dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

79 000 zł28 m² 2 821,43 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanko po remoncie na Piaskowej Górze. 2 pokoje, aneks kuchenny, łazienka z wc, przedpokój i balkon. do mieszkania przynależy piwnica. pod domem miejsca parkingowe :dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mochnackiego

Wrocław,dolnośląskie

215 000 zł36 m² 5 972,22 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*** wyjątkowa oferta*** przytulne dwupokojowe mieszkanie, w pełni wyposażone na karłowicach. Dobra lokalizacja I wygoda Piękne dwupokojowe mieszkanie w spokojnej i uroczej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

210 000 zł47 m² 4 468,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie w Pruszkowie blisko kolejki wkd 47 m2. W skład mieszkania wchodzi: - ciemna kuchnia, - łazienka razem z wc - 3 pokoje ( 16m2, 8m2, 7m2) Mieszkanie do remontu, stare glazury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przyjaźni

Zielona Góra,lubuskie

165 000 zł57 m² 2 884,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

3-pokojowy lokal mieszkalny położony na 2piętrze niskiego, ocieplonego bloku zarządzanego przez wspólnotę mieszkaniową na Osiedlu Przyjaźni. Mieszkanie o powierzchni 57,20m2 na które składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czuby

Lublin,lubelskie

265 000 zł48 m² 5 509,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Cena do negocjacji. Czuby. Osiedle Widok. Dwupokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze. Blok czteropiętrowy. Przestronny salon z dużym balkonem, sypialnia, oddzielna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Politechniczna

Gdańsk,pomorskie

379 000 zł86 m² 4 412,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Sprzedam mieszkanie W zabytkowej kamienicy Oferowane do sprzedania mieszkanie mieści się na parterze trzypiętrowej kamienicy wybudowanej w 1905 r. i składa się z trzech pokoi, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brożka

Warszawa,mazowieckie

800 000 zł76 m² 10 489 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Piękne nowe - 2011r. bud. - funkcjonalne mieszkanie - 3 pokoje. Urządzone i całkowicie umeblowane w bardzo wysokim standardzie .Oddzielnie łazienka i WC - również urządzone. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

107 632 zł30 m² 3 623,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Oferta W programie - "mieszkanie dla młodych" 80 mieszkań od dewelopera - i podatku pcc! W ofercie sprzedaży kawalerka w stanie deweloperskim w nowoczesnym apartamentowcu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

270 000 zł60 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie w Pruszkowie, os Staszica. 60 m2, VI piętro w IX piętrowym budynku z lat 80 - tych. 3 pokoje ( 25 m2, 9 m2, 12 m2), widna kuchnia ( ok 9 m2), łazienka i wc osobno, loggia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego

Lębork,pomorskie

103 890 zł35 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Uwaga! Mieszkania spełniają warunki programu rządowych dopłat MdM ( Mieszkanie dla Młodych) Dopłata rządowa w granicach 22 014,29 pln co znacznie obniża koszty ponoszone przez klienta do około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Kazimierz

Kraków,małopolskie

1 850 000 zł140 m² 13 214,30 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

0% prowizji! Oferujemy Państwu na sprzedaż superkomfortowy apartament w nowej inwestycji na krakowskim Kazimierzu. Apartament o łącznej pow. 139, 68 m2 składa się z dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krzemieniecka

Wrocław,dolnośląskie

559 502 zł107 m² 5 230,95 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2015

*** wyjątkowa oferta*** dwupoziomowe mieszkanie Z tarasem I garażem. Dobra lokalizacja nowoczesna architektura wysoki standard I wygoda 0% prowizji 0% podatku na wstępie oszczędzasz ponad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Meissnera

Warszawa,mazowieckie

444 900 zł56 m² 7 958,85 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2001

Do sprzedania:bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie(z loggią) ,na Warszawskim Gocławiu.Lokal o łącznej powierzchni 55,90m,nie wymagający wkładu finansowego-można sie odrazu wprowadzać.Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Sztormowa

Warszawa,mazowieckie

4 200 000 zł204 m² 20 588,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Penthouse z basenem. Luksusowy apartament zajmuje 3 i 4 piętro apartamentowca położonego na osiedlu Marina Mokotów. Ostatnie piętro zostało nadbudowane we własnym zakresie przez inwestora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

215 000 zł48 m² 4 479,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie w centrum Pruszkowa. 48 m2 IV piętro w IV piętrowym budynku z 1960 roku, cegła. 2 pokoje ( 20 m2, 12 m2), widna kuchnia ( ok 6 m2), łazienka razem z wc, przedpokój, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

145 000 zł80 m² 1 812,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ciekawe, niebanalne mieszkanie w pobliżu Rynku.Dwa duże pokoje, garderoba, łazienka i toaleta osobno, oba pomieszczenia z oknami,kuchnia z zabudową.Mieszkanie przygotowane do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

175 000 zł60 m² 2 936,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Sky house Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego, dwupokojowego mieszkania na drugim piętrze w niskim bloku na osiedlu Młodzieżowiec. Osiedle to znane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Biskupińska

Poznań,wielkopolskie

390 000 zł74 m² 5 270,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe na Strzeszynie przy ul. Biskupińskiej. Mieszkanie o pow. użytkowej 74,3 m2. Mieszkanie na trzecim piętrze. Na pierwszej kondygnacji znajduje się salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Konstantynów

Lublin,lubelskie

445 000 zł87 m² 5 114,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Kameralny, trzypiętrowy blok z 2004 roku. Czteropokojowe mieszkanie o pow. 87 mkw, położone na drugim piętrze. Wszystkie pomieszczenia osobne. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Pokoje dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Płaszów

Kraków,małopolskie

240 000 zł43 m² 5 545,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1674

Idealna lok alizacja Serdecznie polecamy Państwu 43 metrowe, dwupokojowe mieszkanie z oddzielną widną kuchnią. W dużym pokoju znajduje się wyjście na balkon. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolejowa

Wrocław,dolnośląskie

349 000 zł62 m² 5 629,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń ok.SWOBODNA / KOLEJOWA/ ROZKŁAD / BALKON Polecam Państwu bardzo ładne 3 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji - okolica Pl. Leginów / Kolejowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

259 000 zł70 m² 3 710,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Sky House przedstawia Państwu ofertę sprzedaży ładnego, przestronnego trzypokojowego mieszkania na bardzo dobrze zorganizowanym osiedlu. Na powierzchni 69.8m2 rozmieszczono: 1. Kuchnię w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Częstochowa

Częstochowa,śląskie

175 000 zł67 m² 2 611,94 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

M-5 centrum pow. 67 m kw. 7 piętro wieżowiec , układ okien wschód - zachód , okna częściowo wymienione , duży balkon. Osobno w c i łazienka - płytki starego typu. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czuby

Lublin,lubelskie

252 336 zł53 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Czuby poręba. Dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim. Pierwsze piętro w nowoczesnym budynku z windą. Powierzchnia 52,57 mkw. Dwa pokoje, garderoba, kuchnia, łazienka z toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

440 000 zł58 m² 7 586,21 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie w centrum Pruszkowa. 58 m2 III piętro w VIII piętrowym budynku z 2007 roku, cegła. W budynku jest winda. Lokal składa się z: - salonu połączonego z kuchnią 26,39 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Oleandrów

Warszawa,mazowieckie

1 235 000 zł107 m² 11 542,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Do sprzedaży:3pokojowe mieszkanie w Warszawskim Śródmieściu.Mieszkanie rozkładowe, przestronne z dużymi oknami. Trzy pokoje: (24,5m2, 18,0m2, 25,5m2), kuchnia:( 11,0m2), przedpokój: (1,6m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lusińska

Warszawa,mazowieckie

295 000 zł43 m² 6 860,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie gotowe do zamieszknia, wykończone, 2 pokoje, salon z aneksem kuchennym, sypialnia z garderobą i balkonem, łazienka. Trzykondygnacyjny budynek charakteryzujący się nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Trawowa

Wrocław,dolnośląskie

395 000 zł67 m² 5 895,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Praszam na bezpłatną prezentację - 3 pokoje-balkon-dwupoziomowe- ciche osiedle- słoneczne- polecam Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 67m2. Nieruchomość położona w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

247 860 zł46 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

*** wyjątkowa oferta*** najlepsza lokalizacja nowoczesna architektura wysoki standard I wygoda 0% prowizji 0% podatku pcc Zamieszkaj na osiedlu uznanym za "Najpiękniejsze Osiedle Dolnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Niebuszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

154 000 zł44 m² 3 469,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Słoneczne, mieszkanie (44,39 m2), z zabudowanym balkonem, położone na 1 piętrze przedwojennego bloku, przy jednej z cichych, jednokierunkowych uliczek Niebuszewa. Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Langiewicza

Bielsko-Biała,śląskie

234 000 zł60 m² 3 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

- przestronne ustawne mieszkanie 59,21 mkw - Nowa Cena Do zaoferowania mamy dla Państwa mieszkanie trzy-pokojowe na Osiedlu Langiewicza, ciche z dogodną. komunikacją miejską komunikacją. ocieplonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

154 043 zł40 m² 3 888 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

"oferta W programie - mieszkanie dla młodych" 64 mieszkania od dewelopera - i podatku pcc! W ofercie sprzedaży w III etapie inwestycji komfortowe dwupokojowe mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czuby

Lublin,lubelskie

285 000 zł58 m² 4 930,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Dzielnica czuby. Osiedle Poręba. Mieszkanie nad wąwozem w cichej i spokojnej okolicy. Niskie kameralne budownictwo z cegły na terenie ogrodzonym wraz z miejscami postojowymi. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bacha

Warszawa,mazowieckie

440 000 zł60 m² 7 394,96 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 3 pokojowe na Służewu nad Dolinką, blisko stacji metra Służew. Budynek po kapitalnym remoncie, ocieplony, nowa elewacja, dwie nowe, monitorowane windy, instalacje również wymienione. Klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bliźniacza

Wrocław,dolnośląskie

257 382 zł45 m² 5 748,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

*** wyjątkowa oferta*** dwupokojowe mieszkanie Z tarasem W okolicy domków jednorodzinnych. Dostępne W programie MDM. Najlepsza lokalizacja nowoczesna architektura wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Nowa Huta

Kraków,małopolskie

169 000 zł38 m² 4 447,37 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Super oferta! 2 pokoje, 38 m2 na osiedlu Kalinowym 169 000 do negocjacji Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe na osiedli Kalinowym. Lokal znajduje się na ostatnim 10 piętrze. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Wojszyce

Wrocław,dolnośląskie

403 500 zł81 m² 4 981,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

*** wyjątkowa oferta*** dwupoziomowe mieszkanie naprzeciwko ogródków działkowych W sześcio mieszkaniowej willi cisza I spokój blisko centrum. Najlepsza lokalizacja nowoczesna architektura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mglista

Rybnik,śląskie

170 000 zł52 m² 3 269,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam do sprzedania bardzo ladne zadbane mieszkanie znajdujace sie na cichym zielonym osiedlu Elektrowni Rybnik.Mieszkanie na wysokim poziomie czesciowo umeblowane miedzy innymi marmurowe parapety rolety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hetmańska

Rzeszów,podkarpackie

254 000 zł68 m² 3 761,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Tylko u nas! Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na drugim piętrze niskiego bloku z cegły przy ulicy Hetmańskiej w Rzeszowie. Składa się z trzech niezależnych pokoi, jasnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

125 000 zł67 m² 1 865,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Do sprzedania przestronne 3 pokojowe mieszkanie na Osiedlu Piastowskim, położone na IV piętrze. Okna nowe pcv, podłogi częściowo panele, częściowo wykładzina pcv. Słoneczne.