 m² 13 730 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Komfortowe, bardzo dobrze wykończone i urządzone mieszkanie, sprzedawane z całym wyposażeniem położone w sąsiedztwie Pola Mokotowskiego- eko Park; zaprojektowane pod indywidualne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Andersa

Karczew,mazowieckie

145 000 zł33 m² 4 393,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1994

Oferuję do sprzedania kawalerkę o powierzchni 33 m2. Plan mieszkania na załączonym szkicu. Bardzo dobre ustawienie mieszkania , można zrobić aranż wg własnego uznania, można zamieszkać od razu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Żory

Żory,śląskie

169 900 zł56 m² 3 033,93 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

"Apartamenty Modrzewiowa" to nowa inwestycja w niedalekiej odległości od centrum Żor. Oferujemy nowoczesne, bezczynszowe mieszkania (56m2-118m2) o podwyższonym standardzie wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Gołonóg

Dąbrowa Górnicza,śląskie

98 000 zł47 m² 2 085,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania jest mieszkanie o pow.46,82 m2 składające się z dwóch oddzielnych pokoi, oddzielnej kuchni z oknem, łazienki razem z WC oraz przedpokoju zlokalizowane w Dąbrowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Woronowicka

Wrocław,dolnośląskie

425 000 zł76 m² 5 592,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opis Polecam na sprzedaż niezależne mieszkanie na I piętrze w domu jednorodzinnym w cichej i spokojnej okolicy. Mieszkanie dwustronne, w pełni rozkładowe o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

788 000 zł100 m² 7 880 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

100 m na parterze W kamienicy na granicy starej ochoty I śródmieścia, 4 pokoje : 23,22,21,13 M., ŁAZIENKA 14 M, WIDNA KUCHNIA 7 M, WYSOKOŚĆ 3 M, MOŻLIWOŚĆ DOSTAWIENIA KOMINKÓW, DUŻE.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chopina

Kraków,małopolskie

720 000 zł78 m² 9 171,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie w wyjątkowej lokalizacji na ul. Chopina, łączy ze sobą bliskość Parku Krakowskiego, doskonałe połączenia komunikacyjne, dogodny dostęp do usług, szkół i uczelni. Okolica jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ursus

Warszawa,mazowieckie

316 200 zł48 m² 6 587,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem wzdłuż obu pokojów/wejście oddzielnie z każdego pokoju/. Duży pokój 16m2 połączony z aneksem kuchennym ok.4m2, mniejszy pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrówki

Mielec,podkarpackie

179 000 zł75 m² 2 386,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Do sprzedanie bardzo ładne i zadbane mieszkanie na Osiedlu smoczka o pow.75 m2. przy ulicy Dąbrówki. 4 pokojowe (jeden pokój przerobiony na jadalnię) na 4 piętrze (blok ocieplony - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Czechów

Lublin,lubelskie

345 000 zł86 m² 3 994,91 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1984

Dwupoziomowe mieszkanie położone w dzielnicy Czechów. Dwa balkony. Pięć pokoi. Pierwszy poziom składa się z salonu z wyjściem na balkon, dwóch sypialni, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

330 000 zł60 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie w Pruszkowie / Osiedle Ceglana, 60 m2 znajdujące się na 2 piętrze w bloku 3 piętrowym z 1988 roku. Mieszkanie składa się z: - 3 pokoi ( 20 m2, 11 m2, 10 m2), - widnej kuchni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pułaskiego

Lębork,pomorskie

221 536 zł69 m² 3 198,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Uwaga! Mieszkania spełniają warunki programu rządowych dopłat MdM ( Mieszkanie dla Młodych) Dopłata rządowa w granicach 22 014,29 pln co znacznie obniża koszty ponoszone przez klienta do około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wałbrzyska

Wrocław,dolnośląskie

264 554 zł43 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

*** promocja *** słoneczne mieszkanie na klecinie W świetnej cenie wyjątkowa lokalizacja nowoczesna architektura wysoki standard I wygoda 0% prowizji 0% podatku pcc Dwupokojowe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

182 304 zł51 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Promocja od dewelopera - mieszkanie na III piętrze - cena brutto 3600 zł/m2 "oferta W programie - mieszkanie dla młodych" i podatku pcc Promocja od Dewelopera - Dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Sławin

Lublin,lubelskie

650 000 zł105 m² 6 212,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Nowoczesne osiedle. Dwupiętrowe kameralne budynki w zabudowie szeregowej. Apartament o pow. 104,62 mkw - na pierwszym poziomie. Tylko dwa apartamenty w budynku na osobnych poziomach. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

250 000 zł87 m² 2 860,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzypokojowe położone w kamienicy na wysokim parterze. Powierzchnia mieszkania wyoisi 87,40 m2. Pokoje duże, ustawne, kwadratowe. Na podłodze panele, okna pcv. Osobna kuchnia, w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

466 000 zł66 m² 7 082,07 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Jedynie takie na gocławiu! mieszkanie 65,8m2 + 56m2 ogródka! super okazja cena zawiera! mieszkanie I garaż! sąsiedztwo jeziora balato Przestronne, nie spotykane trzy pokojowe mieszkanie.