dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 069 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 069 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konarskiego

Kraków,małopolskie

620 000 zł88 m² 7 045,45 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe w centrum Krakowa! Zapraszam do oglądania mieszkania w bardzo korzystnej lokalizacji, w okolicach Parku Krakowskiego. W najbliższej okolicy sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Dębnica Kaszubska

Dębnica Kaszubska,pomorskie

98 000 zł52 m² 1 884,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie za miastem gmina dębnica kaszubska Mieszkanie dwupokojowe o łącznej pow. 52,30 m2 położone w budynku wielorodzinnym dwupiętrowym na parterze plus piwnica 11,80m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

178 000 zł47 m² 3 787,23 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentacja oferty: na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o pow 47m2 na III p bloku na Wyżynach. Pokoje o pow. 15/10 i 7m2. Na podłogach mozaika parkietowa, na ścianach raufaza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Swołowo

Swołowo,pomorskie

125 000 zł43 m² 2 934,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję mieszkanie w malowniczej miejscowości Swołowo. Mieszkanie to częściowo zaadoptowany strych, o powierzchni 42,6m2 składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Chełmska

Kraków,małopolskie

1 250 000 zł152 m² 8 223,68 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2015

Polecamy na sprzedaż wyjątkowy apartament w trakcie realizacji położony w rejonie ul. Chełmskiej w Krakowie. Apartament ma powierzchnię 151,57 m2. Na parterze znajdują się: -wiatrołap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Warszawa,mazowieckie

510 000 zł47 m² 10 851,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 w przedwojennej kamienicy na Żoliborzu. Stan - po kapitalnym remoncie/nowe drzwi,okna,parapetykaloryfery.gipsowane sciany, parkiet egzotyczny na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

140 000 zł38 m² 3 684,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dowhan-Nieruchomości pośredniczy w sprzedaży przytulnego mieszkania 2- pokojowego w Zielonej Górze w centrum miasta ( bardzo blisko Galerii Focus Mall) znajdującego się na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brzozowa

Warszawa,mazowieckie

960 000 zł70 m² 13 714,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Do sprzedaży: 3 pokojowy apartament ,tuż przy Rynku Starego Miasta ,w zabytkowej kamienicy.Piękny widok na panoramę Wisły.W pełni umeblowany, posiada osobną łazienkę, toaletę, 2 sypialnie, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rakowiecka

Warszawa,mazowieckie

300 000 zł32 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1937

Do sprzedania: kawalerka na Starym Mokotowie.Na 32m powierzchni skłąda się:pokój 18m ,kuchnia 5m ,łazienka 5m,przedpokój 4m.Wysoki parter,mieszkanie jednostronne z piwnicą bez balkonu.Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zeusa

Kowale,pomorskie

255 000 zł59 m² 4 314,72 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie na Kowalach, 3 pokojowe, na parterze budynku 2 piętrowego. Mieszkanie o metrażu 59,1 m2. Duży pokój o wielkości 24 m2 z aneksem kuchennym, zaś dwa pozostałe pokoje 12 i 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ruchu Oporu

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

104 000 zł50 m² 2 101,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M-3 Ruchu Oporu cena: 104 000 zł Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie M-3 położone na ul. Ruchu Oporu, usytuowane na 2 piętrze, niskiego bloku. Mieszkanie nie wymaga wielkich nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wojska Polskiego

Nowy Sącz,małopolskie

130 000 zł36 m² 3 611,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 35,48m2, położone na trzecim piętrze w czteropiętrowym, ocieplonym bloku, zlokalizowane na osiedlu Wojska Polskiego w Nowym Sączu.Nieruchomość obejmuje: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ołtaszyńska

Wrocław,dolnośląskie

539 000 zł74 m² 7 247,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

158 000 zł36 m² 4 388,89 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy mieszkanie na Bydgoskich Wyżynach w bloku na parterze o pow. 36 m kw. Lokal składa się z dwóch pokoi o pow. 15 i 8 m2, oddzielnej kuchni o pow. 6 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Tarchomin

Warszawa,mazowieckie

375 000 zł75 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Wyjątkowa okazja, jedynie 5000 zł za m2! Śliczny apartament w nowej inwestycji , bardzo przestronny i rozkładowy w kompleksie o ciekawej bryle architektonicznej ,z pięknym zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Maja

Pruszcz Gdański,pomorskie

174 800 zł50 m² 3 461,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie 50,50 mkw. ul 1 maja, w kameralnym budynku dwu klatkowym, ocieplonym, z nową elewacją, wybudowanym z pustaka! W sąsiedztwie urząd miasta, urząd gminy, park, wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stogi

Gdańsk,pomorskie

160 000 zł42 m² 3 809,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 42 m2, dwupokojowe 18 i 10 m2 na czwartym piętrze budynku czteropiętrowego. Kuchnia jasna, z oknem, wyposażona o pow. 5 m2. Łazienka 5 m2 ,na podłodze trakota. W pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

213 012 zł59 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Promocja od dewelopera - mieszkanie na parterze - cena brutto 3600 zł/m2 "oferta W programie - mieszkanie dla młodych" i podatku pcc Promocja od Dewelopera - Trzypokojowe mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tetmajera

Gdańsk,pomorskie

299 000 zł51 m² 5 845,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie położone blisko uniwersytetu o 3 niezależnych pokojach z balkonem, idealne na wynajem. Okna pcv, wymienione, kuchnia po remoncie, łazienka wymaga remontu, na podłodze parkiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jasna

Warszawa,mazowieckie

1 190 000 zł77 m² 15 454,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1903

Wyjątkowy apartament dla konesera niebanalnych i klimatycznych przestrzeni. Mieszkanie w jednej z nielicznych świetnie zachowanych i odnowionych secesyjno-eklektycznych kamienic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Świstackiego

Wrocław,dolnośląskie

45 000 zł38 m² 1 174,02 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

*** najlepsza lokalizacja *** Polecam słoneczne mieszkanie w systemie tbs o pow. 38,33 m2, blisko centrum miasta, na ul. Świstackiego. Cena: 45 000 zł w tym kaucja. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamionkowska

Warszawa,mazowieckie

314 000 zł46 m² 6 860,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1913

Do sprzedaży ustawne dwupokojowe mieszkanie w rewitalizowanej kamienicy na warszawskiej Pradze. Skład mieszkania: przedpokój: 4,26 m2 + 2,24 m2 łazienka: 4,26 m2 pokój+aneks kuchenny: 27,62 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zielona

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

135 000 zł63 m² 2 142,86 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

M-5 Zielona cena: 135 000 zł Przedstawiamy państwu ofertę sprzedaży mieszkania, położonego na 10 piętrze w wysokim bloku. W pokojach na podłogach gumolit, na ścianach tynk strukturalny oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

450 000 zł110 m² 4 090,91 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Do sprzedania bezczynszowe mieszkanie o pow 110 m2 zlokalizowane w centrum miasta, usytuowane na wysokim parterze. Lokal składa się z trzech przestronnych pokoi, kuchni z wnęką na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Karpackie

Bielsko-Biała,śląskie

216 000 zł58 m² 3 724,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania piękne mieszkanie o pow 58 m2 zlokalizowane na osiedle Karpackim, usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku. Lokal składa się z dwóch sypialni, osobnej kuchni, łazienki, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Słupsk

Słupsk,pomorskie

198 000 zł59 m² 3 343,47 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni użytkowej 59,22 m2 położone na parterze w budynku 4 lokalowym jednopiętrowym z poddaszem i podpiwniczonym. Mieszkanie rozkładowe do każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Derdowskiego

Gdańsk,pomorskie

490 000 zł92 m² 5 326,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie 3 pokojowe w Oliwie z ogródkiem i garażem. Mieszkanie o dobrym rozkładzie funkcjonalnym, z możliwościami aranżacji wnętrza, lokal wymaga remontu. Budynek po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Słupsk

