dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 190 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 190 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Jakubskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

450 000 zł66 m² 6 818,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Z klasą nowoczesne I komfortowe! Przedstawiam Państwu wyjątkowe, nowoczesne i komfortowe mieszkanie na Osiedlu Słoneczne Tarasy o powierzchni 66,5 m2. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mińska

Warszawa,mazowieckie

375 000 zł48 m² 7 866,58 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie na Pradze Południe. Składa się z pokoju dziennego, sypialni, kuchni z oknem i łazienki z wanną. Do mieszkania przynależy balkon. Komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zemska

Wrocław,dolnośląskie

359 000 zł82 m² 4 378,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - - - ok. Zemskiej / nowy dwór / balkon / 2 stronne Bardzo ładne,rozkładowe czteropokojowe mieszkanie położone przy na 4 piętrze 4-piętrowego budynku. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wierzbowa

Białystok,podlaskie

143 000 zł37 m² 3 864,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

okazja okazja okazja Polecamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie - każde pomieszczenie dostępne z korytarza. Na lokal o powierzchni 39m 2 składają się dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Tomaszewicza

Łódź,łódzkie

178 500 zł53 m² 3 367,92 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie własnościowe dwupokojowe na 7 piętrze, mieszczące się w dobrej lokalizacji na ulicy Tomaszewicza, osiedle Retkinia. Znajduje się ono w wieżowcu dziesięciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Dziećmorowice

Dziećmorowice,dolnośląskie

49 900 zł48 m² 1 039,58 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

duży pokój z dużą kuchnią, po dwa okna w każdym pomieszczeniu, możliwości adaptacji dodatkowych pomieszczeń oraz łazienki z wc, spokojne miejsce, dużo zieleni :dodatkowe informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł97 m² 11 340,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1904

Stylowe, klimatyczne mieszkanie w przedwojennej kamienicy. Klatka schodowa odnowiona, z windą. Doskonała lokalizacja - samo Centrum, w pobliżu stacje obu linii metra, wszędzie blisko. Trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ogrodowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

354 000 zł74 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu ofertę mieszkaniową z II etapu budowy osiedla Quart Bielany. Drugi etap to budynek wielorodzinny w skład, którego wchodzi 45 mieszkań, 1,2,3-pokojowych. Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Łagiewnicka

Łódź,łódzkie

325 000 zł82 m² 3 963,41 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania mieszkanie typu M-6o powierzchni 82 m2. Mieści się ono na IV- piętrze w wieżowcu X piętrowym usytuowanym przy ulicy Łagiewnickiej. Lokal w stanie technicznym bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ludna

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł95 m² 11 579 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowo atrakcyjne na warszawskim Powiślu! Mieszkanie wykończone z najwyższą starannością materiałami z tzw "najwyższej półki". Umeblowanie oraz wyposażenie które zostało starannie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koźla

Warszawa,mazowieckie

612 000 zł51 m² 11 993 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie w zabytkowej kamienicy z 1956 roku przy Rynku Starego Miasta,ul. Koźla. Budynek wpisany do rejestru zabytków, po wymianie instalacji wodno-kanalizacyjnej i gazowej, zlikwidowano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłodna

Warszawa,mazowieckie

270 000 zł27 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Dwupokojowe mieszkanie na śródmiejskiej Woli - osiedle Za Żelazną Bramą. Mieszkanie - dwa pokoje, osobna, zamknięta kuchnia z prześwitem na większy pokój, łazienka z wc. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dziesięciny

Białystok,podlaskie

180 000 zł42 m² 4 235,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje *** 42,50 m2 *** oś.Dziesięciny Polecam Państwu mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku z cegły z 1994 roku. Lokal o powierzchni 42,50 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Lębork,pomorskie

303 840 zł84 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Nowa inwestycja już w sprzedaży, dom wielorodzinny przy ul. Grunwaldzkiej w Lęborku, o wysokości 3 kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Śródmieście-Wschód

Łódź,łódzkie

130 000 zł26 m² 5 092,05 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Witam Serdecznie! Mieszkanie w stanie developerskim, w kamienicy po rewitalizacji, w pobliżu Wydziału Prawa Uniwersytetu Łódzkiego. Idealne pod wynajem, lub na małą kancelarię. Planowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zajączka

Warszawa,mazowieckie

291 000 zł37 m² 7 864,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedania dwupokojowe ustawne i słoneczne mieszkanie na Starym Żoliborzu w pobliżu stacji metra Dworzec Gdański. Niski budynek z cegły, po wymianach instalacji wodno-kanal.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Huculska

Kraków,małopolskie

290 000 zł46 m² 6 259,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Kup bez prowizji! Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie, mieszczące się na pierwszym piętrze w dwupiętrowym bloku wybudowanym w technologii tradycyjnej w 2005 roku, na kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jakubskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

255 000 zł55 m² 4 636,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania wybudowanego z cegły w 1988 roku znajdującego się w dzielnicy Jakubskie Przedmieście wyposażonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

220 000 zł104 m² 2 115,38 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w kamienicy położonej na Okolu - okolice Ronda Grunwaldzkiego. Mieszkanie składa się z czterech pokoi 31 , 26, 16, 12- kuchni , łazienki, wc osobno oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zarzew

Łódź,łódzkie

165 000 zł47 m² 3 494,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferuję do sprzedaży M-4 z balkonem w amfiladzie na parterze z widokiem na park o pow. 47m2 na osiedlu Zarzew Odrębna własność z kw. czynsz w wysokości 320 zł. na dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaporoska

Wrocław,dolnośląskie

219 000 zł36 m² 6 083,33 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wyjątkowa okazja! Media miejskie Polecam, jasne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 36m2 w ok ul. Zaporoskiej Bardzo dobra cena, doskonała lokalizacja zapewnią dobre warunki do życia,a łatwy dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wilcza

Warszawa,mazowieckie

2 200 000 zł147 m² 14 966 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Śródmieście ul. Wilcza ** Rozkładowe mieszkanie o pow. 147 mkw, przedwojenna kamienica z 1936 roku, 4 pokoje [ z możliwością wydzielenia dodatkowego pokoju], klatka wykończona marmurem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

145 000 zł42 m² 3 418,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Witam Serdecznie! Mam do sprzedania mieszkanie M-3 rozkładowe o powierzchni 42,42 m.kw znajdujące się parterze w czteropiętrowym bloku w cichej i spokojnej okolicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bohaterów

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

250 000 zł80 m² 3 125 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kontakt i prezentacja Ewa Katafiasz tel. Cena do negocjacji! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na 3 piętrze w bloku z 1984r, usytuowanym przy górkach fordońskich na osiedlu Bohaterów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Koziny

Łódź,łódzkie

163 000 zł53 m² 3 075,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie! Mam do sprzedania dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na parterze na osiedlu Koziny.Mieszkanie nadaje się do generalnego remontu. W mieszkaniu wymieniono okna pcv. W pokoju 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

189 000 zł50 m² 3 780 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Klimatyczne mieszkanie 3-pok. W centrum! Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe położone na parterze niskiego budynku w niedalekiej odległości od Starego Rynku. Na powierzchni ok. 50 mkw. znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łukowska

Warszawa,mazowieckie

479 000 zł84 m² 5 736,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Do sprzedania dwupoziomowe mieszkanie o łacznej powierzchni 83,50m2. w spokojnej części Pragi- południe. Na kondygnacji dolnej znajduje się przedpokój, wc, kuchnia i duży pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

89 000 zł36 m² 2 507,04 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Podzamcze o powierzchni 35,5 m2. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni, łazienki z wc oraz dużego balkonu. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wesoła

Warszawa,mazowieckie

250 000 zł63 m² 3 975,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie ulokowane w bardzo ładnym rejonie Warszawskiej Wesołej na kameralnym, osiedlu, składającym się z 6 lokali. Blisko i dobra komunikacja miejska, szybki dojazd do centrum warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

340 000 zł85 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Do sprzedania lub najmu mieszkanie w bloku o powierzchni 85m2,mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w centrum miasta.4 pokoje,kuchnia,garderoba,łazienka z WC i WC osobno .W pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złota

Kielce,świętokrzyskie

147 000 zł44 m² 3 375,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania widne i przestronne mieszkanie położone w ścisłym centrum Kielc przy ul. Złotej. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

245 000 zł73 m² 3 356,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania nowoczesny apartament w okolicy centrum miasta nieopodal parku. Słoneczne i przestronne pokoje, salon z aneksem kuchennym, dwa pokoje, duża łazienka, osobna toaleta oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowowiejska

Warszawa,mazowieckie

613 800 zł62 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Mieszkanie 2-pokojowe, dwustronne w przedwojennej kamienicy z 1935 roku w okolicy Placu Zbawiciela i stacji metra Politechnika. Mieszkanie do odświeżenia z możliwoscią aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Widawska

Warszawa,mazowieckie

460 000 zł60 m² 7 705,19 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Do sprzedaży:3pokojowe mieszkanie na Warszawskim Bemowie.Mieszkanie jest hipoteczne z księga wieczystą, wolne od zaraz, gotowe do wprowadzenia. Na korytarzu znajdują się dodatkowe, zamykanie drzwi.