dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 115 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 115 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Janusza

Warszawa,mazowieckie

395 000 zł40 m² 9 875 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedaży: 2 pokojowe mieszkanie na Woli.Budynek znajduje się w sąsiedztwie dwóch parków: Parku Sowińskiego i Parku Moczydło (targ śniadaniowy, plan zabaw dla dzieci, latem: odkryte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolska

Warszawa,mazowieckie

345 000 zł51 m² 6 725,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Kamienica z 1912 r. Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze w drugim podwórku, dzięki czemu hałas uliczny, także powodowany przez tramwaje zatrzymujące się naprzeciwko bramy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Węgierska

Warszawa,mazowieckie

339 000 zł48 m² 7 062,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1946

Do sprzedaży mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze rewitalizowanej, odbudowanej na przedwojennych fundamentach kamienicy, w klimatycznej i unikatowej okolicy Starej Ochoty. Miejsce doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wawer

Warszawa,mazowieckie

354 000 zł78 m² 4 538,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Do sprzedania mieszkanie w Wawrze zaledwie 5 km od trasy siekierkowskiej. W okolicy niska zabudowa i dużo zieleni, blisko sklepy i autobus.Mieszkanie na sprzedaż,w nowym budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Burzyńskiego

Warszawa,mazowieckie

625 000 zł74 m² 8 445,95 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Ładne mieszkanie trzypokojowe położone w spokojnej okolicy obok ch Promenada z dobrą komunikacją autobusową do Centrum. Osiedle strzeżone, ogrodzone, okna wychodzą na bardzo obszerne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Myśliborska

Warszawa,mazowieckie

369 000 zł56 m² 6 589,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie 2-pokojowe, 56m2 rozkładowe, 1-sze piętro Miejsce garażowe pod domem Salon 22 m2, parkiet Loggia 7 m2 Sypialnia 14 m2, parkiet, szafa garderobiana ikea pax Kuchnia widna, zamykana 8m2, meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Białostocka

Warszawa,mazowieckie

177 000 zł19 m² 9 315,79 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1929

Lokal usytuowany w pięknej i stylowej kamienicy. Plac w środku kamienicy bardzo zadbany, klatki czyste. Duże potrójne okno wychodzi na ulicę z widokiem na teren szkolny i ulicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

299 900 zł34 m² 8 820,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

kawalerka 34 m, z osobną , widną kuchnią w atrakcyjnym miejscu Górnego Mokotowa, w pobliżu parku Morskie Oko. Mieszkanie bardzo ciche, w b. dobrym punkcie komunikacyjnym. Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

173 000 zł47 m² 3 680,85 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentacja oferty: na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o pow 47m2na IV piętrze bloku na Wyżynach. Pokoje o pow. 15/9/6. Na podłogach mozaika drewniana, na ścianach gładzie z elementami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stary Rembertów

Warszawa,mazowieckie

330 000 zł60 m² 5 546,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania jasne, rozkładowe mieszkanie na trzecim piętrze (bez windy), w cichej, spokojnej części Rembertowa (blisko szkoła, komunikacja miejska, sklepy). Budynek zbudowany z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

620 000 zł93 m² 6 688,24 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

0% prowizji luksusowe 4-pokojowe mieszkanie W centrum - ok. Sky tower Opis nieruchomości: przestronny apartament 4-pokojowy usytuowany w budynku z 1998r. naprzeciw Sky Tower. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mińska

Warszawa,mazowieckie

444 000 zł66 m² 6 727,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1913

Do sprzedaży ustawne rozkładowe trzypokojowe mieszkanie w rewitalizowanej kamienicy na warszawskiej Pradze. Skład mieszkania: przedpokój: 1,89 m2 łazienka: 4,16 m2 sypialnia 1: 13,68 m2 sypialnia 2:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Warszawa,mazowieckie

427 000 zł47 m² 9 085,11 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Do sprzedaży:2 pokojowe mieszkanie na Żoliborzu.Budynek oddany ,do użytku w 2015 roku.Mieszkanie obecnie 2-pokojowe, planowana była zmiana na 3-pokojowe, projekt architekta w zalaczeniu. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Belwederska

Warszawa,mazowieckie

404 250 zł38 m² 10 638,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jest własnościowe z wyodrębnioną własnością, ma założoną księgę hipoteczną bez obciążeń, nie zadłużone. Jest balkon, 2/3p. przytulne, słoneczne, urządzone, wysokie 3,15m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Lublin

Lublin,lubelskie

329 000 zł59 m² 5 576,27 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy nieruchomość w bliskiej okolicy Akademii Medycznej. Mieszkanie jest po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia się. Dla klientów myślących o zakupie mieszkania na cele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piastowskie

Bielsko-Biała,śląskie

195 000 zł56 m² 3 482,14 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o pow 56 m2 zlokalizowane na osiedlu Piastowskim usytuowane na 6/10 pięter. Mieszkanie składa się z dwóch nieprzechodnich pokoi przedzielonych szafą zabudowaną, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego

Wrocław,dolnośląskie

269 000 zł55 m² 4 890,91 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mieszkania w zadbanej kamienicy na Starym Mieście. 15 min spacerem do Rynku. Polecam 2-pokojowe, słoneczne mieszkanie w kamienicy na Starym Mieście, w niewielkiej odległości od Rynku oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paca

Warszawa,mazowieckie

318 000 zł53 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie z ogródkiem 76m2! położone w nowym, niskim, kameralnym budynku. Wykończone w dobrym standardzie, ładne szafki kuchenne, w łazience nowoczesne glazury, nowe sanitariaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Niepodległości

Słupsk,pomorskie

299 000 zł96 m² 3 124,35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Czteropokojowe mieszkanie z balkonem typu logia, usytuowane na pierwszym piętrze i poddaszu dwukondygnacyjnego budynku. Lokal mieszkalny składa się z salonu, kuchni, przedpokoju łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Muchobór Wielki

Wrocław,dolnośląskie

390 000 zł53 m² 7 358,49 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

0% Prowizji* luksusowe mieszkanie na muchoborze wielkim Opis nieruchomości: mieszkanie o powierzchni 53mkw składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju i balkonu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

305 000 zł55 m² 5 545,45 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - rozkład / niski budynek / super lokalizacja / nowe budownictwo 2008r /winda Polecam Państwu mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Lokal położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

170 000 zł60 m² 2 833,33 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow. 59,60 m2 na II piętrze w wieżowcu zlokalizowane na os. Millenium. W skład mieszkania wchodzą 4 pokoje, półotwarta kuchnia, łazienka z wc, przedpokój, garderoba,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

535 000 zł81 m² 6 604,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Kameralne mieszkanie z balkonem. Na piętrze dwa mieszkania.Ciche. Spokojna okolica.Las za płotem.Osiedle strzeżone. Dobra komunikacja. Szkoły, przedszkola, żłobek w pobliżu.Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Ołbin

Wrocław,dolnośląskie

290 711 zł46 m² 6 277,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

0% prowizji* Brak podatku pcc! nowe mieszkanie 2-pokojowe W klimatycznej części miasta - nadodrze Opis nieruchomości : Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze nowoczesnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Czorsztyńska

Warszawa,mazowieckie

210 000 zł25 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Cicha, przytulna kawalerka na Woli, w pobliżu Parku Moczydło. Mieszkanie po generalnym remoncie, do zamieszkania od zaraz. Pokój z aneksem kuchennym, łazienka z wc. W lokalu wymieniono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Centrum

Świętochłowice,śląskie

79 900 zł35 m² 2 282,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Świętochłowice, centrum - w ofercie atrakcyjne M-2 o pow. 35 m2 położone na II piętrze III-piętrowego bloku. Mieszkanie składa się z dużego pokoju, widnej kuchni, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górna

Łódź,łódzkie

120 000 zł38 m² 3 157,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta objęta programem 0% od kupującego Słoneczne mieszkanie o powierzchni 38 m 2 przy Szpitalu imienia Mikołaja Kopernika, składające się z dwóch przechodnich pokoi, w tym jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czechów

Lublin,lubelskie

266 000 zł60 m² 4 433,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania bardzo ładne mieszkanie zlokalizowane na os.Chopina. W okolicy: place zabaw, apteki, przychodnia, supermarkety (Lidl, stokrotka, biedronka), kościół, przedszkole, szkoła podstawowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pileckiego

Warszawa,mazowieckie

270 000 zł38 m² 7 161,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

mieszkanie własnościowe, jednostronne, okna drewniane od wschodu.Mieszkanie dwupokojowe-jeden (sypialnia ) w amfiladzie, salon z kuchnią widną. Mozna ścianą oddzielić robiąc osobną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hoża

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł63 m² 11 058,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1918

Mieszkanie 2-pokojowe 63,21 m2 z balkonem, w ścisłym centrum Warszawy, na 2 piętrze w 5 piętrowej kamienicy. Okna wychodzą na południowy wschód.Okna drewniane w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kalinowa

Gdańsk,pomorskie

284 682 zł83 m² 3 422,48 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Oferowane Mieszkanie ok. 55,82m2 z dużym balkonem + 27,36m2 poddasza do adaptacji, na 1 piętrze w małym kompleksie szeregowych domów dwumieszkaniowym na osiedlu Kalinowa 2. Przed każdym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kalinowa

Gdańsk,pomorskie

225 171 zł48 m² 4 660 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie na osiedlu Kalinowe 2 zlokalizowane w Gdańsku Karczemkach przy ulicy Kalinowej, na parterze z wyjściem bezpośrednio do przynależnego ogrodu, z miejscem parkingowym prosto od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Czechów

Lublin,lubelskie

275 000 zł63 m² 4 378,98 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży przestronne 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 8 piętrze w wieżowcu na os.Czechów o pow.62.8 m2.Mieszkanie składa się z trzech pokoi,dużej kuchni,przedpokoju,łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Saska

Warszawa,mazowieckie

324 000 zł39 m² 8 307,69 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

posiadam do sprzedania ( bezpośrednio ) jasne mieszkanie na 8 piętrze w 10-piętrowym bloku mieszkalnym w Warszawie, na Saskiej Kępie, przy ul. Saskiej. Budynek w spokojnej części Saskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowa

Wrocław,dolnośląskie

249 000 zł59 m² 4 220,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Dwustronnie rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 59m2 w ok.ul. Gajowej Dobra cena oraz doskonała lokalizacja zapewnią dobre warunki do życia,a łatwy dostep do każdej dzielnicy miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jabłońskiego

Gdańsk,pomorskie

345 000 zł73 m² 4 726,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie 3 pokojowe, na 2 piętrze budynku czteropiętrowego. Mieszkanie jest rozkładowe, pokoje o wielkości 20,8 m2, 10,5 m2 i 8,1 m2 wyłożone parkietem bukowym, zaś łazienka 3,3 m2 , wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Grzegórzki

Kraków,małopolskie

194 000 zł40 m² 4 850 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 40 m2 cena194 000,00. Znajduję się na 5 piętrze w boku pięciopiętrowym bez windy Standard mieszkania: - wymienione instalację (elektryczna, wodno-kanalizacyjna) - nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dzielnica VI Bronowice

Kraków,małopolskie

306 900 zł41 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania Mieszkanie 40,92 m 2. Cena Mieszkania 7 500m2 za m2 czyli całość 306 900,00 zł. Ulica zarzecze przecznica z Ulicy J. Lea. Remont Kamienicy będzie podlegał: - nowych pionów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Osiedlowa

Nowy Tomyśl,wielkopolskie

235 000 zł75 m² 3 153,94 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Polecam na sprzedaż piękne 4 pokojowe mieszkania deweloperskie o powierzchni 74,51 m2, usytuowane na pierwszym piętrze w dwukondygnacyjnym budynku szeregowym w świetnej lokalizacji (niemal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstania Styczniowego

Gdańsk,pomorskie

300 000 zł62 m² 4 830,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Budynek otoczony lasem ze wszystkich stron, usytuowany wschód- zachód. Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 62,1m2 znajduje sie na 2 piętrze. Okna jednego pokoju wychodzą na wschód, a pozostałych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Łobzowska

Kraków,małopolskie

1 300 000 zł97 m² 13 402,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Zapraszamy do prezentacji 3 - pokojowego apartamentu położonego na parterze w VI - piętrowym apartamentowcu " Sobieski Residence " przy ulicy Łobzowskiej (stare Miasto) w Krakowie. Apartament.