dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Moniuszki

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

73 000 zł36 m² 2 044,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M-2 Moniuszki cena: 73 000 zł mieszkanie do wprowadzenia Przedstawiamy Państwu mieszkanie typu M-2, położone na 3 piętrze w niskim bloku. W nieruchomości okna pcv, wymienione drzwi wewnętrzne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Budziszów

Budziszów,dolnośląskie

167 000 zł50 m² 3 340 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie 50m2 z ogrodem w Budziszowie- pięknej wsi w strefie ekonomicznej Kobierzyce /latwo o pracę/. 2 sypialnie i salonik z aneksem kuchennym. 20 min od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogrodowa

Warszawa,mazowieckie

495 000 zł54 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Do sprzedaży:2pokojowe mieszkanie ,w atrakcyjnej lokalizacji.Na 54m powierzchni składa się min:obszerny salon połączony z otwartą kuchnią i jadalnią (38 m2), sypialnia (10 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Lipowa

Łódź,łódzkie

350 000 zł97 m² 3 599,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Klimatyczne mieszkanie w kamienicy z 1900 roku. Piękna kamienica po rewitalizacji z mediami miejskimi. Bardzo widne mieszkanie z wystawą okien wschód-zachód. Mieszkanie do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łąkowa

Gdańsk,pomorskie

590 000 zł159 m² 3 710,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1921

Przestronne I rozgładowe mieszkanie W kamienicy Z początku XX wieku. Ulica łąkowa jest W trakcie pełnej rewitalizacji ( wymiana całej nawierzchni, oświetlenia, nowy ciąg spacerowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Słupsk

Słupsk,pomorskie

125 000 zł40 m² 3 105,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 40,25 m2, położone na pierwszym piętrze dwupiętrowej kamienicy (dodatkowo jeszcze zamieszkały strych) z 1902 roku, zlokalizowanej blisko centrum Słupska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Police,zachodniopomorskie

135 000 zł32 m² 4 180,86 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam kawalerkę w Policach przy ul. Wyszyńskiego. Mieszkanie jest środkowe ciepłe, wymaga odświeżenia. Chętnych do oglądania zapraszam po 15 czerwca 2015.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stroma

Białystok,podlaskie

229 000 zł59 m² 3 881,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Polecam Państwu przestronne mieszkanie położone w spokojnej części osiedla Słoneczny Stok. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie technicznym. Ciche, słoneczne, 3 pokojowe na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Broniewskiego

Białystok,podlaskie

114 000 zł25 m² 4 634,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Polecamy Państwu: mieszkanie 1 pokojowe położone na III piętrze w budynku IV-piętrowym z cegły. W pokoju na podłodze panele, ściany malowane. W kuchni glazura i panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Banderii

Warszawa,mazowieckie

670 000 zł78 m² 8 589,74 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Cena do negocjacji Mieszkanie ma 78 m kw plus 22 m kw. tarasu, latem robi to na prawdę dobre wrażenie i powiększa przestrzeń życiową właściwie do 100 m kw. Znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyzwolenia

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

112 000 zł48 m² 2 319,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Uwaga nowa niższa cena! Tylko u nas mieszkanie na 1 piętrze za 112 tys.zł. Oferujemy do sprzedania mieszkanie na I piętrze 4-kondygnacyjnego budynku. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Popiełuszki

Rzeszów,podkarpackie

265 000 zł64 m² 4 147,10 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 63,9m2 zlokalizowane na os. Nowe Miasto przy ul. Popiełuszki. Położone na 7 piętrze w 10 piętrowym wieżowcu. Składa się z 3 oddzielnych pokoi, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mołdawska

Warszawa,mazowieckie

260 000 zł37 m² 7 027,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży :mieszkanie do remontu z dużymi możliwościami aranżacyjnymi.kłada się z dwóch pokoi: 16 m2 i 10 m2, przedpokoju 3m2, widnej kuchni 4,5 m2 oraz łazienki 3,5 m2. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Retkinia

Łódź,łódzkie

99 900 zł31 m² 3 222,58 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Witam Państwa, sprzedam kawalerkę na dziesiątym piętrze(nie jest to ostatnie piętro). Mieszkanie do remontu z bardzo dobra komunikacją miejską. Liczne sklepy, szkoły w okolicy. Zachęcam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kobielska

Warszawa,mazowieckie

330 000 zł44 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Do sprzedaży klimatyczne, wysokie, dwupokojowe mieszkanie niedaleko Ronda Wiatraczna. Mieszkanie w kamienicy z 1937 roku. Powierzchnia 44m2 składa się z salonu przechodniego, połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiewiórowskiego

Szubin,kujawsko-pomorskie

212 030 zł61 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Nowa inwestycja mieszkaniowa w Szubinie przy ul. Władysława Wiewiórowskiego - trzypiętrowy budynek z windą obsługującą od kondygnacji piwnicznej. Termin zakończenia budowy listopad 2015 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

320 000 zł67 m² 4 746,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Dzień dobry, mam do sprzedanie mieszkanie własnościowe, administrowane przez Pomorską Spółdzielnię Mieszkaniową, przy ulicy Kołobrzeskiej 13, osiedle bartodzieje. Niedaleko węzła komunikacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Olszewska

Warszawa,mazowieckie

352 000 zł38 m² 9 386,67 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, 37,5m2. Mieszkanie po generalnym remoncie. Nowe podłogi, okna, łazienka i kuchnia. Lokal składa się z pokoju i wnęki sypialnej, w której znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

154 000 zł42 m² 3 666,67 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Witam, sprzedam dwupokojowe mieszkanie w wieżowcu na 8 piętrze na Retkini. Mieszkanie jest do remontu. Mieszkanie jest rozkładowe, rewelacyjnie nasłonecznione z pięknymi zachodami słońca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leśny Stok

Gdańsk,pomorskie

260 000 zł53 m² 4 905,66 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzypokojowe na wysokim parterze, z balkonem, z widokiem na osiedlową, parkową zieleń. Położenie budynku w sąsiedztwie pełnej infrastruktury oraz linii komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włocławska

Toruń,kujawsko-pomorskie

199 000 zł45 m² 4 422,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 45m2 znajdującego się na Stawkach w Toruniu. Mieszkanie składa się z 2 pokoi ,kuchni,łazienki wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gwiaździsta

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

94 000 zł48 m² 1 978,95 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu na sprzedaż ustawne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 47,48 m.kw., położone na VI piętrze wieżowca na osiedlu Słonecznym. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, osobnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Więckowskiego

Łódź,łódzkie

170 000 zł55 m² 3 090,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w budynku z cegły z lat 70-tych. Pierwsze piętro z balkonem. W pokojach i przedpokoju na podłodze parkiety. Kuchnia duża ustawna, oddzielna, widna z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Cieszyńskiego

Sopot,pomorskie

195 000 zł32 m² 6 093,75 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bez pośredników. Dostępne od zaraz. Przytulna i słoneczna kawalerka z balkonem, po kapitalnym remoncie 5 lat temu. Wszystkie okna pcv, w pokoju na podłodze panele, w kuchni, łazience.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Inflancka

Łódź,łódzkie

145 000 zł38 m² 3 785,90 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie rozkładowe składające się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Lokal mieści się w wieżowcu przy ulicy Inflanckiej jednak okna wychodzą na drugą stronę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście-Wschód

Łódź,łódzkie

307 500 zł90 m² 3 400,04 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Witam Serdecznie! Na kancelarię! Mieszkanie 3 pokojowe w kamienicy po rewitalizacji, w pobliżu Wydziału Prawa Uniwersytetu Łódzkiego. Idealne pod wynajem, lub kancelarię. Planowane ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stara Miłosna

Warszawa,mazowieckie

510 000 zł82 m² 6 219,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Do sprzedania nowoczesne mieszkanie w budynku z 2004r. , budowanym metodą tradycyjną, położonym w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego w Wesołej, osidle- stara Miłosna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Partyzantów

Gdańsk,pomorskie

530 000 zł76 m² 6 946,26 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Piękny słoneczny apartament (zaprojektowany w nowoczesnym stylu przez projektanta) o powierzchni 76,3m2 z dużym tarasem , składający się z czterech pokoi (22m2; 10,2m2;10,2m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Koplowicza

Łódź,łódzkie

315 000 zł70 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Budynek z roku 2002 wykonany w nowych energooszczędnych technologiach. Mieszkanie na ostatnim piętrze - spokojne, ciche, widok z okien na park. Salon około 30 m2 , sypialnia około 15 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Łódź,łódzkie

182 900 zł60 m² 3 048,33 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam Serdecznie! Mieszkanie z dobrą aurą, jasne i ciche. W sypialni garderoba. Piękny salon z oknami na północ i południe. Przestronna kuchnia, w której oprócz typowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

165 000 zł47 m² 3 525,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż - mieszkanie z balkonem o pow. 46,80 m2 w niskim budynku - Opole - Centrum Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe z balkonem o powierzchni użytkowej 46,80 m2, składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętokrzyska

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł51 m² 12 745,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Do sprzedaży: słoneczne, 2 pokojowe mieszkanie przerobione na studio (możliwość ponownego wydzielenia sypialni i oddzielnej, widnej kuchni - 3 duże okna w mieszkaniu).Mieszkanie w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

189 990 zł39 m² 4 871,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Uwaga! Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie w Grodzisku Mazowieckim w bloku z 1994r. Mieszkanie własnościowe o powierzchni 39,8m2, usytuowane na parterze wysokim. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Lębork,pomorskie

243 936 zł68 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Nowa inwestycja już w sprzedaży, dom wielorodzinny przy ul. Grunwaldzkiej w Lęborku, o wysokości 3 kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Puławy

Puławy,lubelskie

80 000 zł25 m² 3 228,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Kawalerka na sprzedaż o powierzchni 24,78m. Mieszkanie usytuowane jest na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku. Mieszkanie środkowe , składające się z jednego pokoju , przedpokoju , małej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Batuty

Warszawa,mazowieckie

510 000 zł58 m² 8 793,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe położone na osiedlu Służew nad Dolinką - jednej z najlepszych lokalizacji w Warszawie. Do stacji metra ok 3 min. pieszo. W okolicy doskonale rozbudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Oławska

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł109 m² 6 605,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Do sprzedaży: 4 pokojowe mieszkanie na Warszawskim Bemowie.Świetny punkt komunikacyjny.Zapraszam do oglądania:Marceli Nasze biuro świadczy specjalistyczne usługi w zakresie kupna, sprzedaży, najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kowale

Gdańsk,pomorskie

215 000 zł50 m² 4 343,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie w zacisznej dzielnicy Kowale, nowe, do zamieszkania. Mieszkanie o powierzchni 49,5 m2, dwu-pokojowe na 2 piętrze bloku 3 piętrowego. Budynek powstał w 2013r. Pokoje - duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kombatantów

Wałbrzych,dolnośląskie

42 000 zł36 m² 1 166,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedamy! Tanie mieszkanie położone przy ulicy Kombatantów na Starym Zdroju. Lokal składa się z dużej kuchni i jednego pokoju. Istnieje możliwość zrobienia łazienki i wc. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siewierska

Warszawa,mazowieckie

299 000 zł36 m² 8 305,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie na Starej Ochocie. Mieszkanie w kamienicy z cegły z 1954r. Pokoje 14 i 12m, kuchnia zlokalizoewana w przedpokoju. Na podłogach stary oryginalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

300 000 zł43 m² 6 952,49 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

7000 zł / m2 - do Negocjacji! bezpośrednio Z biura zewnętrznego sprzedaży dewelopera! bez prowizji i Podatku pcc 2%. Przedmiotem ogłoszenia jest mieszkanie 1 pokojowe z możliwością.