dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 190 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 190 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Kluczewo

Stargard,zachodniopomorskie

95 500 zł29 m² 3 293,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokalizacja nieruchomości: kawalerka mieści się na Osiedlu Kluczewo na drugim piętrze niskiego bloku. Spokojne osiedle, niedaleko poczta, przystanek autobusowy. Opis: powierzchnia mieszkania 29m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

250 000 zł57 m² 4 385,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57m2 w dzielnicy Psie Pole, w okolicy ul.Krzywoustego Super lokalizacja do życia lub pod inwestycję Mieszkanie mieści się na czwartym, ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Marymoncka

Warszawa,mazowieckie

205 000 zł27 m² 7 592,59 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka na marymonckiej 27m2 205.000zł Mieszkanie typowe na inwestycje. 27m2 na co składa się przestronny pokój, kuchnia, przedpokój i łazienka z wc. Mieszkanie zadbane, wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorskiego

Wejherowo,pomorskie

144 000 zł31 m² 4 645,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Oferta warta twojej uwagi! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 30,6m2 przy ulicy Sikorskiego w Wejherowie mieszczące się na drugim piętrze bloku trzypiętrowego w budynku Orlexu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Warszawy

Piaseczno,mazowieckie

335 000 zł60 m² 5 583,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie w Piasecznie, ul. Powstańców W-wy , w bardzo dobrej lokalizacji - blisko do komunikacji miejskiej, stacji pkp 1,5 km, bazarku, szkoły, przedszkola, basenu, placu zabaw. Przed blokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Rybnik

Rybnik,śląskie

81 000 zł33 m² 2 454,55 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka Rybnik Nowiny Przedmiotem oferty sprzedazy jest mieszkanie typu m2 o powierzchni 32,5m2 które składa się z dużego pokoju, łazienki z wc, aneksu kuchennego oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

169 945 zł43 m² 3 913,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

"oferta W programie - mieszkanie dla młodych" i podatku pcc inwestycja deweloperska andromeda na osiedlu letnim Nowoczesny apartamentowiec czteropiętrowy z mieszkaniami dwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 29 Listopada

Chrzanów,małopolskie

150 000 zł50 m² 3 016,29 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy 2 - pokojowe mieszkanie położone na II piętrze przy ul. 29 Listopada. Mieszkanie składa się z: - 2 pokoje, - kuchnia, - łazienka z wc, - korytarz. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obornicka

Wrocław,dolnośląskie

349 000 zł60 m² 5 816,67 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - Polecam Państwu urocze mieszkanie w doskonałej lokalizacji ok. Obornicka / żmigrodzka / rozkład / umeblowane / okazja! Rozkładowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Żoliborz

Warszawa,mazowieckie

848 000 zł84 m² 10 035,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Dwustronne 3-pokojowe atrakcyjne, rozkładowe mieszkanie na drugim piętrze na Starym Żoliborzu, przedwojenna kamienica 3 piętrowa z 1936 roku, wysokość mieszkania 2,90. Budynek otoczony terenem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Sępolno

Wrocław,dolnośląskie

214 890 zł38 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oraz podatku pcc! zapytaj również O inne mieszkania W tej inwestycji Do sprzedania jasne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem o powierzchni 37,7 mkw. na wrocławskim sępolnie/swojczycach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Oświęcimska

Chrzanów,małopolskie

250 000 zł96 m² 2 604,17 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwu poziomowe własnościowe w atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Oświęcimskiej. słoneczne, przestronne, wyremontowane, dwupoziomowe. Na pierwszym poziomie znajduje się: - kuchnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kordeckiego

Kobyłka,mazowieckie

345 000 zł94 m² 3 670,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Dom wolnostojący.Kobyłka.Trzy piękne pokoje,hol,pokój kąpielowy,WC,taras.Miejsce postojowe .Lokal nadaje się pod zamieszkanie i biuro.POLECAMY. kontakt;licencja 2969 Oferta wysłana z programu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Malinka

Opole,opolskie

215 000 zł43 m² 4 953,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Sprzedaż Mieszkanie 2-pokojowe wysoki standard - Opole Malinka, nowe budownictwo! Proponujemy Państwu mieszkanie dwupokojowe o powierzchni użytkowej 43,40 m2 położone na 3 piętrze w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kłosia

Warszawa,mazowieckie

425 600 zł61 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Wyjątkowa, malownicza lokalizacja, rozłożyste kasztany, kameralność, to tylko niektóre z zalet tego ustronnego osiedla położonego w willowej części Włoch. Wybudowane na terenach dawnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Parkowa

Bolszewo,pomorskie

195 000 zł37 m² 5 270,27 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Piękne umeblowane mieszkanie (37m2 ) w Bolszewie na ul. Parkowej. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, miejsca na dużą szafę/garderobę oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nowe Miasto

Białystok,podlaskie

297 000 zł66 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

*** 66 m2 *** nowe miasto *** 3 pokoje *** Polecam Państwu trzypokojowe mieszkanie na Nowym Mieście. Lokal usytuowany na pierwszym piętrze w dwu piętrowym bloku. Mieszkanie o powierzchni 66 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolność

Warszawa,mazowieckie

549 000 zł62 m² 8 854,84 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Jasne I przestrzenne mieszkanie W bardzo dobrym standardzie, położone w śródmieściu. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, dużej kuchni (widnej 11 m2 ), zabudowanej i wyposażonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piaski

Warszawa,mazowieckie

385 000 zł56 m² 6 838,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wspaniała okazja! Bardzo ładne 56,3 metrowe mieszkanie po generalnym remoncie za jedyne 7051,51 zł za metr 2. Przestronne 3 pokojowe mieszkanie na 2 piętrze 4 piętrowego budynku w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chodkiewicza

Warszawa,mazowieckie

1 530 000 zł83 m² 18 354,10 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Bardzo ładny apartament, wykończony w wysokim standardzie. Okna południowo-zachodnie. Apartament składa się z trzech pokoi, na podłodze parkiet. Kuchnia w aneksie, w zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Płaskowickiej

Warszawa,mazowieckie

285 000 zł30 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Oferuję do sprzedaży piękną kawalerkę na warszawskim Imielinie. Czteropiętrowy budynek z 2008 roku, 3 piętro z windą. Mieszkanie składa się z umeblowanego pokoju z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polaka

Warszawa,mazowieckie

370 000 zł55 m² 6 727,27 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Okazja! Mieszkanie z ogródkiem na Ursynowie w bardzo dobrej lokalizacji w pobliżu metra w okazyjnej cenie. Jest księga wieczysta oraz grunty uregulowane co umożliwia zakup mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Batalionów Chłopskich

Jędrzejów,świętokrzyskie

163 400 zł43 m² 3 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Nowo powstały blok w którym znajduje się 15 mieszkań. Bardzo dobra lokalizacja w pobliżu basen, szkoła, ośrodek zdrowia, kościół, sklepy i apteki. Mieszkania o powierzchni od 40-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zajączka

Połaniec,świętokrzyskie

165 000 zł76 m² 2 167,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam 4 pokojowe mieszkanie w Połańcu przy ul Gen Zajączka znajdujące się na parterze.Do mieszkania należą 2 piwnice.W mieszkaniu zostały wymienione okna wraz z roletami oraz parapety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

120 000 zł54 m² 2 226,34 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu na Podzamczu o powierzchni 53,90 m2, mieszkanie usytuowane na parterze, składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, wc, przedpokoju oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orląt Lwowskich

Warszawa,mazowieckie

229 000 zł42 m² 5 452,38 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie do remontu o powierzchni 42m2 położone na pierwszym piętrze. Dwa oddzielne pokoje. Duża, z oknem, oddzielna kuchnia. Mieszkanie jest rozkładowe. Z większego pokoju jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sławka

Warszawa,mazowieckie

270 000 zł54 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

54 m, ursus okazja! tylko 5000 zł. ZA metr W wyśmienitym miejscu starego ursusa. 2 pokoje / możliwość powrotu do 3 / na 3 piętrze W niskim budynku. Osobne pokoje, oddzielna, widna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żabińskiego

Warszawa,mazowieckie

400 000 zł54 m² 7 407,41 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie 54 m2 w świetnej lokalizacji, 3 minuty do stacji metra Natolin. Mieszkanie jest b.ciche, tylko okno kuchni wychodzi na ulicę, pozostałe na podwórko. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lębork

Lębork,pomorskie

219 000 zł73 m² 3 008,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

0%-kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający Mieszkanie IV pokojowe w bloku o metrażu 72,8m2, położone w centrum miasta Lęborka (w pobliżu starostwa). Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Śródmieście

Gliwice,śląskie

300 000 zł116 m² 2 586,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mieszkanie lokal na parterze kamienicy niedaleko Politechniki Gliwickiej do sprzedania.Mieszkanie o powierzchni ok.116 m2 ładny rozkład,idealne na kancelarię,biura,lub mieszkanie.Lokal przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kinowa

Warszawa,mazowieckie

266 000 zł38 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Wspaniała lokalizacja - 15 min do centrum - blisko park skaryszewski - balkon Przytulne i słoneczne mieszkanie z idealnym rozkładem położone w malowniczej części Grochowa. Na lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krokusów

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

375 000 zł85 m² 4 411,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam atrakcyjne mieszkanie, w pełni wyposażone, na piętrze czterorodzinnego domu, bezczynszowe z garażem, piwnicą, kotłownią i ogrodem, zlokalizowane bezpośrednio przy lesie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Sochaczew

Sochaczew,mazowieckie

200 000 zł64 m² 3 125 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie w Sochaczewie Mieszkanie spółdzielczo- własnościowe o powierzchni 64m2, usytuowane na drugim piętrze z balkonem. Składa się z salonu, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małachowskiego

Marki,mazowieckie

470 000 zł68 m² 6 911,76 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam komfortowe,częściowo umeblowane mieszkanie na sprzedaż o pow.68m2.W skład mieszkania wchodzi salon z otwartą kuchnią wyposażoną w sprzęt AGD,dwie sypialnie,garderobę,oraz dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Okulickiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

199 000 zł68 m² 2 943,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Uwaga! prowizja 0% - wynagrodzenie agencji nieruchomości pokrywa Sprzedający (oferta dla klientów, którzy zgłaszają się do naszego biura). Polecamy Państwu ustawne mieszkanie 4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Targówek

Warszawa,mazowieckie

295 350 zł47 m² 6 300,13 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Atrakcyjne, funkcjonalne dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,88m2 na warszawskim Targówku w nowo powstające inwestycji. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiśniowa

Kielce,świętokrzyskie

205 000 zł49 m² 4 200,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Do sprzedania ciche, ciepłe, przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,8 m2 położone na 2 piętrze w bloku 2 piętrowym na osiedlu Szydłówek. W skład mieszkania wchodzą dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lębork

Lębork,pomorskie

185 000 zł61 m² 3 022,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

0% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Ładne mieszkanie o wysokim standardzie położone w Lęborku przy ulicy 10 Marca w Lęborku (opodal hotelu).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Sowińskiego

Warszawa,mazowieckie

197 000 zł25 m² 7 880 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka w bardzo dobrej lokalizacji, blisko komunikacji miejskiej, wokół pełna infrastruktura. Duży pokój, około 16mkw, na podłodze panele, okno z balkonem - widok na drzewa. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bacha

Warszawa,mazowieckie

1 140 000 zł140 m² 8 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie o pow. 140 m2 na pierwszym piętrze w dwupiętrowym budynku, zajmujące całe piętro. Okna na wszystkie strony świata. W budynku są tylko 4 mieszkania, stanowią własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lasek Brzozowy

Warszawa,mazowieckie

430 000 zł63 m² 6 825,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

3 pok. mieszkanie na Natolinie w atrakcyjnej cenie! Blisko metro Natolin - 10 min spacerkiem, do mieszkania przynależy duża piwnica wyłożona terakotą! Z okien rozciąga się widok na zielone.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij