dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 166 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 166 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Polesie

Łódź,łódzkie

190 560 zł60 m² 3 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferta objęta programem 0% od kupującego kupując to mieszkanie nie płacisz podatku pcc U notariusza. OK. 2% wartości mieszkania zostaje W twojej kieszeni. Możliwość kredytowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienna

Chrzanów,małopolskie

332 000 zł139 m² 2 388,49 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 139 m2. położone na II piętrze. Mieszkanie znajduje się w kamienicy w pobliżu ulicy Siennej. Lokal po remoncie. Na podłogach panele i płytki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witosa

Toruń,kujawsko-pomorskie

189 000 zł49 m² 3 833,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne rozkładowe mieszkanie na Skarpie,49mkw,dwa pokoje 25;8mkw,kuchnia 8mkw z nowoczesną zabudową kuchenną,łazienka z ubikacją-natrysk,głęboki brodzik.Mieszkanie bardzo zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sępa-Szarzyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

360 000 zł72 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Oferta wstrzymana.Podpisana umowa przedwstępna.Mieszkanie z balkonem w plombie na Śródmieściu we Wrocławiu.Mieszkanie składa się z 4 osobnych pokoi,kuchni,łazienki,wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świętojańska

Warszawa,mazowieckie

750 600 zł54 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Polecam do sprzedania unikatowe, bardzo stylowe 3-pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze, zabytkowej kamienicy na Warszawskiej Starówce. Nieruchomość znajduje się nieopodal Placu Zamkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Strzegom

Strzegom,dolnośląskie

78 000 zł48 m² 1 625 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkania o pow. 48 m2 na parterze wraz z murowanym garażem i ogródkiem przydomowym. Mieszkanie składa się z dużego pokoju, sypialni, łazienki z wanną i wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętokrzyska

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł51 m² 12 745,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie o powierzchni 51m2 położone w kamienicy z 1955r. Pierwotnie było to dwupokojowe mieszkanie, obecnie jest przerobione na studio ( istnieje możliwość przywrócenia stanu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Zawadzkie,opolskie

80 000 zł35 m² 2 315,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe na drugim piętrze w bloku mieszkalnym. Oddzielna mała kuchnia, łazienka połączona z wc, piwnica 3,6m2. Mieszkanie znajduje się na osiedlu przy ul. Powstańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Tomickiego

Poznań,wielkopolskie

179 000 zł26 m² 6 884,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Licencjonowane biuro Obrotu nieruchomościami, serdecznie poleca na sprzedaż rewelacyjnie położoną kawalerkę na Śródce ul.Tomickiego. Kawalerka o metrażu 26mkw, znajduję się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ciepła

Wrocław,dolnośląskie

239 000 zł34 m² 7 029,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację!- zadzwoń -piotr strzelczyk ok. Ciepłej / balkon / ładne / rozkład / idealna inwestycj Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34 m2 z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Złotoryja,dolnośląskie

128 000 zł39 m² 3 248,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w Złotoryi 2-pokojowe, metraż 39,4m2 Mieszkanie rozkładowe, na iipiętrze w bloku 4-piętrowym Łazienka z wc po generalnym remoncie (wymieniona instalacja hydrauliczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

139 500 zł51 m² 2 735,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie na Piaskowej Górze, salon z aneksem kuchennym w zabudowie ze sprzętem agd , 2 sypialnie, łazienka z wc oraz duży balkon. mieszkanie usytuowane jest na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

115 000 zł40 m² 2 875 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do sprzedania w cichej i spokojniej okolicy 40m2 ,składa sie z 2 pokoi,kuchni,łazienki z wc oraz przedpokoju.Mieszkanie do odświeżenia, w pokojach oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łochowska

Warszawa,mazowieckie

220 000 zł47 m² 4 680,85 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 3 pokojowe , rozkładowe z widną i oddzielna kuchnią do remontu. Pokój dzienny 16m z wyjściem na 3 m balkon , 2 sypialnie 8m i 6m. W pokojach i kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kondratowicza

