dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 166 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 166 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wałbrzyska

Wrocław,dolnośląskie

261 751 zł43 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

*** promocja *** słoneczne mieszkanie na klecinie W świetnej cenie wyjątkowa lokalizacja nowoczesna architektura wysoki standard I wygoda 0% prowizji 0% podatku pcc Dwupokojowe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

158 000 zł49 m² 3 237,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe śliczne mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji Podzamcza. Mieszkanie po kompleksowym remoncie ( wymiana instalacji elektrycznej, wodnej, kanalizacji). Mieszkanie wyposażone w super.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Maciejewicza

Gdynia,pomorskie

350 000 zł73 m² 4 794,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Budynek ocieplony, na klatce i w piwnicach światło na czujniki ruchu i zmierzchu, wokół zadbana zieleń, zarządzany przez wspólnotę. Balkony w całej nieruchomości po remoncie barierek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

105 000 zł46 m² 2 282,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! M-4 centrum 105 000 Polecam do sprzedaży mieszkanie typu m4 w centrum zlokalizowane na 4 pietrze niskiego bloku w Jastrzębiu. Mieszkanie o powierzchni 46 m2,nie wymagające wkładu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kaszubska

Wrocław,dolnośląskie

310 542 zł43 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*** wyjątkowa oferta*** najlepsza lokalizacja nowoczesna architektura wysoki standard I wygoda 0% prowizji 0% podatku pcc Dwupokojowe mieszkanie z balkonem w centrum miasta. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batalionu AK Karpaty

Warszawa,mazowieckie

435 000 zł47 m² 9 255,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

za pośrednictwo. Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 47 m2 położone na 3 piętrze w nowym budynku przy ulicy Batalionu ak Karpaty 1 (osiedle Bluszczańska). Mieszkanie ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Majowe

Szczecin,zachodniopomorskie

251 000 zł56 m² 4 481,34 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Umeblowane mieszkanie dwupokojowe na przedostatnim, czwartym piętrze budynku z wielkiej płyty z 1998r. na osiedlu Majowym. Lokal rozkładowy o powierzchni 56,01m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

150 000 zł65 m² 2 307,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedamy! Mieszkanie o pow.65 m2, składające się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z WC , pomieszczenia gospodarczego i przedpokoju i piwnicą położone na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Heroldów

Warszawa,mazowieckie

479 000 zł57 m² 8 403,51 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do sprzedaży:atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie o podwyższonym standardzie z garażem podziemnym.Rozkład lokalu prezentuje się następującopokój większy 34 m2 (salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pilotów

Kraków,małopolskie

280 000 zł54 m² 5 185,19 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu mieszkanie do sprzedania o powierzchni 54m2, w bardzo cichej, spokojnej okolicy, dzielnicy olsza, przecznica ulicy Pilotów. Atutem mieszkania jest spokojna okolica, oddalona od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wielkopolska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

120 500 zł71 m² 1 697,18 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Okazja cenowa! M-6 Wielkopolska Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 4 pokojowego zlokalizowanego na 8 piętrze w bloku przy ul. Wielkopolskiej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Nowe Parcele

Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie

270 000 zł80 m² 3 375 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie w domku jednorodzinnym. Mam przyjemność zaprezentować Państwu samodzielne mieszkanie w domku jednorodzinnym położone w zachodniej części naszego pięknego miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ekologiczna

Warszawa,mazowieckie

557 000 zł69 m² 8 072,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Spokojna i kameralna ulica. Mieszkanie ciche, rozkładowe, dwustronne,wys. pomieszczeń 270 cm. Pokoje: 22, 11 i 11 m2. Parkiet jesionowy, stolarka okienna drewniana, parapety z marmuru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Moczydło

Warszawa,mazowieckie

420 000 zł49 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Słoneczne 2 pokojowe mieszkanie w nowocześnie wykończonym budynku z 2007 roku w doskonałej lokalizacji na Woli. Mieszkanie jest w pełni wykończone, umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wróblewskiego

Bytom,śląskie

139 000 zł63 m² 2 206,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wielka okazja! Sprzedam pilnie piękne mieszkanie 3-pokojowe w cenie mieszkania 2-pokojowego,cena do wspólnego ustalenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

104 000 zł42 m² 2 476,19 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację- magda janik, tel. Polecam przytulne mieszkanie o podwyższonym stanie deweloperskim w Oleśnicy. Powierzchnia ok. 42 mkw. Składa się z trzech pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wołodyjowskiego

Polkowice,dolnośląskie

135 000 zł36 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na II piętrze w bloku przy ul.Wołodyjowskiego. W 2011 r. przeprowadzono generalny remont , wymienione zostały okna oraz wszystkie instalacje. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł48 m² 8 312,50 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gorąco polecam! Bardzo ładne, czyste, widne mieszkanie położone na czwartym piętrze w budynku 15-to piętrowym. Nowe trzy windy. Klatka schodowa po remoncie bardzo czysta i zadbana. Monitoring,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Oporów

Wrocław,dolnośląskie

227 445 zł54 m² 4 197,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

0% prowizji* Brak podatku pcc! nowa kawalerka na prestiżowym osiedlu - oporów Opis nieruchomości: atrakcyjna kawalerka usytuowana na ostatnim piętrze nowej inwestycji położonej na spokojnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

170 509 zł47 m² 3 624 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferta W programie - "mieszkanie dla młodych" 80 mieszkań od dewelopera - i podatku pcc! W ofercie sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nowy Tomyśl

Nowy Tomyśl,wielkopolskie

155 481 zł52 m² 3 013,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Uwaga moja oferta mieszkań nie posiada ukrytych kosztów, ceny pozostają jednakowe z cennikiem dewelopera. Dodatkowym atutem przy zakupie ze mną, jest moja pomoc i doświadczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Szombierki

Bytom,śląskie

149 900 zł62 m² 2 404,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż luksusowe, przestronne, słoneczne mieszkanie znajdujące się w Bytomiu - Szombierkach o powierzchni 62,35 m 2. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

189 712 zł48 m² 3 914,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

"oferta W programie - mieszkanie dla młodych" i podatku pcc inwestycja deweloperska andromeda na osiedlu letnim Nowoczesny apartamentowiec czteropiętrowy z mieszkaniami dwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

110 000 zł32 m² 3 437,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Kawalerka usytuowana na 1piętrze w 4-piętrowym bloku z cegły, składająca się z ładnego, ustawnego pokoju 18m2 z wbudowaną szafą wnękową, oddzielnej, widnej kuchni 8m2, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Solna

Poznań,wielkopolskie

145 000 zł28 m² 5 178,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

| polecam na sprzedaż mieszkanie w stanie surowym / "deweloperkim" zlokalizowane na ulicy Solnej, centrum Poznania. Mieszkanie o powierzchni 28m2 znajduje się na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Opole

Opole,opolskie

165 000 zł36 m² 4 583,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 1 pokojowe (kawalerkę ) o powierzchni użytkowej 36 m2, na 2 piętrze niskiego budynku, w centrum Opola. Mieszkanie położone na 2 piętrze trzypiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Legionowo,mazowieckie

227 000 zł42 m² 5 366,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 42,3 m2 składające się z dwóch pokoi, przedpokoju, oddzielnej widnej kuchni, łazienki i osobnej toalety. Do lokalu przynależy duża piwnica i przylega.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

455 000 zł50 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Do sprzedania:2pokojowe mieszkanie ,na Starym Mokotowie.Na podłodze parkiet bukowy, glazura, terakota w kuchni i łazience. Szafy wnękowe w pokoju i przedpokoju. Cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oborniki Śląskie

Oborniki Śląskie,dolnośląskie

185 000 zł55 m² 3 363,64 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bardzo ładne, mieszkanie bezczynszowe, położone 13km od Wrocławia, w pięknej, spokojnej i zielonej okolicy Wilczyna Leśnego, 3km od Obornik Śląskich, 7km od Trzebnicy. Rzadko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

840 000 zł91 m² 9 230,77 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Lokal położony jest na V piętrze budynku przy alei Jana Pawła II w Śródmieściu Warszawy. Charakteryzuje się dogodną lokalizacją oraz bliskością do centrum miasta. Opis: apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Katowicka

Opole,opolskie

305 000 zł66 m² 4 621,21 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie w Opolu przy ul. Katowickiej o pow. 66m2 wraz z loggią oraz piwnicą. Lokalizacja - ścisłe centrum miasta. Mieszkanie położone jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poznańska

Warszawa,mazowieckie

794 000 zł74 m² 10 729,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1916

Atrakcyjne mieszkanie w pięknej kamienicy z 1916 roku! Kamienica po remoncie. Mieszkanie przestronne i wysokie 3,5m w prestiżowej lokalizacji. Okna wychodzą na kierunki Płn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radziwie

Warszawa,mazowieckie

414 000 zł43 m² 9 561,20 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Apartament w wysokim standardzie z pięknym widokiem na panoramę Warszawy - do zamieszkania od zaraz. Mieszkanie składa się z: jasnego salonu, wydzielonej sypialni, wydzielonej jadalni, aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modzelewskiego

Warszawa,mazowieckie

269 000 zł32 m² 8 406,25 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży ciekawe mieszkanie w okolicach Galerii Mokotów. Mieszkanie znajduje się na 1.pietrze. Nie ma balkonu. Są jedynie drzwi balkonowe (taki typ budownictwa tu w okolicy). Okna wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

470 000 zł53 m² 8 867,92 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie na pograniczu Śródmieścia i Mokotowa w okolicy Placu Unii Lubelskiej. Mieszkanie ciepłe, bardzo słoneczne. Do remontu natomiast z dużym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szombierki

Bytom,śląskie

77 000 zł42 m² 1 833,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Bytom, szombierki - polecamy 2-pokojowe mieszkanie o pow. 42 m2 usytuowane na ostatnim piętrze IV piętrowego bloku. W skład lokalu wchodzą dwa pokoje, oddzielna i widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Brzeg

Brzeg,opolskie

59 000 zł35 m² 1 685,71 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się w Brzegu w kamienicy o powierzchni 35 m2. Dobra lokalizacja - okolice osiedli południowych. Nieruchomość znajduje się na parterze i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

599 900 zł62 m² 9 675,81 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie 62m2. Nieruchomość złożona z: pokój dzienny 18m.kw, sypialnia 17 m.kw, kuchnia zamykana z oknem 15m.kw, łazienka 4,50m kw, przedpokój 7,60 m.kw. W skład nieruchomości wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Litwinowicza

Szczecin,zachodniopomorskie

175 000 zł48 m² 3 676,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Ciekawe mieszkanie 3pok.o pow.48m2 położone na 4pietrze w 4pietrowym budynku z 1970 roku.Pokoje rozkładowe o pow: 16,10 i 7m2 z największego jest wyjście na balkon.Kuchnia widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

379 000 zł72 m² 5 263,89 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Wysoki standard!/ Pełen rozkład z balkonem / po generalnym remoncie! Polecam w pełni rozkładowe, 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 72m2 w tuż przy Parku Grabiszyńskim Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

151 000 zł48 m² 3 178,95 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow.47,5m2 na pierwszym piętrze w kamienicy w Centrum Bydgoszczy. Mieszkanie o funkcjonalnym układzie pomieszczeń i składa się.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij