dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 181 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 181 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wyki

Warszawa,mazowieckie

420 000 zł68 m² 6 176,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

4-pokojowe mieszkanie na Jelonkach, o łącznej powierzchni użytkowej 68m2: - pokój/salon (19,8m2), na podłodze panele, z wyjściem na loggię (ok. 4m2) od strony pd - Pokój (8,5m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elektoralna

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł60 m² 9 195,79 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie położone na 5 piętrze kamienicy z 1952, przy ulicy Elektoralnej. Mieszkanie o powierzchni 59,81 m2 składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szareckiego

Warszawa,mazowieckie

419 000 zł74 m² 5 662,16 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Dobra cena! Do sprzedania rozkładowe, jasne, czteropokojowe mieszkanie na Bemowie, z pięknym widokiem na panoramę Warszawy. Lokal składa się z dużego pokoju dziennego, z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolska

Warszawa,mazowieckie

331 000 zł37 m² 8 883,52 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Dwupokojowe w znakomitej lokalizacji na Woli. Gotowe do zamieszkania 10 min. do metra Ratusz Arsenał, 2 przystanki do metra Rondo Daszyńskiego. Drugie piętro w budynku 10-piętrowym. Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Schroegera

Warszawa,mazowieckie

383 500 zł48 m² 7 989,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Dwupokojowe mieszkanie na Starych Bielanach w budynku z cegły z 1952 r. Doskonała lokalizacja, blisko do stacji metra Wawrzyszew lub Stare Bielany. W pobliżu pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skrzyneckiego

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł97 m² 7 422,68 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Do sprzedania mieszkanie na warszawskim Wawrze o całkowitej powierzchni 97 m2. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie. Budynek z 2012 roku z zagospodarowanym terenem z placem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Samarytanka

Warszawa,mazowieckie

400 000 zł53 m² 7 541,48 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zadbane, nowoczesne mieszkanie położone na trzecim piętrze w bloku z windą. Mieszkanie składa się z salonu, widnej, otwartej kuchni, sypialni, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowolipki

Warszawa,mazowieckie

395 000 zł47 m² 8 404,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Rozkładowe mieszkanie na Muranowie w układzie wsch-zach. 2 pokoje, widna oddzielna kuchnia , łazienka, przedpokój. Mieszkanie wysokie, bardzo ustawne W mieszkaniu wymienione wszystkie instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Warszawa,mazowieckie

440 000 zł54 m² 8 125,58 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie, wysokość 3,9m! Widne mieszkanie , ekspozycja południowo-wschodnia. Okna nowe pcv, drzwi antywłamaniowe, piony wodno kanalizacyjne i co wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skoroszewska

Warszawa,mazowieckie

830 000 zł96 m² 8 645,83 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Nowe mieszkanie w stanie idealnym , urządzone w wysokim standardzie. Bardzo dobry rozkład wzgledem stron świata:-płd -zach. Słoneczne. Kuchnia otwarta na salon , w pełni wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Geodezyjna

Warszawa,mazowieckie

440 000 zł62 m² 7 096,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie 62m2 z windą w budynku na strzeżonym i monitorowanym osiedlu. Na osiedlu dużo zieleni, plac zabaw dla dzieci. Blisko do ch Targówek, M1, ikea.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żeglugi Wiślanej

Warszawa,mazowieckie

230 000 zł35 m² 6 571,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania ładna, przestronna kawalerka na osiedlu Żeglugi Wiślanej o całkowitej powierzchni 35m2. Pokój o pow. 19,1m2, widna kuchnia z oknem o pow. 7m2, łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Baczyńskiego

Łomianki,mazowieckie

490 000 zł89 m² 5 524,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie w Łomiankach o powierzchni 88,7 m2 przy ulicy Baczyńskiego. 3 piętro w budynku wielorodzinnym z 2006r (łącznie w budynku 14 mieszkań). Wokół niska zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Warszawa,mazowieckie

299 000 zł52 m² 5 695,24 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie dwupokojowe, jednostronne z loggią. Budynek ocieplony, elewacja odnowiona, do mieszkania przynależy piwnica. idealne dla rodziny z dzieckiem jak i pary. Bardzo dobry rozkład. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Saska

Warszawa,mazowieckie

455 000 zł60 m² 7 534,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1968

Do sprzedania bardzo ładne 4-pokojowe mieszkanie o pow. 60,39m na Saskiej Kępie w Warszawie. Mieszkanie rozkładowe, słoneczne, składa się z salonu (17m) z dużym balkonem (7m),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

440 000 zł69 m² 6 413,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Nowocześnie urządzone, komfortowe mieszkanie położone na drugim piętrze w dwupiętrowym bloku. Mieszkanie składa się z salonu wraz z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

490 000 zł57 m² 8 526,19 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż słoneczne, przytulne mieszkanie w stanie idealnym! Mieszkanie składa się z dwóch sypialni, salonu z otwartą kuchnią, łazienki i przedpokoju. Z salonu wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okrąg

Warszawa,mazowieckie

390 000 zł49 m² 7 959,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie o pow. 49m2 w zielonej okolicy na warszawskim Powiślu. Bezpośrednie sąsiedztwo parku Rydza-Śmigłego. Trakt Królewski w odległości 10 minut spacerem. Piechotą do Wisły 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białobrzeska

Warszawa,mazowieckie

502 000 zł59 m² 8 451,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Mieszkanie przestronne w przedwojennej odnowionej kamienicy z 1937 roku z windą na Starej Ochocie. Mieszkanie o powierzchni 60 m2 składa się z dwóch pokoi (20 i 19 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Blatona

Warszawa,mazowieckie

360 000 zł64 m² 5 669,29 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie 3 pokojowe o pow. użytkowej 63,5 m2 usytuowane na siódmym piętrze w budynku dziesięciopiętrowym na Bemowie. - pokój 21 m2 na podłodze parkiet, wyjście na przestronny balkon 5 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szekspira

Warszawa,mazowieckie

520 000 zł80 m² 6 508,14 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Pprzestronne mieszkanie 3-pokojowe na Wawrzyszewie. Powierzchnia całkowita 79,90m2: salon z wyjściem na balkon , sypialnia, mały pokój (gabinet lub sypialnia), oddzielna widna kuchnia, 2 garderoby,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Orłowska

Warszawa,mazowieckie

232 000 zł34 m² 6 925,37 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania bardzo ładna w kawalerka o powierzchni 33,5m2, usytuowana na VII pietrze w X piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z dużego pokoju o pow: 20m2 z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Warszawa,mazowieckie

415 000 zł44 m² 9 410,43 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Wygodne mieszkanie o funkcjonalnym metrażu w apartamentowcu Wiślane Ogrody. Mieszkanie ma dwa pokoje, otwartą kuchnię, bardzo ładną łazienkę i duże okna. Mimo bliskiego sąsiedztwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Piotrkowska

Warszawa,mazowieckie

1 180 000 zł164 m² 7 195,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie z możliwością adaptacji na biuro. Zlokalizowane na Ochocie centralnej w pobliżu Parku Szczęśliwice. Budynek usytuowany jest na odcinku ulicy bez przejazdu, co praktycznie umożliwia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zakrzewska

Warszawa,mazowieckie

359 000 zł48 m² 7 448,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Mieszkanie na wysokim parterze, na Dolnym Mokotowie w rejonie ulic chełmska/gagarina. Świetna lokalizacja idealny dojazd w każdą część Warszawy. Wymienione okna oraz piony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szwankowskiego

Warszawa,mazowieckie

462 000 zł68 m² 6 774,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Do sprzedaży rozkładowe, przestronne, zadbane mieszkanie na trzecim piętrze w bloku mieszkalnym w Warszawie, w dzielnicy Bemowo. Cztery oddzielne widne pokoje, okna wychodzące na północ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korzeniowskiego

Warszawa,mazowieckie

505 000 zł53 m² 9 546,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Atrakcyjna lokalicacja na ochocie! Trzypokojowe mieszkanie w kamienicy z 1935 roku. Mieszkanie składa się z dwóch sypialni o powierzchni 13m2 oraz 9m2. Większa sypialnia posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żuromińska

Warszawa,mazowieckie

197 000 zł31 m² 6 354,84 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Świeżo wyremontowane dwupokojowe mieszkanie na Targówku. Większy pokój wraz z aneksem kuchennym ma powierzchnię 17 metrów, mniejszy - idealny na sypialnię - ma 9 metrów. Lokum jest częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maszewska

Warszawa,mazowieckie

349 000 zł57 m² 6 124,96 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2 pokojowe mieszkanie na 7 piętrze z bardzo ładnym widokiem na zieleń Kuchnia widna, oddzielna, kompletnie wyposażona W łazience wanna, umywalka, sedes, glazura, terakota, miejsce na pralkę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łomżyńska

Warszawa,mazowieckie

345 000 zł62 m² 5 564,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

3-pokojowe mieszkanie na Pradze Pn, o łącznej powierzchni użytkowej 62m2: - pokój (20m2), z wyjściem na loggię (3,5m2) na pd-wsch, na podłodze mozaika dębowa w b. dobrym stanie, szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Warszawa,mazowieckie

471 000 zł62 m² 7 633,71 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie dwupokojowe z dużym balkonem w apartamentowcu na Starych Bielanach. Składa się z pokoju dziennego (24 m), sypialni (11 m), kuchni (8 m), łazienki (6 m), hallu (9,5 m) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łojewska

Warszawa,mazowieckie

294 000 zł53 m² 5 585,11 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Atrakcyjna oferta, pełna własność. Trzypokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 52,64 m2 usytuowane na szóstym piętrze w budynku dziesięciopiętrowym z windą na osiedlu Bródno. - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Filtrowa

Warszawa,mazowieckie

820 000 zł108 m² 7 557,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Do sprzedaży czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 108,5 m2 usytuowane na 3 piętrze w czteropiętrowej kamienicy z 1983 roku przy Placu Narutowicza. W skład mieszkania wchodzą;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wileńska

Warszawa,mazowieckie

345 000 zł60 m² 5 778,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

3 pokojowe, rozkładowe, bardzo widne mieszkanie. Bardzo atrakcyjna lokalizacja, blisko do Metra Dworzec Wileński. Opcjonalnie do mieszkania przynależą 2 miejsca postojowe naziemne płatne dodatkowo 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sewastopolska

Warszawa,mazowieckie

350 000 zł53 m² 6 591,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie przestronne jasne, dwa pokoje wraz z jadalnią połączoną z kuchnią oddzielnie łazienka i wc. Salon (ok. 17m) z wyjściem na balkon (ok. 2m), sypialnia (11m), jadalnia wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daniłowskiego

Warszawa,mazowieckie

297 250 zł46 m² 6 392,47 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Atrakcyjna oferta - dobra cena - zachęcam do obejrzenia! 2-pokojowe mieszkanie przy Daniłowskiego, o łącznej powierzchni użytkowej 46,50 m2: - pokój (17,50 m2), z wyjściem na balkon (1 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

339 000 zł57 m² 5 905,92 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Do sprzedania mieszkanie na osiedlu zamkniętym i chronionym na Białołęce. Mieszkanie widne i idealnie ciche, bardzo ustawne, wspaniałe do aranżacji. Dobra komunikacja ok 150m do pętli ztm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Warszawa,mazowieckie

490 000 zł70 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Unikatowe, dwupokojowe mieszkanie w nowym budynku na Bemowie. Nietypowa wysokość, w najwyższym punkcie 5 m. Duży pokój 36m2 z widną otwarta kuchnią, sypialnia 18m2, obszerna łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poleska

Warszawa,mazowieckie

330 000 zł47 m² 7 067,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Do sprzedaży ładne mieszkanie na Targówku. Lokum mieści się na parterze niskiego budynku. Do mieszkania przynależy balkon i ogródek. Mieszkanie jest po generalnym remoncie (elektryka, hydraulika,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Książkowa

Warszawa,mazowieckie

349 000 zł56 m² 6 265,71 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe na Tarchominie na ul. Książkowej. Całkowita powierzchnia to 55,7 m2. W mieszkaniu znajdują sie 2 pokoje20m2, 13,8m2, z każdego wyjście na balkon, osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podskarbińska

Warszawa,mazowieckie

349 000 zł55 m² 6 386,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ładne mieszkanie w przedwojennej kamienicy na Grochowie ul. Podskarbińska. Lokal o powierzchni 54m2 na 3 piętrze. Budynek po remoncie elewacji, dachu i wszystkich instalacji.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij