dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 198 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 198 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Meander

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł85 m² 7 446,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Czteropokojowe mieszkanie na warszawskim Natolinie. Mieszkanie mieści się na pierwszym piętrze kameralnego, 2-piętrowego budynku z 1982 roku. Dwustronne mieszkanie o powierzchni 84,6 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kordeckiego

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł89 m² 7 739,76 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie jak domek z ogródkiem. Okazała i reprezentacyjna kamienica usytuowana przy cichej ulicy w bliskim sąsiedztwie Ronda Wiatraczna. W środkowym i bardzo ciepłym mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prochowa

Warszawa,mazowieckie

344 000 zł45 m² 7 652,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania bardzo ciche, ciepłe, zadbane, 2-pokojowe mieszkanie w kameralnym, nowym budynku. Budynek otoczony zielenią, wyjście na zadbane, ogrodzone podwórko. W mieszkaniu na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paca

Warszawa,mazowieckie

378 000 zł60 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Ustawne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie w samym centrum Pragi Południe. Mieszkanie usytuowane jest na wysokim parterze pięciopiętrowego budynku na zamkniętym mini osiedlu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Renesansowa

Warszawa,mazowieckie

420 000 zł60 m² 6 952,49 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie na bliskiej Chomiczówce, drugie piętro w 8-piętrowym budynku z 1980 roku. Dwustronne mieszkanie o powierzchni 60,41 m2 składa się z salonu (19,90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pszczyńska

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł60 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe na Targówku w 3 pietrowym bloku z 2010 roku. Osiedle zamknięte i strzeżone z zielonym skwerem i placem zabaw w środku. Ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poniatowskiego

Łomianki,mazowieckie

465 000 zł69 m² 6 741,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Słoneczny apartament w bliskich Łomiankach. Znakomita lokalizacja na granicy Łomianek i lasu/parku Młocińskiego. Apartament w stanie deweloperskim jest usytuowany na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brukselska

Warszawa,mazowieckie

1 300 000 zł127 m² 10 244,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Duże i przestrzenne mieszkanie na Saskiej Kępie, w budynku z 2001r. , o powierzchni użytkowej 126,9 m2. Część sypialniana mieszkania została całkowicie przearanżowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac Światowida

Warszawa,mazowieckie

431 000 zł63 m² 6 874 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie w pobliżu pętli Nowodwory. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze 6-piętrowego budynku. Dwustronne mieszkanie składa się z ustawnego salonu (20,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

265 000 zł44 m² 5 955,06 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Funkcjonalne i wygodne 2-pokojowe mieszkanie, parter w 7-piętrowym budynku z 2004 roku. Ciche, zamknięte i strzeżone osiedle na Nowodworach. Mieszkanie składa się z z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pełczyńskiego

Warszawa,mazowieckie

375 000 zł44 m² 8 559,69 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze 5-piętrowego budynku z 2008 roku. Osiedle zamknięte z monitoringiem i ochroną. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

360 000 zł62 m² 5 806,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie na Białołęce, wysoki parter w 2-piętrowym bloku z 1985 roku. Dwustronne mieszkanie składa się z 3 pokoi (16,58 m2, 15,07 m2, 7,25 m2), widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Warszawa,mazowieckie

370 000 zł56 m² 6 607,14 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania mieszkanie z 3 niezaleznymi pokojami (18m2, 9m2, 8m2), osobna łazienka i wc, widna kuchnia z oknem, oszklony balkon z zielonym terenem za oknami. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Roi

Legionowo,mazowieckie

310 000 zł51 m² 6 042,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Funkcjonalne mieszkanie w cichym i zielonym zakątku Legionowa. Mieszkanie na parterze kameralnego budynku usytowanego na zamkniętym i strzeżonym osiedlu. Mieszkanie jest obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Znanieckiego

Warszawa,mazowieckie

240 000 zł32 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1987

Do sprzedania Kawalerka z widną kuchnią na Gocławiu, w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie składa się z pokoju (20m), widnej kuchni (5m), łazienki (4m) i przedpokoju. Blok 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marymoncka

Warszawa,mazowieckie

270 000 zł37 m² 7 364,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Dwustronne, dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji. Dwa, niezależne pokoje, balkon. Dobrze skomunikowana okolica, bezpośrednie połączenie do metra. Cena do negocjacji Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krańcowa

Warszawa,mazowieckie

930 000 zł121 m² 7 679,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Słoneczne trzypokojowe mieszkanie w cichej i zielonej części Włoch Mieszkanie do wprowadzenia się. Kuchnia połączona z jadalnią i salonem o łącznej powierzchni 60m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolska

Warszawa,mazowieckie

333 000 zł48 m² 6 998,74 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Atrakcyjna oferta - dobra lokalizacja - zachęcam do obejrzenia! 3-pokojowe mieszkanie przy Wolskiej, o łącznej powierzchni użytkowej 47,58 m2: - pokój w amfiladzie (14,27 m2), z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Abrahama

Warszawa,mazowieckie

355 000 zł57 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie na Pradze-Południe o powierzchni 56,8 m2. Mieszkanie usytuowane jest na 8 piętrze 15 piętrowym wieżowcu. W mieszkanie przeprowadzony remont instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Klaudyny

Warszawa,mazowieckie

220 000 zł32 m² 6 984,13 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka na Bielanach o pow. 31,5 m2 usytuowana na wysokim parterze w budynku z windą. Mieszkanie składa się z oddzielnej kuchni z oknem, pokoju, łazienki i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kordeckiego

Warszawa,mazowieckie

290 000 zł48 m² 6 058,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Do sprzedaży 2-pokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 47,87 m2 usytuowane na drugim piętrzę trzypiętrowego budynku z1957 roku. W skład mieszkania wchodzą; dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przylesie

Warszawa,mazowieckie

364 900 zł67 m² 5 430,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Bardzo ładnie wykończone i umeblowane, dwupoziomowe mieszkanie o pow 67,2 m 2, trzy pokoje, balkon, garderoba, otwarta zabudowana kuchnia, łazienka, przedpokój. Lokal usytuwoany jest na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stalowa

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł64 m² 7 448,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Klimatyczne mieszkanie na Pradze Północ, w kamienicy z 1910r. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, umeblowane składające się z widnej kuchni, 3 pokoi w tym dwóch przechodnich,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Trzcinowa

Warszawa,mazowieckie

569 000 zł70 m² 8 151,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie dwupoziomowe, obejmujące 3 i 4 piętro o powierzchni odpowiednio 34 m2 i 36m2 z tarasem o powierzchni 26m2 oraz z miejscem w garażu podziemnym i piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czereśniowa

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł81 m² 8 568,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie 3 pokojowe z widną oddzielną kuchnią przy ul. Czereśniowej w cichej części dzielnicy Włochy. Zabudowę okolicy stanowi niska zabudowa z przewagą domków jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł54 m² 11 382,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Atrakcyjna oferta, piękne mieszkanie na osiedlu melody park! Widne mieszkanie 2 pokojowe o pow. użytkowej 54,47 m2 usytuowane na dziewiątym piętrze w budynku dziesięciopiętrowym z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Andersena

Ząbki,mazowieckie

440 000 zł73 m² 6 060,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Do sprzedaży mieszkanie klimatyzowane, eleganckie, słoneczne i dwustronne o powierzchni niespełna 72,6 m2. Lokal składa się z salonu (28,6 m2) z aneksem kuchennym z oknem (8 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kijowska

Warszawa,mazowieckie

309 000 zł47 m² 6 574,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Do sprzedania rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie na Pradze-Północ (ul. Kijowska), na 1 piętrze, w 4 piętrowym bloku. W skład mieszkania wchodzą 3 pokoje (16, 8 i 9 m kw), widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raabego

Warszawa,mazowieckie

395 000 zł50 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie w dobrej lokalizacji blisko stacji metra Natolin na Raabego. Mieszkanie o powierzchni 49,26 m2 składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni, łazienki wc i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miączyńska

Warszawa,mazowieckie

435 000 zł64 m² 6 786,27 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Widne trzypokojowe mieszkanie przy Miączyńskiej z wydzieloną cześcią dzienną i prywatną. W pokojach na podłodze położny jest parkiet. W kuchni, przedpokoju, łazience i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turmoncka

Warszawa,mazowieckie

355 000 zł62 m² 5 772,36 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie na Bródnie, pierwsze piętro 10-piętrowego budynku z 1971 roku. Dwustronne mieszkanie składa się z salonu (18,8 m2), dwóch sypialni (każda 9,0 m2), widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bohdanowicza

Warszawa,mazowieckie

520 000 zł56 m² 9 274,12 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie trzypokojowe, narożne o powierzchni 56,07 m2. na Ochocie przy ul. Bohdanowicza. Mieszkanie do wprowadzenia się od zaraz po generalnym remoncie. Mieszkanie to składa się: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czynszowa

Warszawa,mazowieckie

224 000 zł29 m² 7 724,14 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie o powierzchni 29 m2 znajduje sie na 5 piętrze w budynku wybudowanym w 2000 roku w bliskim sąsiedztwie Dworca Wileńskiego i właśnie uruchomionej stacji metra - pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jesiennych Liści

Warszawa,mazowieckie

368 000 zł53 m² 6 918,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie o powierzchni 54 m2. Sypialnia ma powierzchnię 8 m2, salon 28 m2 z którego jest wyjście do ogródka o powierzchni 100 m2 w pokojach podłoga jest drewniana a okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Duracza

Warszawa,mazowieckie

260 000 zł35 m² 7 386,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w zielonej części Bielan , pięć minut do stacji metra Słodowiec. W pokojach na podłodze znajduje się parkiet dębowy w dobrym stanie. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmielna

Warszawa,mazowieckie

486 000 zł53 m² 9 187,15 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 52,9m2 w doskonałej lokalizacji na ul. Chmielnej (pogranicze Śródmieścia i Woli) Mieszkanie w kamienicy po kapitalnym remoncie. Wymienione piony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

425 000 zł34 m² 12 426,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie w budynku na Marszałkowskiej skrzyżowanie Świętokrzyskiej świetna lokalizacja. Mieszkanie idealne na inwestycję, na działalność gospodarczą, dla młodych ludzi którzy chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tarchomińska

Warszawa,mazowieckie

451 000 zł54 m² 8 321,03 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Do sprzedania przestronne, idealnie ciche, 2-pokojowe mieszkanie w kameralnej kamienicy z piękną, stylową elewacją. W skład mieszkania wchodzi łazienka, przedpokój z szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zelwerowicza

Warszawa,mazowieckie

390 000 zł53 m² 7 344,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Do sprzedania ciche, dwupokojowe mieszkanie, położone w świetnej lokalizacji na Mokotowie. Lokal składa się z dwóch pokoi, oddzielne, j widnej kuchni, dużej łazienki z wanną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogrodowa

Warszawa,mazowieckie

579 000 zł75 m² 7 740,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Mieszkanie na Woli o powierzchni 74,8 m2 przy ulicy Ogrodowej. Składa się z trzech pokoi (16, 15 i 16 m2), widnej kuchni (13 m2), łazienki z wanną, osobnego wc i przedpokoju. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czerniakowska

Warszawa,mazowieckie

1 510 000 zł116 m² 13 003,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Piękny, czteropokojowy apartament w prestiżowym miejscu na Powiślu! Mieszkanie składa się z dużego salonu z wyjściem na balkon (5,6m), gabinetu, dwóch sypialni, otwartej na salon kuchni.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij