dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 198 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 198 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Książkowa

Warszawa,mazowieckie

250 000 zł40 m² 6 329,11 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe 39,9m2 położone w doskonałym punkcie komunikacyjnym na Tarchominie. Mieszkanie jest w pełni wyposażone i wymaga tylko odświeżenia. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego

Białystok,podlaskie

179 000 zł36 m² 4 972,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu: mieszkanie 2 pokojowe w bardzo dobrej lokalizacji na osiedlu Nowe Miasto, położone na IV - piętrze. Kuchnia w aneksie pokoju dziennego, oddzielna sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Częstochowa,śląskie

158 000 zł47 m² 3 361,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu atrakcyjne, przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m kw. umiejscowione na 3 piętrze w bloku trzypiętrowym w dzielnicy Śródmieście. Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

189 712 zł48 m² 3 914,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

"oferta W programie - mieszkanie dla młodych" i podatku pcc inwestycja deweloperska andromeda na osiedlu letnim Nowoczesny apartamentowiec czteropiętrowy z mieszkaniami dwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Lipowa

Łódź,łódzkie

125 000 zł35 m² 3 571,43 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Klimatyczne mieszkanie w kamienicy z 1900 roku. Piękna kamienica po rewitalizacji z mediami miejskimi. Bardzo widne mieszkanie (trzy okna) z wystawą na zachód. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Oświecenia

Kraków,małopolskie

469 000 zł70 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie o powierzchni 70m2 położone w kilkuletnim budynku na os. Oświecenia. Mieszkanie dwupoziomowe usytuowane na III i IV piętrze w bloku z 2008 roku. Na I poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Różana

Groblice,dolnośląskie

239 000 zł70 m² 3 390,07 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Polecam na sprzedaż 3 pokojowe, deweloperskie mieszkanie (odrębna własność z księgą wieczystą) o pow. 70,57 m2 z balkonem 13m2, znajdujące się w podwrocławskich groblicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

569 000 zł58 m² 9 810,34 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie w bloku z lat 60 w samym sercu Warszawy, na ulicy Złotej u zbiegu z Jana Pawła II. Mieszkanie ciche z oknami od strony podwórka. Odnowione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Warszawa,mazowieckie

485 000 zł62 m² 7 822,58 zł/m²

 

Piętro:7/20

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Żoliborz ok. ul. Mickiewicza. Piekne 3-y pokojowe mieszkanie o pow. 62,2 m2, p.7/20 w eleganckim budynku z 1985 r. Pokoje o pow. 20, 12 i 12 m2, widna, oddzielna kuchnia o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Różana

Lublin,lubelskie

226 000 zł48 m² 4 757,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Pośrednikom dziękuję. Witam, posiadam na sprzedaż: mieszkanie 47,5m2 z pięknym widokiem, spokojna, bezpieczna okolica, 1piętro, blok 4 piętrowy, przy Różanej 21, czuby; 2 pokoje: 18m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rynek

Wrocław,dolnośląskie

224 000 zł35 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Rynku 2- pokojowe o powierzchni 35 m2 (użytkowa około 40m2, jest większa, poprzez skosy obecne w mieszkaniu). Po przeprowadzeniu remontu lokal, będzie idealną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kilińskiego

Łódź,łódzkie

125 000 zł39 m² 3 201,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie własnościowe stanowiące odrębna własność i posiadające księgę wieczystą. Mieszkanie na poddaszu po kapitalnym remoncie. Salon z aneksem kuchennym przestronny z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

125 000 zł54 m² 2 314,81 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Posiadamy na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na Podzamczu. Powierzchnia użytkowa lokalu to 54m2. Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju, jasnej kuchni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Warszawa,mazowieckie

485 000 zł62 m² 7 797,43 zł/m²

 

Piętro:7/20

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Trzypokojowe mieszkanie na ul. Mickiewicza, o pow. 62,2 m, VII piętro w 20 p. wieżowcu, elegancki budynek z 1985 r. ze świadectwem energetycznym. Piękne, ciepłe, słoneczne, czyste.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

398 000 zł71 m² 5 605,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Zadzwoń -zapraszam na bezpłatną prezentację- balkon- 3 pokoje- dwustronne- mieszkanie o powierzchni użytkowej 71m2, składa się z : 3 pokoi (ok. 18 m2 i 16 m2, 12m2) jasnej kuchni;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Dmowskiego

Wrocław,dolnośląskie

243 974 zł34 m² 7 081,97 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

City island - nowa inwestycja mieszkaniowa W centrum wrocławia! city island to kameralny, szlachetnie wykończony budynek realizowany przy ul. Dmowskiego w bliskim sąsiedztwie wrocławskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

125 000 zł41 m² 3 033,98 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra. Usytuowane na drugim piętrze w 10-cio piętrowym bloku. Mieszkanie rozkładowe o powierzchni 41,2m2. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Niedobczyce

Rybnik,śląskie

113 500 zł56 m² 2 026,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4- niski blok bardzo dobra cena oraz lokalizacja 113.500 Licencjonowane biuro nieruchomości Komplex oferuje Państwu na sprzedaż mieszkanie M4 zlokalizowane w Rybniku-Niedobczycach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czysta

Białystok,podlaskie

157 000 zł39 m² 4 025,64 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu mieszkanie zlokalizowanie na parterze w budynku położonym w centrum miasta. Mieszkanie idealnie nadaje się na lokal, możliwość wejścia z 2 stron budynku. Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

255 000 zł43 m² 5 930,23 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik 2 pokojowe, wyposażone I przytulne mieszkanie W centrum wolne od zaraz. 2-pokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bagno

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł63 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Ekskluzywny nowoczesny apartament- centrum warszawy-." ATELIER RESIDENCE". Wspaniała lokalizacja. Widok na Pałac Kultury. W budynku całodobowa ochrona i restauracja serwująca posiłki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jarochowskiego

Poznań,wielkopolskie

259 000 zł52 m² 4 971,21 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Goldenhome poleca: do sprzedaży lokal stanowiący pełną własność o pow. 52,1 m2, położony na 4 piętrze w bloku z windą przy ul. Jarochowskiego. Mieszkanie bardzo jasne (wystawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Praga-Północ

Warszawa,mazowieckie

270 000 zł32 m² 8 544,30 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Śliczne,słoneczne z widokiem na panoramę miasta.Loggia 6m! Sympatyczne 31,6m obecnie dwa pokoje(sypialnia może być otwarta lub zamknięta na pokój),z możliwością dowolnej aranżacji.Nowa kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

225 000 zł46 m² 4 891,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację- magda janik, tel. Polecam przytulne mieszkanie w Oleśnicy o powierzchni ok. 46 m2. Zlokalizowane na I piętrze w atrakcyjnej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Modzelewskiego

Warszawa,mazowieckie

504 000 zł58 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferuję do sprzedaży dwupokojowe przestronne mieszkanie w apartamentowcu na Mokotowie. Powierzchnia mieszkania 57,60 m2: dwa pokoje, kuchnia, łazienka, garderoba, loggia. Wysokość pomieszczeń 2,95.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Siemianowice Śląskie,śląskie

88 000 zł55 m² 1 600 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| mieszkanie bezczynszowe! Do sprzedaży mieszkanie składające się z 2 pokoi, oddzielnej jasnej kuchni, pomieszczenia ze skosem, które można wykorzystać. W mieszkaniu wymienione okna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gombrowicza

Ustrzyki Dolne,podkarpackie

85 000 zł35 m² 2 412,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Nowa niższa cena! sprzedam 2-pokojowe mieszkanie na parterze w bloku czteropiętrowym. Zapraszam do kontaktu Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariweb

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyszyńskiego

Kęty,małopolskie

116 000 zł38 m² 3 052,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 38 m , niski czynsz- dla dwóch osób to zaledwie ok 270 zł. Świetna lokalizacja, blisko sklepy, szkoły , przedszkola , komunikacja. Na miejscu plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Ekologiczna

Warszawa,mazowieckie

830 000 zł108 m² 7 685,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Metro kabaty!mieszkanie dwupoziomowe. Pierwszy poziom - salon z wyjściem na balkon od strony wewnętrznego patio,widok na zielony taras(dużo słońca) -dwie sypialnie z szafami wnękowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

585 000 zł74 m² 7 852,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Jeśli kliknąłeś w tą ofertę zapewne szukasz dla siebie i swoich bliskich spokojnego, cichego i bezpiecznego miejsca do życia. Właśnie to może Ci zagwarantować to mieszkanie, spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Plac Jana Pawła II

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

225 000 zł58 m² 3 879,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3-pokojowe, na I piętrze w Gorzowie Wlkp. przy Placu Jana Pawła. Na powierzchnię 58.2 m.kw. składają się trzy pokoje, w tym dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

111 000 zł36 m² 3 126,76 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Podzamcze. Dwa pokoje, jeden z aneksem kuchennym, łazienka z wc i przedpokój o łącznej powierzchni 35,50 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

155 000 zł47 m² 3 264,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 47,48m2 w bloku z balkonem , drugie piętro Fordon. Mieszkanie posiada 2 pokoje,wszędzie na ścianach gładzie, okna pcv, panele na podłogach, nowe drzwi wewnętrze we wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Gliniana

Wrocław,dolnośląskie

209 000 zł26 m² 8 038,46 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - krzyki / kwalerka / wysoki standard / super lokalizacja Do sprzedaży bardzo ładna kawalerka w apartamentowcu z 2013 r, o powierzchni 26.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Zielona Góra,lubuskie

278 000 zł67 m² 4 140,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 67,14 m2, funkcjonalne, rozkładowe, przestronne i widne. Wysoki standard wykończenia. Mieszkanie w stanie do wprowadzenia ? do umeblowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierza Wielkiego

Legionowo,mazowieckie

300 000 zł63 m² 4 761,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Sprzedam bezpośrednio 4-pokojowe mieszkanie na czwartym piętrze w 4-piętrowym bloku na osiedlu Jagiellońska w bardzo dobrej lokalizacji, w centrum miasta, blisko przystanków ztm (723, 731,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Lębork,pomorskie

237 852 zł66 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Nowa inwestycja już w sprzedaży, dom wielorodzinny przy ul. Grunwaldzkiej w Lęborku, o wysokości 3 kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chodkiewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

253 000 zł50 m² 5 074,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Sprzedam bez pośredników! Telefon kontaktowy: (pokaż numer) lub   Mieszkanie własnościowo spółdzielcze 2 pokoje o powierzchni 49,86 m2 położone na dogodnym drugim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Junkiewicz

Warszawa,mazowieckie

349 000 zł75 m² 4 653,33 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Czteropokojowe, rozkładowe, dwustronne mieszkanie z oddzielną widną kuchnią, do własnej aranżacji. Położone w bloku usytuowanym w bliskim, ale nie uciążliwym sąsiedztwie ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Beskidzkie

Bielsko-Biała,śląskie

128 000 zł44 m² 2 909,09 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości oferuje do sprzedania mieszkanie o powierzchni 43,70m2 zlokalizowane w Bielsku-Białej - os. Beskidzkie (górne), na 7/10 piętrze wysokiego bloku. Mieszkanie rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jacka i Agatki

Warszawa,mazowieckie

298 000 zł50 m² 5 960 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

50 M. PO remoncie W centrum starego ursusa W cenie poniżej 6000 zł.ZA METR. 3 oddzielne pokoje z osobną widną w pełni wyposażoną kuchnią na wysokim parterze w niskim.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij