dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 098 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 098 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fredry

Kraków,małopolskie

890 000 zł58 m² 15 473 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Więcej informacji: *510* 297 *341 3 pokoje | balkon 10 m | 57,52 m | Łagiewniki | ul. Fredry Szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania, w dobrze skomunikowanej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wybickiego

Sopot,pomorskie

1 789 000 zł70 m² 25 741 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Unikalny Apartament o powierzchni 70 m2 znajduje się na wysokim parterze świeżo odrestaurowanej kamienicy w dolnej części, podziwianej przez mieszkańców Sopotu, ulicy Wybickiego. Niejedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Stwosza

Kraków,małopolskie

699 000 zł29 m² 24 220,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

1 pokoje Z balkonem do wykończenia! lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana przy ul. Wita Stwosza, dzielnica Stare Miasto. Okolica posiada bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukture.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

449 000 zł34 m² 13 205,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Rezerwacja Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego przy ul. Petrażyckiego (podgórze, opatkowice). Nieruchomość jest w bardzo dobrym stanie, wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starzyńskiego

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł68 m² 8 834,81 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Starzyńskiego w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 67,8 m2, usytuowane jest na pierwszym piętrze w bloku z windą. W jego skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klonowa

Suwałki,podlaskie

487 000 zł61 m² 7 945,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Przestronne 3 pokoje | 61,23 m2 | Ostatnie piętro | Zamknięte osiedle - północ w Suwałkach Szukasz komfortowego mieszkania w spokojnej okolicy, gotowego do zamieszkania od zaraz? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

548 990 zł27 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 4 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w wyjątkowej lokalizacji w samym centrum Wrocławia tuż obok Dworca Głównego nowa jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł31 m² 20 084,40 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 30,82m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne pod wynajem. Mieszkanie jest 1 - pokojowe ma pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gliwice,śląskie

339 000 zł39 m² 8 692,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Oferujemy Państwu mieszkanie po remoncie przy ul. Jana Siemińskiego w Gliwicach Najważniejsze informacje: piętro: parter Powierzchnia: 39m2 Pokoje: 2 Ogrzewanie: gazowe Klatka schodowa jest czysta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Polna

Łańcut,podkarpackie

499 000 zł69 m² 7 189,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż na kameralnym osiedlu blisko centrum Łańcuta (2,5 km) w niskiej zabudowie szeregowej dwulokalowej (odzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hasa

Łódź,łódzkie

499 938 zł45 m² 11 132 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w sercu Łodzi! cena zawiera maksymalny rabat Szukasz wyjątkowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji, gdzie historia łączy się z nowoczesnością? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Karpia

Poznań,wielkopolskie

630 000 zł45 m² 14 125,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 44,60 m , położone na parterze, nowoczesnego budynku, na cenionym osiedlu na poznańskich Naramowicach, ulica Karpia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

383 623 zł38 m² 10 098 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Stargard,zachodniopomorskie

285 000 zł48 m² 5 978,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przedstawiamy ofertę sprzedaży rozkładowego trzypokojowego mieszkania z balkonem i piwnicą na popularnym Osiedlu Kopernika w Stargardzie. Mieszkanie do odświeżenia z potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jasna

Szczecin,zachodniopomorskie

725 000 zł64 m² 11 328,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż spółdzielczo - własnościowe (możliwość nabycia przez cudzoziemców), komfortowo wykończone i wyposażone , 4. pokojowe mieszkanie, usytuowane na 1. piętrze niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

403 560 zł34 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

***dwa zupełnie nowe mieszkania z ogródkiem, wykończone i wyposażone*** Na sprzedaż doskonała nieruchomość pod inwestycję lub do własnej aranżacji. Lokal składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Przemyśl,podkarpackie

335 000 zł59 m² 5 639,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecamy Państwu do sprzedaży mieszkanie w bloku na os. Kazanów, przy ul. Opalińskiego, trzypokojowe, położone w bloku na III piętrze. Mieszkanie jest jasne, słoneczne, przestrzenne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Andersa

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

475 000 zł63 m² 7 503,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie na sprzedaż na górczynie Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupoziomowego mieszkania zlokalizowanego na ulicy Andersa, na os. Górczyn. To przestronne mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

270 000 zł48 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż mieszkanie we Włocławku, na osiedlu Zazamcze, województwo kujawsko-pomorskie, w centralnej Polsce. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czaszkowska

Kalisz,wielkopolskie

490 000 zł70 m² 7 030,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się w reprezentacyjnym budynku w centrum miasta w którym znajdują się mieszkania oraz lokale usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

325 339 zł36 m² 9 075,01 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

I podatku pcc! Zadzwoń i umów się na prezentację: na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na nowoczesnym i spokojnym osiedlu przy ul. Kościuszki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Łódź,łódzkie

292 512 zł28 m² 10 560 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w Łodzi cena zawiera maksymalny rabat Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, blisko centrum i uczelni? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

