dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 190 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 190 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stoczniowa

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł60 m² 11 650 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z dala od intensywnego tempa centrum miasta. Jednocześnie dobra infrastruktura drogowa i środki transportu publicznego znajdujące się w najbliższej okolicy ułatwią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Sucha

Kraków,małopolskie

415 000 zł21 m² 19 501,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Kawalerka W wysokim standardzie! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Suchej, dzielnica Łagiewniki. Okolica posiada doskonale rozwinietą infrastrukture handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, osiedle gen. Stanisława Maczka

Łańcut,podkarpackie

499 000 zł69 m² 7 252,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Przedstawiamy ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 68,8 m , położonego na 1 piętrze w bloku z 1975 roku. Lokal wyróżnia się doskonałym układem pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

426 000 zł26 m² 16 365,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2% pcc Oferta dostępna w cesji umowy deweloperskiej Do sprzedania garsoniera o pow. 26 m2 położona na parterze 4 piętrowego bloku. Mieszkanie składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

309 000 zł60 m² 5 150 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Dostępne tylko w Mentor Nieruchomości. Oferta na wyłączność. Możliwość nabycia mieszkania przez cudzoziemców. Mieszkanie, położone na trzecim piętrze w budynku czteropiętrowym, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modzelewskiego

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł70 m² 14 271,40 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentuję trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 69 mkw. + 16 mkw taras, usytuowane na Mokotowie przy ul. Modzelewskiego, w bloku z 2001r. Dużym atutem nieruchomości jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Katowice,śląskie

310 000 zł42 m² 7 351,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe, jasne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Janasa w Katowicach idealna propozycja zarówno pod inwestycję, jak i do zamieszkania. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hallera

Sosnowiec,śląskie

268 000 zł47 m² 5 702,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 47 m2 z balkonem w Sosnowcu przy ul. Hallera ( Dzielnicy Pogoń). Rozkład pomieszczeń: pokój 1 Pokój 2 Pokój 3 oddzielna kuchnia z oknem duża łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolności

Bielawa,dolnośląskie

432 000 zł62 m² 6 967,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą wyjątkowego mieszkania w zadbanej kamienicy! Przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m2, zlokalizowane na 1 piętrze kamienicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

989 000 zł78 m² 12 608,40 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Wyjątkowe mieszkanie w centrum Wrocławia! Marzysz o życiu w miejscu, gdzie historia i klimat dużego miasta wchodzi do twojego mieszkania drzwiami i oknami? Ta nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

249 000 zł74 m² 3 346,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie (75m ) | Klimatyczna kamienica | Unikalne wykusze Odkryj wyjątkową przestrzeń w sercu Wałbrzycha, gdzie klasyczna architektura spotyka się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ku Morzu

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

580 000 zł35 m² 16 700,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Marzysz o porannej kawie na tarasie w ciszy, którą urozmaica tylko śpiew ptaków, szum fal i powiew świeżej nadmorskiej bryzy? Możesz sobie sprawić tą przyjemność szybciej niż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pułaskiego

Suwałki,podlaskie

455 000 zł73 m² 6 256,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Przestronne 4 pokoje | 1 piętro | Gotowe do zamieszkania | Północne Suwałki Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 72,72 m2, położone na 1. piętrze czteropiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

545 000 zł104 m² 5 240,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3 pokojowe z kuchnią i łazienką o pow.105m2,położone w domu,w którym są dwa mieszkania/parter i piętro/oraz działka ok.500m2 przynależna .Jachcice WYŁĄCZNOŚĆ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zgierska

Łódź,łódzkie

499 000 zł70 m² 7 154,12 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne mieszkanie z potencjałem | 69,75 m | 8. piętro | ul. Zgierska, łódź $$$ Cena: 499 000 zł Na sprzedaż oferuję funkcjonalne i bardzo przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Kraków,małopolskie

1 400 000 zł140 m² 10 032 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania mieszkanie jako połowa domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 139,5 m2 przy cichej ulicy Szarotki w Bronowicach. Nieruchomość mieści się w budynku w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dąbrowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

604 000 zł50 m² 12 080 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż stylowe i bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 50 m , usytuowane na parterze w spokojnej okolicy w Pruszczu Gd. Przy ul. Dąbrowskiego, zaledwie 15 minut od dworca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

599 000 zł112 m² 5 357,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Oferta ograniczona czasowo * salon z aneksem + 3 sypialnie * garderoba * prywatny strych * kominek Wprowadzenie Prezentujemy świetne 4/5 pokojowe mieszkanie o powierzchni 111,8 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szklana

Szklarska Poręba,dolnośląskie

368 730 zł43 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Gotowy apartament do wydania z dnia na dzień! okazja inwestycyjna w gotowym kameralnym budynku z tarasem 20 metrów! Lokal usługowy 23% vat cena netto. Lokal posiada swoją własną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staszica

Kraków,małopolskie

930 000 zł50 m² 18 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane w rejonie ul. Staszica (śródmieście, stare Miasto). Nieruchomość jest do remontu. Obecny układ to 2 niezależne pokoje, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Leszczyńskich

Gdańsk,pomorskie

1 228 920 zł54 m² 22 800 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe 3-pokojowe mieszkanie - Zaspa Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 39 m , położone w nowoczesnym budynku w spokojnej, zielonej części Gdańska. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

955 777 zł42 m² 22 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc apartamenty W willach miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

505 000 zł54 m² 9 439,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szukasz miejsca, w którym Twoja rodzina poczuje się naprawdę jak w domu? Przestrzeni, która daje spokój, bezpieczeństwo i wygodę na co dzień, a jednocześnie pozwala być blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Warszawa,mazowieckie

1 406 311 zł93 m² 15 120 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 93m2, położone na 2 piętrze nowego apartamentowca. Mieszkanie posiada prywatny taras na dachu oraz 2 balkony. Mieszkanie w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wólczańska

Łódź,łódzkie

592 745 zł75 m² 7 898 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nie przegap wyjątkowej okazji! Nowe mieszkania w sercu Łodzi. Podana cena zawiera maksymalny rabat Szukasz mieszkania w ścisłym centrum, z dostępem do wszystkiego, co najważniejsze? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stroma

Białystok,podlaskie

535 000 zł63 m² 8 505,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

3-pokojowe mieszkanie z możliwościami | 62,9 m2 | ul. Stroma Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie na parterze - idealne dla rodziny, seniorów lub osób szukających komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Kórnik

Kórnik,wielkopolskie

353 275 zł59 m² 6 020,36 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji I podatku pcc! Często unosisz się na skrzydłach fantazji rozmyślając o swoim domu poza miejskim zgiełkiem, w otoczeniu pięknych jezior oraz Nadwarciańskich Terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Swarzewska

Gdynia,pomorskie

449 000 zł44 m² 10 204,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Jeśli szukasz mieszkania w spokojnej okolicy, blisko natury i z dużym potencjałem aranżacyjnym ta oferta jest właśnie dla Ciebie! To 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja 3 Maja

Legionowo,mazowieckie

408 000 zł38 m² 10 736,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na parterze w niskim bloku zlokalizowane w Legionowie, przy ulicy 3 Maja. Bardzo dogodna lokalizacja - znajduje się blisko stacji skm, centrum miasta, szkół oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białystok,podlaskie

579 000 zł58 m² 9 902,51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z 2024 roku ul. Nowowarszawska, białystok Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w sypialni Białegostoku, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

1 221 914 zł57 m² 21 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kazachska

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł46 m² 18 681,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Do sprzedaży ciche, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 45,5 m2 (wraz z komórką i miejscem parkingowym), położone w Miasteczku Wilanów, przy ul. Kazachskiej ( okna nie na ulicę).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szybka

Kraków,małopolskie

490 000 zł46 m² 10 652,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Biuro nieruchomości Sulma Real Estate ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone w ścisłym centrum dzielnicy Bieńczyce tj. przy ul. Szybkiej w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Białystok

Białystok,podlaskie

540 000 zł59 m² 9 168 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż przestronne, 3 pokojowe mieszkanie na wysokim parterze zlokalizowane na os. Zielone Wzgórza, położone w spokojnej i zielonej okolicy. Mieszkanie składa się z: - dwóch sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Skarżysko-Kamienna

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

215 000 zł33 m² 7 050,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości ck dom prezentuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32 m , położone w Skarżysku-Kamiennej. Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

700 000 zł64 m² 10 937,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Jasne i przestronne 3-pokojowe mieszkanie 64 m z balkonem i piwnicą na Gądowie Małym idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem! Cena do negocjacji! Szukasz funkcjonalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 004 603 zł82 m² 12 180 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ostatnie i wyjątkowe skrajne Mieszkanie atrialne, dwukondygnacyjne o powierzchni łącznej 82,48m2 + ogród 23,63 + 14,95m2 +taras 20,12m2 + komórka lokatorska 5,19m2. Wyjątkowa architektoniczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wróblewskiego

Opole,opolskie

464 000 zł62 m² 7 483,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu przestronne i słoneczne mieszkanie zlokalizowany w dzielnicy Zaodrze - Szczepanowice. Apartament o powierzcni 62 m2 składa się z : salonu z aneksem kuchennym ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

1 149 000 zł82 m² 13 961,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj w jednym z najlepszych adresów w mieście. Codziennie rano będziesz budzić się z widokiem na Ratusz. Mieszkanie położone jest w samym centrum miasta, w pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Paryska

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł45 m² 17 633,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie na Pradze-Południe (saska Kępa) w kamienicy z podwórkiem z 1955 roku 2-pokojowe mieszkanie o pow. 47.67m2 przy al. Stanów Zjednoczonych składające się z: przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

759 000 zł59 m² 12 879,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Witaj w mieszkaniu, w którym magia wydarza się zupełnie legalnie bez różdżki, bez czarów i bez instrukcji obsługi. Wystarczy zapalony biokominek. Bo tutaj to właśnie on jest sercem.