dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fenikowskiego

Wejherowo,pomorskie

399 000 zł46 m² 8 673,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż piękne mieszkanie w Wejherowie. Mieszkanie usytuowane jest na ostatnim, trzecim, cichym i spokojnym piętrze budynku. Nieruchomość o powierzchni 46 m2 składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałbrzyska

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł46 m² 19 543 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 8. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą w Warszawie, dzielnica Mokotów. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Włocławek,kujawsko-pomorskie

399 000 zł65 m² 6 138,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkowe, stylowe i w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 63 m , położone na 1. piętrze zadbanego budynku w centrum miasta. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

483 336 zł29 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Prądnik Biały Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2% pcc Do sprzedania 1 pokojowe mieszkanie o pow. 28m2 położone na 3 piętrze 3 piętrowego budynku. Mieszkanie składające się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołodzieja

Gdańsk,pomorskie

875 000 zł70 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Gdańsk, ul. Mariana Kołodzieja Na sprzedaż przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 70 m , położone w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

640 000 zł52 m² 12 199,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowa inwestycja, która oferuje swoim mieszkańcom nie tylko komfortowe mieszkanie, ale także wysoki standard życia. Położona w spokojnych Siechnicach, z dala od miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Okrzei

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

1 213 758 zł59 m² 20 520 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartamentowiec położony zaledwie 20 m do plaży, w części wschodniej miejscowości Ustronie Morskie. Apartament nr 87 lokal mieszkalny wykończony pod klucz Powierzchnia użytkowa apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowogródzka

Wrocław,dolnośląskie

698 000 zł47 m² 14 851,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: otoczenie nieruchomości: nieruchomość jest w pełni wykończona i gotowa do zamieszkania. Na podłogach zastosowano nowoczesne materiały, które podkreślają styl wnętrza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lokatorska

Łódź,łódzkie

279 000 zł43 m² 6 459,83 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mamy dla Państwa propozycję zakupu miłego, widnego i ciepłego mieszkania bardzo dobrze skomunikowanego z całą Łodzią, również z samym centrum, urzędami i uczelniami. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pomorska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

280 000 zł40 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Unikalna inwestycja: dwa osobne mieszkania w centrum Bydgoszczy Mam dla Ciebie wyjątkową ofertę, która nie zdarza się często. To nie jest zwykłe mieszkanie 40m , a w pełni funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojska Polskiego

Słubice,lubuskie

420 000 zł48 m² 8 786,61 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż oferujemy Państwu przestronne, 2-pokojowe mieszkanie w centrum Słubic przy ul. Wojska Polskiego 26. Mieszkanie znajduje się na parterze w 2-kondygnacyjnym budynku mieszkalnym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Swobodna

Białystok,podlaskie

349 000 zł34 m² 10 204,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1996

Zapraszam na prezentację 1-pokojowego mieszkania położonego na 3 piętrze niskiego bloku przy ulicy Swobodnej 43 na osiedlu Wysoki Stoczek. Piękne widoki z okien i unikalny klimat wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Syców

Syców,dolnośląskie

330 000 zł92 m² 3 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronny dom z dużą działką w zielonej części miasta - blisko natury i trasy S8 kwadrat prezentuje na sprzedaż komfortowy lokal mieszkalny o powierzchni 92,40 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

654 900 zł47 m² 13 875 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Krzyki 3 pok/lux/media miejskie/winda Polecamy na sprzedaz mieszkanie o łącznej powierzchni 47 m , położone na wysokim parterze w zadbanym, czteropiętrowym budynku z windą. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

389 920 zł25 m² 15 824,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Jeżeli szukasz sposobu na zainwestowanie swoich oszczędności w nieruchomości, to najlepszy wybór dla Ciebie! Podana cena jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Legionowo

Legionowo,mazowieckie

649 000 zł85 m² 7 635,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesny segment z własnym ogródkiem Jest także możliwość wykończenia pod klucz w kwocie 75 000 zł (netto) Metraż: 85 m | 4 pokoje | 2 łazienki | Ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Marcina

Rzeszów,podkarpackie

676 000 zł99 m² 8 138,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Royal Broker prezentuje na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 98,92 m , położone w cichej i zielonej części Rzeszowa w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

699 999 zł59 m² 11 931,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,67 m , położone na 1. piętrze czteropiętrowego budynku z 2008.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długa

Wołomin,mazowieckie

549 000 zł64 m² 8 588,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam przestronne mieszkanie w Wołominie przy ulicy Długiej o powierzchni 63,9 m . Nieruchomość znajduje się na 1. piętrze w zadbanym budynku. Szczegóły oferty: liczba pokoi: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kowalczyka

Warszawa,mazowieckie

1 550 000 zł95 m² 16 262,70 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowe przestronne mieszkanie na Warszawskiej Białołęce przy ulicy Kowalczyka 7 o powierzchni 95.31 m usytuowane na rogu budynku. Mieszkanie znajduje się na nowoczesnej inwestycji Atal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

269 000 zł55 m² 4 899,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż - przestronne, 4-pokojowe mieszkanie w Golenicach Jeżeli szukasz wygodnego, gotowego do wprowadzenia mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy - ta oferta jest dla Ciebie. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okopowa

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł46 m² 16 247,30 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Przedstawiamy wyjątkowe mieszkanie w samym sercu Warszawy przy ulicy Okopowej 45. Lokal o powierzchni 46,10 m , obecnie dwupokojowy, z możliwością przearanżowania na trzy pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

829 000 zł64 m² 12 953,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz miejsce postojowe W cenie! Narożne mieszkanie na zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piękna

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł37 m² 17 711,20 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

36,7 m2 , 2 pokoje , duży balkon , miejsce postojowe W garażu podziemnym W cenie, umeblowane, 2017, teren zamknięty Do sprzedaży bardzo ładne, nowocześnie wykończone , 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pereca

Wrocław,dolnośląskie

465 000 zł40 m² 11 772,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 39,50m 2 , usytuowane na III piętrze bloku przy ulicy Icchaka Lejba Pereca we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł36 m² 19 416,70 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Piękna kawalerska na Bemowie, obecnie wynajmowana. Winda plus komórka 2m2. Parking ogólny pod budynkiem. 5 min do stacji metra. Ekstra oferty na stronie liderhaus Informacje zamieszczone na stronie nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piła

Piła,wielkopolskie

550 000 zł56 m² 9 872,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta sprzedaży mieszkania w Pile blisko lasu, z dużą antresolą! Piła, osiedle Podlasie Szukasz przytulnego i stylowo urządzonego mieszkania w spokojnej okolicy? Oto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białystok,podlaskie

655 000 zł70 m² 9 410,92 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Świetna lokalizacja: usk / dsk / uczelnie | Widok na miasto | Balkon | Przedstawiam ofertę nieruchomości znajdującej się na osiedlu Piaski w doskonałej poszukiwanej lokalizacji. Mieszkanie idealne.