dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 178 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 178 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Rybnik,śląskie

89 500 zł29 m² 3 044,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka śródmieście niski blok! balkon! Przedmiotem sprzedaży jest M-2 o powierzchni 29,4 mkw znajdująca się na 3cim piętrze w cztero piętrowym bloku.Układ: przedpokój,kuchnia,łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Barwinek

Kielce,świętokrzyskie

159 000 zł33 m² 4 767,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Do sprzedania ciche, ciepłe, przytulne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33.35 m2 położone na parterze w bloku 4 piętrowym na osiedlu Barwinek. W skład mieszkania wchodzą jeden pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

169 000 zł53 m² 3 188,68 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kontakt i prezentacja Ewa Katafiasz tel. Sprzedaż lub zamiana na 3 pokoje (fordon od przylesia do os. Tatrzańskiego - wzdłuż linii autobusu 69) Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narwik

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł85 m² 7 647,06 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Do sprzedaży :3pokojowe mieszkanie ,na Warszawskim Bemowie.Lokal o powierzchni 85m ,posiada min:2 sypialnie, duży salon połączony z kuchnią. Przestronny przedpokój z szafą wnękową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

111 500 zł33 m² 3 378,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie z balkonem na 3 piętrze w bloku 4 piętrowym. Składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju. Mieszkanie po generalnym remoncie, wymieniona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jędrzychów

Zielona Góra,lubuskie

156 975 zł46 m² 3 450 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia. Opłaty pośrednictwa ponosi deweloper! Mam przyjemność zaoferować Państwu mieszkanie 2-pokojowe o pow. 45,50 położone na 3piętrze, niskiego i funkcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Energetyczna

Piaseczno,mazowieckie

285 000 zł47 m² 6 063,83 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2 pokoje, 47 m2, ul. Energetyczna, nie wymaga nakładu finansowego, gotowe do wprowadzenia. Polecam dwupokojowe mieszkanie w Piasecznie, w popularnej lokalizacji przy ul. Energetycznej. Salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

400 000 zł68 m² 5 882,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

Piękne, przestronne, wysokie mieszkanie w pięknej odremontowanej kamienicy z 1904r w samym centrum wrocławia. Mieszkanie o powierzchni 68m2, położone na 2 piętrze z 4. Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piławska

Wrocław,dolnośląskie

299 000 zł43 m² 6 953,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska, tel: mieszkanie o powierzchni 43 m.kw. Rozkładowe Z balkonem na III piętrze. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chopina

Starogard Gdański,pomorskie

237 945 zł4 350 m² 54,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Osiedle Parkowe to kolejna realizacja firmy Broker, budowana na ponad 20-letnim doświadczeniu inwestora na rynku budowlanym. Zlokalizowane jest u zbiegu ulic Piłsudskiego z Chopina. Kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

118 000 zł35 m² 3 371,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, fordon najważniejsze informacje Lokalizacja: bydgoszcz, fordon Metraż: 35 m2 Stan techniczny: okna pcv, mieszkanie po remoncie, na ścianach gładzie Liczba pokoi:1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bartnicza

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł88 m² 5 454,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Do sprzedania piękne mieszkanie na Bródnie. Są to trzy pokoje z kuchnią oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym (oddzielnie płatne, lub bez miejsca). Pokoje mają po 18 m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Piastowskie

Bielsko-Biała,śląskie

186 921 zł44 m² 4 248,20 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 44m 2 w stanie deweloperskim zlokalizowane na osiedlu Piastowskim w nowym apartamentowcu z windą. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Niepodległości

Słupsk,pomorskie

263 000 zł85 m² 3 110,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie z balkonem typu loggia, usytuowane na czwartym piętrze. Lokal mieszkalny składa się z pięciu pokoi, kuchni, łazienki oraz wc o łącznej powierzchni użytkowej 84,56.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Nadodrze

Wrocław,dolnośląskie

258 474 zł37 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

*** najlepsza lokalizacja *** wyjątkowa oferta nowoczesna architektura wysoki standard I wygoda 0% prowizji 0% podatku pcc Kawalerka w centrum miasta

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Kamienica

Bielsko-Biała,śląskie

350 000 zł64 m² 5 468,75 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie o powierzchni 64 m2 położone na 1 piętrze w 2 piętrowym apartamentowcu w dzielnicy Kamienica. Mieszkanie składa się z 3 pokoi. Salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żwirki i Wigury

Warszawa,mazowieckie

299 000 zł41 m² 7 292,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania:dwupokojowe mieszkanie ,o powierzchni 41m .Budynek 3-piętrowy z białej cegły na bezpiecznym osiedlu z przedszkolem, szkołami i sklepami. Budynek ocieplony.Duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jemiołowa

Wrocław,dolnośląskie

299 000 zł54 m² 5 537,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

* śliczne, stylowe mieszkanie, grabiszyn * * dwustronne, otwarta kuchnia, balkon * * okolice stalowej I pereca * * do zamieszkania bez nakładów, urządzone * Do sprzedania piękne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Trąby

Warszawa,mazowieckie

205 000 zł31 m² 6 612,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Prowizję pośrednika pokrywa Sprzedający. Do sprzedaży ładna przytulna kawalerka o pow.31m2 na cichym, zadbanym osiedlu z 2004 roku przy ul.Mikołaja Trąby. Osiedle ma niską zabudowę, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gniezno

Gniezno,wielkopolskie

115 000 zł38 m² 3 026,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38 m2 położone w oficynie zadbanej kamienicy w centrum Gniezna. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni i łazienki. Bardzo niski koszt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kapucyńska

Kraków,małopolskie

1 750 000 zł282 m² 6 205,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1930

Udział W kamienicy - ul. Kapucyńska - 6200 zł/ m² na sprzedaż 29,16% udziałów w kamienicy zlokalizowanej przy ul. Kapucyńskiej w bliskim sąsiedztwie plant i Rynku Głównego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

89 000 zł74 m² 1 199,62 zł/m²

 

Piętro:suterena/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu do kupna mieszkanie 3 pokojowe, znajdujące się 7 km od Gryfic w bardzo spokojnej okolicy w której znajduję się jezioro. Nieruchomość ta składa się z 2 pokoi , kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jesionowa

Wrocław,dolnośląskie

240 000 zł45 m² 5 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przytulne dwupokojowe mieszkanie w budynku z cegły z lat '60! Media miejskie! Cicha, zielona okolica, niedaleko Centrum! Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

359 000 zł85 m² 4 223,53 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - polecam państwu 5 pokojowe rozkładowe mieszkanie na krzykach os przyjazni Mieszkanie o powierzchni 85 m2 położone na 10 piętrze w bloku 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

430 000 zł67 m² 6 417,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie w Pruszkowie, na 3 pietrze w samym centrum miasta. Osiedle strzeżone, nowoczesne. Mieszkanie o powierzchni 67 m na 3 piętrze z tarasem. Do mieszkania przynależy garaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turystyczna

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

132 000 zł56 m² 2 357,14 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadbane m-4 ul. Turystyczna Oferujemy do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m kw., usytuowane w wysokim bloku na osiedlu Barbary przy ulicy Turystycznej. Mieszkanie czyste.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Ołtaszyńska

Wrocław,dolnośląskie

364 000 zł68 m² 5 350,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

*** promocja *** miejsce postojowe W garażu za 0 zł! istnieje możliwość zakupu mieszkania W programie MDM wyjątkowa lokalizacja nowoczesna architektura wysoki standard I wygoda 0%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stoigniewa

Gdynia,pomorskie

319 000 zł53 m² 5 978,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Słoneczne mieszkanie na wzgórzu z widokiem na morze w pobliżu lasu. Położone jest w otoczeniu domków jednorodzinnych, w nowym (2003 rok), III piętrowym budynku na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Tysiąclecia

Stargard,zachodniopomorskie

112 000 zł35 m² 3 167,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży duża kawalerka o powierzchni 35,36m2 usytuowana na Osiedlu Tysiąclecia w Stargardzie Szczecińskim.W skład mieszkania wchodzi pokój o powierzchni 20m2 z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Trzebionka

Trzebinia,małopolskie

128 000 zł37 m² 3 487,74 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Trzebinia. Do sprzedania mieszkanie położone w Trzebini o powierzchni 36.7m2 Mieszkanie po remoncie, w bardzo dobrym stanie technicznym. na powierzchni użytkową składają się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł48 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na zlecenie naszego Klienta pragnę zaoferować do sprzedaży piękne mieszkanie ul. Górczewska 220c Opis budynku i lokalizacji: mieszkanie na 13 piętrze (z 14), znakomita lokalizacja (pętla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skrowaczewskiego

Żyrardów,mazowieckie

235 000 zł63 m² 3 730,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam, sprzedam umeblowane mieszkanie, bezpośrednio od właściciela. Do negocjacji. Mieszkanie jest słoneczne, rozkładowe, trzypokojowe typu M-4 o powierzchni 63 m2. Znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kłopotowskiego

Warszawa,mazowieckie

459 000 zł67 m² 6 850,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Do sprzedania:2pokojowe mieszkanie na Warszawskiej Pradze Północ.Lokal o powierzchni 67m ,składa sie min z:pokoju 27m,pokoju 23m,oraz kuchni 14m.W budynku wymieniona instalacja wodno-kanalizacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Centrum

Zielona Góra,lubuskie

157 000 zł82 m² 1 907,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sky House nieruchomości przedstawia Państwu ofertę sprzedaży niepowtarzalnego mieszkania w centrum Zielonej Góry. Nieruchomość o powierzchni 80m2 składa się z: parter 40m2: 1. Salon, duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwiazdy Polarnej

Gliwice,śląskie

160 000 zł56 m² 2 857,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wtam Państwa Do sprzedania mam dwupokojowe mieszkanie w Gliwicach na osiedlu Kopernika (ul. Gwiazdy Polarnej 1) Mieszkanie umeblowane (wchodzisz i mieszkasz). pozdrawiam ps. Zależy mi na szybkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Książkowa

Warszawa,mazowieckie

385 000 zł58 m² 6 615,12 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Rozkładowe, widne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58,2 m2, usytuowane na drugim piętrze siedmiopiętrowego budynku z 2002 roku. Mieszkanie w doskonalej lokalizacji tuż obok pętli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

199 872 zł56 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Promocja od dewelopera - mieszkanie na parterze - cena brutto 3600 zł/m2 "oferta W programie - mieszkanie dla młodych" i podatku pcc Promocja od Dewelopera - Dwupokojowe mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Słupsk

Słupsk,pomorskie

88 000 zł29 m² 3 044,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jednopokojowe mieszkanie z oddzielną widną kuchnią, o bardzo funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń, usytuowane wysokim parterze w czteropiętrowym bloku na ulicy Westerplatte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Majora

Kraków,małopolskie

349 000 zł71 m² 4 915,49 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Powierzchnia to ok. 71 m2 licząc z loggią, pow. bez 68,75 m2, na podłodze panele- czyste nie zniszczone, okna mają 3 lata pcv, mini rolety od wschodu i południa, w łazience płytki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

299 000 zł130 m² 2 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Piękne, reprezentacyjne mieszkanie położone w prestiżowej lokalizacji w centrum Wałbrzycha. Cztery pokoje, osobna kuchnia ze spiżarką z oknem, łazienka i dodatkowo wc, pod schodami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Słupsk

Słupsk,pomorskie

270 000 zł64 m² 4 206,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem położone na parterze dwurodzinnej willi. Lokal mieszkalny rozkładowy o powierzchni 64,18 m2 składa się z trzech przestronnych pokoi, widnej.