Słupsk,pomorskie

187 000 zł84 m² 2 214,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny położony na pierwszym piętrze kamienicy usytuowanej w centrum Słupska. Mieszkanie idealnie nadaje się do adaptacji na lokal usługowy, kancelarię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

230 000 zł56 m² 4 107,14 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentacja oferty: na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o pow 56m2 na IV pietrze wieżowca na Wzgórzu Wolności. Pokoje o pow 16/12 i 9 m2. Na podłogach panele szwedzkie, na ścianach gładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Teofilów

Łódź,łódzkie

390 000 zł83 m² 4 698,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta objęta programem 0 % od Kupującego Do sprzedania mieszkanie składające się z połączenia dwóch mieszkań typu M-3 w bloku 4 piętrowym na parterze. W skład mieszkania wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipska

Warszawa,mazowieckie

600 000 zł58 m² 10 416,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Do sprzedania:2pokojowe mieszkanie ,zlokalizowane w starej częsci Saskiej Kępy.Wszystkie okna ,w mieszkaniu znajdują się ,od strony ogrodzonego ogródka(południe 60m).W lokalu ,zostały wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamionkowska

Warszawa,mazowieckie

268 000 zł39 m² 6 921,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1913

Do sprzedaży ustawne jednopokojowe z możliwością prze-aranżowania na dwa mieszkanie w rewitalizowanej kamienicy na warszawskiej Pradze. Skład mieszkania: przedpokój: 4,36 m2 łazienka: 4,06.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

160 000 zł60 m² 2 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż rozkładowe i słoneczne, mieszkanie w świetnej lokalizacji na Osiedlu Piastowskim w Świebodzicach. Na powierzchnię 60 mkw, składają się 3 pokoje, jasna kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

220 000 zł54 m² 4 074,07 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne dwupokojowe mieszkanie w Śródmieściu! Duży balkon! Mieszkanie znajduje się na na trzecim piętrze pięciopiętrowej kamienicy, położonej w okolicy ul. Daszyńskiego. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wieszyno

Wieszyno,pomorskie

115 000 zł55 m² 2 094,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Dwustronne rozkładowe mieszkanie trzypokojowe o pow. 54,9 m2 , położone na drugim piętrze w budynku dwupiętrowym w miejscowości Wieszyno położonej ok. 6 km od granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Żarnowska

Żarnowska,pomorskie

330 000 zł74 m² 4 441,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu Luksusowy apartament w miejscowości Żarnowska, w odległości 2 km od centrum Łeby, nadmorskiego kurortu. Na nowym ekskluzywnym osiedlu, przestronny apartament na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piękna

Łódź,łódzkie

259 000 zł70 m² 3 673,76 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

-Mieszkanie trzypokojowe, przestronne, na pierwszym piętrze w wieżowcu, z dwoma balkonami. Powierzchnie pokoi: 18, 13 i 9 mkw.Kuchnia ok 9 mkw,garderoba. Na podłogach parkiet i mozaika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kobielska

Warszawa,mazowieckie

495 000 zł72 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Witam, mam do sprzedania mieszkanie M-5, przy ulicy Kobielskiej (okolice Ronda Wiatraczna), mieszkanie na 7 piętrze, w bloku 13 piętrowym. W mieszkaniu są 3 sypialnie, pokój dzienny, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

235 000 zł79 m² 2 974,68 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kontakt i prezentacja Ewa Katafiasz tel. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3 -pokojowe o dużym metrażu, z możliwością przerobienia na mieszkanie 4-pokojowe. Na podłogach bardzo zadbana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mochnackiego

Słupsk,pomorskie

219 000 zł64 m² 3 447,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo atrakcyjne, trzypokojowe mieszkanie na czwartym piętrze czteropiętrowego budynku przy ulicy Mochnackiego w Słupsku. Mieszkanie dwustronne z wystawą okiem wschód zachód. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

120 000 zł36 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o pow 36 m2 zlokalizowane w centrum miasta. Usytuowane na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku. Funkcjonalny rozkład. Lokal składa się z dużego pokoju dziennego.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij