dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 134 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jahody

Kraków,małopolskie

280 000 zł39 m² 7 201,65 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Nowa kawalerka z balkonem na Ruczaju, bardzo wygodna lokalizacja! Idealna inwestycja! Zapraszam do oglądania mieszkania w nowym bloku na os. Ruczaj-Zachód, przy jednej z przecznic ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Barcicka

Warszawa,mazowieckie

569 000 zł66 m² 8 687,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania przestronne, klimatyczne, dwupokojowe mieszkanie w wyjątkowej lokalizacji - ul. Barcicka na Starych Bielanach. Cicha i spokojna okolica, gwarantująca jednocześnie doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

328 896 zł91 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

| nowe, bezczynszowe mieszkania na osiedlu Leśnym! Klient i podatku pcc 2% do U.S. Oferujemy Państwu lokale dwupoziomowe z garażem lub miejscem parkingowym. Sprzedaż mieszkań odbywa się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

325 000 zł92 m² 3 551,91 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży M-5 na Szwederowie, w bloku z cegły na 3 piętrze z dwoma balkonami. Duże, słoneczne i przestronne mieszkanie o powierzchni całkowitej 91,5m2. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

239 000 zł59 m² 4 050,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje 1 piętro koło umk Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania składającego się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju. Mieszkanie bardzo ciepłe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zgierz

Zgierz,łódzkie

145 000 zł49 m² 2 942,97 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Centrum Sikorska Nieruchomości i Budownictwo z siedzibą w Zgierzu rzy pl. Jana Pawła II 17 obok banku ing przedstawia ofertę : sprzedaży mieszkania typu M-3 w Zgierzu na oś. Dubois.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Sikornik

Gliwice,śląskie

203 000 zł56 m² 3 625 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam ładne mieszkanie, zlokalizowane w niskim bloku na jednym z bardziej zielonych osiedli w mieście. Mieszkanie składa się z trzech oddzielnych pokoi, w tym jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Reymonta

Ząbki,mazowieckie

185 000 zł30 m² 6 105,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie znajduje się w Ząbkach, przy ulicy Reymonta na kameralnym, zamkniętym osiedlu z 2003 roku, brama otwierana na pilota, piętro 4-te z czterech. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rządz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

145 000 zł60 m² 2 416,67 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro alfa Nieruchomości ma przyjemność prezentować Państwu piękne mieszkanie o powierzchni 60 m 2 usytuowane na Os. Rządz w bloku na III piętrze. W skład tego dwustronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Siega

Gdynia,pomorskie

350 000 zł55 m² 6 363,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie zbudowanego przez renomowanego dewelopera - bardzo jasne i słoneczne (okna z salonu i kuchni południowy - wschód), sypialnia i gabinet na ekspozycję zachodnio - północną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

390 000 zł89 m² 4 383,99 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy do zaoferowania Państwu mieszkanie usytuowane w samym centrum Niepołomic.Powierzchnia 88,96m2 z użytkowym strychem.W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym(48,03m2),dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Chrzanów

Chrzanów,małopolskie

155 000 zł50 m² 3 100 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy zadbane mieszkanie znajdujące się na parterze w wieżowcu .Mieszkanie składa się z dwóch pokoi i jasnej kuchni .W mieszkaniu okna nowe PCV z roletami antywłamaniowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lębork

Lębork,pomorskie

69 999 zł112 m² 623,54 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Mieszkanie bezczynszowe w Dziechlinie ( 10km od Lęborka ) o metrażu 68m 2 (powierzchnia z pomieszczeniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Reja

Olkusz,małopolskie

146 000 zł49 m² 2 979,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie własnościowe ( bez pośredników ) w budynku na Osiedlu Młodych przy ul. Reja. Mieszkanie jest usytuowane na I piętrze segmentu IV piętrowego. Spokojna okolica , otoczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Obozowa

Kraków,małopolskie

504 000 zł73 m² 6 904,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Oferujemy do sprzedaży czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 72,6 m2, z ogródkiem (ok. 36m2), mieszczące się na parterze w trzypietrowym bloku, wybudowanym w technologii tradycyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

83 000 zł27 m² 3 074,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zdecydowanie sprzedamy Kawalerkę na Piaskowej Górze przy ulicy Długiej mieszczącej się na drugim piętrze w ocieplonym budynku. Świetna lokalizacja, wszędzie blisko, sklepy, przystanki, place.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

230 000 zł83 m² 2 754,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

4 pokoje blisko centrum 230 000 zł. Usytuowanie mieszkania Na sprzedaż lokal mieszkalny znajdujący się w cichej i spokojnej okolicy blisko centrum Stargardu Szczecińskiego. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Widokowe

Trzebinia,małopolskie

187 000 zł66 m² 2 833,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie położone w Trzebini na os. Zwm. Mieszkanie na I piętrze w niskim bloku. Składa się z: - 3 pokoje, - kuchnia, - łazienka, - wc, - korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

174 000 zł24 m² 7 250 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - kawalerka / wysoki parter / 2003r Do sprzedaży kawalerka o powierzchni 25 m2, składa sie z aneku kuchennego w którym meble robione na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

93 000 zł33 m² 2 818,18 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bez prowizji! Mieszkanie własnościowe spółdzielcze z księgą wieczystą zlokalizowane na 4 piętrze w bloku o powierzchni 33 m2. Lokal mieszkalny składa się z dwóch pokoi (w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Klecina

Wrocław,dolnośląskie

268 940 zł45 m² 5 950 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oraz podatku pcc! zapytaj również O inne mieszkania W tej inwestycji Do sprzedania jasne i rozkładowe mieszkanie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Częstochowa,śląskie

139 000 zł58 m² 2 396,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M-4 śródmieście cena .139 tyś -do negocjacji Mieszkanie trzypokojowe pow. 57,73 m kw. 3 piętro w bloku trzypiętrowym z cegły , trzech lokatorów na piętrze. Klatka czysta , zadbana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Gumieńce

Szczecin,zachodniopomorskie

229 000 zł53 m² 4 351,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz fajnego mieszkania na Gumieńcach? Mamy dla Ciebie ciekawą propozycję! Oferujemy do sprzedaży na rynku wtórnym mieszkanie o powierzchni użytkowej 52,63 m 2 składające się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Balonowa

Wrocław,dolnośląskie

389 000 zł80 m² 4 862,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - - - dwustronne / 2 balkony Mieszkanie rozkładowe czteropokojowe usytuowane na czwartym piętrze w czteropiętrowym budynku. Salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tarchomin

Warszawa,mazowieckie

265 000 zł44 m² 6 022,73 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Wyjątkowa okazja! Atrakcyjne, w wyjątkowo niskiej cenie,mieszkanie 2-pokojowe 44m2 na warszawskim Tarchominie. Nieruchomość o podwyższonym standardzie wykończenia, duży ustawny salon 16 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zabłockiego

Katowice,śląskie

396 857 zł76 m² 5 198,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

! uwaga! Do sprzedania 3 pokojowy apartament 76,34 m2 z balkonem na Osiedlu Bażantowo w Katowicach. Nieruchomość znajduje się w budynku C2 w południowej części Bażantowa przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dambonia

Opole,opolskie

205 000 zł48 m² 4 270,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe o powierzchni użytkowej około 48 m2, składające się z 2 niezależnych pokoi, widnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju, usytuowane na parterze niskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osmańczyka

Warszawa,mazowieckie

354 000 zł46 m² 7 695,65 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe w cichej i spokojnej okolicy. Na mieszkanie składa się: salon: 24 m2 Sypialnia: 10 m2 Kuchnia: 4,5 m2 Łazienka: 4 m2 Balkon: 12 m2 Przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Opaczewska

Warszawa,mazowieckie

719 000 zł81 m² 8 898,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Godne polecenia! piękne mieszkanie w zielonej części Ochoty! Zamknięte osiedle na tyłach Blue City, ochrona , monitoring. W sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego z jeziorem, stokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okińskiego

Warszawa,mazowieckie

299 000 zł39 m² 7 627,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie o powierzchni 39m2. Dwa oddzielne pokoje ( 12m2, 9m2). Oddzielna, widna kuchnia. Mieszkanie jest rozkładowe, do każdego pomieszczenia wchodzi się z korytarza. Lokal jest cichy ( okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Opole,opolskie

254 000 zł69 m² 3 699,93 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 3 pokoje z balkonem do remontu 68 m2, ogrzewanie miejskie, niski blok, opole Centrum. Do sprzedania słoneczne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej ponad 68 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Balkonowa

Warszawa,mazowieckie

408 000 zł64 m² 6 375 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Pilna sprzedaż! cena do negocjacji! Przestronne, słoneczne trzypokojowe mieszkanie o pow. 64m2 z widną kuchnią. Z salonu 18 m2 - wyjście na zabudowaną loggię o pow. 7m2. Pokoje 12m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grodzka

Wałbrzych,dolnośląskie

102 000 zł37 m² 2 786,89 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedamy Bardzo interesujące, przytulne 2 pokojowe mieszkanie położone w świetnej lokalizacji Podzamcza przy ulicy Grodzkiej ( niedaleko bazaru i przychodni). Lokal znajduję się na szóstym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Sępolno

Wrocław,dolnośląskie

261 960 zł47 m² 5 550 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oraz podatku pcc! zapytaj również O inne mieszkania W tej inwestycji Do sprzedania jasne i rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe z balkonem o powierzchni 47,2 mkw. na wrocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Broniewskiego

Białystok,podlaskie

113 000 zł25 m² 4 520 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Sprzedam bezpośrednio jasne i ciepłe mieszkanie, oś.Antoniuk, Broniewskiego - I p. 25 m2 , 1 pokój + kuchnia + łazienka z w.c. + piwnica wspólnota mieszkaniowa, niski czynsz ok. 180zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siennicka

Warszawa,mazowieckie

355 000 zł51 m² 6 960,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Idealnie ciche i słoneczne mieszkanie z oknami wychodzącymi na dwie strony świata. Bardzo funkcjonalny rozkład dający duże możliwości aranżacyjne. Przyszły właściciel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Warszawa,mazowieckie

530 000 zł63 m² 8 412,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Dwu pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w trzy piętrowym bloku na Bemowie + garaż podziemny. Pokój dzienny 22.5m2 z wyjściem na balkon (8.6m2), sypialnia 12.9m2, widna kuchnia 11.6m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Inżynierska

Wrocław,dolnośląskie

375 000 zł47 m² 7 978,72 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania jasne i rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o łącznej powierzchni 47 m kw., okolice ulicy Inżynierskiej. Lokal składa się z: - salonu połączonego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górna

Łódź,łódzkie

369 000 zł62 m² 5 963,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

-Mieszkanie trzypokojowe,rozkładowe,przestronne,na pierwszym piętrze,w bloku trzypiętrowym, z dużym balkonem,na ogrodzonym i strzeżonym terenie. Powierzchnie pomieszczeń: pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzechowa

Wrocław,dolnośląskie

429 000 zł66 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

- zapraszam na bezpłatną prezentację! - zadzwoń - piotr strzelczyk - ok. Jabłecznej / rozkład / wysoki standard / ciche Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 66 m2 w okolicy ul. Jabłecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Gabriela Narutowicza

Warszawa,mazowieckie

565 000 zł68 m² 8 308,82 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie w kamienicy z lat pięćdziesiątych położone na Starej Ochocie. Dwa oddzielne pokoje ( ok. 23m2 i ok. 21m2). Oddzielna, widna, duża kuchnia ( ok. 13m2). Łazienka ( 3,50m2).