dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 111 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 111 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Opaczewska

Warszawa,mazowieckie

719 000 zł81 m² 8 898,51 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Trzypokojowe mieszkanie Parku Szczęśliwice, na tyłach centrum handlowego Blue City. Doskonała lokalizacja 5 min spacerem do parku, 2 minuty na przystanki ztm, dwa centra handlowe Reduta i Blue City.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Warszawa,mazowieckie

770 000 zł118 m² 6 525,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1999

Duże ładne mieszkanie w kameralnym budynku z cegły z 1999 r. Poziom pierwszy: salon 30m, balkon, garderoba - 2,6m na podłodze panel orzechowy Pergo, przedpokój około 5m, szafa wnękowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słomińskiego

Warszawa,mazowieckie

1 080 000 zł127 m² 8 490,57 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Budynek z ochroną i monitoringiem, bardzo dobry punkt komunikacyjny. W pobliżu stacja Metra Dw. Gdański, przystanek autobusowy oraz tramwajowy. W okolicy pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miedziana

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł81 m² 8 024,69 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Przestronne mieszkanie o nietypowym rozkładzie i układzie. 3 pokoje, duża oddzielna kuchnia, holl, łazienka. Dwa większe pokoje kuchnia i łazienka są na I poziomie, natomiast 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałowa

Warszawa,mazowieckie

409 000 zł36 m² 11 361,10 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Mieszkanie przeszło generalny remont półtora roku temu. W mieszkaniu zostały wymienione wszystkie instalacje, położona została gładź na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Darwina

Warszawa,mazowieckie

365 000 zł49 m² 7 501,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Rozkładowe, bardzo widne, dwupokojowe mieszkanie. Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, kamienica odnowiona, po termomodernizacji. Oddzielna widna kuchnia, mieszkanie dwustronne, dwa balkony. Wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Róż

Legionowo,mazowieckie

310 000 zł57 m² 5 477,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w stanie developerskim o pow. 56,6 m2 na zamknietym i strzeżonym osiedlu. Do każdego mieszkania przynależy miejsce parkingowe przed blokiem, oraz duzy ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Róż

Legionowo,mazowieckie

310 000 zł57 m² 5 448,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w stanie developerskim o pow. 56,9 m2 na zamknietym i strzeżonym osiedlu. Do każdego mieszkania przynależy miejsce parkingowe przed blokiem w cenie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kinowa

Warszawa,mazowieckie

315 000 zł48 m² 6 562,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie położone w zielonej okolicy (blisko Park). Dobry punkt komunikacyjny. Mieszkanie z balkonem. Mieszkanie po częściowym remoncie. W kuchni i w przedpokoju terakota. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeglugi Wiślanej

Warszawa,mazowieckie

326 000 zł54 m² 6 014,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem na zamkniętym, strzeżonym osiedlu przy Żeglugi Wiślanej. Salon z otwartą, w pełni urządzoną kuchnią (zmywarka, piekarnik, lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pawińskiego

Warszawa,mazowieckie

430 000 zł56 m² 7 624,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w dobrym stanie, do częściowego remontu, okna wymienione, parkiet w dobrym stanie, kuchnia i łazienka do własnej aranżacji, w przedpokoju szafy wnękowe. Pokoje ustawne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Płocka

Warszawa,mazowieckie

269 000 zł32 m² 8 361,83 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacj, tramwaje, autobusy, kilkanaście minut do centrum. Mieszkanie nie wymaga wkładu finansowego, gotowe do wprowadzenia. W pobliżu pełna infrastruktura,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Trąby

Warszawa,mazowieckie

310 000 zł51 m² 6 054,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Przytulne mieszkanie na wysokim parterze w czterokondygnacyjnym budynku. Lokal o powierzchni 51,2 m składa się z widnej kuchni 6 m2, sypialni 11,4 m2, drugiej sypialni 6,0 m2, pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

269 000 zł42 m² 6 481,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 41,5m2 usytuowane na II piętrze w III piętrowym bloku z 2001r. Mieszkanie składa się z przedpokoju 3,5m2, łazienki 4m2, pokoju 9m2 oraz dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Batalionów Chłopskich

Warszawa,mazowieckie

426 156 zł61 m² 6 986,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oraz podatku pcc! Nowa inwestycja sprawdzonego na naszym rynku dewelopera. Powstaje ona na Bemowie, dzielnicy która jest bardzo dobrze skomunikowana z całym miastem. Zaledwie 4-piętrowa konstrukcja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Batalionów Chłopskich

Warszawa,mazowieckie

614 346 zł84 m² 7 356,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

203 184 zł27 m² 7 658,65 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Oraz podatku pcc! Nowa inwestycja na Woli sprawdzonego na naszym rynku dewelopera. Na terenie osiedla jest zlokalizowane przedszkole a w bliskim sąsiedztwie inwestycji znajduje się cały wachlarz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

451 758 zł67 m² 6 707,62 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

403 002 zł49 m² 8 285,40 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

523 566 zł72 m² 7 221,60 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

460 326 zł66 m² 6 992,65 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

320 000 zł49 m² 6 530,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Bardzo ładne, ciche mieszkanie na nowym osiedlu zamkniętym przy ul. Skarbka z Gór. Salon wraz z przedpokojem, osobna sypialnia oraz widna kuchnia. Mieszkanie bardzo rozkładne. Nowe blokin niska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

299 000 zł43 m² 6 921,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie na Gocławiu. Trzecie piętro z windą w bloku z 1989 roku wybudowanym w technologii rama-H. Dwa pokoje (jeden przechodni), oddzielna widna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białobrzeska

Warszawa,mazowieckie

389 000 zł47 m² 8 347,64 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Do sprzedania dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie na Starej Ochocie. Budynek z cegły, z windą, na jednej z bocznych ulic Ochoty. Ta lokalizacja sprawia, że jest tu cicho i spokojnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miarki

Warszawa,mazowieckie

458 000 zł66 m² 6 928,90 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie ciche, słoneczne , dwustronne. W okolicy dużo zieleni , domki jednorodzinne. Mieszkanie posiada bardzo dobry rozkład pomieszczeń: salon z wyjściem na balkon , 2 sypialnie, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waryńskiego

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł43 m² 9 178,74 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Do sprzedania mieszkanie w Warszawie w kamienicy na 5 pietrze. z windą. Mieszkanie o powierzchni 43,47 m2 składa się : - pokój o pow. 19,6 m2 na podłodze panele, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wincentego

Warszawa,mazowieckie

430 000 zł64 m² 6 727,16 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Trzypokojowe, funkcjonalne mieszkanie położone na wysokim parterze w pięciopiętrowym bloku. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z wyjściem na balkon, otwartej kuchni, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krępowieckiego

Warszawa,mazowieckie

440 000 zł71 m² 6 197,18 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Bardzo ładne 3 pokojowe mieszkanie Salon połączony z dużą kuchnią. Kuchnia w pełnej zabudowie (szafki + sprzęt agd) na podłodze terakota. Z salonu wyjście na balkon od strony płd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowiniarska

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł95 m² 11 062 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie rozkładowe, bardzo funkcjonalnie zaprojektowane. Wyraźny podział na 2 części. Pierwsza: salon (25 m2), kuchnia (10 m2), gabinet ( 8 m2), wc, hall i druga część : 2 sypialnie (20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rembielińska

Warszawa,mazowieckie

206 000 zł33 m² 6 204,82 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Atrakcyjna oferta - dobra cena - zachęcam do obejrzenia! 1-pokojowe mieszkanie przy Rembielińskiej, o łącznej powierzchni użytkowej 33,20 m2: - pokój (19,25 m2), z oknami od zach, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

735 000 zł80 m² 9 182,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie. Mieszkanie dwustronne, bardzo widne. Możliwość wydzielenia oddzielnej widnej kuchni lub 4 pokoju. Mieszkanie wykończone materiałami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

840 000 zł93 m² 9 012,88 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Do sprzedaży przestronny, wykończony w wysokim standardzie apartament, usytuowany na Ochocie przy ul. Grójeckiej. Apartament położony jest na 5 piętrze siedmiopiętrowego budynku z recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ziębicka

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł83 m² 7 074,34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Trzypokojowe, przestrzenne, jasne i słoneczne mieszkanie na Bemowie. Salon z jadalnią, kuchnia, dwie ustawne sypialnie, łazienka z oknem i duży balkon. W pełni wyposażone, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Warszawa,mazowieckie

710 000 zł70 m² 10 215,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

2 pokojowe mieszkanie z dużą widną kuchnią w przedwojennej kamienicy. Lokal rozkładowy, dwustronny: wschód-zachód. Idealnie cichy, żadne z okien nie wychodzi na ulicę. Od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

429 000 zł56 m² 7 660,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania mieszkanie piękne, świeżo po remoncie trzypokojowe mieszkanie na Bielanach w doskonałym punkcie komunikacyjnym. Mniejsze pokoje z widokiem na podwórko, a salon oraz kuchnial.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kobielska

Warszawa,mazowieckie

500 000 zł84 m² 5 988,02 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Do sprzedania rozkładowe, 4-pokojowe, słoneczne mieszkanie na Grochowie, w pobliżu Ronda Wiatraczna. Mieszkanie w pełni urządzone, z atrakcyjnym podziałem powierzchni na część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radna

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł70 m² 11 402,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Atrakcyjna oferta, bardzo dobra lokalizacja! Przestronne, widne mieszkanie 3 pokojowe o pow. użytkowej 70,07 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w budynku sześciopiętrowym z windą. - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Literacka

Warszawa,mazowieckie

640 000 zł73 m² 8 719,35 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Do sprzedania w pełni wyposażone, bardzo ładne, trzypokojowe mieszkanie na Bielanach. Nieruchomość składa się z: przestronnego salonu, z którego jest wyjście na balkon typu loggia dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gibalskiego

Warszawa,mazowieckie

330 000 zł48 m² 6 815,37 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie na Woli. 6 piętro, odnowiony blok z lat 70. Przynależy balkon i piwnica. Kuchnia oddzielna, widna. Łazienka z wc i prysznicem. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lewartowskiego

Warszawa,mazowieckie

286 800 zł31 m² 9 296,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Rozkładowa kawalerka w śródmieściu! Do sprzedaży kawalerka z widną kuchnią, do własnej aranżacji. W pokoju na podłodze wykładzina pod nią parkiet do odświeżenia. Łazienka razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Encyklopedyczna

Warszawa,mazowieckie

629 000 zł81 m² 7 769,27 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Pięknie wykończone mieszkanie, wysokiej jakości materiałami do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów finansowych. Dwustronne , słoneczne i ciche. Duży salon połączony z widną kuchnią.