dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 192 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 192 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Muzealna

Wrocław,dolnośląskie

215 000 zł36 m² 5 972,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Opis: polecam na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe o pow. 36 m2 w centrum, blisko rynku , C H Renoma i Arkady wrocławskie , dobry dojazd do wszystkich uczelni. Mieszkanie na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królewska

Warszawa,mazowieckie

463 000 zł37 m² 12 513,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Do sprzedaży: mieszkanie 2-pokojowe w ścisłym Centrum w doskonałej lokalizacji, tuż przy przecięciu się dwóch linii metra.Lokal do odświeżenia.Mieszkanie posiada dwa oddzielne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

175 000 zł82 m² 2 122,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż proponuję piękne, przestronne mieszkanie urządzone z gustem i smakiem. Powierzchnia użytkowa to 77,94 mkw w czego skład wchodzą: - 4 pokoje - kuchnia z jadalnią -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rakowicka

Kraków,małopolskie

549 024 zł43 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42m2, w stanie deweloperskim, znajdujące się w przepięknej, zabytkowej kamienicy ulokowanej w samym sercu Krakowa przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tarczyńska

Mszczonów,mazowieckie

175 000 zł45 m² 3 871,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie środkowe na wysokim parterze posiada pokój większy o pow. ok. 15 m2 i mniejszy o pow. ok. 12,5 m2. W pokojach nowe panele połogowe i gładź na ścinach. Przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Partyzancka

Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie

165 000 zł93 m² 1 774,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Na sprzedaż samodzielny lokal mieszkalny z udziałem w gruncie i księgą wieczystą położony w ścisłym centrum Ostrowa Wlkp. w rejonie ul. Partyzanckiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

149 000 zł100 m² 1 490 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Śródmieście o powierzchni 100m2. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, widnej kuchni z wyjściem na balkon oraz wc. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słodowiec

Warszawa,mazowieckie

360 000 zł48 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne, widne, rozkładowe mieszkanie położone na wysokim parterze w niskiej zabudowie. Bezpośrednie sąsiedztwo Metra Słodowiec. Po kapitalnym remoncie - nie było jeszcze zamieszkane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Targówek

Warszawa,mazowieckie

299 000 zł50 m² 5 980 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Nowa okazyjna cena! Eleganckie mieszkanie 50 m na Targówku w pobliżu ul. Radzymińskiej. 2 pokoje na parterze w budynku 2-piętrowym. Atutem mieszkania jest wyjście z tarasu na teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zatorska

Wrocław,dolnośląskie

283 550 zł53 m² 5 350 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

*** wyjątkowa oferta*** trzypokojowe mieszkanie Z balkonem dobra lokalizacja nowoczesna architektura wysoki standard I wygoda 0% prowizji 0% podatku na wstępie oszczędzasz ponad 11 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bednarska

Wrocław,dolnośląskie

280 000 zł60 m² 4 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Opis Polecam mieszkanie na wrocławskich Pilczycach, w którego skład wchodzi: przedpokój, 2 pokoje (salon z aneksem kuchennym + sypialnia), wc, łazienka, garderoba i balkon. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Targówek

Warszawa,mazowieckie

225 000 zł34 m² 6 716,42 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne mieszkanie na Warszawskim Targówku! Mieszkanie ma powierzchnię 33,5 m2 i składa się z dwóch pokoi, jednego mającego 8m2 który idealnie nada się na sypialnię, oraz salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

165 000 zł54 m² 3 061,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Świetna lokalizacja - zapraszamy! Na sprzedaż bardzo dobrze zlokalizowane mieszkanie położone na Osiedlu Metalowców w Jelczu-Laskowicach. Lokal położony jest na pierwszym piętrze. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

120 000 zł67 m² 1 780,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu cichej i zielonej części Nowego Miasta o powierzchni 67,40 m2. Mieszkanie położone na pierwszym piętrze, składające się z trzech pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bohaterów Westerplatte

Krosno,podkarpackie

180 000 zł58 m² 3 110,96 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Lokal znajduje się w budynku wybudowanym w 1979r. Mieszkanie składa się z osobnej łazienki i toalety, kuchni, przedpokoju i czterech pokojów. W cenę mieszkania zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerwieńskiego

Kraków,małopolskie

255 000 zł38 m² 6 710,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe w pobliżu pętli mpk na Azorach. Zapraszam do oglądania jasnego mieszkania w zacisznym miejscu na Azorach. W pobliżu liczne sklepy i punkty usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koszalińska

Katowice,śląskie

177 000 zł54 m² 3 277,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się w ścisłym centrum Ligoty.W pobliżu znajdują sie :szkoła podstawowa,gimnazjum i liceum.W obrębie 300m znajdują się Biedronka i Simpli.Mieszkanie na przełomie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

99 000 zł49 m² 2 020,41 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2.020.00 zł/m2. Mieszkanie W super cenie! proponujemy do sprzedaży mieszkanie W bloku Z cegły, położone W piotrkowie tryb. Przy ul. Górnej, składające się Z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żaryna

Warszawa,mazowieckie

1 490 000 zł109 m² 13 669,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Apartament w sąsiedztwie Pól Mokotowskich na prestiżowym osiedlu Eko Park. Sprzedawany z miejscem postojowym w garażu podziemnym oraz komórką lokatorską (w cenie lokalu). Wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Przyjaźni

Zielona Góra,lubuskie

329 000 zł114 m² 2 898,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Sky House Nieruchomości przedstawia państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego, dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 113,5 m2. Apartament składa się z 5 wykończonych wysokiej jakości,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmielna

Warszawa,mazowieckie

469 000 zł51 m² 9 196,08 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kamienica w centrum - 51 m 2! Mieszkanie w świetnym punkcie przy ul. Chmielnej 73C - Świetny rozkład! - Po generalnym remoncie! 2 widne, ustawne, duże pokoje, każdy po ok. 16m. Duża,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Widzew

Łódź,łódzkie

318 672 zł66 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| mieszkanie o pow. 66,39m2 składające się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni oraz łazienki wraz z wc. | kameralny budynek w Łodzi na obrzeżu osiedla Widzew -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bałuty

Łódź,łódzkie

185 000 zł42 m² 4 361,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przestronne, rozkładowe i wysokie mieszkanie na parterze w bloku po przeprowadzonym ociepleniu, z zamontowanym monitoringiem, wybudowany lata 60te. Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Karmelicka

Warszawa,mazowieckie

225 000 zł24 m² 9 336,10 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Kawalerka ul. Karmelicka Powierzchnia: 24 m2 Piętro 9/9 Mieszkanie składa się z: - pokoju - aneksu kuchennego - przedpokoju - łazienki Do lokalu przynależy piwnica. Ściany pokryte gładzią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

99 000 zł45 m² 2 200 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie na Piaskowej Górze. Super lokalizacja, blisko przychodnia zdrowia, zadbana klatka schodowa. Lokal składa się z trzech pokoi, ciemnej kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Fabryczna

Bielsko-Biała,śląskie

170 000 zł88 m² 1 931,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

3 pokoje w niedużej kamienicy (4 mieszkania), duża piwnica, pomieszczenie gospodarcze, ogród, wolnostojący garaż. Jest to mieszkanie idealne dla osób, które cenią komfort, spokój i wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konwisarska

Warszawa,mazowieckie

347 000 zł60 m² 5 783,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Do sprzedania:3 pokojowe rozkładowe mieszkanie ,w zabytkowej kamienicy na Warszawskim Rembertowie.Na 60m powierzchni składają się: pokoje 21m, 11m i 7m,ddzielna kuchnia i łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lwowska

Wrocław,dolnośląskie

429 000 zł93 m² 4 612,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Opis Polecam na sprzedaż przestrone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 93 m2. Mieszkanie dwustronne rozkładowe, składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki i wc oraz dużego przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Sanok,podkarpackie

179 000 zł58 m² 3 086,21 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Witam Posiadam do sprzedania własnościowe mieszkanie o powierzchni 50m2 położone w centrum Sanoka. Mieszkanie znajduje się na (wysokim) parterze a w jego skład wchodzą dwa pokoje

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem, ul. Szczytna

Toruń,kujawsko-pomorskie

64 000 zł25 m² 2 550,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Lokal mieszkalny (kawalerka) polozony na parterze oficyny przy ul. Szczytnej , skladajacy sie z nastepujacych pomieszczen: pokoj o pow. 20,04 m , wc 1,57 m , piwnica 3,48 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Skarbimierz

Skarbimierz,opolskie

229 000 zł68 m² 3 384,07 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu usytuowane na I piętrze o powierzchni 67,67 m2 w dynamicznie rozwijającej się miejscowości Skarbimierz Osiedle. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Ostrów Wielkopolski

Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie

179 000 zł84 m² 2 124,63 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bezczynszowe! Oferujemy Państwu na sprzedaż samodzielny lokal mieszkalny z udziałem w gruncie i księgą wieczystą składający się z dwóch poziomów mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Wojska Polskiego

Warszawa,mazowieckie

344 000 zł42 m² 8 190,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1931

Mieszkanie na Starym Żoliborzu zlokalizowane w przedwojennej kamienicy (1931 rok budowy). Teren kamieicy jest zamknięty. Wokół dużo zieleni, bardzo cicho, kamienica położona jest wewnątrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Widzew

Łódź,łódzkie

190 176 zł40 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

| mieszkanie o pow. 39,62m2 składające się z salonu z aneksem kuchennym oraz łazienki wraz z wc. | kameralny budynek w Łodzi na obrzeżu osiedla Widzew - Wschód. Ta korzystna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Kłodzka

Wrocław,dolnośląskie

470 000 zł185 m² 2 537,80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

*** wyjątkowa oferta*** dwukondygnacyjne mieszkanie Z dużym balkonem I garażem na osiedlu domków jednorodzinnych. Najlepsza lokalizacja- bielany wrocławskie stylowa architektura wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

130 000 zł56 m² 2 333,93 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M-4 Zielona cena: 130 000 zł Przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania, położonego w wysokim bloku na idealnym pierwszym piętrze. W pokojach na podłogach panele, na ścianach tynk strukturalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

253 716 zł70 m² 3 624 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferta W programie - "mieszkanie dla młodych" 80 mieszkań od dewelopera - i podatku pcc W ofercie sprzedaży trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Deotymy

Warszawa,mazowieckie

394 000 zł51 m² 7 725,49 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Sprzedam lub zamienię Wola ul.Deotymy 49 przy Obozowej, 2 pokoje widna kuchnia 51m2 własnościowe (księga wieczysta),1 piętro w 3 piętrowym budynku.Mieszkanie zadbane,czyste po wymianie okien,w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

92 000 zł31 m² 2 967,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wysoki standard, dobra lokalizacja nowego miasta Na sprzedaż kawalerka po remoncie, położona na wysokim parterze w kamienicy. Pokój otwarty na kuchnię, łazienka z wc i przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wesoła

Skawina,małopolskie

200 000 zł52 m² 3 846,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2 pokojowe w odnowionym bloku w Skawinie ul. Wesoła. Nieruchomość w niskim, ocieplonym bloku na trzecim, najwyższym piętrze. Osiedle o rzadkiej zabudowie, więc pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

98 000 zł30 m² 3 322,03 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie położone na Piaskowej Górze. Wnętrze po kapitalnym remoncie, budynek po termomodernizacji. Mieszknaie składa się z dwóch pokoi, aneksu kuchennego, łazienki z wc,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij