dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 182 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 182 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Batalionów Chłopskich

Warszawa,mazowieckie

614 346 zł84 m² 7 356,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Oraz podatku pcc! Nowa inwestycja sprawdzonego na naszym rynku dewelopera. Powstaje ona na Bemowie, dzielnicy która jest bardzo dobrze skomunikowana z całym miastem. Zaledwie 4-piętrowa konstrukcja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

203 184 zł27 m² 7 658,65 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Oraz podatku pcc! Nowa inwestycja na Woli sprawdzonego na naszym rynku dewelopera. Na terenie osiedla jest zlokalizowane przedszkole a w bliskim sąsiedztwie inwestycji znajduje się cały wachlarz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

451 758 zł67 m² 6 707,62 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

403 002 zł49 m² 8 285,40 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

523 566 zł72 m² 7 221,60 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

460 326 zł66 m² 6 992,65 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

320 000 zł49 m² 6 530,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Bardzo ładne, ciche mieszkanie na nowym osiedlu zamkniętym przy ul. Skarbka z Gór. Salon wraz z przedpokojem, osobna sypialnia oraz widna kuchnia. Mieszkanie bardzo rozkładne. Nowe blokin niska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

299 000 zł43 m² 6 921,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie na Gocławiu. Trzecie piętro z windą w bloku z 1989 roku wybudowanym w technologii rama-H. Dwa pokoje (jeden przechodni), oddzielna widna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białobrzeska

Warszawa,mazowieckie

389 000 zł47 m² 8 347,64 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Do sprzedania dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie na Starej Ochocie. Budynek z cegły, z windą, na jednej z bocznych ulic Ochoty. Ta lokalizacja sprawia, że jest tu cicho i spokojnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miarki

Warszawa,mazowieckie

458 000 zł66 m² 6 928,90 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie ciche, słoneczne , dwustronne. W okolicy dużo zieleni , domki jednorodzinne. Mieszkanie posiada bardzo dobry rozkład pomieszczeń: salon z wyjściem na balkon , 2 sypialnie, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waryńskiego

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł43 m² 9 178,74 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Do sprzedania mieszkanie w Warszawie w kamienicy na 5 pietrze. z windą. Mieszkanie o powierzchni 43,47 m2 składa się : - pokój o pow. 19,6 m2 na podłodze panele, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wincentego

Warszawa,mazowieckie

430 000 zł64 m² 6 727,16 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Trzypokojowe, funkcjonalne mieszkanie położone na wysokim parterze w pięciopiętrowym bloku. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z wyjściem na balkon, otwartej kuchni, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krępowieckiego

Warszawa,mazowieckie

440 000 zł71 m² 6 197,18 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Bardzo ładne 3 pokojowe mieszkanie Salon połączony z dużą kuchnią. Kuchnia w pełnej zabudowie (szafki + sprzęt agd) na podłodze terakota. Z salonu wyjście na balkon od strony płd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowiniarska

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł95 m² 11 062 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie rozkładowe, bardzo funkcjonalnie zaprojektowane. Wyraźny podział na 2 części. Pierwsza: salon (25 m2), kuchnia (10 m2), gabinet ( 8 m2), wc, hall i druga część : 2 sypialnie (20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rembielińska

Warszawa,mazowieckie

206 000 zł33 m² 6 204,82 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Atrakcyjna oferta - dobra cena - zachęcam do obejrzenia! 1-pokojowe mieszkanie przy Rembielińskiej, o łącznej powierzchni użytkowej 33,20 m2: - pokój (19,25 m2), z oknami od zach, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

735 000 zł80 m² 9 182,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie. Mieszkanie dwustronne, bardzo widne. Możliwość wydzielenia oddzielnej widnej kuchni lub 4 pokoju. Mieszkanie wykończone materiałami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

840 000 zł93 m² 9 012,88 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Do sprzedaży przestronny, wykończony w wysokim standardzie apartament, usytuowany na Ochocie przy ul. Grójeckiej. Apartament położony jest na 5 piętrze siedmiopiętrowego budynku z recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ziębicka

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł83 m² 7 074,34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Trzypokojowe, przestrzenne, jasne i słoneczne mieszkanie na Bemowie. Salon z jadalnią, kuchnia, dwie ustawne sypialnie, łazienka z oknem i duży balkon. W pełni wyposażone, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Warszawa,mazowieckie

710 000 zł70 m² 10 215,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

2 pokojowe mieszkanie z dużą widną kuchnią w przedwojennej kamienicy. Lokal rozkładowy, dwustronny: wschód-zachód. Idealnie cichy, żadne z okien nie wychodzi na ulicę. Od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

429 000 zł56 m² 7 660,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania mieszkanie piękne, świeżo po remoncie trzypokojowe mieszkanie na Bielanach w doskonałym punkcie komunikacyjnym. Mniejsze pokoje z widokiem na podwórko, a salon oraz kuchnial.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kobielska

Warszawa,mazowieckie

500 000 zł84 m² 5 988,02 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Do sprzedania rozkładowe, 4-pokojowe, słoneczne mieszkanie na Grochowie, w pobliżu Ronda Wiatraczna. Mieszkanie w pełni urządzone, z atrakcyjnym podziałem powierzchni na część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radna

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł70 m² 11 402,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Atrakcyjna oferta, bardzo dobra lokalizacja! Przestronne, widne mieszkanie 3 pokojowe o pow. użytkowej 70,07 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w budynku sześciopiętrowym z windą. - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Literacka

Warszawa,mazowieckie

640 000 zł73 m² 8 719,35 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Do sprzedania w pełni wyposażone, bardzo ładne, trzypokojowe mieszkanie na Bielanach. Nieruchomość składa się z: przestronnego salonu, z którego jest wyjście na balkon typu loggia dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gibalskiego

Warszawa,mazowieckie

330 000 zł48 m² 6 815,37 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie na Woli. 6 piętro, odnowiony blok z lat 70. Przynależy balkon i piwnica. Kuchnia oddzielna, widna. Łazienka z wc i prysznicem. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lewartowskiego

Warszawa,mazowieckie

286 800 zł31 m² 9 296,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Rozkładowa kawalerka w śródmieściu! Do sprzedaży kawalerka z widną kuchnią, do własnej aranżacji. W pokoju na podłodze wykładzina pod nią parkiet do odświeżenia. Łazienka razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Encyklopedyczna

Warszawa,mazowieckie

629 000 zł81 m² 7 769,27 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Pięknie wykończone mieszkanie, wysokiej jakości materiałami do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów finansowych. Dwustronne , słoneczne i ciche. Duży salon połączony z widną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Białobrzeska

Warszawa,mazowieckie

320 000 zł39 m² 8 255,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Mieszkanie zlokalizowane na zielonej, starej Ochocie. Duży pokój z wyjściem na balkon. Kuchnia widna, oddzielna, w przedpokoju duża szafa w zabudowie. Budynek po remoncie: wymieniona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Warszawa,mazowieckie

600 000 zł70 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Do sprzedania piękne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 70m z bardzo dużym 58m tarasem, na zamknietym i strzeżonym osiedlu na Warszawskich Bielanach. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bartoszewicza

Warszawa,mazowieckie

673 000 zł79 m² 8 481,41 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie 2-pokojowe w kamienicy z 1936 r. o powierzchni 79,35 m2 , na 5/8 piętrze wysokość 3. 20 m. Mieszkanie ciche okna wymienione na plastikowe. Widok z okien na rozległy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Encyklopedyczna

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł80 m² 8 151,49 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Trzypokojowe mieszkanie w doskonałym stanie na nowym, strzeżonym osiedlu położonym w północnej części Bielan-Młociny. Okolica znana z zielonych terenów rekreacyjnych - Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jaracza

Warszawa,mazowieckie

1 390 000 zł121 m² 11 490,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1931

Mieszkanie na Powiślu w kamienicy w stylu Art-Deco. Duże, przedwojenne mieszkanie z balkonem. Bardzo dobry rozkład mieszkania, dwustronne /wschód- zachód/. Mieszkanie to: salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wiktorska

Warszawa,mazowieckie

379 000 zł42 m² 9 002,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Do sprzedania ładne, jednopokojowe mieszkanie na Starym Mokotowie, przy ul. Wiktorskiej. Lokal składa się z dużego, widnego pokoju, ustawnej kuchni z oknem, łazienki z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Duracza

Warszawa,mazowieckie

359 000 zł56 m² 6 445,24 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Bardzo dobrze zlokalizowane 3 pokojowe mieszkanie. Mieszkanie bardzo widne, rozkładowe, oddzielna widna kuchnia, oddzielne wc. Okna pcv, piony co po wymianie. Wokół pełna infrastruktura, szkoły, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł126 m² 6 269,84 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

! swietnie zlokalizowany apartament! 4 pokojowy apartament, salon o powierzchni blisko 60 m2. Mieszkanie idealne pod biuro, kancelarię. Doskonały punkt komunikacyjny, kilkanaście minut do centrum. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staffa

Warszawa,mazowieckie

490 000 zł51 m² 9 607,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie na Bielanach przy ulicy Staffa o powierzchni 51,6 m2, znajdujące się na parterze 4 piętrowego bloku z 1958 roku. Mieszkanie dwustronne rozkładowe składające się z kuchni, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Leszno

Warszawa,mazowieckie

595 000 zł75 m² 7 943,93 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Funkcjonalne 4 pokoje na Woli. Mieszkanie o powierzchni 74,9m2 usytuowane jest na 5 piętrze 8 piętrowego budynku z 1992roku. Składa się z widnej, zamkniętej kuchni (10,8m2 z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grabowska

Warszawa,mazowieckie

349 000 zł42 m² 8 329,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie na Woli 1 pokojowe z oddzielną dużą kuchnią. Mieszkanie jednostronne płd-zach. Duże okna więc mieszkanie bardzo jasne i słoneczne. Balkon ok 2m Pokój 23 m, kuchnia 11 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamenhofa

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł44 m² 10 290,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Do sprzedaży atrakcyjne, rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie, usytuowane na 4 piętrze kamienicy z 1956 roku. W skład mieszkania wchodzą; pokój o powierzchni ok. 16 m2 Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Barska

Warszawa,mazowieckie

510 000 zł60 m² 8 452,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne i ustawne mieszkanie na Starej Ochocie. Mieszkanie jest ciche, słoneczne, wysokie - 2,9 m wysokie. Na podłogach pokoi i przedpokoju parkiet, nowe okna, nowa instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Klaudyny

Warszawa,mazowieckie

498 000 zł66 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna oferta! Słoneczne czteropokojowe mieszkanie, do wprowadzenia. Kuchnia widna w pełni umeblowana, oraz wyposażona w sprzęt agd. Salon z wyjściem na balkon. W przedpokoju.