dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 147 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 147 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament, Widzew

Łódź,łódzkie

92 400 zł30 m² 3 080 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży M-2 z balkonem i ciemną kuchnią, o powierzchni 30 m2. Mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Niciarnianej w wieżowcu na drugim piętrze. Mieszkanie do remontu lub własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ludwinowska

Warszawa,mazowieckie

530 000 zł56 m² 9 464,29 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, 56m2 (72 m2- z garażem). Ogródek 120 m2 oraz dodatkowe miejsce postojowe przed budynkiem na kameralnym, zamkniętym i strzeżonym. W skład lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Jerzego

Białystok,podlaskie

125 000 zł24 m² 5 296,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu: kawalerkę na Nowym Mieście o funkcjonalnym, nieprzechodnim układzie pomieszczeń z dużym balkonem (ok 6m2). W pokoju na podłodze panele, ściany malowane. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kilińskiego

Łódź,łódzkie

160 000 zł80 m² 2 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie w kamienicy z 1900 roku w centrum miasta tuż obok Parku Sienkiewicza. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi w amfiladzie, kuchni, dużej łazienki, wc oraz przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ekologiczna

Białystok,podlaskie

215 000 zł39 m² 5 512,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Rezerwacja Oferta na wyłączność Cena do negocjacji Polecam Państwu mieszkanie w bloku osiedlu przy ul. Transportowej/ekologicznej. W pobliżu sklepy, apteki, poczta, przedszkole, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Łódź,łódzkie

249 900 zł97 m² 2 576,29 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam Serdecznie! Do sprzedanie mieszkanie po remoncie w kamienicy w okolicy Kopernika / Łąkowa - II piętro, 3 pokoje, 97m2. Mieszkanie jest po generalnym remoncie - wymieniona instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, al. Komisji Edukacji Narodowej

Warszawa,mazowieckie

440 000 zł38 m² 11 488,20 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, bardzo oryginalne z uwagi na taras o powierzchni 24 m 2, mieszkanie całkowicie zagospodarowane, panele podłogowe, łazienka wykończona wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Rzeczypospolitej

Legnica,dolnośląskie

140 000 zł50 m² 2 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Witam, mam do sprzedania mieszkanie w Legnicy przy ulicy Al. Rzeczypospolitej 133. Mieszkanie bardzo jasne, blok cofnięty od ulicy, więc cicho bardzo. Rozkładowe. Media miejskie. Miesiąc temu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Szczecin,zachodniopomorskie

148 000 zł43 m² 3 457,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne, przytulne i słoneczne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 42,8 mkw na wysokim parterze w wyremontowanej kamienicy z cegły. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

173 408 zł48 m² 3 623,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferta W programie - "mieszkanie dla młodych" 80 mieszkań od dewelopera - i podatku pcc! W ofercie sprzedaży trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chełmińskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

225 000 zł54 m² 4 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Mam przyjemność przedstawić Państwu ładne mieszkanie wybudowane z cegły w 1962 roku w dzielnicy Chełmińskie Przedmieście. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Kraków

Kraków,małopolskie

114 900 zł16 m² 7 181,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przytulna kawalerka na Dobrego Pasterza Do sprzedania garsoniera o pow. 16 m 2 mieszcząca się na parterze 3 piętrowego budynku z 2007 roku. Mieszkanie po generalnym remoncie, wykończone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hoża

Warszawa,mazowieckie

820 000 zł61 m² 13 442,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

| przestronne mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na drugim piętrze 5-piętrowej, przedwojennej kamienicy, położonej przy ulicy Hożej w centrum Warszawy (na odcinku pomiędzy ul. Marszałkowską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielawy

Toruń,kujawsko-pomorskie

225 000 zł48 m² 4 687,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży 2- pokojowego mieszkania na Bielawach o powierzchni 48 m2. Mieszkanie znajduje się na ogrodzonym terenie w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięzców

Warszawa,mazowieckie

459 000 zł51 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Do sprzedaży: piękne mieszkanie ,na Saskiej Kępie. Kapitalny remont został przeprowadzony w 2006 roku (remont łazienki w 2010r.). Wymieniono wszystkie instalacje wewnętrzne, na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Młynarska

Warszawa,mazowieckie

199 000 zł23 m² 8 614,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1951

[i]do sprzedania atrakcyjne mieszkanie. [/i] Lokalizacja: warszawa/wola, ul. Młynarska [b]cena: 199 000 zł [/b] ( 8 615 zł/m2 ) Powierzchnia: 23,1 m2, piętro: 1 / 3 Rok budowy: 1951, budynek: blok,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmska

Warszawa,mazowieckie

375 000 zł37 m² 10 135,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

własnościowe mieszkanie 2 pokojowe o pow. 36,59 m2. Pokój duży 18,2 m2 z aneksem kuchennym 3,8 m2, drugi pokój 8,4 m2; łazienka 3,6 m2. Na podłogach panele. Okna drewniane z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mielczarskiego

Łódź,łódzkie

128 391 zł43 m² 2 990,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji i dodatkowych opłat. Oferujemy Państwu apartamenty przeznaczone pod wynajem krótkoterminowy, znajdujące się w rewitalizowanej kamienicy 300m. od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamińskiego

Warszawa,mazowieckie

315 000 zł42 m² 7 429,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Tarchomin ul. Kamińskiego. Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 42,4m z zabudowanym balkonem i przynależną piwnicą [6m]. Rok budowy 2000, piętro 1/4 bez windy. Klatki schodowe odnowione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Prądzyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

249 000 zł37 m² 6 729,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - odnowiona kaminica / mieszkanie bardzo ładnie wykończone po generalnym remoncie / ciche / Bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 37m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Anielewicza

Warszawa,mazowieckie

225 000 zł27 m² 8 208,68 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Do sprzedaży przeznaczona do remontu ustawna kawalerka z oddzielną ciemną kuchnią. Mieszkanie posiada duże możliwości aranżacyjne. Można spokojnie zorganizować dwa oddzielne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tuwima

Łódź,łódzkie

189 000 zł82 m² 2 304,88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie własnościowe w kamienicy wspólnotowej na ulicy Tuwima. Zadbana kamienica, zamykana z bramą na pilota. Cztery pokoje z kuchnią i łazienką na parterze z oknami na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wileńska

Warszawa,mazowieckie

299 000 zł35 m² 8 542,86 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Do sprzedaży:kawalerka o przestrzennym rozkładzie ,na Warszawskiej Pradze Północ.Lokal posiada min duży i ustawny pokój , widna kuchnie, otwarta na pokój, łazienke z wc, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

289 000 zł64 m² 4 515,62 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Cena do negocjacji! Atrakcyjne 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie ,dwustronne przy ul. Jedności Narodowej. Mieszkanie posadowione jest na IV piętrze w budynku mieszkalnym wielorodzinnym VIII.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

1 090 000 zł90 m² 12 111,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Do sprzedaży: 3 pokojowy apartament ,położony nieopodal Miasteczka Wilanów.Apartament klimatyzowany, wykończony w bardzo wysokim standardzie,w styczniu tego roku. Składa się z kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Podjuchy

Szczecin,zachodniopomorskie

125 000 zł32 m² 3 906,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie na I piętrze budynku wielorodzinnego (8 rodzin) dwukondygnacyjnego. Kawalerka o łącznej pow. 31,92m2 z osobną kuchnią, łazienką i przedpokojem. Pokój dzienny: 17,8 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Powstańców Śląskich

Warszawa,mazowieckie

730 000 zł101 m² 7 242,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Jednym z atutów nieruchomości jest bliskość komunikacji miejskiej, cicha i spokojna okolica, bliskość szkoły, przedszkola, tesco, przychodni oraz wielu innych punktów użyteczności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Hipoteczna

Łódź,łódzkie

149 000 zł47 m² 3 200,86 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie! Mam do sprzedania dwupokojowe rozkładowe mieszkanie znajdujące się na czwartym piętrze wieżowca przy ulicy Hipotecznej. Mieszkanie z balkonem nadaje się do częściowego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Róży Wiatrów

Wrocław,dolnośląskie

255 000 zł45 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Okazja! świetna cena! mieszkanie Z ogrodem! Ładne mieszkanie 2 pokojowe z ogródkiem, położone na 1 piętrze w budynku z 2000r Mieszkanie o powierzchni 45m2, salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Mokre

Toruń,kujawsko-pomorskie

105 000 zł29 m² 3 620,69 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Dobra cena - do dalszej negocjacji! Polecamy Państwu do sprzedaży kawalerkę o pow. 29 m2 z której zostały wyodrębnione dwa pokoje o powierzchniach 14 oraz 6 m2. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radziwie

Warszawa,mazowieckie

510 000 zł52 m² 9 807,69 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zlokalizowane na zamkniętym, strzeżonym i monitorowanym osiedlu. Zielona okolica: w pobliżu Park Moczydło, lasek na Kole, park Szymańskiego Dogodna lokalizacja pod względem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skłodowskiej-Curie

Siemianowice Śląskie,śląskie

150 000 zł49 m² 3 061,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferujemy państwu do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane W siemianowicach śląskich, bańgów przy ul. Skłodowskiej - curie. Mieszkanie położone jest w budynku V kondygnacyjnym na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Łódź,łódzkie

145 000 zł48 m² 3 020,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

M3 Śródmieście tylko 3020zł/m2bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż dwupokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze boku z cegły. Mieszkanie posiada powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

180 000 zł49 m² 3 658,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Oferuję do sprzedaży M-3 rozkładowe z dużym balkonem o pow.49,20 m2 na 4 piętrze w bloku dwu klatkowym na osiedlu Olechów. Budynek postawiony w 1990r. Mieszkanie wymaga odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magnacka

Warszawa,mazowieckie

440 000 zł54 m² 8 073,39 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 2 pokojowe z możliwością wydzielenia niskim kosztem dodatkowego pokoju (wg pierwotnego planu mieszkanie 3 pokojowe), na 4/6 piętrze z windą z poziomu garażu, z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Marki

Marki,mazowieckie

380 000 zł90 m² 4 222,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 90m2 z działką o powierzchni ok 100 m2. Mieszkanie dwupoziomowe z garażem na dwa samochody w cenie.Dom pokryty blachodachówką, zbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

175 000 zł54 m² 3 271,03 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra o powierzchni 53,5m2. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, widnej kuchni oraz łazienki z wc. W mieszkaniu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego

Lębork,pomorskie

138 432 zł43 m² 3 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkania spełniają warunki programu rządowych dopłat MdM ( Mieszkanie dla Młodych) Dopłata rządowa w granicach 27 563,95 pln co znacznie obniża koszty ponoszone przez klienta do około 102 216.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Koło

Warszawa,mazowieckie

300 000 zł37 m² 8 108,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Bardzo atrakcyjna cicha kawalerka na Kole z rewelacyjnym widokiem na park. Pokój widny, słoneczny, ekspozycja południowa. Oddzielna kuchnia z oknem i łazienka z oknem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Grochów

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł77 m² 5 859,38 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Do sprzedania mieszkanie trzypokojowe o pow.76,80m2, położone w nowym budynku z 2006r. , budowanym metodą tradycyjną, z całodobową ochroną , w znakomitej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Antoniukowska

Białystok,podlaskie

175 000 zł44 m² 3 950,34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu: mieszkanie w dogodnej lokalizacji położone na parterze w budynku IV - piętrowym z cegły. W pokojach na podłogach mozaika parkietowa, ściany gładkie malowane.