499 984 zł54 m² 9 258,96 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chabrów

Opole,opolskie

479 000 zł45 m² 10 651,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Jeśli szukasz mieszkania na Chabrach - dobrze trafiłeś. Ta dzielnica sprzedaje się szybko i nie bez powodu. Zieleń, spokój, pełna infrastruktura i świetna komunikacja z centrum Opola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

680 000 zł61 m² 11 154,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przytulne 3 pokoje w Kamieńcu Wrocławskim. Balkon, kuchnia w zabudowie, poddasze i 2 miejsca parkingowe gratis! Idealne dla rodziny lub pary. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60,96.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Oświecenia

Kraków,małopolskie

785 000 zł59 m² 13 278,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Biuro Nieruchomości tec Real Estate prezentuje na sprzedaż komfortowe, jasne mieszkanie położone w atrakcyjnej części Krakowa - na Osiedlu Oświecenia. Okolica oferuje pełną infrastrukturę:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rzemieślnicza

Białystok,podlaskie

399 000 zł60 m² 6 650 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 60 m2, zlokalizowane na cenionym osiedlu Wysoki Stoczek w Białymstoku, przy ul. Rzemieślniczej. Znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Toruń,kujawsko-pomorskie

420 000 zł44 m² 9 480,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do negocjacji Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni blisko 45 m , położone na 3. piętrze, z dodatkowym pomieszczeniem użytkowym o powierzchni 30 m na tym samym poziomie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Strzegom,dolnośląskie

385 000 zł64 m² 6 015,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Atrakcyjne mieszkanie 64 m po remoncie z parkingiem, piwnicą i możliwością adaptacji strychu - spokojna lokalizacja w Strzegomiu Na sprzedaż przestronne, własnościowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małachowskiego

Wrocław,dolnośląskie

620 000 zł62 m² 10 009,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe do remontu o powierzchni użytkowej 61,94m do mieszkania przynależą dodatkowo dwie piwnice o powierzchni 5,68 oraz 7,03 co daje powierzchnię całkowita 74,65m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wyszków

Wyszków,mazowieckie

659 000 zł73 m² 9 079,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zamieszkaj z widokiem na Pałac! | Wyszków | 3 Pokoje Szukasz mieszkania z duszą , blisko natury, ale z szybkim dojazdem do Warszawy (s8). Zapraszamy do Wyszkowa Dlaczego warto? Widok, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 233 000 zł102 m² 12 088,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie dwupoziomowe 102m2 + 158m2 tarasu - 4 pokoje Czteropokojowe mieszkanie położone w nowo powstającej inwestycji na Białołęckich Nowodworach. Pierwszy poziom to dwie sypialnie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolejowa

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

140 000 zł38 m² 3 655,35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Poszukujesz mieszkania z ogródkiem, garażem oraz z altanka? Koniecznie zerknij na ofertę Na sprzedaż oferuję zadbaną słoneczną nieruchomość o powierzchni 38.30m2 zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Gdynia,pomorskie

479 000 zł32 m² 14 784 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

| 2 pokoje | blisko las | piwnica | garderoba | zielona okolica | oksywie | Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32.4m2, położone na 4 piętrze. W spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Krzeptów

Krzeptów,dolnośląskie

750 000 zł74 m² 10 172,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% pcc | 0% prowizji Oferta deweloperska - bezpośrednio od dewelopera Dostępna również dla obcokrajowców - brak wymogu zezwolenia na zakup gruntu Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Łódź,łódzkie

390 743 zł41 m² 9 570 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Białystok,podlaskie

1 466 000 zł134 m² 10 965 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Z przyjemnością przedstawiam unikalne apartamenty położone niedaleko centrum na osiedlu Białostoczek. Apartamenty położone są na 4 piętrze w 15- piętrowym budynku, wybudowanym w 2011 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jesionowa

Kielce,świętokrzyskie

335 000 zł46 m² 7 362,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Terra Home prezentuje na sprzedaż komfortowe, mieszkanie o powierzchni 45 m położone na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku na popularnym i dobrze skomunikowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyspiańskiego

Gdynia,pomorskie

399 000 zł28 m² 14 049,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferuję mieszkanie 1 pokojowe w fantastycznej, nadmorskiej lokalizacji w Gdyni! Idealna nieruchomość inwestycyjna. Powierzchnia mieszkania 28,40 m2 + 1,80 m2 piwnica. Do remontu. Stan prawny:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Radymno,podkarpackie

230 000 zł33 m² 6 988,76 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży kawalerki gotowej do zamieszkania zlokalizowanej w centralnej części Radymna przy ul. Mickiewicza. Mieszkanie znajduje się w zadbanym bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podkarpacka

Rzeszów,podkarpackie

479 000 zł62 m² 7 718,34 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości 3-pokojowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 62,05m2 zlokalizowane przy ul. Podkarpackiej. Mieszkanie znajduje się na.