Warszawa,mazowieckie

290 000 zł40 m² 7 250 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 40m2 w budynku apartamentowym w doskonałej lokalizacji przy Ratuszu na Targówku. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia, duża łazienka i zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kadłubek

Chrzanów,małopolskie

85 000 zł27 m² 3 195,49 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Do sprzedania, mieszkanie w centrum Chrzanowa 26,6 m2 (pokój, ślepa kuchnia, łazienka, przedpokój) na I piętrze bloku. Mieszkanie nie posiada balkonu. Mieszkanie do odświeżenia. Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

373 000 zł57 m² 6 543,86 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Śliczne mieszkanie na sprzedaż o pow.57m2 położone na warszawskiej Białołęce.Mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze w bloku z ochroną i monitoringiem.W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czarnomorska

Warszawa,mazowieckie

226 000 zł31 m² 7 290,32 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Do sprzedania kawalerka 31m2, mieszkanie do remontu, idealnie nadaje się na inwestycje. Duży pokój, oddzielna widna kuchnia, 7 piętro w 12 piętrowym budynku. Dobry punkt komunikacyjny, cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ruda

Ruda Śląska,śląskie

175 000 zł62 m² 2 822,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

DO sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe w Rudzie Śląskiej dzielnicy Ruda Południowa.Powierzchnia mieszkania 62m2 w cenie 175 000 zł do negocjacji.Czynsz wraz z funduszem remontowym, zaliczką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łowicka

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł61 m² 9 180,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow. 61 m2 na Starym Mokotowie przy stacji Metra Racławicka. Trzy pokoje, kuchnia, łazienka z wc W pokojach na podłodze znajduje się klepka, w kuchni i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Warszawa,mazowieckie

375 000 zł51 m² 7 352,94 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bielany, kochanowskiego, 51m2 3 pokoje, wysoki standard Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 51m2 na Bielanach, piaski. Mieszkanie znajduje się na piątym piętrze w dziesiecio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wilczak

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

150 000 zł50 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Mieszkanie idealne dla rodziny z dzieckiem. blisko szlaku spacerowego, kanału Bydgoskiego a jednocześnie Centrum. Ogrzewanie węglowe z kotłowni poza mieszkaniem dzięki czemu jest naprawdę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gorlicka

Wrocław,dolnośląskie

205 000 zł52 m² 3 942,31 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik psie pole, 2 pokojowe mieszkanie W niepełnym rozkładzie 2 pokojowe, ciche, dwustronne mieszkanie w niepełnym rozkładzie, z osobną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

635 000 zł58 m² 10 948,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1947

Mieszkanie do sprzedaży na starej Saskiej Kępie. Budynek z 1947 roku, wyremontowany dach,klatka schodowa, wymieniona instalacja elektryczna. Dwa duże pokoje (20m2 i 16m2) z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogińskiego

Piastów,mazowieckie

399 000 zł68 m² 5 867,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie w spokojnej, cichej okolicy, na zamkniętym terenie. W najbliższym otoczeniu sklepy, parking strzeżony od godziny 20 do 6 rano, przychodnia, szkoła, przedszkole. 3 min od budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Śląska

Chrzanów,małopolskie

142 000 zł49 m² 2 918,81 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie przy ulicy Śląskiej. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. W pokojach parkiet, w kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

65 500 zł31 m² 2 112,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Wałbrzychu na dzielnicy Nowe Miasto o powierzchni ok 31 m2. Mieszkanie po generalnym remoncie. Składa się z pokoju, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Iranka-Osmeckiego

Rzeszów,podkarpackie

240 000 zł58 m² 4 130,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

mieszkanie dwustronne wschód - zachód, jasna kuchnia z oknem, wc i łazienka osobne, ściany gipsowane, parkiet w pokojach i przedpokoju, glazura, terakota w wc i łazience,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Harcerska

Łódź,łódzkie

104 000 zł29 m² 3 586,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nie pobieramy prowizji od kupującego. Na sprzedaż kawalerka przy ul. Harcerskiej na Dołach. Bardzo dobra lokalizacja dla studentów. Blisko do kompleksu uczelni Uniwersytetu Łódzkiego. Naprzeciwko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Podgórz

Toruń,kujawsko-pomorskie

180 000 zł60 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

60m2, 3 pokoje, 3 piętro, 180000! Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 60m2. W skład wchodzi salon z wyjściem na loggię, 2 sypialnie, widna kuchnia, łazienka, wc oraz przedpokój. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Rynarzewska

Poznań,wielkopolskie

162 000 zł27 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zadbana kawalerka W świetnej lokalizacji! Polecamy na sprzedaż mieszkanie 27mkw, położone na Grunwaldzie, na ul.Rynarzewskiej. Nieruchomość znajduję się na parterze niskiego 3-piętrowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rolna

Poznań,wielkopolskie

210 000 zł38 m² 5 526,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Licencjonowane Biuro Obrotu Nieruchomościami Monterian, oferuje na sprzedaż ładne, przestronne mieszkanie 2-pokojowe o pow. 38 m2 na 4 piętrze, 4piętrowego bloku z domofonem. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bułgarska

Poznań,wielkopolskie

195 000 zł42 m² 4 642,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Licencjonowane Biuro Obrotu Nieruchomościami Monterian, serdecznie poleca na sprzedaż mieszkanie położone na Grunwaldzie, na ul.Bułgarskiej. Mieszkanie o metrażu 41,26mkw, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głogowska

Poznań,wielkopolskie

223 000 zł56 m² 3 982,14 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Licencjonowane Biuro Obrotu Nieruchomościami Monterian, serdecznie poleca na sprzedaż przestronne mieszkanie z balkonem, położone na Grunwaldzie, na ul.Głogowskiej. Znajduję się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chociszewskiego

Poznań,wielkopolskie

215 000 zł47 m² 4 574,47 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Serdecznie polecam na sprzedaż mieszkanie położone na Łazarzu, na ul.Chociszewskiego. Mieszkanie o metrazżu 47mkw, składa się z dwóch niezależnych pokoi, jasnej oddzielnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raszyńska

Poznań,wielkopolskie

229 000 zł34 m² 6 735,29 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Serdecznie polecamy na sprzedaż mieszkanie położone na Grunwaldzie, na ul. Raszyńskiej. Mieszkanie o metrażu 34m2 znajduję się na parterze niskiego bloku. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nad Potokiem

Poznań,wielkopolskie

237 000 zł37 m² 6 405,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Licencjonowane Biuro Obrotu Nieruchomościami, serdecznie poleca na sprzedaż mieszkanie położone na Sołaczu, na ul.Nad Potokiem. Mieszkanie o metrażu 37mkw, składa się z dwóch niezleżnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bolesława Chrobrego

Poznań,wielkopolskie

248 000 zł48 m² 5 166,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Serdecznie polecam na sprzedaż mieszkanie położone na Piątkowie os. Bolesława Chrobrego. Mieszkanie usytuowane jest na wysokim parterze w jedenastopiętrowym ocieplonym i odnowionym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bolesława Chrobrego

Poznań,wielkopolskie

245 000 zł50 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Licencjonowane Biuro Obrotu Nieruchomościami Monterian, serdecznie poleca na sprzedaż mieszkanie położone na Piątkowie, na os.Bolesława Chrobrego. Znajduję się na 5 zadbanego, wysokiego bloku. Metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piątkowo

Poznań,wielkopolskie

269 000 zł49 m² 5 489,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Licencjonowane Biuro Obrotu Nieruchomościami Monterian, serdecznie poleca na sprzedaż mieszkanie położone na Piątkowie, na os.Śmiałego. Znajduję się na parterze niskiego zadbanego, niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

107 632 zł30 m² 3 623,97 zł/m²